Opinie o Bea Beleza w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bea Beleza. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bea Beleza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bea Beleza w Poznań

Danka

Jaka jest przyczyna, że nie piszecie nic co dzieje sie w firmie?

Aga
@Danka

Bo wszyscy się boją nowego dyrektora :)))

Agata

Kamil, masz rację, zawsze warto, jak nie teraz to może odezwą się przy innej rekrutacji. :) A możesz coś powiedzieć na temat atmosfery w firmie?

Agata

Czy stanowisko przedstawiciela handlowego zostało już obsadzone? Czy warto wysłać jeszcze swoje CV?

Kamil
@Agata

Nie pytaj, wysyłaj cv! Nic nie tracisz przecież.

daro

Szukają go cale cztery dni @Kris więc raczej całego rynku to nie przerobili..ale nie martw się na umowę o pracę, socjal ktoś niedługo się skusi bez obaw

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Dam pracę w firmie Bea Beleza? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kris

Informatyk - ciągle jest ogłoszenie o prace. Czy nie ma tam nikogo kto spełnia ich oczekiwania tzn człowike orkiestra za grosze czy też przerobili już cały rynek i nikt nie chce tam isc?

Buahahaha

Firma sprzedająca ekskluzywne kosmetyki nie powinna sprzedawac marki której maska do włosów o pojemności 1000ml kosztuje 8zł na allegro a w zakupie ok 3-4zł ;) Takie coś się sprzedaje w rossmanach i w osiedlowych drogeriach... O to tu chodzi.

part

khgd, robią rekrutację przez firmę zewnętrzną Adore, ogłoszenie wisi już ze 3 miesiące i ciągle pojawia się nowe.

part

a ogłoszenie o stanowisku PH jak wisiało tak wisi, ciągle rekrutują przez tę zewnętrzną firmę, powodzenia

afektiw

Czy to prawda, że ogłoszenie na junior brand managera, pojawia się ciągle i ciągle w sieci? Jest tu może ktoś kto objął to stanowisko w firmie Bea Beleza? Możecie przekazać więcej informacji na ten temat? Będę zobowiązany.

part

2 razy zostałem zaproszony na rozmowę, w odstępach roku, wypytywanie o metody sprzedazy nowego produktu,o ciekawe pomysly,o swój sposób na trudnych klientów- wg mnie naciągacze, którzy szukają jeleni chętnych podzielić sie swoją wiedzą i doświadczeniem, bo ogłoszenie wisi od kilku miesięcy i ciągle od nowa rekrutują przez zewnętrzną firmę, rozmowy kwalif nagrywane na skypie... wnioski jednoznaczne. Po rozmowie podziekowania za fachowość i wiedzę, ale niestety nie zmieścił sie pan w naszym targecie...

atari

Poszukują ciągle przedstawicieli, mają wielkie wymagania, na rozmowie są nieprzystępni, wyniośli, jeden notuje drugi magluje a potem zmiana,że ma się ochotę uciekać, wrażenia z rozmowy mam takie , że uważają się za pracodawcę roku i najlepiej upaść do stóp by łaskawie Cię przyjęli do kolejnego etapu. Moim zdaniem szanująca się firma a oni za taką się uważają, powinna wyjść na przeciw i przeprowadzić rekrutację w miejscowości, w której szukają pracownika a nie wymagać by do nich dojechać na własny koszt i jeszcze poświęcić na to cały dzień. To źle o nich świadczy.

adam

idź na rozmowe albo zadzwoń to sie dowiesz, kierownik niekoniecznie musi jezdzic wozkiem widlowym jak na moje oko

ninka

nie wiem kogo teraz szukają, ostatnio było kilka ofert na przedstawicieli i kogoś do it, zapisz sobie powiadomienie o ich ofertach na pracuj

ninka

ciągle mają jakieś oferty, więc chyba nie szukasz dobrze...na pracuj.pl co chwila jest ogłoszenie

Up adek

Powoli upadają na dno, profesjonalizm - kallos!!! hahaha

steven
@Up adek

ja tam lubię kalosa i fajnie, że mają też ofertę dla "zwykłych" ludzi

Buahahaha
@steven

Jeśli firma zajmuje się profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi to zdecydowanie kallos nie jest taką marką...

MASAKRA

Ludzie idźcie na rekrutacje a nie pierdoły wypisujecie ile to ile tamto? a ile jeszcze chcecie lecieć w kulki? ile jeszcze rzeczy wam przeszkadza? Tylko frajerzy wypisują pierdoły na forach zamiast wziąć się do roboty!

gość

Auta są nowe z gps-em. Reszta zależy od stanowiska i dogadania

riki

jaka jest podstawa netto? auta? gps? jak wygląda kwestia premii?godziny pracy?

gość

Firma dla ludzi, którzy chcą pracować. Atrakcyjne wynagrodzenie i fajna atmosfera. Duża szansa na rozwój.

Do Agnieszki

Agnieszka, a kto ma pisać opinię? Piszą je tylko pracownicy, i te pozytywne i te negatywne. Nie znam firmy handlowej która nie naciska na sprzedaż. W Twoim rozumowaniu Ty masz dostawać wypłatę, a firma nie ma się wtrącać w to co robisz? Pogratulować podejście. To przed Tobą powinno się ostrzegać ale pracodawców!

Zostaw merytoryczną opinię o Bea Beleza - Poznań

• Jak się pracuje w Bea Beleza?

Zobacz opinie na temat firmy Bea Beleza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bea Beleza?

Bea Beleza
1.4/5 Na podstawie 170 ocen.
  • Wiśniowa 22
    62-052 Poznań