Boold sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach

Wrocław

Opinie o Boold sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach

alfas 2009-09-30 15:46:52
teraz oglaszaja się jako "firma" która oferuje elastyczne godziny pracy i atrakcyjne wynagrodzenie!!!
jeśli dla kogoś 700-800 zł raz na X czasu wydaje się atrakcyjne to życze dużo zdrowia.
Trzoda 2009-10-28 10:11:24
ja miałem dostać z kumplami pieniadze 25 jest 28 i nic, pracowalismy tez kilka dni tylko bo sie zaczelismy dowiadywac od ludzi ile się naprawde zarabia, jak ktos napisal SZEROKI USMIECH PANI KIEROWNIK to chyba to na czym uprzejmosc ta firmy sie konczy,
myszka 2009-10-30 14:09:21
pracuje w tej firmie jesli cos wiecie pomozcie mi bo juz cos mi sie nie podoba ponoc mam dostac kase za miesiac ciagle siedze na dywanie u kierowniczki cos jej ciagle nie pasuje moj adres meilowy to truskawka696:@poczta.onet.pl
LILA 2010-03-28 19:45:23
Ta firma jest najgorszą firmą chyba w całej Polsce. [usunięte przez moderatora] lub
[usunięte przez moderatora] bo cholera wie jak tam jest każdy rządzi nie ma wogóle
szacunku dla pracownika. Ciągłe kłamstwa na temat terminu wypłaty
wynagrodzenia, brak kontaktu, ciągły[usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]. ZDECYDOWANIE
ODRADZAM podjęcia pracy w tej firmie!!!! Na rozmowie wszystko
pięknie i ładnie wygląda aż człowiekowi chce się iść do pracy
natomiast rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej jeśli zbliża się
termin wypłaty wynagrodzenia zgodnego z umową. Czeka się miesiącami
wysłuchujcą ciągłego wykręcania się [usunięte przez moderatora] że nie ma pieniędzy że
trzeba poczekać... Tylko na co skoro każdy chodzi regularnie i
uczciwie do pracy... Nie wspomne już jeśli ktoś się zwolnił to
niestety musiał się pożegnać z kasą na zawsze bo [usunięte przez moderatora]nie
wypłacał wcale...Jeśli na ludzkiej naiwności chce się budować firmę
jeśli można to nazwać firmą to gratulacje dla [usunięte przez moderatora] i
oczywiście [usunięte przez moderatora]ezes która jest jedynie zwykłym pionkiem i
nie zdaje sobie sprawy że wcześniej czy później doświadczy na
włąsnej skórze jaka jest naiwana no ale cóż... Kara każdego
dopadnie... a [usunięte przez moderatora] coś na ten temat powinien wiedzieć
o karze od losu...
xxxx 2010-04-18 22:33:33
Po prostu BRAK SŁÓW co do tej firmy
zen 2016-05-21 17:35:45
a jak dla studenta to elastyczny grafik można tutaj mieć?
Zostaw swoją opinię o Boold sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boold sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach