logo Columb Technologies S. A.

Columb Technologies S. A.

Wrocław

Opinie o Columb Technologies S. A.

zadowolony 2011-02-23 11:56:49
możliwość szybkiego awansu jak ktoś jest dobry w tym co robi.
to nieduża firma, więc atmosfera jest dobra, ludzie młodzi.
ciekawe projekty, duży potencjał rozwoju.
warto się zaczepić, jak ktoś szuka wyzwań i chce dobrze zainwestować na dłużej... ;-)
Worker 2012-09-23 13:55:45
Hej.
To bardzo fajna, dynamiczna firma. Pracuje tam z przyjemnością już kilka lat.
wdrożeniowiec 2014-09-04 13:12:55
bardzo innowacyjny startup. sporo ciekawych różnorodnych tematów. stawiają na samodzielność. ale są też wymagania. przeciętniaki się tam nieutrzymają.
ogólnie - mysle ze wporzo. :-)
pracownik 2015-03-09 10:11:09
Nie wiem czy tak wporzo. Po zmianach w zarzadzie jest juz mniej wporzo. Osoba pelniaca obowiazki prezesa lubuje sie manipulacjach, kontroluje kazdy krok pracownika oraz nie znosi sprzeciwu.
Warto rowniez zaznaczyc, ze to nie jest startup - produkt jest w fazie dojrzalej. Zarzadzanie ta firma nie jest startupowe. Roznorodne tematy, to czesto dyktowane przez pelniacego obowiazki tresci dokumentow. Nie polecam w obecnym skladzie. Polecam, jesli nie ma pelniacego obowiazki.
diabel 2016-04-20 15:25:49
Ja przeczytałam,że firma zdobywa wiele nagród oraz wyróżnień od Polskiego Centrum Badań, współpracują z Politechniką Wrocławska, realizuja mnostwo projektow informatycznych, maja dział rachunkowy, dział finansowy uważam ich za bradoz rzetelną i konkretną firmę.
Zostaw swoją opinię o Columb Technologies S. A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Columb Technologies S. A.