Opinie o Enterprise Investment w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Enterprise Investment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enterprise Investment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterprise Investment w Wrocław

Stivie

Myśle ze tu głownie hejtuja ludzie co słabo dawali radę w pracy a jak im podziękowali to od razu obraza i na forumo, nie ma firm bez hejtu w sieci ale nikt nikomu za przychodzenie do pracy nigdzie poza Grecja nie płaci a jak się Grecy na tym przejechali wiadomo dla wyjaśnienia pracuje w jednym z oddziałów i o moim przełożonym mogę mowić tylko złe ale robota to robota

billinda

Ludzie kochani weźcie się do roboty, gryzmolicie, grymasicie a gdzieś pracować trzeba, tutaj nie jest idealnie ale jak sprzedaż weźmie prowizje to wszyscy jęczą z zazdrości, nie ma idealnych miejsc, zawsze znajdzie się jakiś szef idiota ale szczerze to musicie przyznać że nie jest źle, ja tam pończoszek nie noszę i jakoś daje radę

karol
@billinda

billinda - nie przesadzaj, ponarzekać czasem trzeba - tam gdzie pracuje się przy pieniądzach zawsze trzeba ponarzekać, masz rację że płacą dobrze jak już zrobisz wynik ale jak człowiek ponarzeka to też się lepiej poczuje, ja tam sobie chwalę pracę tutaj ale poczytać jak ludzie narzekają też lubię- wiadomo że wszyscy narzekają, takie życie, ja tam czytam wszystkie fora o firmach w jakich praowałem i wszedzie jest ostra jazda - po to jest internet

brunetka

Zaczęłam prace w sprzedaży 2 miesiące temu... Jeden wielki zapiernicz i najlepsze, że nie od strony wewnętrznej. Dużo klientów, których raz że trzeba obsłużyć to dwa zająć się ich sprawą... Z większością ciężko się pracuje lub trzeba się naprawdę postarać aby coś wyszło z ich kredytu. Wysokie premie, ale od pewnego poziomu sprzedażowego.

czlowiekroku

Jezu co za fala "hejtu". To może wypowiem się jako osoba, pracująca w EI Global trochę dłużej niż miesiąc -_- Wiadomo, nie jest kolorowo, ale gdzie w tym kraju jest pięknie i wspaniale, zawsze znajdzie się jakiś kierownik-cebulak, który uważa się za alfę i omegę i traktuję ludzi jak własność - takie PRL'owskie myślenie. Aby pracować tutaj trzeba mieć przysłowiowe "jaja" - są sprzedawcy pracujący ponad rok a nawet dwa lata i bija niezłą kasę z prowizji (system prowizyjny zmienił się diametralnie). Ale firma to nie tylko sprzedaż... Pracownicy biurowi, siedzą nawet 3 lata (firma jakoś tyle działa), są wdrożeni w projekty i rozwijają się w sposób jaki typowy leń może pomarzyć. Więc pole do popisu jest, nawet łatwo, wystarczy pogadać z przełożonym. Podobno nawet paru pracowników wróciło (usunięte przez administratora) asz lekki sen - lejesz na to. Chcesz coś osiągnąć tutaj, pracujesz i rozwijasz się, jak przeszkadzają ci pierdoły - to uciekaj do Włoch zbierać jabłka. Tyle w tym temacie

Doradca Klienta

Przede wszystkim na poziomie. Sporo pytań sprawdzających czy dam sobie radę. W sprzedaży trzeba działać, nic z nieba nikomu nie spadnie - zadzwonili następnego dnia z propozycją pracy. Ale się cieszę.

Sporo było o doświadczeniu sprzedażowym. Takie mam, więc to na pewno mi pomogło. Jak pozyskać klienta, jak sprzedać konkretny produkt.

odmorzapotatry

ze smutkiem muszę potwierdzić negatywne opinie. Pracowałem w jednym z oddziałów, chaos, brak panowania nad dokumentami, (usunięte przez administratora) Wiem ile znaczę jako pracownik i jako człowiek dlatego już nie współpracuje.(usunięte przez administratora)Szkoda czasu i nerwów. I zdrowia na zostawanie po godzinach. pozdrawiam

gwidon

widzę , że na ostatnie pytanie żaden chętny z odpowiedzią się niestety nie znalazł... ludzie gdzie Wy jesteście

zniesmaczona

rotacja hmmm w ciągu kilku miesięcy jakieś 4 osoby. rotacja jest non-stop, zawsze pełno ogłoszeń o pracę.

Były pracownik.

Witam pracowałam w tej firmie przez 9 pełnych miesięcy. przez okres mojej pracy przewinęło się przez oddział 7 osób z całkowicie różnych przyczyn się zwalniali, większość z nich wynikało z prz (usunięte przez administratora) ia była dla kogoś przydatna to świetnie, chętnie odpowiem na wszelkie pytania Pozdrawiam

ewciee
@Były pracownik.

Czy mogl bys powiedzieć na temat pożyczek kredytów Investiment ENTERPRISE

razdwatrzy
@ewciee

Oni nie udzielają pożyczek ani kredytów pośredniczą jedynie między klientem a bankiem. Kredytów udziela bank :P

LULA

a ja pracuję w Wielkopolsce i jest różnie, właściwie to bywało różnie - teraz jest nowa kierowniczka na całości i zapowiada się dobrze, bardziej ludzka twarz ale kto to wie, nie ma pracy a gdzieś trzeba pracować więc pracujemy ale takich peanów jak Bielenda to na pewno długo nie napiszę,

Bielenda

W oddziale, gdzie ja pracuję, wszystko jest ok - i atmosfera, i kierownik. U nas 2 osoby pracują na umowie o pracę, a dwie są krótko w firmie, ale...po wynikach myślę, że niedługo też dostaną umowy. Wszyscy zainteresowani praca w EI powinni, moim zdaniem, przekonać się na własnej skórze. Ja osobiście polecam-zwłaszcza, jeśli ktoś chciałby zdobyć pierwsze doświadczenie i pracować za fajne pieniądze.Pozdrawiam ekipę EI:)

Zniesmaczona

Witam wszystkich forumowiczów, Mimo wszystkich opinii, które zostały tutaj zamieszczone postanowiłam wziąć udział w rekrutacji w tej firmie - wiadomo ile ludzi tyle opinii- aktualnie pracuje dla EiGlobal czy tez Enterprise Investment i niestety przychylam się do wszystkich złych opinii jakie padły na tym forum. Moja kierowniczka jest arogancka w stosunku do wszystkich pracowników, wyzywa ich od półgłówków (usunięte przez administratora) i innych uwłaczających epitetów. Zresztą takie samo nastawienie ma do klientów. Mimo że na rozmowie była mowa o wyznaczonych godzinach pracy to i tak siedzimy do późnej pory - nie zdarzyło mi się wyjść jeszcze o 17 - a za nadgodziny nie płacą tylko za wynik, który jak widać jest najważniejszy. Po trupach do celu. Niestety pozostaje mi tylko się zwolnić, w takiej atmosferze pracować się nie da. Moja poprzedniczka po złożeniu skargi na Panią Kierownik, została zwolniona hmmm nie na tym chyba polega rozwój firmy na lepsze?? I jeszcze coś z innej beczki, nie pamiętam okoliczności rozmowy jednak chodziło o zarząd firmy padło nazwisko które wydawało mi się, że znam. Z czystej ciekawości "poszperałam" troszkę po necie i proszę oto co znalazłam: gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20040920/MAIN/40920004 forum.gazeta.pl/forum/w,72,40846586,40846586,Miedzynarodowy_Fundusz_Rozwoju_Regionalnego_.html polska.newsweek.pl/-argentyna--w-nowej-skorze,19276,1,1.html Jeden z Panów właśnie zasiada w zarządzie firmy, hmmm to chyba nie wróży dobrze. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, skoro rządzą nią "tacy" ludzie rewelacji nie będzie nigdy, jedynie zszargane nerwy i nic więcej może poza jakimś wezwaniem do sądu.

@Zniesmaczona

zniesmaczona nie wiemy w jakim oddziale Pani (Pan) pracuje lub pracowała, nie wiemy kiedy taka sytuacja miała miejsce, bardzo nam przykro, że zaszła sytuacja jaką opisujesz, niestety nie możemy zareagować bo nie wiemy gdzie dana sytuacja miała miejsce, jeżeli miała przepraszamy niemniej informujemy że w naszych oddziałach takie sytuacje nie powinny mieć miejsca i wolelibyśmy aby informacje o takich przypadkach docierały do nas bezpośrednio, taki mail jak Zniesmaczonej rzuca złe światło na wszystkich kierowników ..., niemniej jako firma (całość) wyrażamy stanowisko że opisane rzeczy nie powinny mieć miejsca Informujemy także że nie mamy nic wspólnego z funduszami argentyńskimi, nikt z członków zarządu naszej firmy nigdy nie miał z taką działalnością związku z wyrazami szacunku dział hr

Zniesmaczona
@Dział Rekrutacji Enterprise Investment

Tak, jak pisałam z obawy przed podzieleniem losu mojej poprzedniczki, która została zwolniona po zgłoszeniu tego faktu wolę siedzieć cicho i zwolnic się sama niż zostać zwolniona.

@Zniesmaczona

gdyby jednak zmieniła Pan /Pani zdanie prosimy o maila lub telefon do działu HR, tak jak informujemy cały czas staramy podnosić jakość naszych usług ale także standardy w pracy, zapraszamy dział hr

belablondi

ja pracowałam u nich w HR i potwierdzam obserwacje Adika - firma się zmienia, pracuje nad wizerunkiem i opinią, a wychodzi różnie...kwadratowo i podłużnie, bo spotykam się z byłymi kolegami i koleżankami z pracy, jest parcie na zmiany ale upłynie dużo dużo czasu

adik

Muszę przyznać, że sam fakt udzielania się HR'u Enterprise Investment to zaleta, widac, że robią co mogą, by obronić imię firmy.

Dział Rekrutacji Enterprise Investment

Szanowni Państwo piszecie anonimowo o atmosferze, jedni piszą że zła , drudzy są zadowoleni, inni że się poprawia..., chcielibyśmy aby wszyscy nasi pracownicy byli zadowoleni z warunków, atmosfery, zarobków itd, nie wiemy jakich oddziałów uwagi dotyczą niestety nie można wszystkich uszczęśliwić, cała nasza firma cały czas pracuje nad jakością obsługi klientów, profesjonalizacją pracy, poprawą atmosfery w pracy bardzo przepraszamy wszystkich rozczarowanych, którzy już nie pracują w naszej firmie, mamy nadzieje, że w nowych miejscach pracy osiągną sukcesy, napotkają atmosferę jakiej u nas nie znaleźli oraz osiągną dużą satysfakcję z pracy jaka obecnie wykonują wszystkim naszym byłym i obecnym pracownikom życzymy sukcesów, powodzenia, przepraszamy jeśli zaszły jakieś okoliczności które pozostawiły negatywny wydźwięk, zapewniamy raz jeszcze że cały czas rozwijamy się, wyciągamy wnioski i staramy się być lepsi (niniejszy mail jest tego dowodem) szanujemy zdanie Wszystkich piszących na nasz temat, prosimy o wyrozumiałość oraz obiektywizm

Mąciek

Beznadzieja. Nie wiem czemu nie można stworzyć super atmosfery, gdzie aż będzie chciało się pracować. Chyba nie zdajecie sobie sprawy, że sobie na złość robicie.

Ciekawy

Nicinick ... a ciekawe czy wszystkich odwiedzających nie ciekawi fakt że tak zażarcie bronisz tej firmy? Rozmumie, że dział hr ma również płacone ze te wpisy ;) Forum jest od tego aby wypowiadać swoje zdanie, czy słuszne czy nie niech sami pracownicy ocenią a nie rzeczony dział mający na celu poprawę PR firmy, mimo np. niesłusznego i bezpodstawnego brania premii od pracowników przez kierowniczkę w jednym z oddziałow. Pozdrawiam pracowników Łódzkiego oddziału.

nickinick
@Ciekawy

ciekawy...nie jestem hrowcem, kieruję jednym z oddziałów, oczywiście wielkie sorry jeśli spotkały cię jakieś nieprzyjemności, z mojego punktu widzenia jest ok, każdy z nas ma prawo do swojej opini, być może w Lodzi były jakieś nieporozumienia, wiem też ze nastąpiła tam zmiana kierownika jeszcze raz życzę powodzenia i zostańmy przy swoich zdaniach, moim zdaniem idzie na lepsze, ale wiem też że nie jest idealnie musisz też rozumieć że jako kierujący oddziałem muszę być na bieżąco z takimi forami jak to i rozmawiać z pracownikami po takich listach jak twój jeszcze raz wszystkiego dobrego i powodzenia, możesz wierzyć lub nie ale firma zmienia się na lepsze a co najmniej na lepiej zorganizowaną

nicinick

ciekawy...to nie jest miejsce do tłumaczenia, bo nie ma też z czego, ludzie przychodzą i odchodzą z pracy, tak jest na całym świecie, sprzedaż to specyficzna sprawa albo się sprawdzasz albo nie i to chyba nikogo nie dziwi sam pisałeś że pracowałeś ponad rok, więc nie było to zatrudnienie rotacyjne, jak mozesz pisać że ktoś odchodzi mimo dobrych wyników po dwóch tygodniach - okres rozliczeniowy sprzedaży to miesiąc a obieg dokumentów w przypadku zdobycia kredytu trwa, więc twoje słowa o świetnych wynikach i odchodzeniu są niewiarygodne nie wiem kiedy pracowałeś, wszystko się zmienia, rozwija i jest coraz lepsze życzę powodzenia w nowym, długoterminowym miejscu zatrudnienia

ciekawy

(usunięte przez administratora) Oczywiście firma się rozwija więc może wypowiedzą się osoby, które po pierwszych 2 tygodniach odchodzą mimo dobrych wyników w sprzedaży :) Powtórzę jeszcze raz : Nie Polecam Współpracy z tą firmą. Chyba, że ktoś lubi adrenalinę tj, spotkania na policji w sprawie klientów, pisma od prokuratury w sprawie klienta, kto co lubi.

nickinick

ciekawy...pracowałeś ponad rok, bardzo długo wytrzymałeś skoro było tak źle, mi się wydaje że coś przesadzasz, ja napiszę że firma się rozwija, coraz to nowsze oddziały, nie znam przypadku opóźnienia o 2 miesiące, 1-2 dni czasami się zdarza a praca jak to w sprzedaży, robisz wynik masz prowizję, nie zrobisz wyniku to ci dziękują, mnie poinformowano o takich zasadach i da się żyć polecam spróbować a potem narzekać

ciekawy

Nie polecam tej firmy, pracowałem ponad rok. Jedna wielka farsa, kierownicy panie dyrektor które raczej nie grzeszą żadną wiedzą, na wypłatę można czekać nie raz ze 2 miesiące, nikt nic nie wie oprócz tego, że trzeba "nakrzyczeć" bo inaczej się w tej firmie nie rozmawia.

Zostaw merytoryczną opinię o Enterprise Investment - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enterprise Investment?

Kandydaci do pracy w Enterprise Investment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enterprise Investment
2.6/5 Na podstawie 283 ocen.

Enterprise Investment