Opinie o Magic Rabbit Studio Karolina Chojnacka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Magic Rabbit Studio Karolina Chojnacka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Magic Rabbit Studio Karolina Chojnacka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magic Rabbit Studio Karolina Chojnacka w Warszawa

hania Nowy wpis

Bardziej interesowałby mnie zarobki @cezar multisport to swoja drogą

Kusy Nowy wpis

dokładnie - zgadzam się z Mackiem w stu procentach . nie ma sensu wysylanie takich mailii zamiast pisac tutaj. chbya od tego jest to miesjce i forum zeby dzielic sie informacjami a nie potajemnie wysylac prywatnie wiadomosci. ludzie inni tez chca wiedziec co tam wiecie. moze przemowilem do rozumu i teraz tak nie bedzei

zuzia Nowy wpis

Hej;) Jeśli to jeszcze aktualne także poprosiłabym o jakieS info i namiar na tą firmę na maila kasienka5050@wp.pl

aneta

Hej Lilka. Jeśli mozesz to podaj mi namiar na ta uczciwa pracę chalpnicza. (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Magic Rabbit Studio Karolina Chojnacka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
aga

ludziska, chcecie mieć uczciwą pracę chałupniczą? jest na to prosty sposób: wpiszcie w google wyrażenie np. "producent długopisów", "zabawki produkcja" itp., wejdźcie na stronę producenta, znajdźcie zakładkę "kontakt", tam będą nr telefonów i e-mail do firmy, wtedy bierzecie do ręki telefon, dzwonicie i pytacie, czy ta firma zleca pracę chałupniczą, jeśli tak, to gratulacje - znaleźliście pracę, o którą wam chodziło, jeśli nie, to szukacie dalej; proste, nie? trzeba chwilę pomyśleć, a nie zawracać głowę jakiejś Lilce czy komukolwiek innemu, pracę ma ten, komu chce się ruszyć tyłek i zrobić coś samodzielnie

protzlav

"Partner",[usunięte przez moderatora],ul.Berlinga24/44,NIP 667-156-30-87 REGON 311122515 ...takie właśnie dane podawał ów pan w korespondencji ze mną ... miałem właśnie wychodzić z domu opłacić kaucję 49 zł aby otrzymać instruktaż i materiał próbny(składanie długopisów),ale postanowiłem wcześniej sprawdzić opinie o tej tzw."firmie" ... no i co? przeglądam już trzeci portal i wszędzie znajduję info, że pan ten jest [usunięte przez moderatora] ... nie wiem, ale coraz poważniej wydaje mi się,że nie ma już uczciwe pracy chałupniczej w Polsce ... pozdrawiam wszystkich i proszę uważajcie na tego typu oszustów !!!

jaaa999

Ja chciałam donieść że już w Tarnowie firma Partner się ogłasza.[usunięte przez moderatora].Trzeba nagłośnić ten proceder żeby jak najmniej osób wpłacało.Bo ktoś zarabia niezłe pieniądze nic nie robiąc tylko wysyłając fałszywe ogłoszenia.SZOK!!! Wpisujcie gdzie się da wpisy na te tematyto może z czasem klientów im braknie

andzia

Witam wszystkich.widzę że sporo osób boryka się z tym samym problemem co ja.oczywiście dałam się nabrać temu[usunięte przez moderatora]Partner,ale jeżeli ktoś ma kontakt na uczciwą firmę do pracy chałupniczej niech da znać. Podobno Lilka coś tam pisała,ale raz się odezwała i więcej nic.[usunięte przez moderatora]

didi_121

lilka - 2013-03-04 10:53:20 ja pracuje chałupniczo dostaje umowe o dzieło i nigdy nikt nie kazał zapłacic mi nawet złotówki materiał firma mi dostarcza do domu a potem gotowy zabiera wiec mozna pracowac w domu ale ciezko uczciwych znalezcCzesc poszukuje od dłuzszego czasu uczciwej firmy chałupniczej tez trafiłam na firme partner ogłaszał sie na miejscowej stronie z ogłoszeniami o prace ale po tym co tu przeczytałam nie wysle mu tych pieniedzy. Jezeli znasz firme chałupnicza uczciwa i wypłacalna to prosze podaj mi numer tel lub adres mail lub jakis inny namiar na nia bede bardzo wdzieczna. Prosze jezeli znasz taka firme to wyslij mi namiar na nia w mailu[usunięte przez moderatora]

aska

ja tez dziś dostałam taka wiadomość dobrze ze weszłam tu przynajmniej wiem ze szkoda kasy na ten znaczek żeby im wysłać ;-)

viki

Hej proszę o jakiś kontakt na maila ledew1851@op.pl tez szukam uczciwej pracy.

Dżastina Nowy wpis
@viki

Ja również już chwilę poszukuję uczciwego chałupnictwa i nie znalazłam nic. Jeśli wątek jest jeszcze aktualny, to bardzo proszę o informacje o tej firmie na maila(usunięte przez administratora)

Maqdzia

lilka - 2013-03-04 10:53:20 ja pracuje chałupniczo dostaje umowe o dzieło i nigdy nikt nie kazał zapłacic mi nawet złotówki materiał firma mi dostarcza do domu a potem gotowy zabiera wiec mozna pracowac w domu ale ciezko uczciwych znalezca mogłabyś się ze mną podzielić tą informacją mam ciężką sytuację finansową mój email [usunięte przez moderatora]

przemek

Masz może adres tej firmy? Albo jakikolwiek inny namiar? Bardzo proszę.

ewa

znalazłam ogłoszenie i na nie odpowiedziałam.Firma która ma kantakt poprzez skrytke pocztowa wzbudziła moje obawy .Weszłam na ta strone i to jest najlepsza dla mnie rzecz jaką zrobiłam .Dzięki za ostrzeżenie .Nie mam zamiaru dać się naciągnąć. czy ktoś może polecić solidną firmę? prosze o kontakt ewa.lesic@onet.pl dzięki

martaczarna16

Daj mi jakiś kontakt na tą firmę co pracujesz?martaczarna16@wp.pl bardzo potrzebuje zarobić kase.

martaczarna16

Witam a w jakiej ty firmie pracujesz że nikt za nic ci nie kazał płacić też chce pracować w domu

Dominika

moglabym dostac namiary na ta firme w ktorej aktualnie pracujesz? bardzo mi zalezy. moj e-mail dominikakulig@gmail.com

oszukany

[usunięto przez moderatora] DO KWADRATU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE WYSYŁAJCIE PIENIĘDZY. JA TAK ZROBIŁEM I DOSTAŁEM DŁUGOPIS DO ZŁOŻENIA. DODATKOWO NAPISALI,ŻEBYM SAM POSZUKAŁ PRODUCENTÓW DŁUGOPISÓW.

Cześć mogłabyś wysłać jakieś namiary na tą firmę dominika.gumiela@onet.pl

Jeżeli ktoś posiada namiary na uczciwego pracodawce co do pracy chałupniczej to bardzo proszę o kontakt na e-maila aanniiaa3992@wp.pl. Proszę bardzo mi na tym zależy

Zostaw merytoryczną opinię o Magic Rabbit Studio Karolina Chojnacka - Warszawa

Magic Rabbit Studio Karolina Chojnacka
2.7/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Al. "Solidarności" 115 lok. 2
    00-140 Warszawa