Opinie o InC Praca w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie InC Praca. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w InC Praca o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InC Praca w Warszawa

Zwykli oszuści, mieli czas na wypłatę wynagrodzenia do 29 lipca, przez cały tydzień obiecywali wypłatę w piątek, jest 5 sierpień a pieniędzy dalej brak.

@3

Trzeba się dopraszać przelewów, za pracę początek kwietnia przelew 30 maja. Na swoim koncie trzymają pieniądze przez miesiąc. Nie polecam pośrednika.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy InC Praca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dramat. Przetrzymują pieniądze nie wiadomo dlaczego (niezgodnie z regulaminem i ich własnymi komunikatami). Wszystko elegancko odklikane zatwierdzone a Ty czekaj jak d*bil dodatkowy miesiąc, bo tak. Poza tym kontakt tragedia, nie odpisują, mają w(usunięte przez administratora) pracowników. Gdyby ktoś chciał wypłatę natychmiastową to pobierają sobie extra 7% z Waszej kasy - gdy inne agencje tak nie robią, a rozliczają się tygodniowo z ludźmi. Nowy system jest (usunięte przez administratora) po wgraniu raportu nic nie widać. Aż żałuję, że nie screenowałam tych kłamców. Ciekawe czy w ogóle dostanę swoją wypłatę. Masakra.

Weronika
@Ania

Czy dostała Pani pieniądze? Jeśli tak to po jakim czasie?

Były Nowy wpis
@Ania

Bo tak jest w tej agencji, są ludzie co mają w terminach przelewy lecz mniejszość, czekać i czekać bez kontaktu telefonicznego. Tylko w incpraca płacą ostatniego dnia miesiąca następnego , i to nie jest normą

Marcin Nowy wpis

W wątku pojawiło się kilka komentarzy, w których głównym problemem był brak wynagrodzenia na czas - chciałem dopytać - jak obecnie wygląda sytuacja, czy nadal tak jest? Czym to mogło/może być spowodowane?

Zgłoś w poniedziałek do Pantwowej Inspekcij w Pracy w Warszawie

Ilona
@3

I jak sprawa się rozwija? Udało się otrzymać pieniądze?

DOK InCpraca.pl
@3

Szanowny Panie, czy udało się wyjaśnić zaistniałą sytuację? Pozdrawiam.

Pracownik Nowy wpis

Doradca Personalny

Byłam zainteresowana stanowiskiem Doradcy Personalnego. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w biurze. Najpierw przedstawiłam swoje CV, pracodawca dokładnie wypytał jakie mam doświadczenie oraz zadał kilka pytań. Spytał również o moje oczekiwania względem pracy, wynagrodzenia. Zaskoczył mnie fakt, że pracodawca uważnie słuchał, nie przerywał, dał na wypowiedź tyle czasu ile potrzebowałam. Rekrutację uważam za przeprowadzoną w dobry, treściwy sposób. Wiedziałam czego ode mnie oczekiwano oraz mogłam przedstawić swoje poglądy. Dostałam propozycję miesiąca próbnego, w trakcie zostałam przeszkolona i przygotowana, by móc samemu swobodnie pracować.

W jaki sposób najszybciej rekrutować pracobiorców oraz gdzie ich szukać Co bym zrobiła w konkretnej sytuacji, w jaki sposób przeprowadziła rozmowę...

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Drakota

Pracowałem w Warszawie, jest spoko. Polecam

Ilona
@Drakota

hej mnie właśnie interesuje oddział w Warszawie, powiesz coś więcej? Waham się bo ktoś tu pisał o opóźnieniach w wypłatach, u was były takie sytuacje? Jak z kierownikami, wszystko ok, można było liczyć na pomoc w razie co?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do InC Praca odbywa się w siedzibie firmy?

DOK InCpraca.pl

Dzień dobry, tak. Jest taka możliwość. W razie pytań proszę o kontakt pod nr 577 877 728. Pozdrawiam

Ben Górion kelner Mentzena

hehehe Ben Górion wieny kibic Konfederacji wszystko ekstra

Kaaamil

Pracowałem przez miesiąc z Makro w gdynii praca okej kierownictwo też, Gorzej jak doszło do wynagrodzenia za pracę, Nie odpisują na maile Wyslalem ponad 3 maile do innych osób , Do księgowości do biura i do kierownika Artura , Miało być wynagrodzenie wypłacane do końca miesiąca żadnej informacji nie dostałem wcześniej, Musiałem pisać na czat żeby ktoś mi wyjaśnił sytuację, Zrzucają na problemy w płatnościach z firm zewnetrzynch, Poprostu trzeba napisać zbiorowa skargę do pipu to zaczną płacić w terminie

Emilia
@Kaaamil

gdy przyjmowales sie do pracy nie podpisales na ten okres miesiaca zadnej umowy wg ktorej moglbys wyegzekowac swoja wyplate?

@Emilia

Wynagrodzenie powinno być wypłacone do następnego miesiąca w ostatni dzien roboczy więc już termin minął, Czytam komentarze 2/3 osób ma wypłacanych nie w terminie więc łamią własny regulamin

@Kaaamil

Również nie otrzymałem wypłaty za czerwiec

Teresa
@.

A był już wtedy sierpień... Do teraz to już na bank uregulowane jest? Po jakim ostatecznie czasie?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie InC Praca?

Wikary

Bena Góriona z niepoprawna polszczyzna

Teresa
@Wikary

A to czemu tak'?

Ben gorion

Przyjaciel metzena, hehehe

Czy można liczyć w InC Praca na prywatną opiekę medyczną?

Ben

górion

ewalila

Ja polecam, regularnie korzystam ze zleceń dodatkowych, głównie w weekendy. Zawsze dodatkowa kasa. Z dziewczynami z biura kontakt miałam bezproblemowy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w InC Praca?

Ben gÓrion

Wybitna

Wojciech

Jest 8 stycznia. Nadal czekam na wynagrodzenie za listopad. Miałem otrzymać wypłatę natychmiastową, tymczasem pracownicy agencji zawalili sprawę, udawali że "nic się nie da zrobić". No ale dobra, poczekam do końca grudnia. Mija już 8 dni. Nadal nie mam wypłaty na koncie. Pracownicy agencji przestali odbierać telefony i odpisywać jakiś miesiąc temu. Ale jak sobie chcą. Jeszcze 2 dni i zamiast tylko odsetek, będą musieli mi również wypłacić odszkodowanie za nieterminowane opłacenie rachunków :) Panie Arturze - to do Pana :)

Artur Grzesiak
@Wojciech

Szanowny Panie Wojtku, proszę o zgłoszenie reklamacji zgodnie z regulaminem. Łatwo jest napisać nie dostałem wynagrodzenia i kogoś oczernić. Jeśli uważa Pan, że jest problem z kontaktem z moimi pracownikami, to proszę o email z informację w jakim dniu, o której godzinie, z którym pracownikiem. Warto merytorycznie i konstruktywnie krytykować. Jeśli nie otrzymał Pan wynagrodzenia, to zachęcam do złożenia reklamacji, a następnie pozew w Sądzie Pracy.

Vlada
@Wojciech

Mam taką samą sytuacje:) Pan Adam który „zatrudniał” wymyślał rożny rzeczy ze coś robiłam nie tak i prawie ignoruje już drugi miesiąc ,chociaż widzę że on jest online codziennie .

DOK InCPraca.pl
@Vlada

Vlada, to skontaktuj się z nami. Wyślij na reklamacje@incpraca.pl co konkretnie nie zgadza się z umową, raportem czy rozliczeniem. InCPraca.pl odpowie Ci konkretnie, jaka jest przyczyna problemu, co nie zgadza się z Twoim rozliczeniem lub umową. Zależy nam abyś samodzielnie rozwiązał swój problem z zatrudnieniem i wynagrodzeniem przez aplikacje InCPraca.pl i samodzielnie pobierał dokumenty i przyjmował pracę. W nagłych przypadkach proszę o kontakt telefoniczny lub email: kontakt@incpraca.pl lub 22 398 60 17. Zespół InCPraca.pl

Jakie są mocne strony pracodawcy InC Praca?

aa

strona cenzurowana wszechobecna prokuratora i pozwy cywilne :). :(

adam
@aa

ok. pozdrawiam w pandemi. z fartem

Jan W

-To, że jest jakakolwiek praca, bo można czasem w ogóle nie mieć, -agencia ma kilka miejsc do wyboru, -jest możliwość szybkiej wypłaty, -można dorobić lepsze niż nic, -kontakt z kordynatorem w porzadku, -bardzo dobry pracodawca, żadnej wady nie spostrzegam, a pewien czas na zlecenia chodzę, to wiem, jeśli miałbym tylko bliżej i większą stawkę, ale to jest zrozumiałe. W trakcie zleceń, przecież można szukać pracodawców.

ben gurion
@Jan W

podziwiam optymizm. takich nam potrzeba. dzieki.

Adek
@Jan W

Teraz raczej malo zlecen, ale chyba wszedzie tak.

Wiktoria

Witam mam problem mianowicie 15 i 16 grudnia byłam na zleceniu do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia oraz nie ma żadnego kontaktu ze strony zatrudniających. Mam nadzieję że jak najszybciej rozwiążemy ten problem bo osobiście uważam że za wykonanie pracy trzeba wypłacić wynagrodzenie

Peter

W sumie ok tylko na święta i sylwestra oraz nowy rok zostawili ludzi bez kasy. Powinno przewidzieć i wysłać kasę 30 grudnia s nie 31

muppet show
@Peter

nie oczekuj byt wiele, uwierz mi. :)

Czy zdarzają się nadgodziny w InC Praca?

Edwatd

Nadgodziny to są na umowach o pracę. Na zleceniu to jesteś na zleceniu. Poczytaj trochę.

Jan

Pracodawca w porządku, wypłata na czas, zgodnie z stawką, a czy się spodoba, czy nie to zależy od miejsca pracy, bo agencja zatrudnia w kilku lokalizacjach.

Jan W
@Jan

Nie wiem dlaczego opinia minusowa. Bardzo dobry pracodawca. Wypłata jest, kontakt z kordynatorem, kilka miejsc pracy do wyboru, można w CV wpisać. Stawka co z tego, że niska, ale praca przyjemna, a jak się nie podoba, w trakcie można szukać pracy marzeń, żebym miał bliżej do Warszawy, po kilkadziesiąt k, warto czasem pojechać niż nic nie robi. Bardzo dobry pracodawca, ja żadnego problemu, nie widzę, a już jakiś czas jestem.

Ben Gurion

inwentaryzacja to nasza specjalnosc. Ben gurion. kto wie ten wie.

Zostaw merytoryczną opinię o InC Praca - Warszawa

• Jak się pracuje w InC Praca?

Zobacz opinie na temat firmy InC Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InC Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InC Praca?

Kandydaci do pracy w InC Praca napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InC Praca