Opinie o Hermes w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hermes. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hermes o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes w Poznań

Zauważyłem że od jakiegoś czasu jest dostępna nowa strona internetowa firmy Hermes Polska. Po przepracowaniu tam trochę ponad półtora roku śmieszy mnie bardzo co jest tam napisane w zakładce Polityka personalna: cytuję: "Nasze wartości to: szacunek zaufanie partnerstwo W działaniach skierowanych do pracowników ważne jest dla nas: Odpowiedzialność za rozwój indywidualny i zespołowy Uświadamianie powiązania własnych działań z innymi procesami Dzielenie się wiedzą Motywowanie" Ha Ha, dobre sobie dawno nie widziałem tak bardzo różniącego się opisu o firmie, a tego jak jest w rzeczywistości. BZDURA!!!!!!!

Bły pracownik

anonim - 2013-08-29 16:07:40 o możesz napisać ile konkretnie można zarobić w ciągu miesiąca w firmie Hermes? jaka jest tam umowa?Umowa śmieciowa, niektórzy tam na niej pracują ponad rok!!! Bez włażenia w [usunięte przez moderatora] nic nie zdziałasz, chyba że się Tobie jakoś uda... Nawet jak ją dostaniesz nie licz na kokosy, dostaniesz od 50-100 zł więcej, niestety FIRMA BEZ PERSPEKTYW I PRZYSZŁOŚCI DLA PRACOWNIKA!!! Zacznij się rozglądać za inną pracą!!!

ble

heh miła atmosfera to jest jak idziesz do kibla i niemusisz oglądać tych [usunięte przez moderatora]

O

Atmosfera bardzo miła, zarobki szczerze mówiąc średnie

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Balwierz

Dojazd - z Poznania - jest dobry a jeśli masz samochód to bardzo dobry - autobus podmiejski z ronda rataje pod sam zakład podjeżdża a furą non stop katowicką śmigasz do samego praktycznie zakładu nie wiem jak z innych miejscówek ale zawsze możesz się z kimś zabierać autem :)

No chyba sobie jaja robisz!!!!! Pracujesz w Hermesie chyba dość krótko skoro wydaje Ci się że liczą się tam ze zdaniem zwykłego pracownika, popracuj kilka miesięcy to pogadamy.

Anonim do anonima

To pierwsza firma w jakiej pracuję, a pracowałem już w kilku, w której liczą się z opinią zwykłego pracownika i biorą ją pod uwagę.

Popracuj tam:-)

praconik - 2013-04-30 21:22:30 Wiecie co tak sobie czytam te Wasze wypowiedzi i mam pewne wątpliwości czy to piszą ludzie dorośli ? nie dość że wylewacie swoje żale na forum to jeszcze błędów co niemiara. Tak sobie tylko myślę dlaczego każdy z piszących nigdy nie próbował wyrazić swojego niezadowolenia bezpośrednio u osób zainteresowanych. Piszecie o fauszu i zakłamaniu a Wy co robicie ? Tak samo jesteście zakłamani tchórzliwi jak zagubione dzieci. Powiem tylko tyle : moje zdanie jest takie że każdy ma prawo sobie polepszyć każdy ma ogromne szanse i możliwości tylko trzeba wziąć się za siebie a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i się użalać nad sobą i wylewać swoje smutki jacy ludzie nie są okrutni. Ludzie są wszędzie tacy sami w każdym śodowisku trzeba się odnaleźć.Wszędzie trzeba ważyć słowa i wybierać znajomości ostrożności nigdy za wiele tym bardziej że taki jest świat zawistny zakłamany i zdemoralizowany materialnie walka o byt i pozycje niestety codzienność. Po co więc się denerwować i ubliżać sobie anonimowo byle by rozładować swoje emocje. Głowa do góry i byle do przodu bo życie jest tak krótkie i przewrotne że nie ma sensu (rozgryzać papryki i popijać cytryną) Pozdrawiam zdesperowanych i życzę powodzenia :)Dobrze może i racja, ale tam to nie byłeś i nie wiesz jak tam jest, zatrudnij się tak i idź za swoimi radami...chociażby przekaż swoje zastrzeżenia co do czegoś koledze, przełożonemu, co do czegokolwiek... Tylko uważaj,żeby drzwi zamykane za Tobą palców Tobie nie przycięły:-) Tak szybko i z hukiem stamtąd wylecisz!!! a i uważaj będziesz dla kogoś miły, to dla tamtejszych = prawie małżeństwo!!! szukanie taniej sensacji to u nich standard:-))) Na każdym kroku usłyszysz o Kulturze organizacji, tylko próżno jej tam szukać, jak nie wchodzisz komuś w tył.. to długo tam nie zabawisz Będziesz ambitny i będziesz chciał się czymś wykazać, to komuś ze "starych" pracowników to się nie spodoba i na bruk(zrobią wszystko w tej materii), bo przecież ich wygryziesz z pracy jak tak będziesz postępował. Dziwisz się,że tyle błędów w wypowiedziach, tylko tacy mają szansę tam dłużej popracować, którzy na wszystko powiedzą: TAK SZEFIE i nie mają żadnego własnego zdania, żadnej odwagi by coś zmienić. Radzę wszystkim, którzy mają trochę oleju w głowie, by nie przyzwyczajali się do BYLEJAKOŚCI jaka tam panuje i czym prędzej uciekali stamtąd gdzie pieprz rośnie!!!

Balwierz

Gorsze od FAUSZU jest chyba tylko ZAKUAMANIE ;)

praconik

haha

doslownie ... - 2013-03-31 22:23:25 Szczera prawda - 2013-03-31 15:54:53 To co wyrabia się w tej firmie to się w głowie nie mieści. Dawają umowy na dwa tygodnie twierdząc, że agencja się pomyliła i nie ma o co się martwić bo praca będzie, po czym w ostatni dzień mówią „nara”. Argumentacje oczywiście śmieszne są: późne powroty z przerw, nie wpisywanie się na listę obecności. A prawda jest taka, że usuwają ludzi, którzy mają własne zdanie, a największe lizusy otrzymują jakieś bony do kin, sauny czy na baseny. Na hali jest tak dużo pyłu, że za 10 lat będziecie mieli płuca wycinane. Badania dotyczące pyłu były pewnie robione w sobotę, kiedy maszyny nie pracowały i zapylenia praktycznie nie było. [usunięte przez moderatora], wmawia ludziom, ze powinien być dla nich autorytetem. Autorytetem to może być Jan Paweł II a nie Ty [usunięte przez moderatora]! Nie potrafi nawet złożyć jednego zdania „na gorąco” kiedy ktoś powie mu prosto w oczy coś negatywnego. W takich sytuacjach idzie zadzwonić do mamy, żony, babci czy tam kogoś i po 30 minutach przychodzi i odpowiada słabą i śmieszną ripostą. Największy lizus w firmie. Wchodzi każdemu z biura [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] zwany wąsem. Największy nierób w firmie. Fryzurę ma jak z czeskiego pornusa. Najśmieszniejsze jest to jak chowa się za półkami, maszynami, kartonami i obserwuje ludzi jak z ukrytej kamery a prawdy ludziom prosto w oczy nie potrafi powiedzieć. Jest dwulicowcem, obgadał już chyba każdego pracownika za plecami. A jak widzi naszego pseudo kierowniczka, to wąs tak mu się trzęsie ze strachu jakby zobaczył Hitlera. A kierowniczek, który skończył szkołę hotelarską nie potrafi nawet zainwestować w samego siebie, tj. tic tacki, lepiej zamykać nos gdy się z nim rozmawia. Całe życie chodzi w jednej koszuli (szara w kratkę). Tak bardzo nudzi mu się w tym biurze, że z tej nudy to mu się w głowie przewraca i wymyśla absurdalne rzeczy.dosłownie tak jak napisane wyżej !!!! zgadzam się w 110% z Twoja wypowiedzią . Pracują tam same [usunięte przez moderatora] hahahaha ... prócz mnie oczywiście ale już nie długo ...Bardzo ciekawa opinia o firmie Hermes 110 % prawdy co do osób opisanych co do wynagrodzenia i ubioru to w hermesie jest spoko kierowniczek to wogóle pomylił się z funkcją robi z siebie wielki autorytet i wymyśla co to nowe wynalazki ale prawda jest taka ze po pewnym czasie wyleci z hukiem jak były dyrektor - Niemiec powie koniec i skończy się sielanka [usunięte przez moderatora] heh a tak co do współpracowników to w 99 % same (usunięte przez administratora) które liczą tylko na swoje w oczy dobrzy przyjaciele a za plecami nóż w plecy a najwieksze nygusy to operator ciecia szer pasów ze zmiany KD każdy na niego patrzeć już nie może heh pozdrawiam kolegów z hermesa

Leonardzik

Jeśli chcecie aby firma wykorzystała za Was cały urlop to zapraszam do Hermesu ;)

Ja się zastanawiam co Ty jeszcze w tej firmie robisz? skoro tak Ci tam źle i jesteś taki mega wyszczekany z perspektywami i w ogóle to po co jeszcze siedzisz w tej firmie i narzekasz? wytłumacz to proszę :)

doslownie ...

Szczera prawda - 2013-03-31 15:54:53 To co wyrabia się w tej firmie to się w głowie nie mieści. Dawają umowy na dwa tygodnie twierdząc, że agencja się pomyliła i nie ma o co się martwić bo praca będzie, po czym w ostatni dzień mówią „nara”. Argumentacje oczywiście śmieszne są: późne powroty z przerw, nie wpisywanie się na listę obecności. A prawda jest taka, że usuwają ludzi, którzy mają własne zdanie, a największe lizusy otrzymują jakieś bony do kin, sauny czy na baseny. Na hali jest tak dużo pyłu, że za 10 lat będziecie mieli płuca wycinane. Badania dotyczące pyłu były pewnie robione w sobotę, kiedy maszyny nie pracowały i zapylenia praktycznie nie było. [usunięte przez moderatora], wmawia ludziom, ze powinien być dla nich autorytetem. Autorytetem to może być Jan Paweł II a nie Ty [usunięte przez moderatora]! Nie potrafi nawet złożyć jednego zdania „na gorąco” kiedy ktoś powie mu prosto w oczy coś negatywnego. W takich sytuacjach idzie zadzwonić do mamy, żony, babci czy tam kogoś i po 30 minutach przychodzi i odpowiada słabą i śmieszną ripostą. Największy lizus w firmie. Wchodzi każdemu z biura w tyłek. [usunięte przez moderatora]. Największy nierób w firmie. Fryzurę ma jak z czeskiego pornusa. Najśmieszniejsze jest to jak chowa się za półkami, maszynami, kartonami i obserwuje ludzi jak z ukrytej kamery a prawdy ludziom prosto w oczy nie potrafi powiedzieć. Jest dwulicowcem, obgadał już chyba każdego pracownika za plecami. A jak widzi naszego pseudo kierowniczka, to wąs tak mu się trzęsie ze strachu jakby zobaczył Hitlera. A kierowniczek, który skończył szkołę hotelarską nie potrafi nawet zainwestować w samego siebie, tj. tic tacki, lepiej zamykać nos gdy się z nim rozmawia. Całe życie chodzi w jednej koszuli (szara w kratkę). Tak bardzo nudzi mu się w tym biurze, że z tej nudy to mu się w głowie przewraca i wymyśla absurdalne rzeczy.dosłownie tak jak napisane wyżej !!!! zgadzam się w 110% z Twoja wypowiedzią . Pracują tam same [usunięte przez moderatora] hahahaha ... prócz mnie oczywiście ale już nie długo ...

Szczera prawda

Ogórkowa

Siema [usunięte przez moderatora]. To o dobrych warunkach to nie ja :D ale nie powiem czytało się dobrze peace!

Anewa

Jakie dobre warunki pracy ?? chyba nie masz pojęcia co piszesz mały człowieczku.Pracujesz tam wiele lat, bo nie masz wyjścia i zero perspektyw do życie. Dlatego takie małe osoby jak ty będą zachwalały tą budę która nie jest po części przystosowana do tej pracy, jaką się wykonuje przy tych warunkach!! A co do wypowiedzi twojej odnośnie kariery zawodowej i sztucznej, wymuszonej atmosfery w tej budzie zostawię bez komentarza ....śmiech... śmiech i jeszcze raz śmiech !!

Jasio

Sama to [usunięte przez moderatora] pisałaś?

konan wielbiciel - 2013-03-14 11:48:14 Jak dla mnie ta cała firma hermes to paranoja ..kierowniczek-( pseudo ) kierowniczek jest śmiesznym [usunięte przez moderatora] a jego cyrkowicze [usunięte przez moderatora] robią w gacie i trzęs (usunięte przez administratora) jak go widzą hahaha już nie wspomne o tym [usunięte przez moderatora] który myśli że pewnie będzie dyrektorem a jest prosty jak budowa gwozdzia.Hermes to paranoja bo kierowniczek [usunięte przez moderatora], a mistrzowie [usunięte przez moderatora] jak go widzą - super opinia merytoryczna i na temat, nie ma co :) Piszę tutaj pierwszy raz, w Hermesie pracuję od wielu lat - prawda jest taka, że mamy bardzo dobre warunki pracy, dba się o nasz ubiór, warunki pracy, temperaturę na hali, oświetlenie, hałas, który staramy się redukować jak tylko to możliwe, ja pamiętam jak kiedyś na starej hali stałem przy maszynie zmarznięty i w kamizelce.... Mamy profesjonalną politykę personalną dzięki [usunięte przez moderatora]. Teraz mamy naprawdę dobre warunki pracy, dobrze wyposażone i czyste stołówki, miłą atmosferę, a negatywne opinie tutaj wypisują osoby, którym marzy się stanowisko dyrektora i to najlepiej zaraz po zatrudnieniu... Cieszę się, że firma rozwija się w dość dużym tempie, a w obecnie na rynku pracy nie jest za wesoło więc należy się cieszyć, bo firma umożliwia Wam realizowanie własnych celów i marzeń, a to bardzo ważne, bo nie ma nic gorszego niż człowiek żyjący bez celu...

Sprzedawca rybek

GM - 2013-03-14 20:26:16 konan wielbiciel - 2013-03-14 11:48:14 Jak dla mnie ta cała firma hermes to paranoja ..kierowniczek-( pseudo ) kierowniczek jest śmiesznym [usunięte przez moderatora] a jego cyrkowicze [usunięte przez moderatora] robią w gacie i trzęs (usunięte przez administratora) jak go widzą hahaha już nie wspomne o tym [usunięte przez moderatora] który myśli że pewnie będzie dyrektorem a jest prosty jak budowa gwozdzia.Takie ataki do konkretnych osób to chyba lekka przesada. A oczywiście podpisu z imienia i nazwiska brak - pseudo anonimowość w sieci daje sfrustrowanym nieudacznikom pełne pole do popisu. W hermesie jest całkiem dobrze - ale fakt trzeba pracować i mieć trochę oleju w głowie. Na każdej produkcji jest podobnie jest się zatrudnionym po to by pracować a nie się [usunięte przez moderatora] i tacy są szybko usuwani, Sam/sama nie potrafisz podpisać się z imienia i nazwiska a wypisujesz jakieś głupoty o „sfrustrowanych nieudacznikach”. Sfrustrowany to Ty jesteś broniąc „swoich szefów” za kilka groszy. Pewnie jesteś z tych którzy donoszą na swoich współpracowników ale boisz się do tego przyznać.

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes?

Kandydaci do pracy w Hermes napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hermes