SportWin Group

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SportWin Group

Aktualność
⭐️ Akademia Piłkarska Reissa Poznań jest w gronie 61 szkółek w Polce i 8 szkółek w Wielkopolsce posiadających najwyższy poziom Certyfikacji PZPN.

⭐️ Program Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich to projekt skierowany do Szkółek Piłkarskich. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja poziomu organizacji Szkółek Piłkarskich.

⭐️ Przyznanie Certyfikatu PZPN na poziomie Złotym jest równoznaczne ze spełnieniem przez Szkółkę Piłkarską szeregu kryteriów i zapewnienia najwyższej jakości szkolenia określonej przez Polski Związek Piłki Nożnej.

#złotagwiazdka

Pracuję w firmie już ponad pół roku. Jestem pracownikiem biurowym. Na co dzień jest dużo zróżnicowanych zadań (kontakt z kontrahentami, podpisywanie umów itd.) więc można zdobyć cenne doświadczenie pracy w biurze. Miła atmosfera wśród osób w dziale to na duży plus.

Jakub

Byłem wychowawcą na półkoloniach Akademii. Ciekawe doświadczenie, dzieci słuchające się. Każdy pracownik otrzymuje środki do rozdysponowania na transport, opłaty atrakcji oraz wyżywienie.

Honorka
@Jakub

Powiesz jak płacą dla takich wychowawców? Sama się zainteresowałam tego typu pracą, ale zupełnie się nie orientuję, jak to finansowo wygląda. No i jaką umowę podpisują? Zlecenie? Czy można też pracować na stałe przy umowie o pracę?

Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako Koordynator ds. utrzymania floty w mieście Rokietnica. Czy rzeczywiście można zarobić 75310000 ? W jakich firmach?

Nowy wpis

#złotagwiazdka

Nick Nowy wpis

Miła atmosfera wśród pracowników, poważnie podchodzą do pracowników ale niestety nad zarobkami oraz uczciwością powinni popracować.

Bartek Nowy wpis

Na spotkaniu zostałem bardzo miło przyjęty, rozmowa przebiegła w przyjemnej atmosferze. Ciekawy projekt. Niestety pozmieniały mi się plany i musiałem zrezygnować.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie SportWin Group? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Bartek

Pracowałem 5 lat w firmie, od młokosa po studiach krok po kroku zdobyłem w firmie sporo komeptencji i doświadczenia w obszarze marketingu internetowego budując przy okazji zespół osob w dziale. Przede wszystkim ciekawa branżna ktora daje duzo mozliwosci kreowania pomysłów, a osoby zarządzjącje @Pracodawca są otwarte na wszelkie nowiniki i rozwiązania.

@Bartek

No, to fajne doświadczenie. A jak wygląda zatem kasa? Jak taki pracownik pracuje tu kilka lat, to dostaje regularne podwyżki albo jakieś premie stażowe? I co do zdobywania kompetencji, to są szkolenia i kursy, czy raczej nauka poprzez pracę i podpatrywanie doświadczonych osób?

Otwarcie APR Arena - pierwszej hali pneumatycznej w Kaliszu

Mamy przyjemność ogłosić, iż nowoczesny obiekt sportowy naszej Akademii - APR Arena Kalisz oficjalnie rozpoczął działalność na Osiedlu Widok przy IV Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu. Obiekt będzie służył zawodnikom Akademii, uczniom szkoły oraz mieszkańcom miasta.

„Mam nadzieję, że dzięki temu obiektowi wszyscy, zarówno moi uczniowie, jak i adepci Akademii Piłkarskiej Reissa, a także mieszkańcy będą zdrowi, bo będą rozwijać się sportowo. W tym roku kierunkiem polityki oświatowej jest rozwój aktywności fizycznej, stąd jeszcze większa radość, że obiekt powstał przy naszej szkole. Jest to niezwykłe miejsce i mam nadzieję, że spod tego obiektu wyfruną kiedyś młodzi, zdolni, przyszli sportowcy, o których usłyszymy w kraju i regionie.” - odpowiada pani dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego - Joanna Dolna.

„Dzięki współpracy miasta oraz Akademii Piłkarskiej Reissa udało się wymienić już zużytą, 15-letnią nawierzchnię. Dzięki tej wymianie udało się postawić halę pneumatyczną, która wprowadza wychowanie fizyczne dla 900 uczniów na nowy poziom i odciąża znacząco istniejące już pomieszczania. 900 uczniów zyskuje nową hale.” - komentuje przewodniczący Rady Sportu Miasta Kalisza - Dawid Matczak.

Zachęcamy do przeczytania artykułu o przebiegu otwarcia

#otwarcieAPRArenaKalisz #APRArenaKalisz #halapneumatycznakalisz
Trener Tomek

Duży wachlarz możliwości pracy. Pracowałem pare lat w grupie skrzata i żaka, od niedawna orlik starszy. W międzyczasie staż w drużynach reprezentacji Poznania i dzięki wsparciu trenerów, na lokalizacji też dajemy radę.

były

Pracowałem tam ponad rok, lekko nie było, ale za to na pewno jest to miejsce, gdzie możecie zdobyć solidne doświadczenie - polecam studentom.

Wiktoria

Idealna praca dla studentów. Zwłaszcza jeśli lubi się pracę z dziećmi. Nie było problemu jak zmieniły mi się godziny zajęć na studiach, zostałam przeniesiona do innej drużyny nawet na tej samej lokalizacji. Jako była już studentka pedagogiki uważam to za bardzo cenne doświadczenie i na pewno poleciłabym komuś kto się zastanawia.

Karol

Zaczalem prace prawie 2 lata temu i juz po paru miesiach, mimo ze nie mialem wiekszego doswiadczenia jako trener objalem grupe i do dzisiaj staram sie podnosic swoja poprzeczke jako pierwszy trener. Polecam!

Agnieszka

Praca w dziale marketingu internetowego to byl sztos. Niby studiowałam, szkoliłam sie, ale nijak sie to miało do praktyki. Wdrożenie, szkolenia wewnetrzne i konkretne działania oraz plan komunikacji do realizacji. Bartek, Kacper czy Magda przygotowali mnie do zawodu.

Rekrut

Witam, na jakie miesięczne wynagrodzenie może liczyć asystent trenera?

@Rekrut

Dzień dobry, Wynagrodzenie jest zależne od ilości grup oraz określonej roli w każdej z nich (trener lub asystent). Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji Grupy Sportwin

Krzysztof

Jestem studentem i aktywnym zawodnikiem klubu piłkarskiego. Praca w akademii to fajna możliwość zdobycia doświadczenia oraz dorobienia do studiów. Można też zaangażować się w zastępstwa co doje dodatkowe źródło kasiorki

michal

rozpoczynalem prace jako asystent, po wdrożeniu szkoleniach i okresie 3 miesięcy zostałem pierwszym trenerem oraz rozpocząłem kurs UEFA C, fajna ścieżka kariery dla młodych osób

Aktualność
SportWin Group to również wydawca publikacji naukowych głownie dotyczących marketingu sportowego.
Zachęcamy do zapoznania sie:
PUBLIKACJE>>
coach

jestem trenerem w Akademii Piłkarskiej Reissa od 5 lat, kasa zawsze na czas co nie jest tak oczywiste w innych klubach, sporo wiedzy, możliwosc zarabiania dodatkowej kasy na obozach i półkoloniach, szkolenia i wewnetrzne materialy na treningi

Patrycja

Fajna praca bo od razu miałam przypisaną odpowiedzialność i mogłam uczyć sie konkretów. Do tego dodatkowo mogłam brac udział w szkoleniu wewnetrznym z marketingu internetowego a także dodatkowych szkoleniach z planowania zadań. Jak dla mnie super bo tego nie ucza na studiach:)

Trener

Zdobyłem kompetencje, dofinansofwali kursy UEFA

Aplikowałam na stanowisko w dziale obozów, po rozmowie z przełożonym i chęci rozwoju przeniesiono mnie do działu Administracji, gdzie zdobywam pierwsze doświadczenie w pracy. Elastyczny grafik pozwala na połączenie pracy ze studiami.

@Anonim

Super, że da się mieć w tym miejscu elastyczny grafik. W jakich godzinach można w ogóle pracować, że udaje się tak dopasować pracę do studiów? No i ile minimalnie godzin tygodniowo trzeba wyrobić? Raczej będę składać tutaj swoje CV.

@Anonim

A dziale administracji miałaś lepsze warunki? O ile wcześniej ustalany jest grafik na następny miesiąc? To jest tak, że musisz przełożonemu przedstawić plan z uczelni czy raczej wierzą na słowo?

Zostaw merytoryczną opinię o SportWin Group - Poznań

• Jak się pracuje w SportWin Group?

Zobacz opinie na temat firmy SportWin Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SportWin Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SportWin Group?

Kandydaci do pracy w SportWin Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SportWin Group