Alterida NZOZ Przychodnia Lekarza Rodzinnego

Poznań

Opinie o Alterida NZOZ Przychodnia Lekarza Rodzinnego

chory

Masakra. Lekceważą pacjentów. Pani "właścielka" myśli ze jest półbogiem. Dziecko czekało godzinę bo pańcia piła kawkę i plotkowała. Obsługa z rejestracji -żenada. godzinę nie odbierają telefonów a jak odbiorą to rozłączają. Poziom medyczny- obys nie chorował..... Generalnie - nikomu nie polecamy

Lilith

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą przychodnią zarówno jako pracownik jak i pacjent. Administrator może sobie usuwać opinie ale nie zmienia to faktu że obydwie "panie" właścicielka i zarządzająca są nieuczciwe niesłowne nierzetelne i OCZYWIŚCIE NIE PŁACĄ ZA PRACĘ. Poziom działalności tej przychodni można nazwać tylko tak BRUD SMRÓD I GŁUPOTA dobrze się tam czują tylko "koleżanki i znajomkowie pewnej pani doktor (właścicielki)"

m.

Niestety poprzednie opinie nie tracą na wartości. (usunięte przez administratora) nie ma w zwyczaju płacić swoim pracownikom oraz innym wierzycielom. Zdecydowanie odradzam wszelkie próby nawiązywania współpracy z tą placówką. Będziesz tygodniami prosił się o pieniądze, które należą Ci się za Twoją pracę.

nate

Zostałam zwolniona w Alteridzie z dnia na dzień.Po wcześniejszych ustaleniach o przedłużeniu umowy. Informacja o wypowiedzeniu przyszła mejlem. Wynagrodzenia były wypłacane zawsze w opóźnieniem, zwykle około pół miesiąca po terminie zapisanym w umowie. Czyli co miesiąc, regularnie łamano ustalenia umowy. Nie polecam lekarzom tej firmy.

doktor
@nate 05.02.2013, 16:05

(usunięte przez administratora) Ostrzegam przed nawiązaniem współpracy z tą przychodnią.

Krzysztof

Zatrudniając się w Alteridzie, musisz liczyć się z tym, że nie będziesz otrzymywał wynagrodzenia w terminie. Panie zarządzające znają się na wystroju wnętrz, ale mam wątpliwości, czy znają się na prowadzeniu NZOZ-u.

bb

Odradzam współpracę,proszę szukać innej przychodni !!!!

Zostaw opinię o Alterida NZOZ Przychodnia Lekarza Rodzinnego - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alterida NZOZ Przychodnia Lekarza Rodzinnego