Opinie o Alicja Kaźmierska Nzoz Przychodnia Lekarza Rodzinnego Alterida w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alicja Kaźmierska Nzoz Przychodnia Lekarza Rodzinnego Alterida, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alicja Kaźmierska Nzoz Przychodnia Lekarza Rodzinnego Alterida na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alicja Kaźmierska Nzoz Przychodnia Lekarza Rodzinnego Alterida w Poznań

Grażyna

Praca nie należy do lekkich w takich miejscach, gdyż wymaga odporności na stres ale jak ktoś lubi taką pracę to polecam.

xxxx Nowy wpis
@Grażyna

Potwierdzam, że praca nie należy do łatwych jednak tylko ze względu na podejście szefostwa do pracowników. Jeśli ktoś lubi kontakt z pacjentem to polecam przychodnię, ale na pewno nie Alteridę

Wanda Nowy wpis
@xxxx

Hmm.. no ok, ale jak ktoś jest właśnie odporny na stres oraz presje i umie się odnaleźć w trudnych sytuacjach to będzie zadowolony z pracy w tym miejscu? Czy to chodzi wyłącznie o relacje z szefostwem?

Gosia Nowy wpis

Czy ktoś poleca pracę w przychodni? Czy praca jest zmianowa?

Myszka20 Nowy wpis

Zrozumiała, każdego przystojnego mężczyznę bada wzrokiem. Jak wchodzi tatuś z dzieckiem to bardziej zajmuje się ojcem jak pacjentem. Opóźnienia mi 1 h to standard. Co najgorsze załatwianie jej prywatnych interesów w trakcie wizyty. Byłam świadkiem jak pielęgniarka płakała bo została zmieszana z błotem za nic.

Czy jakiś pracownik firmy Alterida NZOZ Przychodnia Lekarza Rodzinnego chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Aaa
@Administrator

Styczeń 2019 bardzo dobre warunki zatrudnienia, wynagrodzenie Zawsze na czas... Przyjazna atmosfera.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Xxxxxxx

Dzis jest 02.03.2018 przyjechalem z malym dzieckiem do pobrania krwi. Laboratorium czynne od 8 do 11 Przdemna jedna osoba. Jest 8.15 nadal czekam. Czy to nie jest kpina z pacjenta? Pani przyszla do pracy 8.10

YYYY
@Xxxxxxx

Panu nigdy nie zdarzyło się spóźnić do pracy? Są mrozy, spowolniony ruch na ulicach, 10 minut to nie koniec świata....

Zmieniłem przychodnie

Kpina z pacjenta. Te baby w rejestracji jak za kare tam siedza takie kwoki. Jezeli masz male dziecko to przychodni nie polecam. Jan Czosnowski to wspanialy lekarz ale nie dostaniesz sie do niego tam. Polecam isc do niego prywatnie. Albo poszukac innej przychodni

chory

Masakra. Lekceważą pacjentów. Pani "właścielka" myśli ze jest półbogiem. Dziecko czekało godzinę bo pańcia piła kawkę i plotkowała. Obsługa z rejestracji -żenada. godzinę nie odbierają telefonów a jak odbiorą to rozłączają. Poziom medyczny- obys nie chorował..... Generalnie - nikomu nie polecamy

Lilith

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą przychodnią zarówno jako pracownik jak i pacjent. Administrator może sobie usuwać opinie ale nie zmienia to faktu że obydwie "panie" właścicielka i zarządzająca są nieuczciwe niesłowne nierzetelne i OCZYWIŚCIE NIE PŁACĄ ZA PRACĘ. Poziom działalności tej przychodni można nazwać tylko tak BRUD SMRÓD I GŁUPOTA dobrze się tam czują tylko "koleżanki i znajomkowie pewnej pani doktor (właścicielki)"

m.

Niestety poprzednie opinie nie tracą na wartości. (usunięte przez administratora) nie ma w zwyczaju płacić swoim pracownikom oraz innym wierzycielom. Zdecydowanie odradzam wszelkie próby nawiązywania współpracy z tą placówką. Będziesz tygodniami prosił się o pieniądze, które należą Ci się za Twoją pracę.

nate

Zostałam zwolniona w Alteridzie z dnia na dzień.Po wcześniejszych ustaleniach o przedłużeniu umowy. Informacja o wypowiedzeniu przyszła mejlem. Wynagrodzenia były wypłacane zawsze w opóźnieniem, zwykle około pół miesiąca po terminie zapisanym w umowie. Czyli co miesiąc, regularnie łamano ustalenia umowy. Nie polecam lekarzom tej firmy.

doktor
@nate

(usunięte przez administratora) Ostrzegam przed nawiązaniem współpracy z tą przychodnią.

Krzysztof

Zatrudniając się w Alteridzie, musisz liczyć się z tym, że nie będziesz otrzymywał wynagrodzenia w terminie. Panie zarządzające znają się na wystroju wnętrz, ale mam wątpliwości, czy znają się na prowadzeniu NZOZ-u.

bb

Odradzam współpracę,proszę szukać innej przychodni !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Alicja Kaźmierska Nzoz Przychodnia Lekarza Rodzinnego Alterida - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alicja Kaźmierska Nzoz Przychodnia Lekarza Rodzinnego Alterida
0/5 Na podstawie 0 ocen.