Opinie o Agri Plus w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agri Plus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agri Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agri Plus w Poznań

Trzymajcie się z daleka. Byłam tam lek wet. PR- owo super, pomijając pracę z (usunięte przez administratora) poniżającym kobiety. Obiecali komputer, samochód służbowy i co nie tylko - (usunięte przez administratora) z tego zobaczyłam przez rok pracy tam. Stawka urągająca lekarzowi, pracowałam tylko tyle ile musiałam, byłam pod ścianą. Brak zastępstw, jak jest się chorym to wraca się do góry zaległości, nie ma kto wykonać pracy jak cię nie ma. Jak na pieniądze które płacą obowiązków za dużo. Moje by miało problem ze zrobieniem 5 osób, wymaganie poświęcanie x czasu przed i po pracy na robienie rzeczy do pracy. Wymaganie tras służbowych własnym samochodem, czasem bardzo daleko! Bez płacenia ekstra za to. W sytuacji długiej podróży, twoje obowiązki na miejscu leżą i czekają. Czasem mozna gonić własny ogon kilka tygodni. Kandydaci - uciekajcie i to szybko, zanim was burnout dopadnie.

@Gonzo

Sugerujesz przy tym, że od 2022 zaczęły następować zmiany skoro do jakichś czystek dochodziło? I z czego one wynikają? I czy mimo wszystko docelowo maja one być na plus?

Logistyka

Witam, Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w logistyce w Poznaniu? Jakich można spodziewać się zarobków? Czy z tej pracy wynikają nadgodziny?

bB
@SKMDK

To zależy od Ciebie czy chcesz się przekonać. Z mojej perspektywy straciłem czas. Ogłoszenie na Specjalistę ds. Logistyki pojawią się średnio 2-3 razy e ciągu roku. Świadczy to o dużej rotacji w dziale. Mojej osobie brakowało realnego planu szkolenia. Człowiek zostawiony sam sobie. Pojawią się wsparcie osoby która wprowadza pracownika w tajniki, jednak nie każdy potrafi przekazać wiedzę. Zależy również, gdzie trafisz, są logistycy dla których dzień bez nadgodzin to nie dzień. Trzeba odbierać telefony czasami nawet w nocy.

Dzień dobry zastanawiam się czy doświadczenie może wpływać na zarobki podczas zatrudnienia jako pracownik utrzymania ruchu. Jak teraz jest widoczna oferta to piszą w niej by minimum rok mieć za sobą. Na jaka podstawę mogłaby liczyć osoba, która już ponad 3 lata pracuje?

Ano tak jak ktoś stwierdził teraz niedawno faktycznie są dwie oferty na logistykę. Czemu występuje ten wspomniany brak szkoleń? Pracownicy wprost o nie proszą? Niby jest napisane, że wymagają dwóch lat doświadczenia z innej firmy. lepiej przyjść z większym i człowiek sobie wtedy poradzi? A na tym dziale można przejść sobie jeszcze wyżej?

A co z kontrolą wewnętrzną? Było podkreślone jakiś czas temu, że na logistyce jest spora rotacja, a w tym przypadku jak jest? po prostu widzę, że młodszy specjalista jest poszukiwany i zastanawiam się czy by jednak nie spróbować. możecie napisać parę słów o pracy na dziale?

BLOOHh

Jaka kontrola człowieku, tam Ty jesteś na kontrolowanym. Jeżeli szukasz pierwszej pracy to pewnie. Jeżeli chcesz wpaść w złudzenie równie aplikuj. Praca to planowanie i zabezpieczanie harmonogramów dostaw. Dostaw surowca na zakłady ubojowe lub wytwórnie pasz. Zależy gdzie trafisz. Chociaż dążenie jest do tego, że mogą rzucić Ciebie wszędzie jak będzie potrzeba.

Dzikidxik Nowy wpis
@BLOOHh

To prawda. Wszytko co powyżej prawda. Firma która próbuje być korporacją w rodzinnej atmosferze. Zapominając o standardach szkolenia dla nowych pracowników. Poszukiwania na logistykę ruszyły prawdopodobnie poszukują już 2 pracowników. Strata czasu

Gabriela

To przez rok pracy pracowałaś na swoim sprzęcie? A na tych trasach płacili chociaż za paliwo? Ile realnie zarabiałaś na tym stanowisku?

Honorata

Czyli z tego co piszesz mężczyźni w tej firmie mają lepiej? Twoje wynagrodzenie to była jakaś godzinówka? Co wchodziło w Twoje obowiązki? A dieta była płacona na wyjazdach służbowych?

Sasza

Potwierdzam w 100 procentach. Na miejsca kierownicze wybierają nawet osoby karane kiedyś. Dobrostan zwierząt tam nie istnieje, jak i sanityzacja. Każdy kto nie wygodny zostaje usuwany z firmy pod zarzutem złodziejstwa. Dużo by opowiadać...

Aktualny pracownik

Przepraszam bardzo ale co Ty (usunięte przez administratora) auto służbowe, telefon i tablet lub laptop dostajesz maksymalnie w drugim tygodniu pracy, w terenie pracujesz w teamach 2 osobowych lekarz + technik więc o jakim braku zastępstwa mówisz? Pewnie robić ci się nie chciało a teraz wielce pokrzywdzona xd

@Aktualny pracownik

Czyli teraz sprzęt jest przyznawany praktycznie od początku? Super. Co do tych zastępstw to autorce opinii chyba raczej chodziło o to, że po chorobie wracała do dużej ilości obowiązków, bo nie było za nią zastępstw. Aktualnie obowiązków jest tyle, że nie przeciążają jednego pracownika?

Gonzo

W 2022 roku były wielkie zwolnienia teraz szukają nowych ludzi . Terenowych pracowników nie szanują wcale .

@Gonzo

Czy rozmowa rekrutacyjna w Agri Plus odbywa się również w języku angielskim?

Logistyka

Sylwia
@Logistyka

Hej, też jestem tu, bo szukam info o pracy w logistyce tutaj. Dodam coś od siebie, ok? Jak będzie ktoś odpowiadał, to dajcie znać, czy w logistyce pracuje się na zmiany? A jak są zmiany to ile jak godzinowo to wygląda?

MM
@Logistyka

Nie polecam. Z powodów braków kadrowych non-stop nadgodziny. Onboarding w firmie nie istnieje. Praca nie stwarza opcji rozwoju. Standardy oraz kultura osobista nie istnieją. Na temat zarobków się nie wypowiadam. Jedni będą odczuwać satysfakcję inni będą zażenowani

@MM

U kogo brakuje Ci kultury osobistej, u współpracowników, przełożonych i przy jakich sytuacjach daje to o sobie znać? Napisz też, jak wyglądały pierwsze dni w pracy, jakieś oprowadzenie po firmie, czy wskazanie stanowiska pracy i hasło "do roboty"?

SKMDK

Też się chętnie dowiem. Widziałem ogłoszenie do działu logistyki i zaopatrzenia i nie wiem czy jest to warte zachodu

bB
@SKMDK

Cześć, widzieliście te najnowsze oferty na stronie? mam na myśli lekarza weterynarii. Piszą teraz o naborach na trzy miasta. Nie ma teraz stawek podanych, wiec może tu by się ktoś do nich odniósł? Czy są adekwatne do nakładu pracy?

Róża

Polecam. Duże możliwości na rozwój. ????

Helena
@Róża

Ale chodzi ci o możliwości rozwoju kariery zawodowej czy rozwój jeśli chodzi o umiejętności i wiedzę? Weź napisz coś więcej bo ciekawa jestem.

Świnia
@Róża

Jakie ??

@Świnia

to nie zależy jeszcze od tego jaki dział się tutaj wybierze? wiadomo który jest obecnie najlepiej oceniany pod względem warunków zatrudnienia i dlaczego? były kiedyś opinie odnośnie inspekcji i kiepskich warunków czy do dziś jeszcze o tym tu słyszano czy problem został zażegany? wiadomo jak warunki wygląda od nowego roku? cokolwiek uległo zmianie?

Edyta

Cześć, jaka aktualna stawka na pracownika produkcyjnego? Pytam, bo tam ofertę wystawili. A ja ostatnio odeszłam z innej firmy i właśnie szukam czegoś nowego.

szczery

Firma AgriPlus to tragedia. Nie polecam nikomu. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry a później traktują ludzi jak śmieci. Mimo ciągłego braku ludzi do pracy, kierownictwo nie szanuje ludzi, obraża ich, grozi ciągle zabraniem premii czy nawet zwolnieniem. Stare wyjadacze na stanowiskach myślą że niewszystko im można. Nawet jeśli pracujesz dobrze a nie przypadniesz im do gustu to wystawią ci złą opinie w poznaniu co blokuje twój obiecany rozwój zawodowy i awanse. Firma potrafi zwolnic z dnia na dzień nie patrząc na to ile lat pracujesz i jakie były wyniki, bo to o nie głównie chodzi. Praca ciągle na kontrolowanym. Pracuje sie w stresie i strachu. Dużo nerwów i niewdziecznosci.

Surg
@szczery

Szczera prawda firma bez standardow . szkolen rozwoju nie bylo tam od wielu lat.zlodziejstwo premii jest powszechne. Inspekcja pracy konieczna

pPeen
@szczery

jeśli ktoś jest sumienny, ambitny i przede wszystkim myślący to awansuje szybko. nieroby i lenie śmierdzące zawsze beda narzekac.nic w zyciu nie ma za darmo.

Gregor SS
@pPeen

Koleś nie wiem skąd się urwałeś,ale widząc to wszystko to prócz dobrze wylizanej du.y komuś wyżej nie wybijesz się w tej firmie.

Jkj
@szczery

Za dużo tez nie można się wykazywać w pracy , bo tez zaraz Cię zwolnią , stwarzasz zagrożenie dla państwa E..

mirek
@Surg

inspekcja pracy oraz prokuratura - za traktowanie, zabijanie zwierząt w sposób niedopuszczony. firma oraz jej (usunięte przez administratora) nie maja nic wspólnego z rolnictwem, rzygać mi się chce, jak wspominam swój krótki pobyt w (usunięte przez administratora) żabinie

Julia
@szczery

Hej, wspomniałeś, że kierownictwo w Agri Plusie grozi ciągle zabraniem premii czy zwolnieniem. Ale czy tak faktycznie się dzieje? Komuś zostaje zabrana premia lub zostaje zwolniony? Chciałabym się zorientować :D

Kicek
@szczery

To prawda jedno wielkie kolesiostwo ,żona na ochronie,mąż na wadze a szwagier i syn na produkcji,kręcą wały a kierownik siedzi cicho, chyba ma udział.

Tomasz
@Kicek

A jak z warunkami pracy, ile mogę na starcie zarobić, jako specjalista ds. personalnych? Na ich stronie wisi ogłoszenie, ale bez konkretów.

@Kicek

Jaka jest atmosfera?Czy duża rotacja? Jakie są zarobki w biurze w Poznaniu?

Zaciekawiony

Dzień dobry. Jakieś opinie na temat pracy w dziale zaopatrzenia w Poznaniu i współpracy z Panią kierownik Natalią? Naprawdę taka fajna atmosfera?

Klient

Kto płaci za jazdy służbowymi samochodami handlowca na mazowszu bo widzę że częściej jeżdżą na weekendy po kilkaset kilometrów niż po gospodarstwach.

@Klient

Taka cicha sugestia...? ;) A to jednak nie można na użytek prywatny? Raczej chyba po rachunkach za paliwo by się domyśleli, że coś jest nie tak?

Szuka pracy !! Pytanie

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z zatrudnianiem członków rodziny w firmie bo nie wiem czy wg składać CV . I czy są jakieś premie za zaangażowanie i nowe pomysły ? Jakieś pakiety sportowe czy medyczne ? Chodzi mi głównie o Agri plus Krąplewice .

@Szuka pracy !! Pytanie

W sensie Ty jesteś członkiem rodziny kogoś z firmy czy pytasz o ogólne podejście firmy?

Szuka pracy !! Pytanie
@Monika

Droga Pani Moniko na zadane pytanie nie wypada opowiadać pytaniem . Wypowiada się Pani jako pracownik Krąplewice czy zza biurka w Poznaniu ? A wracając do tematu tak pracuje tam ktoś z mojej rodziny dlatego pytam czy nie jest to problem w zatrudnieniu i czy nie będzie to konflikt interesów , bo nie mam czasu na chodzenie na rozmowy z których nic może nie wyjść . Pozdrawiam .

Marlena
@Szuka pracy !! Pytanie

Tak w Agri Plus Krąplewice nie ma problemu z zatrudnianiem rodzin z niektórych to po kilka osób robi, ludzi gadają po kątach a nikt się nie odezwie bo się boją kierownika. Pracownicy są tak nakręceni na produkcję że zdarzają się wtedy wypadki przez pośpiech itd. nie polecam.

Weronika
@Marlena

o jakich wypadkach na produkcji piszesz, przykład ? co a to BHP ?

Nathan Miur

Nie ma już Kasi niedługo Basi potem Monisi nie ma Jareczka co będzie dalej taka zagadeczka

Paulina
@Nathan Miur

Chodzi ci o pracowników którzy odeszli? Czy może zostali zwolnieni? Bo chciałbym wiedzieć jeśli jest duża rotacja w firmie.

Czy w Agri Plus pracuje się na open space?

Edyta

Czyli dalej na open spejsach? ;-) Ciekawe czy kiedyś zacznie się od tego w Polszy odchodzić. Nie możecie wybrać zdalnego?

Iga

Zależy w jakim dziale....

@Iga

A jakie są tu działy i w którym ten open space macie?

Obserwator
@Edyta

A dlaczego zdalne tak Ciebie interesuje? Przecież praca to praca, trzeba ją wykonać. A gdy idziesz do pracy do firmy to jeszcze plusy: prąd za darmo, czyli herbatka, kawka na koszt firmy, komputer na koszt firmy, sprzątanie na koszt firmy, (usunięte przez administratora) na koszt firmy itd. A do tego jest się wśród innych ludzi. Jest się przed kim pokazać, z kim porozmawiac. A na zdalnym to dla kogo się ubierzesz aby się pochwalić nowym ciuchem, butami , torebka? A poza tym na dłuższą metę można się zapuścić. Zdalne to ostateczność A nie podstawowa formą pracy.

@Obserwator

A nie sądzisz że to od człowieka zależy? Niektórzy wolą zdalną pracę bo np nie marnują czasu i pieniędzy na dojazdy. Poza tym w niektórych firmach praca zdalna była normą nawet przed pandemią, więc nie wiem skąd zdanie, że to ostateczność.

Lili

Polecam

@Lili

Hej, a możesz podać szczegóły dlaczego? Bo ostatnio coś mniej komentarzy się tutaj pojawiało o nich. Ktoś inny też poleca?

Zadowolony pracownik :)

Już pora zakonczyć Wszystkie, negatywne wpisy. Pracuje już ponad 8 lat. AGRI PLUS jest to firma dająca bardzo dużo możliwości, Awanse, dobre zarobki na rynku pracy, stabilna praca, ale właśnie. Trzeba, pracować ludzie, nikt nic nie daje za darmo. Trzeba się wykazać, Bardzo dobry kontakt z przełożonymi z Poznania. Jeszcze raz powtórze Bardzo duże możliwości Stanowiskowe - ale to jest wpis dla ludzi mający ambicje i są pracowici. A wy lenie nie znajdziecie roboty nigdzie i nigdy. A te wpisy są wrzucone przez (usunięte przez administratora) którym nie poszło...(picie kawki to nie wszystko) Praca czyni człowieka dumnego... Serdecznie Polecam Firme AGRI PLUS !

tylko pracownik ; )
@Zadowolony pracownik :)

można wiedzieć czym się zajmujesz?

Ktoś ważny
@Zadowolony pracownik :)

Pewnie jesteś dyrektorem , kierownikiem i zarabiasz dużo. Nie każdy tyle zarabia A pracuje więcej.Tylko może ty trafiłeś w dobry moment wskazując na extra stanowisko co ?opowiedz nam o tym i o tym ile zarabiasz ?

Jkj
@Ktoś ważny

To pewnie mąż prezesowej:) on pracowac nie musi .... a kasę zarabia... i wozi się jak prezes :)

szkolenia
@Zadowolony pracownik :)

Na szczęście 2 miesięce temu zakończyłem pracę w tejże jak to ktoś opisał "firmie dającej bardzo dużo możliwości, Awanse, dobre zarobki na rynku pracy, stabilna praca (...). Ktoś tu nie wie chyba o czym mówi... bądź ktoś z kadry siedzący tylko i pijący kawkę chcący podwyższyć ranking firmy na gowork. Powiem tak: rok 2020 gdzie zacząłem pracę aż do mojego obejścia: ciągłe braki kadrowe (pracowników niskiego szczebla oraz lekarzy)- proszę sprawdzić ich stronę internetową ile jest bieżących ogłoszeń o pracę, która wynika z rotacji pracowników bo zwyczajnie nie jest tam dobrze. Kierownicy powiedzą "tak bo firma się rozwija"... no każdy swego broni i argument (nieprawdziwy) znajdzie na swoją obronę i dbałość o wizerunek firmy. Pomijam fakt, że firma na dołku finansowym... chociaż przyznam na plus, że wypłaty mimo tego udaje się terminowo realizować. Najgorsze dla mnie po roku pracy było wielkie podejście jak "korpo". Identyfikujesz się numerami, nie znasz pracowników z podległych jednostek (osobiście). Księgowość w jednych oddziałach zmieniana bo ciągle coś się dzieje (jak i kierownicy oddziałów) a innych np Poznańska ksiegowa to baba która pozjadłała wszystkie rozumy. W dopie 1 fali pandemii moja firma mocno ucierpiała. Poszedłem więc na etat do "Argi Świńskiego gówna". Cudem przetrwałem. Gdy konsultowałem pewne kwestiie firmy Agri (usunięte przez administratora) z moją ksiegową to łapała się ona za głowę. Baba zjadła rozum i to w tak beszczelny sposób, że by u siebie przeksięgować kilka pozycji kazała innym robić "papiery od nowa i sprawdzać". Mimo tego, że bład był po jej stronie XD Kieronicy głównej księgowej nie wywalą a ta typowa "spychologia" sprawdź jeszcze raz, popraw od nowa raport itd. Jakaś masakra tym bardziej, że problem wielki z komunikacją pomiędzy oddziałami a centralą. Mała ilość kadry więc babka idzie na urlop ja ją zastępuję więc mam jej obowiązki jeszcze. 1 tydzień no ciężko idzie ledwo się wyrabiam a kierownik ciągle coś chce- tłumacze że mam papiery jeszcze z zastępstwa. Nie wierzy - mówi (nie ma tu tyle roboty- jak zresztą całe korpo bo chyba na szkoleniach tak kazali mówić do pracowników by ich przyspieszyć). (usunięte przez administratora) się mówię chodź siedź przy mnie patrz. Piątek siedział przy mnie cały dzień patrzył co robie. Na koniec dnia przybiliśmy sobie piątkę mówi faktycznie sporo roboty masz. Dymny zadowolony dałem rade idę do domu. W końcu czas na mój urlop (babka mnie zastępuje) Wracam z urlopu a tu zonk nic nie zrobiony kierownik do mnie z pretensajmi... że mam nadrobić bo to moja robota itd... Pomijam fakt że brak jakiegoś taktu zachowania itd. Księgowa (ta sama co wyżej opisana) która po rozmowie telefonicznej ze mną zapomina się rozłączyć i słysze "co za (usunięte przez administratora) dołoże mu roboty" a powód? zwróciłem jej uwagę że ma poprawić sobie w komputerze bo ma błąd. Obiecują na rozmowie góry. 3 miesiące próbne póxniej podwyżka której nie zobaczyłem nawet. Zaczynałem od najniższej (co dla mnie zrozuamiłe). Osób z dłuższym stażem nie przeskoczysz nawet mając większe umiejętności. Ale jak papiery sprzed paru lat mieli :niewykręcone" to nagle przyszli i Ty tym się zajmowałeś w swojej firmie to załatw to... Jak zobaczyłem że dotyczy to okresu sprzed 8 lat... rzuciłem to kierownikowi na biurko powiedziałem że sam ma to teraz wykręcać. Bo nagle dostrzega umiejętności ale jak podwyżka to nie. Ogólnie nie polecam firmy

Tom Bishop
@Jkj

Ale jak inseminuje...loszki są mu wdzięczne!!! Szczególnie te w zachodniopomorskim????

Zastanawiam się nad faktem zatrudniania rodziny w tej samej firmie. Dajmy przykład... taki dyrektor personalny może zatrudnić dowolna liczbę członków rodziny czy ma jakieś limity np. 20 osób rocznie?

Hej, czy w firmie Agri Plus płacą za nadgodziny?

Bonzo

To zależy na jakim stanowisku. Raczej wszystko tak jak kodeks pracy nakazuje.

Nie płacą za nadgodziny.

Julia

Hmm.. wasze zdania są podzielone więc jak to w końcu jest? Nadgodziny są płatne? Jeśli nie to w jaki sposób pracownik jest z nich rozliczany? Odbiera się te godziny w inne dni?

A w dziale logistyki jest możliwe HO?

Zostaw merytoryczną opinię o Agri Plus - Poznań

• Jak się pracuje w Agri Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Agri Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agri Plus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agri Plus?

Kandydaci do pracy w Agri Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agri Plus