Opinie o Agri Plus w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agri Plus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agri Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agri Plus w Poznań

Mikołaj

Praca jako pracownik operacyjny w Szamotułach. jest ktoś w stanie powiedzieć cokolwiek? Samo ogłoszenie dość ubogie

Wafell
@Mikołaj

Chlopie syf syf i tak dalej. Pracowalem polroku. Sobota niedziela święta w pracy. Żal mi tych ludzi co tam pracują.

kąkol

Jak najdalej od labu w szamotułach, to istny chlew. Tym syfem dawno powinna zając się inspekcja pracy.

Nathan Miur

AP to istne szamboo, tam po części leczą świnie fryzjerzy, malarze i elektrycy. Co ciekawe własciciel na to pozwala, czy powstanie następna komisja śledcza dotycząca nielegalnego wprowadzenia na rynek znacznej ilości anthybiotyków ...zobaczymy. Jednyny audytor Bartek D po raporcie na ten temat zniknął bez śladu...sympnomatyczne prawda?

ku.chwale.agri.

jak widać na tym portalu należy tylko wychwalać pracodawców bo wszystkie inne wpisy są skrupulatnie usuwane. Wstyd!!!!

Dżony

Praca w Agri to obóz pracy. Regulaminy tak napisane że pracownikom nic nie wolno bo zaraz cię wyrzucą. Premia? Uznaniowa, cokolwiek to znaczy a jak ktoś ją w końcu dostał to musiał donieść na innego. Kierownictwo przymyka oczy na wiele nadużyć. Zastraszanie na porządku dziennym. W zakładach robactwo pełza po podłogach, obrzydlistwo i nikt z wizytujących na to nie zwraca uwagi!!! Korupcja i układy nic poza tym. Pracę tu odradzam każdemu.

@ktoś możesz napisać coś więcej o pracy w laboratorium w Szamotułach? Obowiązki, analizy, zespół, godziny zmian, dojazd z Poznania. Byłbym wdzięczny.

Ktoś

Marne szanse na awans a co do zarobków to jedna wielka bajka no podstawa to oki premia bzdury a jeśli chodzi o czas pracy to masakra. Pracuje to wiem

Przytulia czepna

Ile dają na start w laboratorium? Widzę, że znowu szukają jelenia do czarnej roboty na 2 zamiany.

ko

jak wyglada sprawa z ksiegowoscia? nie wiem czy aplikowac tam... jak wygladaja zarobki i atmosfera w pracy?

Paulina

@Mała, byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak wrażenia?

dawny pracownik

@Mobingowana - najwyższy czas, połowie tego motłochu już dawno powinni pozakładać sprawy i to nie tylko za mobing ale również zaniedbania na jakie sobie pozwalają. Ta firma to dno, a szamotulski lab to szczyt tragedii. Nie wiem kto tam teraz pracuje ale jeśli ciągle ta sama "ekipa" to dziwię się, że to jeszcze funkcjonuje.

kandydatka

Mogę liczyć na jakąś informację odnośnie księgowości w Poznaniu? Zarobki, atmosfera, obowiązki?

Mała Mi
@kandydatka

Cześć, byłaś na rozmowie w sprawie pracy? Pracujesz w tej firmie?

Mobingowana

Ponoc wywalaja kierowniczje jakosci od labo w szamotulach slyszal ktos? Tak w poz glosno o tym bo W wawie sprawa o mobing sie rozgrywa w dziale prawnym.

przytulia

Pracowałem w labie w Szamotułach. Strata czasu i nerwów. W regionie są inne firmy z tej branży, na tą nie warto nawet zwracać uwagi. Prędzej czy później będziecie żałować.

Mała

Jestem umówiona w sprawie pracy w księgowości. Na co moge liczyć? Atmosfera? Zarobki? Godziny pracy?

Kurniakudłaty
@Mała

Mała mam nadzieję, że się nie dostałaś i szukasz czegoś normalnego. Powodzenia!!!

Prosiak Stasiu

Szamotuly to wielka porazka nie ma kontroli ,robia co chca i przy tym osoby pracujace sa bez mozgu niemyslacy wogole ,brak umiejetnosci ,kierownik dno a przymol z wagi to rzadki egzemplarz odpowie na wszystko ,

Zeus

szczerze odradzam, jadą na krawędzi kryminału tak w dzisiejszych czasach się nie zarządza spółką będą po Pinim następni czas posprzątać ten bałagan, jeśli nie chce Pani na początku kariery stracić prawa do wykonywania zawodu proszę trzymać się z daleka

Anastazja

Firma Agriplus z siedzibą w Poznaniu ma niewiele wspólnego z tym co dzieje się u nich na fermach. W Poznaniu zapewniają że firma szkoli pracowników podnosi ich kwalifikacje a w rzeczywistości zostaje się zesłanym do pracy na fermę która znajduje się w środku lasu, ogrodzona wysokim płotem i szeregiem zabezpieczeń. Zanim wejdzie się na teren fermy trzeba się wykąpać, potem przebrać w bieliznę i ubrania fermowe. przy temperaturze -15, -20 człowiek mokry idzie do pracy. Przełożeni począwszy od brygadzistów po kierowników mają bardzo krytyczne nastawienie do zwykłego pracownika, jest to w ich oczach coś około... niżej jak zwierze bo w czasie ustawowej przerwy śniadaniowej zwierzęta MUSZĄ być nakarmione i jeśli choćby jedno zwierze miało zjeść pózniej niż pracownicy na swojej przerwie to taki pracownik nie jest dopuszczony do swojej przerwy tylko najpierw karmi zwierzęta dopiero może zjeść sam. Przy obecnym braku rąk do pracy każdy pracownik ZMUSZONY jest przyjść do pracy i oddać jeden dzień w tygodniu swojego wolnego. Przepisy BHP to czysta fikcja. Panuje duże zapylenie, duży hałas ale oczywiście nikt nie stosuje żadnych środków ochrony osobistej. Podczas przeganiania zwierząt BHP również nie obowiązuje,zwierzęta powinny być przeganiane z zastawami do tego dostosowanymi a są przeganiane tym co obecnie znajdzie pod ręką pracownik. Kobiety są zmuszane do dźwigania ciężkich worków z paszą i środkami do obsypywania prosiąt. Ogólnie to co jest oferowane na stronie tej firmy nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Nadgodziny które się (wyrabia) jeśli jest ich zbyt wiele to bez zgody pracownika są rozpisywane na kolejny miesiąc bo (za dużo masz nadgodzin). Itd.

mmm
@Anastazja

Ja zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Jestem "świeżym" lekarzem weterynarii po studiach. Chciałabym zdobyć doświadczenie w pracy. Trochę obawiam się tej firmy z tego co tu widzę po wcześniejszych komentarzach i Twojej opinii. Z tego co wiem, to najpierw jest się na stażu i mieszka w hotelu, a później oni pomagają Ci w ulokowaniu Cię na danym terenie fermy. Jakie tam warunki w ogóle panują. Jak jest z wyżywieniem? Jak z wynagrodzeniem, itp? Czy możesz mnie bardziej wtajemniczyć w realia tej pracy jako lekarza weterynarii. Czy można się tam rozwinąć zawodowo, czy są perspektywy...??? Dziękuję za wszelkie informacje od wszystkich osób.

@mmm

uważaj na poświadczanie nieprawdy w dokumentach

kas

Stanowczo odradzam lab w Szamotułach. To co się tam dzieje to komedia. Niektórym się wydaje, że mogą sobie pozwolić na wszystko i są nietykalni. :) Szkoda nerwów na to z czym trzeba się użerać w kontakcie z tymi ludźmi i mam na myśli głównie współpracowników. Płaca nieadekwatna do obowiązków a szefostwo też lubi zamiatać pewne niewygodne kwestie pod dywan. Naprawdę lepiej poszukać czegoś innego.

MYkotoksynka
@kas

NIE ma się co dziwić Ewa nie ma wiedzy i kompetencji interesuje ją tylko szybki powrót po pracy do domu. Reszta to protegowani Niescierwa wiec moze być tylko donosicielstwo i strach. W tej firmie mobbing zawsze był obecny i nikt nigdy nie reagował.

Maciej

@chętny pewnie to jest do dogadania, musisz chyba po prostu iść na rozmowę kwalifikacyjną i wtedy dowiesz się wszystkich konkretów. Ja się zastanawiam nad aplikacją na logistyka w Poznaniu, mam nadzieję, że też zostanę zaproszony na rozmowę i poznam wszelkie szczegóły.

Zostaw merytoryczną opinię o Agri Plus - Poznań

• Jak się pracuje w Agri Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Agri Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agri Plus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agri Plus?

Kandydaci do pracy w Agri Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agri Plus