Opinie o Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II w Warszawa

Czy pracownicy Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

K.,z wierz..... Wska

Poprawiono:mnie wyrzuciły prawie sekretarki z polonistka chyba... Ze szkoły jak składałam Cv

Wska Nowy wpis

A szkoła ma rozwijać

Z... Wska Nowy wpis
@K.,z wierz..... Wska

Nawet nie będąc psychologiem lepiej bym się zachowała. Jestem informatykiem

Marek Nowy wpis
@Z... Wska

Czy szkoła ta poszukuje może aktualnie nowych pracowników do sekretariatu? Przedstawcie, proszę, jak wygląda aktualnie sytuacja kadrowa.

Kraj Nowy wpis
@Marek

Wszystkie szkoły są przecież teraz zamknięte

Angela

Poszukują nauczycieli?

rodzic

szkoła bez pomysłu oparta na wrzasku

Rodzice

Fatalna szkoła.Daje chłopcom poczucie bycia w elicie sportowej , ale zabiera szanse na prawdziwy rozwój i dalsze możliwości.Rodzice wierzą , że to sportowa elita(np.patronat MZPN).Jeśli chcesz wychować dziecko na przysłowiowego "dresa",to ta szkoła jest idealna.Poza sportem edukuje baranów.Przeniosłem syna do innej szkoły i zobaczyłem , jak kolosalne są różnice w programie , ile musi nadrobić.Decydująca część nauczycieli , to "beton",część ma cechy psychopatyczne.Poziom nauczania w większości przedmiotów(nie we wszystkich) jest jak w szkole specjalnej.Mało tu miejsca , ale lista rozczarowanych jest długa .Ostrzegam przed tą szkołą , jeśli zależy Wam na dobru dziecka.

ccc
@Rodzice

Nie zgadzam się zupełnie. Szkoła uczy dyscypliny i charakteru. Mamisynki tu nie przetrwają. Poziom nauczania jak w wielu gimnazjach. Jak dziecko chce się uczyć i jest ambitne to ta szkoła również stwarza wiele mozliwości. Roszczeniowi i tacy z przerostem ego rodzice oczywiście nie będą zadowoleni.Pozdrawiam Spokojna p przyszłość syna, Mama

Nikt
@Rodzice

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Rok temu kiedy wchodziłem do toalety i było siwo od papierosów elektryczych. Jest po prostu słabo i szkoda że musiałem się o tym sam przekonywać

Llu
@Rodzice

Do jakiej Pani szkoły przeniosła?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Wiktor

Szkoda, że nikt z pracowników nie zagościł na tym pracowniczym forum!

Bartłomiej

Szczerze mowiac nie znam szkoły, która przeszła tak pozytywna transformacje w perspektywie ostatnich lat. Po zmianie dyrektora jestem bardzo zadowolony z dotychczasowego rozwoju tej placówki. Mocno polecam.

Olka

A ja wróciłabym do tej szkoły, zawsze otrzymałam pomoc od psychologa, pedagoga i znacznej części nauczycieli. Teraz jest to podstawówka, fajni nauczyciele, potrafią przekazać wiedzę. Wyniki z egzaminu gimnazjalnego w mojej klasie były powyżej średniej krajowej. W klasa miała średnią 4,19. Jak ktoś chce się uczyć to nie jest ważne czy w tej czy innej szkole. Na lekcjach jest porządek. Przed zajęciami trzeba się ustawić, później nauczyciel wita klasę i zaczyna się lekcja. Często nauczyciele zwracali uwagę i mówili o kulturalnym zachowaniu, dając przykład. W szkole dzieje się wiele. Imprezy okolicznościowe, turnieje i happeningi. Ogólnie już tęsknię za SP 388. Czy to był dobry czas? TAK!!

Danka

Liczyłam, że na forum dowiem się coś więcej o pracy w szkole, warto aplikować?

Bartuś

Bardzo polecam tą szkołe.

Marek123

Szkoła jest pod patronem MZPN a przyjmuja tutaj bardzo słabych zawodników. Trenerów którzy wszystko zrozumieja, są pomocni jest niestety ty z 2 albo 3. Innych nie interesuje czy zapomnieliscie czepka na basen czy piłki na trening idziesz od razu do biegania. Poziom nauczynia jest bardzo ale to bardzo tragiczny nauczyciele nie potrafia klasy na lekcji jest ogromny chaos i burda. I jeszcze jest jedna nauczycielka która wogóle nie zrozumie np. Byłeś w szpitalu nie ważne masz pisać kartkówke. Na koniec roku jeszcze trzeba było sie prosić o kaucje za szafki.

nickname

Patologiczna szkoła!!! poziom dramat wykorzystują ludzi

Jerzy
@nickname

Twój wpis opiera się wyłącznie na hasłach. Nie dostrzegam w nim żadnych konkretnych argumentów. Proszę Cię o rozwinięcie swojej wypowiedzi. Dlaczego negatywnie oceniasz tę szkołę? Czy Twoja opinia dotyczy warunków nauki czy warunków pracy zatrudnionych w niej osób?

Nikt

Ta szkoła to dno ... tfu

Zostaw merytoryczną opinię o Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II - Warszawa

Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II