TRENDY STYLE Warszawa

Opinie o TRENDY STYLE Warszawa

anonim 2011-10-15 12:59:17
Jeśli chodzi o kurs na rejestratorę medyczną bardzo niski poziom merytoryczny kursu. Po kursie otrzymuje się albo oferty pracy z gazety wyborczej albo wcale. Obecują że pomogą w znalezieniu pracy a tak nie jest. Osobiscie z Panią Wiolettą kontaktuje się od ponad 9 miesięcy- ciągle konczy się na obietnicach. Nie dotrzymuje słowa ani terminów. Szkoda tylko pieniędzy- za kwotę 1500zł lepiej iść na angielski.
Ada 2012-01-20 18:50:06
W ośrodku trendy-style zapisałam sie na 2 kursy: recepcjonistki w salonie SPA i z wizażu. Serdecznie pozdrawiam instruktorki i instruktorów, jestem bardzo zadowolona i moja pracodawczyni też. Serdecznie polecam!
tonda 2016-05-04 22:09:48
szuk, warto o ile jeszcze nie ma się zbyt dużego doświadczenia w branży. Po około 2-3 latach wyczerpuje się możliwości samorozwoju. Zwykle potrzeba dużo samozaparcia żeby pracować tam dłużej. Przynajmniej do tego firma daje jakieś normalne zarobki ale nic ponadto
Zostaw swoją opinię o TRENDY STYLE Warszawa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRENDY STYLE Warszawa