Opinie o IQS and QUANT Group w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy IQS and QUANT Group, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IQS and QUANT Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IQS and QUANT Group w Warszawa

Wiewiór

Mankamentem są respondenci, którzy są często agresywni, wulgarni i wyrzucają swoje niepowodzenia życiowe. Ci ludzie jakby zobaczyli jak ciężka jest praca na słuchawkach zasatanowiliby się dłużej, znikłoby ich poczucie wyższości.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca IQS and QUANT Group motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Wiecie może czy w IQS and QUANT Group szukają chętnych na staż?

Michal Nowy wpis
@Pytanie

Jasne, zapraszamy

Michał

Czy w IQS są przyjmowane nowe osoby?

Michal Nowy wpis
@Michał

Jak najbardziej, zapraszamy !

Marta Nowy wpis

Czy nadal funkconuje studio Cati?

Ankieter
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Żadnej rozmowy kwalifikacyjnej. Na spotkaniu (najczęściej jest to piątek w godz. 12 - 15) jest szkolenie pseudomerytoryczne oraz techniczne + test i podpisywanie umowy po zdanym teście. Tego samego dnia umawiasz się na najczęściej następny dzień już do pracy. I tyle.

Pytania

Brak. Chyba, że dla kogoś test był trudny ;)

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiewiór

Stewie
Klient
@Wiewiór

Problemem jesteście WY i wasza śmieszna firemka. Przeanalizowałem wszystkie informacje o "was", gdyż mimo iż mam zastrzeżony numer telefonu a firma z którą mam podpisaną umowę, ma kategoryczny zakaz dzielenia się z innymi podmiotami moimi danymi osobowymi włącznie z nr. telefonu. To jakież było moje zdziwienie, jak najpierw puszczaliście do mnie głuche sygnały, po czym zaczęły się telefony od wszelakich pajaców reklamujących ubezpieczenia, kredyty, lokaty i inne bankowe badziewie. Korelacja jest oczywista, zwłaszcza że jak zagroziłem konsekwencjami prawnymi waszej firemce, to owe "reklamy" nagle się urwały. Dlatego proszę się nie dziwić, że ludziom puszczają nerwy, zwłaszcza że jest to firma (usunięte przez administratora) !!! i prowadzi ewidentne praktyki o charakterze przestępczym. Jedynie mam nadzieję, że "WY" ( ludzie na słuchawce ), jakoś się wywiniecie i "pracodawca" nie zrzuci na was odpowiedzialności dot. : "losowania numerów tel.", jak i "posiadania danych wrażliwych osób trzecich, bez wyraźnej ich zgody"

Nie polecam pracowałam tam od 2 lat i z dnia na dzień zaczęli najpierw mówić że nie ma pracy a jakie zdziwienie było jak przyszłam do pracy podpisać przepracowane godziny a podobno pracy miało nie być to szefowa się tłumaczyła że zmiana jest tylko do 17. A potem jak poprosiłam aby powiadomili nawet jak będzie zmiana ranna tego nie zrobili tak więc po 2 latach człowiek został potraktowany gorzej niż pies. A uważam że swoją pracę wykonywałam w 100% dobrze bo nigdy nie było żadnej skargi albo nie miłe przeprowadzonej rozmowy.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o IQS and QUANT Group? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

AL
@Administrator

po 1 firma od dawna się tak nie nazywa :) co chcesz wiedzieć to Ci powiem

K
@Administrator

Firma dzisiaj bardziej znana pod IQS sp. z o.o. (choć Quant sp. z o.o. nadal prawnie funkcjonuje)

kiepski sprzęt, ankieterzy są traktowani gorzej niż pracownicy biurowi , różnica ta jest dosyć rażąca, nie można chodzić z otwartym kubkiem przez salę ale biuro może, nie można korzystać z ekspresu do kawy ale biuro może, nie można korzystać z mleka biurowego ale biuro może, oddzielne szafki i lodówka podpisane biuro/ ankieterzy. Ogólnie segregacja jakby ankieter był kimś gorszym niż pracownik biurowy. Jak coś złego się wydarzy, zepsuty dystrybutor do wody zapchana toaleta, zachlapana wykładzina to oczywiście - wina spada na ankieterów w końcu ludzie co mają taką pracę są bydłem. Na puls płatność w terminie. Nie zalegają z pensją i nie oszukują co do wynagrodzeń.

@pracownik

Jak ja pracowalem to pilem herbate i kawe z expresu. To chyba nieaktualne info

pSSS

NIE POLECAM, NIE WYPŁACAJĄ KASY, JA DOSTAŁAM POŁOWĘ ZA TEN MIESIĄĆ W STOSUNKU DO TEGO CO BYŁO BRUTTO. PRACOWAŁAM TAM 3 LATA I O 3 LATA ZA DŁUGO...

Agata
@pSSS

3 lata pracowałas i nie wyplacali Ci kasy za połowę stawki? .. dziwne. Widocznie Ci to pasowało skoro aż 3 lata wytrzymałas;)

@pSSS

Tak C i zle bylo a 3 lata. Dlaczego zrezygnowaes?

Bożena

@AL, dzięki za informację. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Dawno już nikt nie wypowiadał się w tym wątku i wszystkie opinie osób obecnie zatrudnionych będą szczególnie cenne. Warto aplikować?

@Bożena

Teraz tak. Sa platne przerwy, mają ciekawe badania , fajny ludzi w roznym wieku. Elastyczność w zapisach do pracy.

Benek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

X

Nie polecam, oszukują podczas wypłacania pieniędzy. Chcą abyśmy pracowali dodatkowo w każdym miesiącu kilka godzin za darmo. Liderka nie potrafi liczyć, przerwy są odejmowane od wypłaty pomimo tego, że robimy normy 8 godzin.

Hyy

Czy studio nadal istnieje i jest rekrutacja?

Nik

Ojo jeśli mówisz o podnoszeniu kwalifikacji to możesz zawsze zacząć od siebie. A co do różnić pomiędzy traktowania pracowników biurowych a ankieterów to bardzo nie eleganckie i raczej nie nazbyt wysokie. Nie warto się na wszystko godzić, bo to nie ma sensu. Poza tym czemu ankieterzy nie mogą mieć pewnych elementów pracy biurowej jak np. bazy danych. Ludzie to pracownicy tworzą firmę. Bez ankieterów firma się nistety nie obędzie.

Nik

Więc tak. Pracowałem w IQS około 1,5 roku. W porównaniu z innymi firmami Supervisorki Ania i Beata nie są złe. Jak każdy człowiek zapewne mają jednak czasem swoje humory. Na minus jest to, że trzeba cały czas wybierać połączenia i jest w tym dyscyplina. Nikogo to nie interesuje, że ankieter być może chcieć chwilę wytchnienia, zwłaszcza po ciężkim respondencie. Po drugie, czas pracy, należy być tego dnia tyle godzin ile w dyspozycyjności. Tymczasem to nie infolinia, gdzie trzeba być cały czas przy telefonie. IQS to nie duża korporacja, więc tym bardziej nie powinno być nazbyt ścisłych procedur. Jak jest jakaś firmowa impreza zwykli ankieterzy nie są na nią zaproszeni a kawa i herbata w automacie jest tylko dla biura i jest to egzekwowane. Na plus raczej pozytywna atmosfera w pracy.

nik

poczytaj opinie od początku, tam jest cała masa szczegółów uzasadniających negatywne opinie, wcale ogólnikowe nie są, wystarczy się tylko przyłożyć i poczytać.

anabell

Mówisz o miesiącu.. nie wiem czy opłaca się za 9 zł brutto na godzinę zahaczać się tam tak krótko. I czy w ogóle jest sens tam cokolwiek zaczynać. Z moich doświadczeń i informacji od ludzi, którzy jeszcze tam pracują (ja już nie) wynika, że nie warto psuć sobie nerwów i tracić czas. Oprócz Ani w akwarium została mianowana nową visorką Beata, która wcześniej (tak jak Ania) pracowała jako ankieter. Z tego co pamiętam i wiem Beata to zupełne przeciwieństwo Ani więc może atmosfera lekko się poprawia :)

BRUNET22

hural NAJPIERW IDŹ DO TEJ ROBOTY A POTEM SIE WYPOWIADAJ ZE BEZ PRZESADY... SAM ZOBACZYSZ CO TO ZA SZAJS I WSPOMNISZ MOJE SŁOA. TO CO NAPISAŁEM, JEST TO NIEWIELKI ODSETEK TEGO CO Z TA FIRMĄ JEST NIE HALLO :-)

niehalo
@BRUNET22

A co jeszcze jest nie halo?

Brunet22

Firma do (usunięte przez administratora) W tym akwarium zostala juz tylko Ania W ktorej delikatnie mowiac funkcja bije do glowy. Chodzi bez przerwy po sali i gapi sie na wszystkich zeby zlapac kogos z telefonem co skutkuje odjeciem 15 minut z czasu pracy. Poza tym jestesmy inwigilowani przez kamery. Nie polecam nikomu. W tym pierd..niku trzeba byc ankieterem nie czlowiekiem. Nikomu nie polecam tej roboty. Do tego beznadziejne badania, pisane przez analfabetow. Non stop bledy jezykowe w tresci ankiet ze o braku ich sensu nie wspomne. Dowodem tego ze jest tam (usunięte przez administratora) owo jest to ze ludzie caly czas stamtad odchodze. Przez 3 lata mojej pracy nawet z akwarium poodchodzili juz wszyscy oprocz Ani ktora jest najswiezszym nabytkiem IQSu

nick

Zapisy są z dnia na dzień więc jak cię poinformują, że możesz się zapisać na następny dzień tak czy tak to nie ważne czy masz dyspozycyjność wpisana tylko na 4 godziny. Możesz przyjść nawet na 12h. Problem pojawia się dopiero wtedy kiedy masz dyspozycyjność a nie chcesz przyjść w tych godzinach.

Zostaw merytoryczną opinię o IQS and QUANT Group - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

IQS and QUANT Group