Opinie o HENPOL w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HENPOL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HENPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HENPOL w Warszawa

polak

mają mają API wzięło ostatnio jak się nie mylę inwestycję Dywizjonu 303 lub inną która ostatnio była na tapecie w Warszawie ale chyba tą

partyzantka

a pozatym mają gdzieś jeszcze budowy bo jakoś nie widać ani słychać, ktoś coś?

polak

PANOWIE I PANIE FIRMA HENPOL MIAŁA NA POCZĄTKU SIEDZIBE W LUBLINIE NA CHŁODNEJ I DZIAŁA NA RYNKU LUBELSKIM PÓZNIEJ NASTĄPIŁA EKSPANSJA NA POLSKĘ A NAJWIECEJ DZIAŁALI NA WAWIE TAKZE KOJAZONA JEST JAKO FIRMA WARSZAWSKA.TE SAME PYSZCZKI ZAŁOZYŁY SOBIE API I COS TAM DŁUBALI NA WILANOWIE W KONSORCJUM DLA POLNORDU .PREZESEM API JEST BYŁY DYREKTOR HENPOLU KARŁOWSKI,JEST RÓWNIEZ BUDECO GDZIE PREZESEM JEST KOLEJNY BYŁY DYREKTOR HENPOLU RUDNICKI,A I TAK ZA WSZYSTKIE SZNURKI POCIAGA HENIEK KTÓRY MA SIE DOBRZE

Czeresi

Podpowiedzcie, czy Henpol miał coś wspólnego z tym henpolem prowadzącym prace budowlane w Lublinie - to jest ta sama jedna firma czy 2 różne? Jeżeli te same to sprawa chyba się wyjaśnia, bo sprawa trafiła do sądu po czym firma splajtowała, a dosyć spora rzesza pracowników z branży budowlanej poszła w odstawkę... proszę o potwierdzenie tych informacji.

Lef2

Będzie co w rocznicę?

Elbud

Czy można spodziewać się trochę grosza od Syndyka dla byłych pracowników?

oszust

"BUDECO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KRS 0000508178 to jest nowa firma

pepe

jakich gruzach henpolu? takie gruzy że na corke jest zakladana firma i dziala bardzo dobrze? chodzi o unikniecie prawa... czyste cwaniactwo i tyle.

zainteresowany -

jest nowa firma budeco teraz

zainteresowany

dostałem w zesżłym miesiacu swidectwo pracy ale kasy jak nie było tak nie ma. wie ktoś może coś?

szperach

to inaczej: KORPORACJA BUDOWLANA DOM SA zawarcie umowy generalnego wykonawstwa Raport bieżący 3/2014 Zarząd Spółki Korporacja Budowlana Dom S.A. informuje, iż w dniu 27 stycznia 2014 r. spółka zależna Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. ("Zamawiający"), celem realizacji zawartej w dniu 24 stycznia 2014 r. umowy o pełnienie obowiązków inwestora zastępczego opisanej w raporcie bieżącym nr 2/2014, zawarła z konsorcjum firm API Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonce oraz M&J Bud Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach umowę generalnego wykonawstwa ("Umowa"). Przedmiotem Umowy jest wykonanie i oddanie do użytkowania w terminie do 30 czerwca 2015 r. zlokalizowanego w Warszawie, budynku wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym oraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Wynagrodzenie należne za wykonanie prac jest ryczałtowe i wynosi: 31.981.579,25 zł netto.

Kierownik zamieszania

Dziś otrzymałem "jałmużnę" za listopad, grudzień i do 20 stycznia 2014r. liczone po średniej krajowej netto. Jestem w plecy ale dobre i to. Na koniec wszyscy po równo hua hua hua!!

Pit dziś dostałem a i kasę już co niektórzy mają.

zainteresowana

a nie wiesz kiedy dostali? ja jak do tej pory nic na koncie nie mam.

kasia551210

My również czekamy na PIT i na JAKIEŚ pieniążki, jak ktoś będzie wiedział coś więcej to proszę pisać

zainteresowany

Słuchajcie co z PIT-ami wie ktoś? a z wypłatą FGŚP?

Gaweł

na gowork-u chyba szuka się gdzie nie pracować ?

Podwykonawca

A ja słyszałem, że Henio w Izraelu się bawi...

podwykonawca

słyszałem że to wszystko uknuł generał i teraz otwiera SŁAWPOL

podobno mają być ochłapy z funduszu to co na umowie na roboli i na pseudo kierownikow srednia krajowa a gdzie reszta kopertówy oddawać kase

nemo

ktos wie co z kasa z funduszuGSP?MAM NIEPOKOJACE INFORMACJE

kini

Ano dlatego ze masa ludzi zostala oszukana a kasa wyprowadzona. Ponoc nawet siedziba glowna zostala wyprowadzona w inne rece...

Zostaw merytoryczną opinię o HENPOL - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HENPOL?

Kandydaci do pracy w HENPOL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HENPOL