Opinie o HENPOL w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HENPOL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HENPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HENPOL w Warszawa

żebrak

Odnośnie kasy, należności i pensji. Bądźcie realistami, nie będa mieli z czego zapłacić (pomimo że mają). Konta bankowe poblokowane, to co mieli cennego gdzieś wywieźli, auta już poprzerejestrowywali. O tym że firma jest bankrutem, już doskonale wiedzieli w październiku a może i wcześniej, ale robili dobre wrażenie i ukrywali to(usunięte przez administratora). Łamiąc się opłatkiem przy wigilijnym stole szczególnie pamiętajcie o całej rodzinie Polaków bliższej i dalszej oraz Dyrekcji.

lol

co z pensjami za listopad?

biuro Warszawa w likwidacji

dostał ktoś pobory za listopad?

henpol

prawda to ze od 23 grudnia 282 osoby do zwolnienia?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
SKROJONY PRZEZ HENPOL

niestety , ale kolejna firma która dąży do upadłości ( dla Henpolu to jedyna droga ) , są niewypłacalni , kasa jest pusta

kadry

Jak się ma obroty na poziomie 500 mln to można otrzymać kredyty na 50% czyli 250 ??? może 25 mln? Podobno oddali kilka samochodów z leasingu,biuro Warszawa wyprowadza się przed świętami. Dzisiaj kilka osób z biura Warszawa otrzymało wypowiedzenia bez świadczenia pracy od stycznia ale w treści brak informacji o zwolnieniach grupowych tak więc nie będzie odpraw. Jeśli masz umowe na czas nieokreślony to upewnij się przed odbiorem jaki powód rozwiązania !

też tam pracuje

Wczoraj byłem w Poznaniu na RED PARKU z budowy Galerii Dębiec zeszli wszyscy zbrojarze. Powód brak zapłaty za faktury. Obok stoi budynek 12 kondygnacji nie mogą go oddać od sierpnia.....duże opóźnienia

Pracuję na budowie

Czy ktoś napisze coś więcej o zwolnieniach grupowych z początku tygodnia ? Ile osób i z których budów lub biur?

goscio
@Pracuję na budowie

to prawda, że henpol ogłasza upadłość??

m
@goscio

podobno ma spore problemy, w bankach kredyt około 250mln, brak wypłat dla podwykonawców, natomiast banki chcą pomóc - jak? - restrukturyzacja czyli zwolnienia? a może upadłość ,chociaż bankom to się nie opłaca bo co mogą zabrać?

wojtył
@goscio

niestety tak

@m

To, że HENPOL nie płaci podwykonawcom to nic nowego, zawsze tak było i pewnie będzie, czasami tylko zaliczki na poczet leżących w biurze faktur szły. Ale od jakiegoś czasu HENPOL nie płaci własnym pracownikom !! Kuriozum było za Sierpień 2013, wypłaty Biura wpłynęły na konta 25 WRZEŚNIA !! budowy podobno miały trochę wcześniej :) Na koniec Listopada pojawiło się info o zwolnieniu 11 osób technicznych (zakończeniu współpracy). W ostatnim dniu Listopada odbyły się wybory do komisji pojednawczej w związku z planowanymi zwolnieniami grupowymi. W tym samym czasie kilka(naście) następnych osób dostało wypowiedzenia (ile ? zobaczymy w info na koniec Grudnia). W tym miesiącu znowu JESZCZE nie ma pieniędzy na kontach pracowników. A samochody firmowe leasingowane stają się prywatnymi .....

Oszukany

Nie jest winą podwykonawców ,że Henpol utopił pieniądze w inwestycjach drogowych,o których nie miał pojęcia i na swoją odpowiedzialność się w nie pchał.Z tego co mi wiadomo to prezes daje dyspozycje wypłat i nie maco Pana w tym temacie wybielać !!!

wormman

Zdecydowanie chybione inwestycje , wiem o przynajmniej 2 gdzie Henpol utopił ładnych parę "baniek" , następstwem jest nierzetelne traktowanie podwykonawców , sprawy sądowe itd. co skutkuje utratą wiarygodności w oczach deweloperów a co za tym idzie brakiem nowych inwestycji - koło się zamyka i pojawia się początek końca .

piotr

Nie wypowiadam się na temat faktur ale pobory pracowników niefizycznych za sierpień na dzień 18 września nie zostały jeszcze wypłacone, nigdy tak nie było !

justyna

to chyba musi być inny Henpol , bo Henpl sp z oo. nigdy nie płaci podwykonawcom na czas, generalnie wogóle trudno wyciągnąć jakiekolwiek pieniądze, chyn=ba ze przez inwestora. Generalnie nie polecam..

piotr

Co ty [usunięte przez moderatora] Chyba nie pracowales nigdy z innymi firmami. Henpol jako jeden z niewielu placi na czas. Niewielkie opoxnienia sie zdarzaja w tej branży i nie ma firm ktore zawsze placa na czas, ale henpol jest raczej z tych punktualnych.

Unibep

A co tu tak cicho ? Nic ciekawego nie dzieje się w Warszawie ?

podwykonawca

Witam. Zostałem zaproszony do współpracy z firmą Henpol jako podwykonawca. Napiszcie proszę czy nie [usunięte przez moderatora] na kasę.

10 gruszek to zbyt mało na dzień

(usunięte przez administratora)Odradzam i nie polecam praca nawet po 15 godzin. A nadgodziny nie płatne chyba, że się nie podoba to droga wolna radź sobie... Nie dajcie się nabrać na te pseudofirme. Wycisną was jak cytrynę.(usunięte przez administratora). Aktualnie przeniosłem się do Unibepu o niebo lepiej

Góra

PRAWDA - 2012-06-03 21:26:37 WITAM PRACUJE OD PARU MIESIECY W HENPOLU JAKO PRACOWNIK BUDOWLANY I ZGADZAM SIE Z WYPOWIEDZIAMY WYZEJ BYŁEM PRZY PARU ROZMOWACH (usunięte przez administratora)). Jeśli chodzi o H55 to jest przerost kadry o 100% ale w miarę upływu czasu będzie porządek w trukturach :P

eks

Mimo wszystko: Wesołych Świąt życzę Wszystkim!

Dyr. sknerus

Wygląda jak by Henpol padał.

hehe

Proszę napiszcie coś jeszcze o firmie HENPOL bo nie wiem czy warto podejmować tam pracę ...

Zostaw merytoryczną opinię o HENPOL - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HENPOL?

Kandydaci do pracy w HENPOL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HENPOL