Opinie o Ericsson w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ericsson. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ericsson o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ericsson w Kraków

student

Ile można dostać na początek? Nie mam doświadczenia zawodowego, jestem po studiach magisterskich na AGH.

@student

w Polsce mało, w Niemczech 2500-4000 euro brutto

Iza

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

student

Henryk

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego rzadko piszecie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ericsson? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

https://www.signifytechnology.com/jobs/principle-big-data-slash-scala-engineer Salary: £80,000 czyli ~390.000 pln rocznie = 32500 zł brutto miesięcznie.

ZawiedzionyPracownik

Mam pytanie do pracowników Ericssona Czy dostaliście jakiś prezent od firmy z okazji świąt? Moi rodzice dostali premię, mój brat dostał premię, a u nas w Ericssonie nie było nawet symbolicznej karty podarunkowej. Podobno statystycznie firmy dają pracownikom 300 złotych z okazji świąt... Wygląda na to, że jesteśmy tylko wołami roboczymi / tanią siłą roboczą

@ZawiedzionyPracownik

Zaślepki na kamery do laptopów i w końcu długo obiecywane stacje dokujące.

Benedykt
@ZawiedzionyPracownik

Prezenty to się podarowuje w gronie rodzinnym. Firma wypłaca comiesięczną pensję za wykonywaną pracę, którą sobie każdy wynegocjował. Przykro mi, że Twoim Rodzicom oraz Twojemu Bratu ich firmy mydlą oczy "prezentami na święta". To oznacza, że firma ma dodatkowe pieniądze, którymi mogłaby zwiększyć wynagrodzenie, ale tego nie robi.

Może dowiem się czy rekrutacja do firmy jest bardzo skomplikowana?

Czarek

Czy dobrze się tu pracuje? Czyli ta zmiana wyszła na dobre?

mikser
@Czarek

Weź człowieku nie drażnij. Dobra zmiana hehehe. Są projekty gdzie roczna rotacja pracowników jest na poziomie 50% składu technicznego (bezwartościowi product ownerzy nietechniczni, scrummasterki i kierownicy oczywiscie nie odchodzą). Ludziom z kilkuletnim doświadczeniem postawiono nad głowami scrum masterki z zerowym stażem, bez doświadczenia, za to 100% lojalne wobec kierowników. Jedyna wizja to wyżebrać jakąś robotę dla pracowników od Szwedów. Każą nam dziękować że w ogóle mamy pracę.

xyz
@mikser

Hej pracowałem w Ericsson i tak tylko przypomnę że funkcja scrum mastera to nie funkcja team leadera. Jeżeli scrum master dba o zespół i rozwiązuje problemy to nikt z większym doświadczeniem technicznym nie powinien się obrażać że osoba piastująca tą funkcje jest młodsza. Gorzej jeżeli takie niedoświadczone osoby stają się OPO ;)

pracownik sabre
@xyz

Jak podniosą pensję do poziomu rynku, to możę ludzie będą chcieli pracować. A tak, no cóż. W innych firmach można spokojnie dostać i 15k, czyli przy zmianie pracy od 30 - 50% nawet więcej.

śmieszek

Świetna firma, rozwojowa i dbająca o pracownika. Hehe żartowałem. Ericsson od lat leci na łeb na szyję. Szefostwo oderwane od rzeczywistości. Pensje marne. Projekty nudne. Ludzie w porządku, choć po niektórych widać, że im tam praca nie służy. Z plusów to ładne widoki z okna na Tyniec.

Benedykt
@śmieszek

Nie wiem o jakiej firmie piszesz ale na pewno nie o Ericssonie ponieważ z ich budynku nie ma szansy być widoczny Tyniec.

Joanna

@tester 3G, jesteś obecnie pracownikiem Ericpol Sp. z o.o. albo brałeś udział w procesie rekrutacyjnym? Możesz podzielić się swoją opinią o tym pracodawcy? @śmieszek, używasz samych ogólników. Czy możesz sprecyzować co i dlaczego masz na myśli? Jeśli podasz konkretne argumenty za swoim komentarzem na pewno będzie on bardziej użyteczny dla innych czytelników forum. Obecnie Ericpol Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje na stanowiska związane z IT. Jakie macie doświadczenia z tym pracodawcą? Polecilibyście go początkującym informatykom i programistom?

Większość ludzi z Ericssona zachowuje się jak kosmici oderwani od świata rzeczywistego. Mam z nimi kontakt i jak ich widzę to ręce opadają do kolan ( nieporadne towarzystwo ).

Reksio

Web Client Developer MIEJSCE PRACY: PRAGA YOUR ROLE: Develop high-quality software applications which adhere to approved designs Active participation in all phases of system architecture, development, testing, release and on-going maintenance Ensure unit testing activities are properly specified and executed Initiate code reviews, ensuring coding standards and practices are maintained Identify products/ technologies that need to be researched REQUIREMENTS: Bachelor's degree in Science/IT/Computing or equivalent Min. 4 years of experience as a programmer (preferable Frontend, JavaScript) Very good knowledge of Javascript, HTML, CSS, Good knowledge of Java, Spring Knowledge of the Eclipse IDE Knowledge of the JBoss Very good knowledge of English Experience working in an Agile software development environment Good analytical and problem-solving ability Strong communication skills The ability to work independently as well as collaborating with a team WE OFFER: Work in a dynamic company with access to the best world business and technical models Attractive salary (20.000+ PLN gross) Accommodation, airplane tickets (to go and to come back), support in relocation Medicover health care

Zuza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

furiat
@Zuza

Potrzebują, bo stale doświadczeni odchodzą.

S

@Joanna Tak ale istnieją chyba widełki?

wp
@S

Firmy międzynarodowe takie jak nokia i tak dalej płacą min. 5-6k brutto na start, senior co najmniej 10 tys. brutto. Ericpol płaci mniej... Pomijam fakt, że w Niemczech jako pomocnik śmieciarza zarobisz te 10 tys. zł

Nick Fury

Widełki są niejawne w Ericssonie teraz. Totalny bezsens, no ale cóż...

Joanna

@S jeśli chodzi o zarobki to zależy od Twojego doświadczenia, posiadania wiedzy i umiejętności. Najlepiej dowiedzieć się samemu poprzez aplikowanie i pójście na rozmowę. Czy ktoś z was podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Ericpol Telecom Sp. z o.o.?

S

Jakie są obecnie stawki dla testera? -junior -regular -senior

calaprawda

Beznadziejna firma. W innych firmach IT w Krakowie można zarabiać 2-5 tys PLN miesięcznie więcej

doświadczony

Zgadzam się. Nie chcą dawać ani awansu finansowego ani stanowiskowego, nawet jak masz doświadczenie i robisz dodatkową robotę. Nie warto tam pracować

3g slave
@doświadczony

ostatnio mamagement robi meetingi zatutulowane "jak was zmotowowac do pracy nie uzywajac kasy" lol xD

Joanna

@KRK Ericsson Employee czy był to jedyny projekt? Może będą inne projekty. Czy dopiero zacząłeś pracę w Ericpol Telecom Sp. z o.o.? @no skąd takie przypuszczenia kogo firma zatrudnia? @Hana czy zaprosili Cię na rozmowę? Powiesz coś o procesie rekrutacji? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Zostaw merytoryczną opinię o Ericsson - Kraków

• Jak się pracuje w Ericsson?

Zobacz opinie na temat firmy Ericsson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ericsson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ericsson?

Kandydaci do pracy w Ericsson napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ericsson