Opinie o Restauracja KFC Bonarka w Kraków ul. Kamieńskiego 11

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Restauracja KFC Bonarka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Restauracja KFC Bonarka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja KFC Bonarka w Kraków ul. Kamieńskiego 11

Wera Nowy wpis

Cześć chciałam zapytać jak wyglada praca w KFc łatwo się dostać? Skończyłam szkole gastro dokładniej technikum, pracowałam tez w wielu lokalach gastro głównie w sezonie i interesuje mnie praca właśnie tam i jaki tryb zmianowy jest są nocki?

Szczery Nowy wpis

Ile jest w KFC na umowę zlecenie za godzinę pracy brutto / netto

klient

Kazali mi czekać na Zingera 12 minut, gdy spytalem czemu tak długo i czy nie powinni mieć na bierząco kanapek to dziewczyna na kasie malo mnie nie pobila o to ze wogole smialem ją o cos spytac po czym zawolala kierowniczke ktora stwierdzila ze jak mi sie nie podoba to moge nie czekać. Pierwszy raz mi sie zdazylo cos takiego w KFC.(usunięte przez administratora)

vegs
@klient

jak sie zadaje debilne pytania to tak bywa xD

Małgorzata Nowy wpis
@vegs

Dla niektórych 12 minut to jak wieczność :D

Olgierd Nowy wpis

Jak firma radziła sobie podczas lockdownu, czy aktualnie słyszeliście o możliwości pracy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Restauracja KFC Bonarka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Didi

Jakie stawki dla pracowników? na kasie czy na wydawce? Ogólnie ciężko czy da się pracować?

Sniadanie w kfc Bonarka, roller serowy to jakiś niewypał, z wierzchu widać ze przypieczonh a w środku ser lodowanty, nic się nie roztopił, zimne wiórki. Następnego dnia wróciłam po tosta, był pyszny ale czekałam na niego ponad 10min, przed 10 rano gdzie na tablicy były 4 zamówienia... fast food? Nie sadze!

Alicja

Wiecie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Chrystian

Polecam dla wygody jak idziecie na zakupy

Expracownik

Z czystym sercem polecam. Tyle ile cudownych ludzi poznałam w tej firmie to szok - pracowników jak i samych menagerów, kierowników. Praca jak to wiadomo w fast foodach to jeden wyczerpujący (usunięte przez administratora) ale mimo wszystko przez atmosferę w pracy chciało się tam codziennie na całe dni przychodzić. Porównując to co słyszałam co się dzieje w innych KFC, Bonarka to chyba najlepsze miejsce na jakie można trafić.

Bartosz

Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie do pracy? Jakie warunki można usłyszeć na rozmowie?

amator smaku

KFC Bonarka CC , zakup pikantnych skrzydełek 29-12-2018. Dlaczego one "zajeżdżają" paszą, gdzie oni te kurczaki kupują? Dużo wody upłynie zanim spróbuje ponownie, a szkoda bo wygląda apetycznie...

myfirstjob

Pracowałam przez kilka miesięcy. Atmosfera jest sympatyczna dzięki młodym pracownikom. Starsi pracownicy dość często wyżywają się na młodszych z plakietką "uczę się". Nie przyjmują do wiadomości, że ktoś może jeszcze nie znać ich żargonu czy zasad brandu. Za nadgodziny jest płacone, ale trzeba pilnować!- czasem pani kierownik jakoś dziwnie wcześniej wybija pracowników... A przynajmniej mi się tak zdarzyło, ale już nawet nie chciało mi się o to walczyć. Jeżeli chodzi o kadrę "rządzącą": wspaniała Marta, zastępca kierownika, wspierający Artur - po stronie pracownika, a nie jakoś klienta-awanturnika, spoko Sonia-menager, świetna instruktorka-Malwinka, która niestety już odeszła z KFC, sympatyczny, uśmiechnięty Krzysiek S. ... Mogłabym wymieniać, ale można znaleźć wiele fajnych osób w KFC i nawiązać przyjaźnie. Praca jest ciężka, łatwo o wypadek przez wiecznie mokre podłogi. System motywacyjny- żeton- jest mało atrakcyjny, bo trzeba się naprawdę mocno natrudzić, żeby zdobyć ekstra 5 zł brutto. Sympatyczne imprezy np. z okazji świąt ( pracownicy dostają też upominki). Minusem są częste szkolenia internetowe. Niestety zapewnienia o tym, że to ty ustalasz swoją dyspozycyjność czasem nie pokrywa się z prawdą. Może za mało pracowników, albo za duży ruch. Prawdopodobnie to także wypływa na to, że za szybko nowy pracownik na kasie jest rzucony na głęboką wodę- sam stoi na kasie, mimo że przy nim dalej powinien być instruktor. Fajne posiłki pracownicze. Ogólnie wspominam tę pracę dobrze i polecam młodym osobom, studentom itp. Polecam jednak nie brać wszystkiego do siebie i wyluzować, wnieść miłą atmosferę i nie wdawać się w pracownicze kłotnie.

wera

Syf, kiła, nie jedzcie tam! śmierdzący kurczak! Pani menago nie przyjmuje reklamacji!!! bo jej nie śmierdzi!!!

Edi

Kfc w Galerii Bonarka nie polecam bo to co wyprawiają tam osoby które pracują to szok. Powiem tak kto nie wierzy niech się tam zatrudni a będzie w szoku

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja KFC Bonarka - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042