Art Media Technology

Opinie o Art Media Technology

anonim 2011-09-29 10:16:03
[usunięte przez admina] zmieniają nazwę firmy (obecnie Art Media Technology) , ale adres ten sam ul. Krasińskiego 41a, lokal nr 3 ODRADZAM KONTAKT z nimi
momik 2011-09-29 15:37:37
A to ciekawe bo ja współpracuję z firmą niezmiennie od 2006 roku... Hmm zanim coś napiszecie to się 2 razy zastanówcie. Jak można zmienić nazwę firmy która funkcjonuje już ponad 7 lat na rynku pod tą samą nazwą? Wyobraźnia niektórych niezorientowanych osób nie zna granic:)
Rutger 2011-10-20 16:45:19
Tak ,kolego masz absolutna rację.Po adresie firmy można było się spodziewać różnych ciekawostek.Nie warty kontakt w tematyce zatrudnienia,przynajmniej dla osób poważnych.Dla studenta jak najbardziej.Uwaga nie traktuje studentów jako osoby nie poważne też nim kiedyś byłem.
Krzysiek 2011-10-20 19:07:20
To chyba zależy co tu robisz bo jak sprzątasz to możesz rzeczywiście czuć się inaczej traktowany niż reszta pracowników. Ja mam 39 lat i jakoś nie czuję traktowany ..."inaczej". Ale może to rzeczywiście indywidualna sprawa. Od niecałych 2 lat tu. Pozdrawiam
ciekawski 2011-10-21 08:55:21
Witam,
Jak zarobki i czym się zajmujecie? Proszę o odpowiedz?
robfg 2016-05-21 11:20:04
Nie wyciągałbym aż tak pochopnych wniosków @janko może i nic o nich nie słychać ale jest wiele podobnych firmy w sensie o podobnej nazwie wiec może giną oni w gąszczu tych wszystkich stron. No ale mogę się mylić wiadomo..może ktoś to potwierdzi? będę wdzięczny
Zostaw swoją opinię o Art Media Technology - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Media Technology