Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Wytrwały.

Oglądanie Del Piero było fajne, tak jak obejrzenie prezentacji biznesowej i nabranie podekscytowania. Proszenie mamy o pomoc było tak jak proszenie przyjaciela o przyłączenie się . Wydawało się, że będzie zabawnie. Członkostwo w klubie piłkarskim i nabycie sprzętu było jak inwestycja w pakiet startowy. Fakt, że nie zrealizowałem swoich oczekiwań wobec piłki nożnej jest bardzo podobny do kogoś kto nie ma natychmiastowego efektu w naszej branży. Jestem pewien, że osoba która profesjonalnie gra w piłkę miała dni kiedy nie grała tak dobrze jak oczekiwała, ale ta osoba nie poddała się, trzymała się tego. Była bardziej zainteresowana stawaniem się lepszym niż myśleniem o rezygnacji. Prawdą jest, że nie poniosłem porażkę w piłce nożnej. Ja się poddałem. Wszyscy Ci ludzie, którzy zawiesili swoje buty na kołku i już nie grają też nie ponieśli porażki, oni się poddali. Prawda jest taka, że nie trzeba się wysilać aby się poddać w naszej firmie. Wystarczy, że wrzucisz pakiet startowy do garażu . Tylko tyle potrzeba aby się poddać. Więc jeśli słyszysz, że większość ludzi ponosi porażkę w naszej branży wyobraź sobie te wszystkie stroje piłkarskie w garażach i buty powieszone na kołkach, wszystkich nieaktywnych członków fitness, cały sprzęt do ćwiczeń domowych, który leży nieużywany od miesięcy, wszystkie instrumenty muzyczne leżące w pudełkach. Jeśli ktoś mówi, że większość osób ponosi porażkę w naszej firmie czy naszej branży, albo nie zarabia pieniędzy poproś go żeby pomyślał o tych wszystkich rzeczach jakie ludzie mówią, że zobowiązują się zrobić. Jeśli są szczerzy to przyznają, że w sumie nie ma różnicy. Większość ludzi poddaje się. Sam na początku będąc w firmie myślałem o poddaniu się po około 2-3 miesiącach. Zdecydowałem jednak, że się nie poddam, ponieważ to była moja jedyna szansa na zarobienie bardzo dobrych pieniędzy. Poświęciłem się temu i zarobiłem dużo pieniędzy. To jest tak jak wtedy gdy ktoś dokonuje wielkiej rzeczy w swoim życiu. Decyzja o współpracy z firmą nie jest najważniejsza. DECYZJA DOTYCZY TEGO, CZY ZOBOWIĄZUJESZ SIĘ ZROBIĆ WSZYSTKO TO CO JEST POTRZEBNE DO ODNIESIENIA SUKCESU. Gdyby Del Piero grał tak dobrze gdy go oglądałem zaledwie po 3 miesiącach treningu nie dostawał by takich sum pieniędzy za swój wizerunek umieszczany w mediach. Del Piero był taki dobry ponieważ jego praca polepsza. W naszej firmie jest podobnie, biznes polega na polepszaniu życia innych ludzi. Aby osiągnąć taki cel w naszej firmie trzeba posiąść umiejetność komunikacji. Umiejętność komunikacji jest jak kopanie piłki, to jest coś czego się uczysz, a nie coś z czym się rodzisz. Większość ludzi rezygnuje zanim posiądzie odpowiednie umiejętności, więc poddanie się to nie to samo co porażka . Pozwól, że wyjawię CI czy masz szanse na zarobienie pieniędzy w naszej firmie czy nie. Przepraszam osoby, które mogą poczuć się urażone. - jeśli chcę wyszczupleć, jakie mam właściwie szanse ? Wydaje się dziwne pytanie. Dlaczego ? Ponieważ szanse nie mają z tym nic wspólnego. Jeśli rzucę kością nie mam na nią wpływu, można powiedzieć że szanse są jeden do sześciu. Jak kupię kupon totolotka to nie mam wpływu na wynik. Ale wtedy w grę wchodzą szanse. Jeśli próbuję wbić piłkę do bramki to mam na to wpływ. Jeśli buduję biznes to mam na to wpływ, a szanse nie mają tutaj znaczenia. Wydajność, wpływ jest uzależnione od wiedzy i umiejętności. Każdy kto osiągnął w życiu jakikolwiek sukces nauczył się pewnych umiejętności. Tobie radzę, abyś zrobił to samo. Ja zaczynałem w wieku 20 lat i ponad rok się uczyłem umiejętności komunikacji, nie było łatwo, ale było warto. Teraz mija 2,5 roku i jeśli ktoś by się mnie zapytał czy podjąłbym taka decyzje raz jeszcze odpowiedziałbym TAK. Największym błędem jest oczekiwanie natychmiastowych rezultatów. Tutaj potrzebna jest praca, ale przede wszystkim nad sobą i ciagle rozwijanie się w kumunikacji. Bez rozwoju i nabywania umiejętności nie ma rezultatów. Twoja obecna wiedza pozwala ci zarabiać tyle ile masz na dzień dzisiejszy. Aby zarabiać więcej trzeba się rozwijać. Mnie nikt nie obiecywał rezultatów. Wam tez nikt ich nie może obiecać, mogą one przyjść już po miesiącu u innego po pół roku, a u jeszcze innego po półtorej roku. Każdy przypadek jest inny. Pozdrawiam

straniera...
@Wytrwały.

Madry czlowiek!!! Fajny post!!!!

borys

Śmieszniejszych wpisów dawno nie czytałem. Jak dzieci !!! "Uwielbiam czyściki" to jeden z lepszych tekstów. Widać już zwoje mózgowe zanikły z tych " szkoleń". Napisz jeszcze że mąż dzięki czyścikom zaczął być bardziej aktywny w łóżku, a dzieci lepiej się uczą i mają lepszy apetyt. Widać do czego doprowadza słuchanie sekciarskich wykładów . '

straniera...
@borys

O tak ,czlowieku. to bardzo prawdopodobne, ze facet jest lepszy w alkowie ,a dzieci sie lepiej ucza.. ty niewiesz na jaka skale chemia pustoszy organizmy ludzkie,poczynajac od plynu nacyniowego...poczytaj ,dowiedz sie ,a ju nie bedzie to takie diwne i smieszne kupowanie i propagowanie ekologicznych srodkow czyszczenia..

Lidia

@Ewelina Mniemam, iż Twoja współpraca z firmą Raypath International nie należała do najbardziej udanych - rozumem. Czy jednak mogłabyś chociaż trochę doprecyzować swoją poprzednią wypowiedź i napisać, dlaczego właściwie nie polecasz tam pracy? Myślę, że inni użytkownicy forum z chęcią poznaliby jakieś szczegóły.

Ewelina

Nie, nie, nie, nigdy więcej nie chce mieć doczynienia z tą firmą i z tymi ludźmi.

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Lidia

@Piotr Wojciechowski Zapewniam Cię, że tak się nie dzieje. Nikt nie wystawia tu specjalnie zarówno negatywnych, jak i pozytywnych komentarzy. Dlaczego właściwie tak źle oceniasz firmę Raypath International? Czy ktoś z Was wie, jak wygląda aktualna sytuacja pracy w Raypath International? Jakie proponują warunki zatrudnienia? Pamiętajcie, że Wasze opinię posłużą osobom, które planują aplikowanie do nich.

Yacek02

To nie jest praca dla każdego. Tu trzeba zderzyć się ze wszystkimi ograniczeniami jakie masz w sobie, ale pieniądze są dobre. Sam od ośmiu lat pracuję w tej firmie. Nie ma żadnej umowy, prócz umowy konsultanta. Sam budujesz swój biznes, umawiając spotkania (telemarketing) gdzie zderzasz się z odrzuceniem, a skrypty podane w firmie na szkoleniach nie działają. Następnie sam jedziesz na umówiony pokaz, robisz prezentację i sprzedajesz lub nie. Po prostu wszystko w twoich rękach, co czasem boli. Ile wypracujesz tyle dostaniesz, nic mniej, czasem więcej, jeśli spełnisz warunki konkursów comiesięcznych. To trudny kawałek chleba i mało kto odnosi realne sukcesy, ale tak jest wszędzie, tyle, że tu wszystko zalezy od ciebie, nie od znajomości czy układów. Powodzenia.

Kama
@Yacek02

Bardzo dobrze powiedziane! Praca w sprzedaży bezpośredniej to ciężki kawałek chleba... Pracuję w tym od 8 lat, jest to inna firma, teraz zastanawiam się nad współpracą z Raypath... Pamiętam, że na początku myślałam: Co? Ja nie sprzedam? Jestem otwarta, mam gadane , świetny kontakt z ludźmi... I uczyłam się pokory, oj uczyłam :) Trzeba wyjść do ludzi, zmierzyć się z odmową, a to nie sprzyja dobremu nastawieniu. Kryzysy trzeba przetrwać, a sprzedaże uskrzydlają :) Tak, jak napisał Yacek: Wszystko w Twoich rękach... :)

Inka

Szukam konsultanta chce zakupić okolice warszawy

@Inka

Prosze o telefon 517875540

mz
@Inka

prosze o telefon Malgorzata 501 130 698 Pozdrawiam

Z daleka od tej firmy i tych ludzi!!!

Fundacja Daje Siebie
@Andrzej

KONSUMENCIE - PAMIĘTAJ: - Możesz zrezygnować z umowy i NIE MUSISZ TŁUMACZYĆ SIĘ JAK I DLACZEGO - Masz na to czas, aż 14 dni - wystarczająco długo !!! - W pierwszej kolejności musisz wysłać odstąpienie od umowy, później na własny koszt - zwrócić towar. Oddzielną kwestią jest fakt, czy firma go od Ciebie przyjmie (Takie firmy lubią utrudniać życie tym, którzy chcą odstąpić od umowy) - Wszelkie nieprawidłowości i oszustwa jakie stosuje firma (według Ciebie) warto zgłaszać do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej - Kompleksową pomoc (od wysłania druku odstąpienia aż do odbioru paczek i dostarczenia ich do sprzedawcy) oferuje FUNDACJA DAJE SIEBIE

Fundacja Daje Siebie

Bartek

Podpowiedzcie na jakich zasadach firma zatrudnia pracowników? Fajne produkty tylko trzeba umieć sprzedawać!

Lucka

Ludzie są różni a konkurencja podrabiająca firmę nie śpi wypisywanie bzdur i komentarzy wyciągniętych z kapelusza to już troszkę błazenada . Firma oferuje prace i super zarobki ale nie od siedzenia na (usunięte przez administratora) bo niektórzy myślą że będą siedzieć w domu przed TV a reszta odwali za nich robotę a kasa sama wpadnie do kieszeni . Ludzie trochę rzeczywistości nigdzie taki schemat nie funkcjonuje ! Ciężka praca dojdzie się do rezultatów a sam produkt jest genialny bez użycia niszczącej nas chemii ( tu pytanie kto z was wogole czyta ulotki tych świństw NIKT ) szybkie łatwe sprzątanie ekologiczne i zaoszczędzone pieniądze . Osobiście nigdzie się nie spotkałam zeby lider zostawił konsultanta samopas chyba ze w innych firmach MLM bo z nie jedna miałam do czynienia . Trzeba tylko Chcieć i osiągać cel . Do Adidasa tez napiszcie ze ma Krzywe paski i Adidos jest tańszy tylko jak te rzeczy wyglądają po paru praniach . Pani co pisała o czyściku do naczyń czy gumie od expressu a ktoś jak przyszedł powiedział ze to się nigdy nie zniszczy ? Nie ! Ale powiedział napewno o formie recyklingu za polowe ceny . Niezadowolonym mówimy miłego trucia siebie i rodzin chemia a Zadowolonym Witaj w Rayu Firmie dla inteligentnych pracowitych ludzi . Polecam

Megi

Moje zdanie o firmie Raypath jest bardzo pozytywne! Jest to polska firma działająca na rynku od 25 lat, bardzo przejrzysty system wynagradzania i można zarobić konkretne pieniądze. Produkt jest genialny! a przede wszystkim ekologiczny! i co najważniejsze nie zaśmiecamy środowiska! Czy zastanawiałeś się jak będzie wyglądał świat za kilka, kilkanaście lat?

Lidia

@Andrzej Zapewne sam miałeś złe doświadczenia związane z firmą Raypath International - bardzo mi z tego powodu przykro. Jednak Twój komentarz jest nieco lakoniczny, a w związku z tym nic nie mówi użytkownikom forum. Możesz zatem nam wyjaśnić, dlaczego właściwie masz taką opinię? @Remik To może Ty przedstawisz nam swoją opinię na temat wyżej wymienionego pracodawcy?

Replikantka

Witam czy ktoś z was poległ w tym bo ja też jestem nie mam ludzi żeby to kupili zostałam bez pomocy i z kredytem.. dziewczyny co mnie namowily tylko mówią że mam znaleźć klienta to mi to sprzedają ale jak bym miała to sama sobie to bym sprzedała. Jest jakiś kruczek na odstąpienie od umowy ??

POMOCNY
@Replikantka

Kiedy podpisałaś umowę ?

@Replikantka

Przede wszystkim czyścików Firmy Raypath nie sprzedaje się, tylko w ramach usługi marketingowej, dokonuje się przekazu informacji o możliwości utrzymania wszystkich powierzchni i urządzeń w naszym domu, biurze itp bez stosowania chemii gospodarczej, która wszystko niszczy!!!!!!!!!!! Jak ustanowiła Pani siebie sprzedawcą, to proszę zdobyć w tym kierunku wykształcenie lub poszukać w sobie predyspozycji. Jestem przedstawicielem od 9 lat i jestem zadowolona z przekazu wiedzy. Mam Klientów, którzy podjęli decyzję o nabyciu systemu Raypath po 2-3 latach. WIĘC ŻYCZĘ CIERPLIWOŚCI. I przestańcie pisać o utopieniu się ze względu na kredyt. Co za bzdura.

Niezadowolona

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda guma na Ekspresie /do mycia okien/ po roku czasu albo mały czyścik do porcelany to zadzwoń. Tel. 506790357. Prześlę zdjęcia.

Adrian P

Na plus Produkt wysokiej jakości Zaoszczędzony czas Profesjonalna obsługa klienta i konsultanta Polecam współpracę i produkt

Remik

Konkurencja zainspirowała do pisania tych bzdur?

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz jak mozna byc tak naiwnym w dzisiejszych czasach zeby dac sie wplatac w akwizycje.Wiadomo przeciez ze jakas tam kolezanka nie zalatwi ci fajnej pracy tym bardziej ze w tym fachu bedziesz dla niej konkurencja.Wcale nie jest mi zal tych konsultantek ktore zostaly z kredytem na glowie za te zestawy.Tez taka jedna chciala mnie w to wplatac ze niby fajna praca sama dla siebie szefem i takie tam ale od czego jest internet ,mozna sprawdzic sobie dana firme opinie itp,a ta pseudo kolezanka skonczyla tak ze dlugi depresja i brak przyjaciol bo kazdy od niej uciekl dowiadujac sie ze nie ma zadnych skrupulow jesli chodzi o kase.

Lidia

@Replikantka, do każdej pracy trzeba mieć pewne predyspozycje czy też zamiłowanie. Co nie przypasowało tobie w tej firmie, że chcesz z niej zrezygnować? z czym konkretnie sobie nie radzisz? Czy są tam osoby pomocne, z wyższych szczebli, które chętnie służą pomocą?

Lidia

@Anita, piszesz, że Raypath International to dobry pracodawca. Możesz, proszę uargumentować swoje zdanie? Dlaczego tak sądzisz? Może wymienisz parę plusów tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.