Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

luna

Wiecie co jest najlepsze? Ludzie z raypatha nas tak naprawdę nie okłamują, bo oni wierzą w skuteczność tych czyścików i wielkich zarobków. Tak samo jak Towarzystwo Płaskiej Ziemi. My wiemy swoje, oni swoje. Tworzą miłą atmosferę, czujesz się wyjątkowo, pobudzają emocje, budują Twoje poczucie wartości. Główni liderzy to mistrzowie manipulacji. Rekruterzy te same sztuczki próbują na Tobie. Na szkoleniu najwięcej czasu poświęca się na mówienie o tym co można zrobić z kasą, opowiadają o tym tak jakbyś te pieniądze i rzeczy za nie nabyte juz miał. Dotykasz ich, czujesz ten luksus. Mówią Ci że tak powinieneś żyć. Skoro innym się udało to. Czy da się zarobić? Da się. Najniższa krajowa jest osiągalna, ale dużo wyższym nakładem czasu i pracy niż przy pracy na etacie. Czy da się zarobić duże pieniądze? Nie, na tym etapie nie, chyba, że na rynek wejdzie bardzo świeży MLM, Ty załapiesz się w pierwszych tygodniach jego istnienia i błyskawicznie zbudujesz strukturę lub wprowadzisz produkt do już istniejącego odłamu sekty. Obecnie nie ma się co łudzić, że w raypathcie zarobi się duże pieniądze. Te pieniądze zarabiają ludzie ze świecznika, a nie świeżaki. Teraz to oni zarabiają na nich. Ogólnie polecam uczestnictwo w samym szkoleniu ale z otwartym umysłem żeby przekonać się o czym mówię. Jak kogoś stać i ma dużo wolnego czasu to może nawet wstąpić - tylko koniecznie bez wkładu własnego (da się! O czym pisałam wyżej) aby zobaczyć na własnej skórze że obietnice wielkich pieniędzy na zawsze pozostaną tylko obietnicami. Wtedy docenicie spokojną prace na etacie i pożegnacie się z mrzonkami o dochodzie pasywnym i wielkim sukcesie "bo chcę, bo mogę, bo jestem wyjątkowy"

luna

Parę komentarzy wyżej wspominałam o tym, że do raypatha próbował wciągnąć mnie znajomy. I prawie mu się to udało. Rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która również zapraszała mnie na pokaz u siebie w domu i chciała żebym pod nią pracowała. Minęły dwa lata aż poszła po rozum do głowy. Przyznaje, że dała się wmanipulować i omamiły ją gadki o wielkich zarobkach. Ale przyznaje też, że na tych szmatkach zarobić się da - ale po swojemu i traktując to jako pracę dodatkową. Jednego mopa, czyścik do mebli czy polerkę do samochodu każdy kupi - bo czemu nie? Skoro działa, a 30 czy 40 zł to nie majątek to ludzie są w stanie to kupić - i w ten sposób powinno się to sprzedawać - odpowiadając na konkretne potrzeby klientów, a nie wciskając im cały zestaw za 3 koła, na który nikogo nie stać. Przeciętnie na chemie wydaje się 10-20zł miesięcznie, więc pie***enie o ratach nic nie da. To samo wstąpienie do firmy - da się to zrobić za darmo czy za 200zł żeby mieć choć kilka czyścików - resztę śmiało może pożyczyć nam lider przy pierwszych sprzedażach i prezentacji. Ale o tym też nikt nie mówi, bo wtedy nikt nic nie zrobi. Niestety koleżanka nadal spłaca kredyt, żałuje, że dała się w to wciągnąć. Czasem uda się jej coś sprzedać i starcza na ratę, ale w większości musi do tego dokładać. Przemyślcie to.

luna

Wolę być wtatowcem, mieć pewne 3,5 koła, spokojną emeryturę i czyste sumienie niż kredyt na karku, dwa komplety szmatek w domu i prosić się ludzi o spotkania, a później wciskać im szmatki. Albo jeszcze lepiej - werbować znajomych tylko po to żeby mieć z nich i z ich kredytu pieniądze, pod przykrywką "fajnej kasy" i pracy "3 godziny dziennie". Założyciel raypatha i wszyscy ci na świeczniku tej firmy to mają łby do interesów. Siedzą i śmieją się, ale nie z nas "etatowców", tylko z was ludzi z kredytami i szmatkami, którzy umawiają się na śmieszne prezentacje i wciągają co raz to nowych, naiwnych. Siedzą i pławią się w luksusie, który wam obiecano, a nie będzie wam dany.

Jarek

Do konsultantów Art.286"kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowych doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomacą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat " szykujcie się na pozwy zbiorowe raypath wam nie pomoże bo umowy były podpisywane z wami i waszymi firmami.

JAREK Z PISU
@Jarek

hahahahahahahahahahhahahahahha Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławić można nie tylko pojedynczą osobę fizyczną, ale także grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej. Pozdro ziom :)

Urszula
@JAREK Z PISU

Osoby które założą pozew zbiorowy mogą złożyć się na najlepszych adwokatów a taki konsultant z długami za szmatki?

JAREK Z PISU
@Urszula

Zależy co masz do zarzucenia. Dobrowolne spotkanie, dobrowolna sprzedaż, tak to finalizacja, nie to wyjście. Brak przymusu brak naciągania, wszystko zgodnie z prawem. Chyba że inni robią inaczej to również życzę im powodzenia. Natomiast jeżeli ktoś pracuje według zasad moralnych i prawnych to nie ma się czego obawiać.

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Jarek

Elena

Widać że jesteś bezrobotny skoro od razu odpisujesz na nagetywne komentarze,widać szef cie zatrudnił tylko do tego,nie potrafisz nic innego?

@Elena

Zbieg okoliczności akurat wszedłem :) Natomiast ciekawe czym Ty się zajmujesz jak odpisujesz zaraz po napisaniu wiadomości. Nie potrafię, zrozumieć buractwa jakim Ty jesteś i się pojawiasz i opisujesz bzdury. Człowiek Ci pocisnął nie masz co odpowiedzieć to szukasz bzdurnych argumentów bez poparcia. Ale wyjaśniam. Tak dzisiaj mam wolne, siedzę sobie odpoczywam i patrzę czy tylko nie napiszesz żeby zniszczyć Twoją bzdurną bezpodstawną opinię. Akurat jestem kupcem produktu i jestem alergikiem więc interesowałem się składnikami :) i otrzymałem takie a nie inne informacje, natomiast nie rozumiem skąd tacy ludzie się biorą co tylko jadem plują :D a nie już wiem, zazdrość to jest ZAZDROŚĆ - OSTR . Pozdrawiam

Plus i minus

Odpuszczam :) Jesteś po prostu j****ta :) i niestety nie będę z Tobą rozmawiał. Po pierwsze napisałem że sam sobie kupiłem zestaw więc skąd akwizycja haha :D Znowu czytanie ze zrozumieniem. Oszukali mnie ? Dałem się naciągnąć ? Za to że kupiłem zestaw na 15 lat działania za 100 miesięcznie ? przez 48 miesięcy ? Na chemię wydawałem ponad 500 stów więc uważam że jest to oszczędność ale co Ty możesz wiedzieć. Czasami chciałbym mieć moc aktora z filmu Maska żeby takim ludziom jak Ty naciągnąć majtki na głowę :D Już tu nie zaglądam jak takie pokemony tu przychodzą :) Pozdro

mila
@Plus i minus

Wydawałeś na chemie 5 stów? To co ty w chlewie mieszkasz? Czy na jakiejś ogromnej hali? Ja na chemię wydaje max 10-20zł miesięcznie

Oh karol

Witam, nazywam się Karol, jestem Raypathowcem Kocham ten sport a tak poważnie twierdzę że ta praca jest fajna, na prawdę daje dużo korzyści i materialnych jak i społecznych, produkt jest rewelacyjny. Pracowałem w firmie ponad 10 miesięcy i konto miałem "k***a" pełne :) tak mówili na szkoleniach. Nie miałem pełnego konta ani cięższego ani mocniejszego :) dostałem ponad 3000 do najwięcej 11500 wypłaty za miesiąc pracy i super. Tylko weźcie pod uwagę tych ludzi co pracują. Chciałbym się rozwijać w tej firmie ale jak tylko patrze to jeden zadłużony przez drugiego. Pieniądze są bardzo dobre nie ma co ukrywać, zarabiałem w miesiąc tyle co ludzie w rok i super. Pracuje dalej ale sam. Gardzę tymi liderami z tego chełma chłmnu czy jak to się k***a tam zwie, dramat po prostu. Niszczą życie ludziom twierdząc jak to się nie witać patrząc ludziom w oczy jak to odbijać czy zbijać obiekcje. Szkolenia są tak kur..... nudne i monotonne że brak słów. Laska w mercu wyrafinowana, gość co prowadzi szkolenia jakiś pewnie hanys co szczerbił zeby przed ludzmi , wiecznie mowa o tym jak to etatowcy sa slabi i nie radza sobie na grilu, a tu ch*j radza sobie czasami zycie za 2000 czy 3500 daje wiecej szczescia niz za 15000, jednak 15000 zarobione za bycie normalnym a 3500 za tyranie to fakt roznica. Jako ja KRÓL Karol :) Produkt polecam, firmę polecam, pracę poleca,. Chełmuńskiego ludu goń bo zniszczą Cie bo to oni niszczą ten rynek.

IREK
@Oh karol

Następny do psychiatry

Piotr I Paweł ha ha

Do plus I minus takich ludzi jak ty powinni ubezwłasnowalniać sądownie jeśli ktoś kupuje szmatki za 9tyś zł to jest coś nie tak pod czaszką i jeszcze wmawia innym ze są super.Szybkiego powrotu do zdrowia życze.

@Piotr I Paweł ha ha

A jeszcze wpadłem na chwilę myślałem że jakaś riposta będzie :D A jak kupie sobie TV za 50000 zł to też napiszesz że mam coś nie tak pod czaszką :D ? Stać mnie to kupuje, natomiast nie w tym rzecz. Jeżeli miesięcznie wydajesz od 100 do 500 zł na chemię na czyszczenie domu, mieszkania, siebie, pociech, zwierząt i samochodu to do kiedy to będziesz płacił ? Do końca życia :) a tutaj wybrałem sobie na 48 miesięcy bo tak mi powiedziano że będzie lepiej :D mam kasę ale mogę odsetek dołożyć bo i tak oszczędzam na tym dużo dużo więcej ale co tam wiesz jak Ty kupujesz w biedronie i lidlu albo lepiej rodzice Ci płacą CZYLI TAKI zawód SYN pozdro ziomek idź pal więcej :D

@Plus i minus

Kupuje w biedronce i lidlu bo stać mnie a ty pewnie dostajesz dary z koscioła I mopsu.

@Plus i minus

Wejdz wkoncu na forum i napisz cos bo ludzie chcą sie pośmiać dobrze ze na świecie są tacy ludzie jak ty przynajmniej niektòrzy mogą niezle na tobie zarobić 9 tyś zł za szmatki a propo mam do sprzedania 8 koszul antyalergicznych koszt jednej to tylko 1100 zł bierzesz mega okazja chłopie

uciemiężony etatem

"opcja serwis posprzedażowy" - to te szmaty wymagają serwisowania? Klienci widzę z najwyższej półki - pomimo pokazu i opisania, która (usunięte przez administratora) do czego, dalej sobie nie radzą. Potrzebują kolejnych wizyt akwizytora. A może im sprzątasz tym genialnym produktem? No to wtedy bym się zastanowił nad kupnem.

Bolek

Ci sprzedawcy są śmieszni chcieli być biznesmenem a są bankrutami chcieli się dorobić kosztem innych a tu nadeszła tzw karma długi i depresja. Pozdrawiam wszystkich którzy mają swój rozum i nie dają sobą manipulować.

Bolek i Lolek :)
@Bolek

Człowiek biznesu wypociny swe wylał na grono pracujących :) Czytam to i zastanawiam się teraz czy przy każdych zakupach w lidlu, bierdonce, będę myślał, te kabanosy kosztują 8,99 zł to czy ich produkcja pewnie z 40 gr a to nie nie biorę, kurde oni zarabiają na mnie a ja naiwny kupuje :D Manipulacja to TVN i TV :D. Nigdy nie myślałem jaka jest różnica między kosztem produkcji a kosztem dla klienta, ale może zacznę? Zacznę wyliczać ile kto na mnie zarabia i tak właśnie powstał SKNERUS. Nie potrzebuję produktu, przedmiotu to go po prostu nie kupuje, a jeżeli coś muszę mieć, albo jest mi coś potrzebne, albo ktoś wytłumaczył mi dlaczego mi się to przyda bo byłem głupi i nie kumałem to po prostu to kupuje :)

IREK
@Bolek i Lolek :)

Porównanie kabanosów do szmat? Gratuluje inteligencji

Bolek i Lolek :)
@IREK

Porównanie produktu do produktu :) Czytanie ze zrozumieniem. Ale ok dla Ciebie Panie wszech inteligentny :D Mikrofibra - koszt od 2 do 20 zł - koszt produkcji pewnie od 2gr do 2 zł :) Ale okradają co ? Jak by tak człowiek chciał kupować wszystko po cenach produkcji to gdzie by handel był :D popyt ? sprzedaż ?

Sylwek

Jak przysyłaćie swoich ludzi na pokazy to wpierw ich wyszkolcie,ostatnio uczestniczyłem zupełnie przypadkiem w takim pokazie i powiem krótko-dramat!! Mota się synek,jąka,zacina,ręce mu się trzęsą,nie wiem..żenada poprostu,gostek był z Bielska jak się nie mylę,Tomek chyba czy Arek..jakoś tak,naprawdę gość nie ma pojęcia o sprzedaży bezpośredniej,troszkę znam się na tym bo przez 9lat pracowałem dla Raiinbow.

Życzliwy

Niestety i tacy się zdarzają :) Wystarczy podać imię i nazwisko dzwoniąc do firmy i zaraz temat sam się rozwiąże, dostaniesz nowego normalnego opiekuna a firma sobie z Tym Twoim kuzynem poradzi :)

Olek

Najlepiej nasrać (narobić) nie posprzątać i mówić że śmierdzi. Brak czegokolwiek w tym komentarzu :) Z d**y wyciągnięte wnioski zero poparcia. Idź spać babo

D1

ZUS to płatność za działalność, którą się prowadzi jak chcesz otworzyć biznes :) 5 lat prowadzisz sklep, po 5 latach plajtujesz bo nie zarabiasz, i ktoś odda Ci kasę zainwestowaną w tak zwane ZUS US itp ? W tym przypadku sprzedajesz zestawy i jesteś na 0 i nie bujasz się z żadnym kredytem. Inwestycja zawsze przynosi korzyści natomiast jeżeli ktoś inwestuje i myśli że samo się wszystko zrobi to krzyż na drogę. Do Luna Możliwości jest wiele szkoda że Cię tak potraktowali :) jest wiele sposobów aby pojawić się w firmie i zarabiać bardzo dobre pieniądze nie koniecznie tak jak napisałaś żeby spłacać 7 koła :) Szkoda że nawet w tej firmie znajdują się żerujący na czyjejś naiwności. My stawiamy na szczerość w mojej grupie, podstawę i jak ktoś chce spróbować nawet kredytu nie musi brać prosta sprawa :) Jeździ z liderem i na jego zestawach odbywa się jego praca. Szkoda że tumoki w tej firmie tak robią bo psują renomę. Firma jest w porządku, produkt też, zarobki również, ale czasami CI liderzy wyżej (usunięte przez administratora) ni (usunięte przez administratora) mają. Na szczęście moja grupa nie musi być tak niszczona żebym tylko ja zarobił. Fajnie jest mieć ludzi którzy pracują i chcą a jak nie potrafią to się im pomaga i weryfikuje co dalej czy są na tak lub nie bez żadnych kredytów :) Pozdro Effect !

Kolejny faraon

Co to jest piramida finansowa? Zgodnie z opisem znajdującym się na Wikipedii jest to: –struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze. Podstawowe różnice między piramidą finansową a firmą opartą o system marketingu sieciowego. W piramidzie finansowej. Chcąc zarabiać pieniądze jesteśmy zmuszeni do regularnego rekrutowania nowych uczestników. Bez takiego działania piramida upada. W firmach marketingu sieciowym. Mamy kilka możliwości. Możemy kupować produkty dla siebie. Polecać je wśród członków naszej rodziny i znajomych (Zasada rekomendacji), dzięki której redukujemy własne wydatki za zakup produktów firmy. Możemy również stać się jej partnerem budując struktury. Nie piramidy a zespoły sprzedażowe oraz zespoły liderów. Można to porównać do pracy przedstawiciela handlowego, który nie tylko sprzedaje ale również werbuje kolejnych. Więcej nie trzeba Dobranoc

Wielmozny Pan

Sprawdziłem. Po pokazie kupiłem w selgrosie mikrofibry plus to niby mydło szare. Takie samo jest w selgrosie. Chyba wydałem 23,90 i wyczyściło tak samo dobrze jak Pani na pokazie. Dodam, ze czyściłem to samo miejsce. A przy okazji. Chciałem nawet kupić od Pani. Ale jest tylko jedna droga zakupu- kredyt. Tak wiem 0%. Ale prowizja jest 1500 zł czyli taka jak za kredyt 35000 a tu to kwota 6000 :-) reasumując. Zaproponowano mi piramidę:-)

:O :_

Piramida finansowa hahaha No tak w tej firmie szef to Faraon a jego żona Kleopatra :D 12 osób poszkodowanych ? bo wzięło kredyt na szmaty i nie potrafi się sprężyć żeby je sprzedać i marudzą że się nie da hahahahha Idź Renata pisz pozew o mózg :D może Ci przypiszą chociaż 1% :)

ula

Ty prowadzisz działalność chyba tylko tuj, bo non stop tu siedzisz i pilnujesz, żeby ostatni wpis był twój !!!! HA< HA < HA < HA < .......................... ZNÓW MUSISZ JAKĄŚ BREDNIĘ PUŚCIĆ !!

ula

KOnsultant Kaków. Piszesz, że tak dobrze zarabiasz, a na urlopy nie jeździsz???? Cały czas tu pilnujesz , a kiedy te spotkania robisz u tych zachwyconych pseudo klientów??? HA, HA, HA..... Widać , że coś kręcisz. Kazali ci pisać zachwyty , a ty boroku już nie wiesz co pisać, pleciesz jedno i to samo. Te brednie twoje czytałam już 100 razy !!!! HAAAAAaaaaa.....

@ula

Konsultant Kraków ..... To ty nie spisz ????????????????? HA> HA > HA > HA..............................

Poznań młody

Też się dziwiłem, że muszę płacić żeby pracować, natomiast jak ja mówiłem, muszę to przemyśleć to nikt nie robił min ani się nie krzywił, usłyszałem tylko to Twoja decyzja, potrzebowałem 15 min żeby się zastanowić i podjąłem decyzję. Tak płacę sobie 200 zł miesięcznie, pracuje sam dla siebie, nikt mnie do tego nie zmusił, ale kumpel co wszedł po prostu nie dał rady bo nie widział się w takie pracy, nasz lider pojechał z nim na spotkanie sprzedali zestawy i pieniądze trafiły do banku, kumpel nie ma ani kredytu ( inwestycji w dobre zarabianie ) ani zestawów i pracuje sobie tam gdzie pracował. Ja nadal jestem w firmie i buduję grupę i sprzedaje, praca lekka przyjemna, czasami zabawna bo spotkania to czysta przyjemność a za 2h jak ktoś płaci ponad 900 zł to mi taka forma odpowiada.

Poznań młody

Szukałem pracy na stałe, zająłem się tym i jestem zadowolony. Wydoiła kasę ? Przecież jak dojeżdżałem autobusem czy tramwajem do pracy to też musiałem zainwestować, w bilet np żeby się tam dostać. Ale przed podpisaniem przeliczyłem sobie, faktycznie wystarczy sprzedać ok 5 zestawów, żeby być na 0 i nie dokładać żadnych płatności, do tej pory sprzedałem 4 po miesiącu pracy (zrobiłem 6 spotkań). Uważam, że się da tylko trzeba chcieć a dla osób które chcą sobie dorobić też ciekawa inwestycja gdyż sprzedajesz jeden zestaw prowizji masz 1121 zł minus 200 zł rata to zostaje mi ok 900 zł za 2h pracy. Sprzedaje i będę sprzedawał a teraz zaczynam budować grupę i bardzo odpowiadają mi warunki, natomiast tyłek trzeba ruszyć :)

Poznań młody

Mówisz za cały kraj czy jak bo nie rozumiem, to że Ty nie chcesz to nie znaczy, że nikt nie chce. Jeżeli klienci się ze mną umawiają to znaczy że są zainteresowani chociażby samą informacją jakie są możliwości aby nie używać chemii w domu. Ha, ha ,ha :) pracuj gdzie pracujesz, nie rób nic, marudź dalej a ludziom daj pracować, nikt nie ocenia Twojej pracy, bo pewnie wstyd się przyznać co i za ile robisz :)

Ewa poczytaj proszę o różnicy MLM a piramid finansowych. Pozew ? Pozew wytacza osoba, która siedzi na tyłku i nic nie robi i ma pretensje, że musi płacić hehe.

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.