Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Anita

Chyba przesadzacie z tymi opiniami. Firma to dobry pracodawca!!!

Zawiedziony
@Anita

Od kiedy jesteś w tej firmie ?

Olka
@Zawiedziony

Ja pracuje od roku i nie narzekam wręcz przeciwnie wypracowałam sobie wakacje i zarobiłam. A jak ktoś chce swój biznes otworzyć to musi zainwestować i to dużo tu inwestycja to zamiana kosztów z możliwością zarabiania wystarczy to pojąć swoim rozumem. Każdy tez może pojechać do szefa w Krakowie i się spotkać wyjaśnić lub popytać, nie znam drugiego takiego człowieka jak się to mówi dusza-człowiek:-) a życia faktyczne nie wyobrażam sobie bez czyścikow wystarczy poczytać na niezależnych stronach źródłach co chemia robi z nami, kiedyś nie było tyle chemii każdej do czego innego i ludzie sobie radzili żyli zdrowiej. Ja dzięki czyściwom zrezygnowałam z tabletek do zmywarki, a u córki zaniknęło nawracające zapalenie dróg moczowych po 6latach ! Tyle w temacie sprawdzałam, spróbowałam i przekonałam się wiec mogę wypowiedzieć się. Pozdrawiam :-)

Justyna

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Słyszałam, że firma ma dobra opinię!

oszustwo
@Justyna

to źle słyszałaś

Zaskoczony

Witam jak można się z Panią z kontaktować

Raypath Legnica
@Zaskoczony

Na mail: lelevela@wp.pl

r_imiolek@op.pl

Super sprawa. Jak mogłam żyć bez czyscikow sama nie rozumiem. Polecam wszystkim którzy cenią sobie wygodę i czystość

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Głupek

Uwielbiam te szmatki co z tego ze mam długi i komornik puka do drzwi ja je kocham i zostane z nimi do konca swych dni .

Patrycja

Moze cos wiecej na ten temat zaczeli sie ostatnio krecic kolo mojej przyjaciolki proponuja jej prace w tej firmie.

@Patrycja

Jeżeli chce się skompromitować przed znajomymi i rodziną oraz narobić sobie długów na kilka lat to niech zacznie z nimi współpracować.

Czy dobrze się pracuje i tak rzadko zagladacie na ten wątek

Lidia

Obecnie widzę że opinie o Raypath International Sp. z o.o. jako pracodawcy są mieszane. Dla jakich osób praca jest odpowiednie, a jakie powinny jej unikać? Obecnie nie widzę żadnych trwających rekrutacji do tej firmy. Czy jest obecnie prowadzony nabór? Czy warto aplikować?

Gabrysia
@Lidia

Jeśli szanujesz samą siebie i bliskich którzy Cie otaczają nie daj się wciągnąć w ten "interes"moja dobra rada.

Kacper Kozłowski

Nie jest sztuką nabrać kredytów,kupić auto na raty i udawać kogoś kimś się nie jest w rzeczywistości,no ale cóż to już Polacy mają chyba we krwi:-)

Ecobrooklyn

No dobra bądź wielka ! Mój mąż dzięki Raypath kupił dom, samochód, bo wielka mi inwestycja 6000 we własny biznes ;) garniturów ma 10 i żaden nie na kredyt, klienci sami przychodzą i są zadowoleni także cieszy mnie Twój sposób myślenia. Produkt proszę wypróbować zanim się oceni. Rękawica plus sunbem kosztuje 150 zł starczy Żeby się zwrócił w 3 mc, potem mi napisz opinie, No chyba ze cie nie stać to na płatności 5 zł ;)

dr.hackenbush
@Ecobrooklyn

obudź się już , koniec marzeń , kredyt trzeba spłacać

(6-ty miesiąc w firmie)

Odniosę się do wyżej wymienionej wypowiedzi: 1. Każą ci sprzedawać coś czego nikt nie chce kupić. - Jakimś cudem mamy sporo sprzedaży. 2. Kto w obecnych czasach daje się jeszcze nabrać na jakieś pokazy w domach. - No masz rację, jak mamy sprzedaże to pokazy robimy w garażach, piwnicach i na strychach, nie w domach. 3. Na wsiach? No w sumie Warszawa to podobno wioska. 4. Teksty na szkoleniach to paranoja. - Jak się ma nasrane w głowie i potrafi tylko wypisywać bzdury w internecie to na pewno konkretna wiedza z zakresu handlu będzie dla kogoś paranoją. 5. Lizingi na samochody? Jakim cudem mamy samochody w lizing, skoro nikt tego nie kupuje i kto przecież dzisiaj już się nie daje "nabrać" na pokazy w domach? Nie logiczne. Jak ktoś ma mózg we właściwym miejscu, to sam wyciągnie wnioski. Dziękuję, dobranoc.

Lufa
@(6-ty miesiąc w firmie)

Napewno masz powód do dumy że jesteś akwizytorem:-)

Lech Poznań

Siema, wszedłem we współpracę z tą firmą i powiem szczerze nie było łatwo kumpla namówić żeby działał ze mną. Wiadomo jak to w Lechu, pracowałem jako fizol i zarabiałem kasę, nawet na mecze starczało teraz starzy mnie wywalili z chaty a musiałem coś robić i sobie opłacić. Nie dość że mam kasę a nikogo nie biję za to to jeszcze sam się przekonałem, działam i zarabiam a tym którzy piszą że nie da się zarobić, to radzę ruszy (usunięte przez administratora) bo za siedzenie można tylko 2500 zarobić, a narzekanie to nasza pasja więc widać kto chce robić a kto nie. Lech Lech "Fanatyczny doping niesie głośno się, to kibole z Kotła, co wspierają zawsze Cię. A za barwy Lecha my oddamy życie swe, bo jesteśmy z Tobą i na dobre, i na złe!"

Tom
@Lech Poznań

Lech zdechl poznanskie psy

Tom
@Lech Poznań

Jak cie zechce to cie kupie ty pyro z ch... w (usunięte przez administratora)

Paweł P

To chyba też zależy na kogo trafisz. Mi nikt umowy nie dał pod nos podpisać, na początku była zwykła rozmowa kwalifikacyjna, zostałem poinformowany o możliwościach zarobkowych jak i warunkach pracowania w tej firmie. Jakie długi? nie rozumiem tego masz jasny i przejrzysty kredyt - oczywiście jak go nie spłacasz to odsetki rosną i jednocześnie robisz sobie dług ALE to wyniknie tylko z czyjejś głupoty. Oczywistą rzeczą jest to że firma nie da nam towaru za taką kasę bez wkładu własnego. Dlatego ta firma nie jest dla każdego ! Jeżeli ktoś nie rozumie na czym polega praca posiadając swoją firmę nigdy tego systemu nie zrozumie. Nie neguję ludzi pracujących na etat ale Wy też nie negujcie ludzi którzy chcą spróbować czegoś na własną rękę. Nikt w tej firmie nie oszukuje produkt sam siebie broni a to że trafiacie na ludzi bez profesjonalizmu to już pech..

Izydor

Nie rozumiem o czym piszecie? Jaki kredyt? Jak ktoś ma swój kredyt to musi go spłacać.

mimi001

co to zabzudy ? oszczednosci zycia ? dzieki tym szmatom z raypath mam ponad 2 tys oszczednosci bo miesiecznie na tą śmierdząca chemie wydawałam ponad 100 zł miesiecznie i tak miałam brudny okap, piekarnik i fugi za podłodze, na dodatek bieganie gdzie taniej, promocja i dzwiganie tych butelek do domu, jeszcze z daleka od dzieci bo szkodliwe, ludzie ogarnijcie sie juz na Galileo mówili ze chemia zakleja powierzchnie

wystarczy woda, napisałam przecież: ja nie kupuje chemii

ula

W 100% SIĘ Z PANIĄ ZGADZAM !!!!!!!

KlaudiaW.

Jak kupujesz buty czy inną rzecz to też wolisz kupić szajs za grosze na Aliexpress czy w firmowym sklepie? Każdy zarabia na każdym? Pytanie czy jak idziesz do pracy na etat to nie tyrasz na to żeby Twój szef miał się zaj*biście? Skoro tak ciężko pracujesz na etacie, jak sama napisałaś, to czemu nic z tym nie zrobisz? Lepiej siedzieć, marudzić i wylewać swoje frustracje jakie to życie i wszystkie firmy są zakłamane niż ruszyć tyłek i coś z tym życiem zrobić. Może trafiłaś na niewłaściwą osobę w tej firmie, ale to nie powód żeby oczerniać całą firmę. Tutaj każdy sobie rzepkę skrobie, więc jeśli coś nie wyszło to można mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie. Proponuję - zamiast siedzieć i czytać te pierdoły i pisać głupoty, ruszyć się i odejść od komputera żeby w końcu zacząć żyć swoim życiem, a nie czyimś. PS. I tak wiadomo, że zamiast wziąć to sobie do serce i faktycznie coś z tym życiem zrobić zacznie się hejt, milion komentarzy, odpowiedzi itp, więc nie musicie dziękować - macie gdzie dalej ciągnąć temat żeby się nie nudzić. Pozdrawiam

Krystek

Sprzedam 5 dużych zestawów wartość jednego zestawu to 3260zl odsprzedam po 800zl za sztuke. Nowe zafoliowane. dodatkowo posiadam nowy kuferek do sprzedania za 200zl Kontakt 603717939

Mop
@Krystek

Jeden uczciwy konsultant na tym forum widac ze interes wogóle niedochodowy to trzeba sie towaru pozbyć żeby na raty było

Adix

Szukam konsultantów z okolic Poznania i Gniezna, którzy chcieliby zaopatrzyć się w dodatkowe zestawy za niższą cenę. Tel. 669382134

Kamil

Witam, odpowiadam na swój komentarz tak jak obiecałem po miesiącu czy dwóch mojej pracy. Przyznam nie było lekko, wiadomo jak to początki pracy, okazało się że nie muszę chodzić po domach i namawiać ludzi do zakupu. Oczywiście obecnie moim klientem jest tzw "ciocia zosia" jak i przedsiębiorstwa. Na spotkania umawiam się telefonicznie, obecnie posiadam grupę ludzi, nie jest to jakiś ogrom bo około 10 osób pracujących i zaczynających tak jak ja. Zarobki ? Godne, uzależnione od wyników, natomiast to jak w każdej pracy, jeżeli nie dasz z siebie 100% to nie zarobisz ale teraz pytanie jak dasz 150% to czy ktoś Cię za to wynagrodzi ? Tutaj właśnie za to dostajemy wynagrodzenie. Przez mniej więcej dwa miesiące podniosłem standard życia i nie że jestem bogaty i nie wiadomo kim to ja nie jestem, tylko fajnie jest odwiedzić kino 2 x w tygodniu, zabrać dziewczynę na wypad na weekend raz w miesiącu, nie martwić się o rachunki, płatności. Praca jak każda inna, kwestia szkolenia, nauczenia się swoich zadań oraz sumienności ich wykonywania, a także systematyczności pracy. Wyniki przychodzą same i są zdumiewające. Gorąco polecam, a tych skrzywdzonych, jeżeli faktycznie tak było to zapraszam do rozmowy, natomiast jeżeli ktoś pisze że jest na NIE a siedział i nic nie robił, niech sam sobie jest winien. Za 2000 do 3000 można siedzieć na kasie, jeżeli to są ambicje ludzi proszę bardzo :) Pozdrawiam ekipę. K.

Kamil

Gdzie Ty tutaj masz piramidę finansową ? Człowieku poczytaj google wpisz sobie MLM a piramida finansowa i informacji na ten temat jest mnóstwo. Nie siej zamętu. Ula ? Zwykłe, niezwykłe co to kogo interesuje, ważne że bez chemii i działają przez dłużej jak 15 lat :) Która mikrofibra wytrzyma Ci tyle czasu ? Mój lider jest w firmie tyle czasu, ponad 2,5 roku i nadal korzysta ze swojego zestawu i nadal działa ? SZOK? Miałem klientkę ostatnio co miała czyściki za 1997 roku i tak samo czyściły więc co za bzdury to wy tutaj wypisujecie i siejecie zamęt, nie chce się wam pracować to zdupcać na etat i robić swoje. Czytam te wypociny i rzygam takimi ludźmi bez wartości co siedzą na (usunięte przez administratora) nic nie robią a potrafią tylko pier**** w internecie. JANUSZE BIZNESU :) A PRZEPRASZAM ULA TO TAKA GRAŻYNA BIZNESU :) Jakiej chemii trzeba używać do czyściwa. Odkąd podjąłem pracę w tej firmie, zajmuje się sprzedażą oraz budowaniem grupy a od dwóch prawie miesięcy nie byłem na dziale z chemią i fakt nie kupuje jej więc jednak jest jakaś oszczędność.

Kamil

Ernest :D firma 24 lata na rynku ? porządek hehe ok :) Ja wiem pracuje już tyko tu :) Ernest ile zarabiasz ?3000 ? 4000?5000? Rozumiem wszystko też się bałem kredyt inwestycja hehe ale to faktycznie działa. Problemy psychiczne :D no mam :) kupiłem auto pierwszy raz z salonu i mam problem bo nie wiem czy do niego wsiadać czy niech w garażu stoi ponieważ ktoś może zarysować hehe ale dziękuje że wspomniałeś o mnie :) i powodzenia wracaj do swojej pracy :D jak już piszesz to nie szajse tylko szajkę ;) ale inteligencja wiadomo opada wraz z wiekiem :D Konar płonie weź pigułę :) elo

tepicielfrajerow
@Kamil

do auta mozesz wsiadac w garazu i tam siedziec ,chyba cos z twoja inteligencja jest nie tak eloooouu, ale i z psychika chyba tez co kamilku??

Ailis Martel

Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy finansowej? Pożyczki osobiste? Xmas Loan? Pożyczki biznesowe? Kredyty hipoteczne? Udzielamy pożyczek na poziomie 2% stopy procentowej! , jeśli tak, wróć do nas za pomocą tego formularza wniosku o pożyczkę i wyślij go do naszej skrzynki pocztowej: ailismartelloanfirm@gmail.com Nazwa: Wymagana kwota pożyczki: Trwanie: kraj: Stan: numer telefonu Wiek Skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem e-mail: ailismartelloanfirm@gmail.com

DANIEL

Ma to na celu poinformowanie ogółu społeczeństwa, że Daniel John, prywatny pożyczkodawca otwiera finansowe możliwości dla każdego, kto potrzebuje pomocy finansowej. Dysponujemy pożyczką w wysokości 2% stopy procentowej dla osób fizycznych, firm i firm w jasnych i zrozumiałych warunkach i warunkach. skontaktuj się dziś przez e-mail, abyśmy mogli dać Ci nasze warunki pożyczki na danieljohnhome@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.