Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Rozsądny przypadkiem

@mimi001 Masz samochód :) padł akumulator :) jedziesz po nowy :) kupujesz w salonie czy w sklepie ? Serwis zdziera kase, sklep nie zawsze doradzi dobrze :). Pytasz innych. Kupisz akumulator pasujący do AUDI jak jeździsz BMW ? tylko po to by jeździło czy by zachowało swoją żywotność :) Nawet nawet oryginalny mop ma swoją nakładkę... Kupuj zamienniki zobaczymy jak na tym wyjdziesz :) nie zawsze gorzej ale czas pokażę :)

Katarzyna

Byla u mnie Pani z tymi czyscikami. Czysciki mi sie bardzo spodobaly az wzielam sie za czyszczenie razem z konsultanka jak zapytalam o cene i powiedziala mi ze czyscikikosztuja ponad 2 tysiace to ja bylam w takim szoku ze cena jest taka niska ponieważ taka robote jak one robia to powinny kosztować ponad 6 tysiecy! To jest zamiennik nir kupujesz juz chemi wiec to jest bardzo dobra rzecz. Oczywiscie wzielam na raty bo za gotówkę nie jestem w stanie zeby sobie pozeolic. Jeżeli ktos sie nie zobaczy u siebie w domu tego produktu to w to nie uwierzy!Polecam produkt i oczywiscie bede polecala Panstwa dalej. Pozdrawiam szczesliwa klientka????

IREK
@Katarzyna

Nie 6 tys ale przynajmniej 60 tys tępa kobieto pewnie jesteś stara panna że taka durna

Kredyt na 9000 zł :), inwestycja, ludzie codziennie inwestują aby zarobić więcej, natomiast jak komuś się nie chce, lub widzi same czynności na NIE, gdzie ja znajdę klientów, co ja z tym zrobię, a co jak mi się nie uda? Klient jest wszędzie, co zrobisz ? sprzedasz, a co jak Ci się uda ?. Wiele mamy pytań ale tutaj chodzi o to że mi się chce pracować za takie pieniądze i zmęczył mnie etat za 3500 netto. Całe życie j***ć na to żeby szef miał dobrze, raz w roku jechać na "wakacje" nad bałtyk. Nie żyjemy po to żeby pracować tylko pracujemy po to żeby żyć. Ja nie jestem jakimś wybitnym naukowcem i nie pcham się na jakieś działy fizyki kwantowej, nie poszedłem na medycynę ponieważ się w tym nie widzę, u nas też nie każdy nadaje się do takiej pracy, ale najłatwiej krytykować, niż spróbować ruszy (usunięte przez administratora) i pokazać swojemu ja że się da :) Nie nadajesz się? ok :) nie każdy potrafi tak pracować, wróć do swoich czynności ale nie miej żalu później do siebie że nie spróbowałeś, tylko wiedz że spróbowałeś ale nie dałeś rady, lepiej przyznać się do porażki niż do braku podjęcia decyzji. Pozdrawiam konsultantów i moich zadowolonych klientów.

Bardzo dobrze :) pracuj sobie, nikt Ci nie ubliża to jest nasza praca i nasza firma i będziemy to promować, natomiast jak Ci się nie podoba to nara :) wolisz pracować u siebie to pracuj ale nikt nie komentuje Twojej "emerytury" ile chcesz tyle będziesz miał :). Możesz zarabiać więcej ode mnie od nas :) natomiast rób to co lubisz, ja lubię sprzedawać i nie manipuluje, pokazuje jakie są możliwość jak klient mówi NIE to po prostu wychodzę i idę dalej, nie spinam tyłka żeby komuś na siłę do domu wejść :)

Prawdomówny

Moi drodzy firma jak i produkt jest bardzo dobra cały zły wizerunek budują ludzie którzy nie rozumieją tego biznesu którzy sa nad wyraz zapatrzeni w siebie i ludzie którzy tak naprawdę nie maja nic a myślą ze dzięki chamskim zachowaniu zbudują imperium tak Tomasz o tobie tutaj jest !! Jest naprawdę wielu świetnych sprzedawców liderów i ludzi w tej firmie ale sa tez zakały a w Chełmie jest ich coraz więcej i kładą biznes na łeb i szyje nie wystarczy zrobic zdjęcia i wrzucić na internet i pokazać jakim sie jest (usunięte przez administratora) biznesmenem trzeb poprostu być nim !!! Wracając do samego Raypatha firma tak jak napisałem jest Ok płace Ok natomiast ludzie tworzący w Chełmie ten biznes to frustraci kredytowi zadłużeni po uszy nie mający innych perspektyw na życie ubliżający innym po to by miec co do gara włożyć i z bieda opłacić telefon by pokazać jakim sie jest bogatym i (usunięte przez administratora) br /> Także podsumowując Uwaga na pseudo bogatych i mądrych liderów !!!!!

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex
Ecobrooklyn

Jeżeli mogę coś powoedziec to są takie zasady ze 6000 zainwestowania w swój biznes to tak na prawdę pestka bo chcesz pracowac na budowie musisz mieć sprzętu za min 20000 żeby być szefem i opłacić ZUS, tak samo własny sklep czy chociażby taksówkarz czy kierowca busa gdzie musisz mieć konsesje na przewożenie ludzi i własny samochód. Jeżeli ktoś chce wiedzieć jak wyglada współpraca to proszę o kontakt do mnie, ja udzielę wszelkich informacji. Nie znam osoby która ma czyściki i nie jest zadowolona. Mamy setki a nawet tysiące zadowolonych klientów także brawo. Prezes szanuje pracowników którzy czynnie pracują i robią obrót. Są to złote pióra, złote plakietki, materiały, kilkudniowe meetingi. Liderzy grup to osoby kulturalne, dobrze ubrane i zarabiające kase także chylę czoła... nie jesteśmy oszustami tylko osobami które wierzą w swój produkt a to podstawa ale kto ma pojęcie o tym kogo nie stać na rękawice za 80 zł czy sunbem za 90 zł ;) zanim wypowiesz się to kup. Chyba cie stać skoro jesteś taka wszystkowiedząca/y w żadnej firmie szef nie doceni cie tak żebyś zarobiła te 6 tys za 20 h pracy w miesiącu a u Nas to możliwe tylko wstań rano do choinki....!!!! Umów 10 spotkań i sprzedaj nie jest to trudne. Jeżeli masz już ten kredyt To jedz na szkolenie powiedz z jakiej jesteś grupy i się ogarnij, zaczniesz od nowa i zarobisz kase tylko tu za siedzenie w domu Ci nikt nie zapłaci ;) nawet w biedronce.

KAMILA

A wiec chce mi Pan powiedziec ze szminka, krem i co tam mi Pan konsultant kładł na okno to były jakieś podstawione, brud ktory sciagnal z okapu i bratnika to dzien wczesniej wkradł mi sie do domu i zrobil te plamy? No faktycznie manipulacja. Tylko widzi Pan faktycznie kupiłam te szmaty. Nie mam do tego Pana żalu że zarobił na mnie pieniadze wrecz ciesze sie, bo obie strony na tym zarobiły - JA TEŻ

Anka

hahahahhaha czyściki które posiadają tyle badań różne atesty i Ty mówisz że są szkodliwe rakotwórcze? Mam w domu cały zestaw domowy i jestem zadowolona, rakotwórcza i szkodliwa to tylko może być chemia! Używaj dalej szkoliwych srodków chemicznych to raka szybko bedziesz mieć :d hahahahahhahahahahah powodzenia!

a

jedź i przejrzyj wszystkie atesty i papiery! moze znajdziesz tam ze to rakotwórcze. powodzenia hhhhahhh

...........................
@a

w ateście PZH jest wyraźnie napisane, że zawiera aluminium. sprawdź czym jest aluminium w karcie charakterystyki substancji chemicznej - substancja toksyczna. A gdzie te niby nanosrebro w tym ateście, którym się tak chwalicie . W ogóle nie wiecie co to jest nanosrebro ha, ha. ZWYKŁE ŚCIERY ZA 5 zeta

a

moze linka do atestów ci podesłać co? problem masz z serwowaniem po internecie? nanosrebro w czyscikach jest od 2007r.

gdyby te ,, sciery'' byly na lewo wyrobione to firmy na rynku by juz dawno nie bylo!

@Marcin

HAHAH. Dokładnie. a i na lewo to w internecie są sprzdawane te ,, szmaty'' a nie przez konsultantów.

Używamy czyścików od 2 lat nie kupujemy juz zadnej chemi. Razem z żoną wachaliśmy sie nad wzzieciem czyscików ale co to jest te 85 zł miesiecznie. spłacamy sobie płatności i jesteśmy bardzo zadowoleni z produktu. Polecamy i pozdrawiamy. Marcin i Kasia. Nie wiem dlaczego tyle negetawnych komentarzy :O PRODUKT WARTY POLECENIA!

Ecobrooklyn
@Marcin

Dziękujemy za zaufanie ???? Konsultanci

Olga

Wezcie przestance gadac takie glupoty praca w raypath jest najlepsza praca jaka moglabym sobie wymarzyc. Spelniasz tam swoje marzenia, ale warunek jest jeden musisz pracowac systematycznie nikt nikogo na nic nie naciaga to co niektorzy tu pisza to jest wielka sciema wielka zazdrosc etatowcow ktorzy nic nie osiagneli Wy lepiej pracujcie bo wam na chleb kasy nie starczy do kolejnej wyplaty a nie pierdolicie glupoty tu na forum a moze zazdrosni jestescie ze ktos nabedzie sobie czysciki a wy nie bo was nie stac? A tak wogole czusciki sa zajebiste posiadam od 5 lat. Pozdrawiam.

Karol
@Olga

Tutaj wychodzi całe pranie mózgu. Ten tekst o "etatowcach", to główny atut guru od sprzedaży. Droga Olu Ja na etacie zarabiam tyle że Tobie nawet taka suma przez tą twoją małą zachwaszczoną główkę nie przejdzie. A kiedyś też dałem się skołować tym szamanom i wygadywałem te głupoty. Opamiętaj się bo teraz każdego człowieka spotkanego na drodze wyobrażasz sobie jako wroga który zazdrości ci wszystkiego, a każdą krytykę kwitujesz tym samym - ZAZDROŚCI NIERÓB JEDEN !!!

Ciemny

Dobra rada dla nowych. Od jakiegoś czasu część kierownictwa firmy sprzedaje te zestawy na allegro za 1300 więc szanse na to że namówicie kogoś by to od Was kupił za 2000 jest znikoma, a jak sprzedacie taniej to nie zarobicie. To jest gra w którą nie da się wygrać. Kilka lat temu było prościej nie było tanich zestawów na allegro i dało się czasem coś sprzedać. za 2500 a nawet za 3000. Ale ten czas się skończył więc nie ma sensu w to dziś wchodzić aż do czasu gdy firma obniży ceny dla sprzedawców do 500zł za zestaw. Wtedy sprzedając to za 1000 znów będzie dało się zarobić. Same ściereczki są ok. Jednak nie warto kupować całego zestawu (nawet za 1300) lepiej kupić tylko dwie rękawice i nakładki na mopa i tyle. Nakładki pasują też do innych o połowę tańszych mopów.

mimi001
@Ciemny

na akie mopy pasuja te nakładki ? podac prosze nazew , dziekuje

Rozsądny przypadkiem
@mimi001

Mjdd

Mam wiele pytań. Napisz email na mjdd.kontakt@gmail.com Pozdrawiam.

Ten obcy

Aaa i zapomniałem dodać że jak już masz drugi stopień to zarabiasz nie 1000 a 1500 na zestawie twój portfel się wypełnia a sumienie skutecznie wycisza szkoda bo w końcu żyć wiecznie nie będziemy każdy ten biedny czy bogaty stanie przed Bogiem i co wtedy?

Ten obcy

Uważam że nie można budować swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu bo skoro sprzedajesz komuś zestaw za ok 3000 zł a ty jako konsultant masz zysku prawie 1000zl to zastanówmy się ile to jest naprawdę warte skoro reszta bandy z pozostałych 2000 też bierze prowizję. Szkoda mi tych ludzi którzy dają się na to nabrać szczerze wolę klepac dalej ta swoja "biedę" niż wciskać ludzi owe czysciki. Ps karma wraca

Artur

Bardzo dobrze się sprzata tymi szmatkami moja zona kupila pare miesiecy temu i rzewczywiscie duzo lepiej niz chemia tyle moge sie wypowiedziec jezeli to komus pomoze Artur

iva
@Artur

używając raypathowych szmat stosujesz więcej chemii żeby te szmaty prać!!!!!!!

Izka

Polecam produkt jest bardzo dobrej jakości , totalna bzdura że z mikrofibry jest to samo , odkurzecze tez sa za 500 i 5000 i kazdy uzywa co woli , zarobki tez sa bardzo dobre , na pewno wiaze sie to z tym ze produkt jest polski , polecam !!!

Była.

Ciekawe gdzie to się odbywało? Czyżby na Śląsku ? A może okolice Tychów ?

niedoszłyhandlowiec

Miałam identyczna sytuacje, z tym, ze (usunięte przez administratora)przyjechał do mnie do domu. I to czym, starym fordem. Z ogłoszenia tez nie wiedziałam co to za firma ale, że mam doswiadczenie w handlu skusiłam się. Ponadto obiecywali zarobki od 3500-4800/mies. (hahaha). Gościu ubrany w garnitur po dziadku, w zegarku z komunii i łańcuchu niczym z teledysków amerykańskich raperów na początku opowiedział smutnawą historyjke o tym jak w młodości było mu źle i jak musiał ciezko pracować. Dopiero praca w tej firmie przyniosła mu prawdziwe pieniądze.. Skończyło sie tym, że moj znajomy, ktory jest 20 lat w tej branży z czego 15 na stanowisku dyrektorski, który 'przypadkowo' do mnie zajrzał, zniszczył jest pewnośc siebie w 3 sek. W momencie kiedy sie przedstawił i powiedział czym sie zajmuje. Nigdy nie widziałam kogos tak przeraznego. Fakt, że mieliśmy straszny ubaw z goscia, który w garniturku lata ze szmatka po oknie . Koniec konców 'niestety' nasza współpraca się nie rozwinęła ale przynajmniej miałam czysciutki dom :) (usunięte przez administratora)

Mgr

To normalne ze skoro firma jest na tyle duża to będą różne opinie i dobre i złe. Ja jestem zadowolona i uważam ze każdy jest kowalem własnego losu. Kilka lat temu tez podjęłam decyzje o współpracy z firma i wiem ze gdybym usiadła i narzekała jak niektórzy co się tutaj wypowiadaja to pewnie nie byłabym w tym miejscu gdzie jestem. Jak czytam niektóre komentarze to ewidentnie widać, ze to są ludzie którzy nawet nie maja styczności z produktem i ze sprzedażą. Nie trzeba być zmanipulowanym czy mieć "sprany mózg" żeby być zadowolonym z tego czym się zajmuje - wystarczy pracować i dobrze zarabiac :-) Pozdrawiam!

Poznań Raypath

Jak ktoś może uwielbiać zwykłe szmaty. Poziom zero. Normalni ludzie mają zainteresowania na wyższym poziomie. Do Raypathu ściągają ludzie nie mający skrupułów wobec własnych znajomych, wciskają nachalnie szmaty na kredyt. Ryją się do mieszkań. Wzywajcie POLICJĘ!!!!!! Jola szmaty uwielbiać :D każdy może produkt jaki chce i co chce, normalni? :D wydajesz ponad 500 zł miesięcznie na chemię z kosmetykami :) ja używam tych "czyścików" od 11 lat i moja rodzina jest super zadowolona. Poziom hehe kreujesz sama :) my, ponieważ ja pracuje w firmie zarabiam 4 x Twoją wypłatę :D wiem chwalę się ale na bank ona nie zarabia 1/4 mojej wypłaty. Proponujemy opcję ratalną ze względu na brak gotówki :) Policje to można wezwać na Ciebie :) Dane daj i zaraz wniosek do sądu pójdzie :)

zu
@Poznań Raypath

A zwykla sciereczka z mikrofibry kosztuje ok 5 zl, starcza na 3 mc i kupuje nowa a efekt ten sam Nikt mi nie powie ze tamte same czyszcza bo jak sie sama nie wezmiesz za sprzatanie to zadna scierka tego za ciebie nie zrobi :)))) Gość

fides

poszukuję osób poszkodowanych do pozwu zbiorowego pozzbior@t.pl proszę o kontakt

Mr Moses Emma

DEPT wyeliminować stosuje dobre kredytowej tutaj Get trzy godziny, aby zatwierdzić Potrzebny jest szybki krótkie pożyczki na stosunkowo niskim poziomie Oprocentowanie 3%? Oferujemy kredyty biznesowe, deborashortal@gmail.com Podaj nam następujące informacje, jeśli jesteś zainteresowany. 1) Imię i nazwisko: ......... 2) Płeć: ......... 3) Kwota kredytu wymagane ??: ......... 4) Czas trwania kredytu: ......... 5) KRAJ: ......... 6) Adres domowy: ......... 7), ruchoma: ......... 8) Miesięczny dochód: ..................... 9) Zawód: ........................... ) Jaka jest prawda o nas strona tutaj ..................... Dziękuję i najlepsze życzenia.

jp

Mop ze spryskiwaczem Rovus + drugi mop GRATIS! TYLKO 129 zł + @ nakładki w cenie do wszystkich rodzajów powierzchni . O wiele lepszy niż z starego typu z RAYPATH. (usunięte przez administratora)

fides

poszukuję osób to pozwu zbiorowego pozzbior@t.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.