Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Zadowolona klientka

Od 11 lat używam czyscikow , nigdy bym ich nie oddała i ani przez chwilę nie pozalowalam wydanych pieniądzy , komfort użytkowania jest rewelacyjny a przerabiałam wcześniej wiele innych tańczysz produktow i niestety nie ma porównania , nawet mój mąż mówi że to jedna z lepszych inwestycji , wszystkie moje koleżanki też używają i nigdy złego słowa nie usłyszałam a jedna też to sprzedaje i wiem że też jest zadowolona , nie wiem kto się tutaj wypowiada ale chyba jacyś młodzi ludzie którzy nie potrafią ani czyscikow używać ani nic na ich temat nie wiedzą

obiektywna

Pracuje w raypath od roku i jestem bardzo zadowolona !!! Wszyscy ktorzy sie tutaj wypowiadacie negatywnie na temat firmy jestescie poprostu leniwi , wkład wlasny dawno splacilam , a 187 na 48 miesiecy mozna splacic wczesniej i automatycznie koszty sa mniejsze ! Ludzie sa bardzo zadowoleni z czyscikow , a wypowiadaja sie tutaj przypuszczam zwolennicy chemii , czyli trucia ludzi , zarabiam minimum 2500 miesiecznie chociaz robie tylko ok 3 spotkac w tygodniu , takze zal mi Was wszystkich ktorym sie nie chce ruszyc tylka i tylko negowac !

187 x 48 miesięcy to 9200 PROSTE

Endriu

Pracuje w firmie od kilku lat. Sprzedałem produkt wszystkim bliskim rodzinie , znajomym, sasiada i nadal mam z nimi rewelacyjny i sympatyczny kontakt:). A co to mi daje? skoro oni sa zadowoleni to nie maja problemow zeby polecac mnie dalej. Wiec nie narzekam na brak pracy.(firma jest moim jedynym zrodlem dochodu) Nie jedna osoba dziekuje mi ze do niej trafiłem bo dzieki temu poradzila sobie np ( ze schorzeniami skornymi u dziecka czy u siebie czy chociazby egzema ) Ludzie spojrzcie co chemia robi z politurami zlewami czy bateriami... wyobrazcie sobie co robi z nasza skora czy jak wdychamy to co robi z Naszymi wnetrznościami,,, ???Wspólczuje Wam ze nie macie przynajmniej 2 prwdziwych przyjaciol ktorzy chcieli by zobaczyc (usunięte przez administratora) produkt (i czym Wy sie zajmujecie ). Ktory od lat jest na rynku ( w dzisiejszych czasch firmy maja problem zeby utrzymac sie na rynku rok a firma istnieje od 23 lat. dlaczego? Bo produkt to mistrzostwo swiata!!!! I powiem Wam cos jeszcze to nie problem znajomych , czyscikow czy czegos jeszcze innego.(nie szukaj winnych do okola) problem jest w Tobie!!!! I tu nalezalo by szukac glebszego dna. Nie problem czyscikow (bo ludzie ktorzy maja nie mowia zle na produkt) tylko Was leni (usunięte przez administratora) ktorym ciezko uniesc (usunięte przez administratora) i mysla ze nagle beda milionerami liderami i cholera wie kim jeszcze i teraz uwaga (bez wychodzenia z domu!!!!!) haha ... Znacie kogos kto odnosl sukces i nie robil tego regularnie? Wiec pokochaj produkt , naucz sie wszystkich materialow posluchaj wskazówek i idz pomagaj ludzia (a przy tym zarabiaj), bo produkt sprzedaje sie sam :) Dostales szanse? Daj z siebie 100% i wykorzystaj ja !!!! pozdrawiam Wszystkich zadowolonych klientów oraz wszystkich nieudacznikow zyciowych :)))))

On 1234
@Endriu

Ja również pracuje od kilku lat i zarabiam sprzedalem nie jeden zestaw i jeszcze nie jeden sprzedam:) Jak i również nie jednego konsultanta "naciagnalem "na ogromny wkład 187zl (za produkt za ktory ja też płaciłem ale ja widziałem możliwości i słuchajcie takich ludzi szukajcie tylko takich ! )który traktuje jako inwestycje bądź bilet na etat ( dzięki czemu ma możliwości zarobkowania ile chce) ktory do dzis jest wdzieczny ze do mnie zadzwonil i ktoregos pieknego dnia powiedzial tak dzięki temu mógł zmienić swoje życie finansowe na lepsze :) Nie sluchajcie pierdolenia tych ktorzy myśleli że wszystko samo się zrobi... ludzie sprzedają wszystko na czym można zarobić i każdy pieprzy że jego najlepsze ( a nawet tego nie używają) Tu produktu się nie powstydzisz bo jest (usunięte przez administratora) i każdy kto ma dobrze używa jest zadowolony , nie wyobraża sobie życia bez nich ( świadczy o tym 23 lata na rynku i 2 lata całkowitej wymiany na produkt nowy gdy się coś dzieje ) czy chociazby powrotu do chemi. Pozdrawiam wszystkich nawet tych co twierdzą jak w firmie jest "źle":)))

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
konsultant

Samochody konsultanci dostają od firmy za darmo za dobre wyniki i chęć do pracy. zazdrościcie ludziom sukcesu.

@konsultant

widać , że jesteś w raypath tydzień, bo jeszcze myśisz, że dają za darmo ha, ha, ha

ztr
@konsultant

Raypath- Pierwsza firma w Polsce która rozdaje mercedesy ha ha ha..... Człowieku . Puknij się w ten sagan.

@ztr

leazing spłacasz sam.

D

przepraszam "ztr" powyższy post miał być do "konsultant"

krystmag

Moja znajoma ma czyściki 10lat i uważa że to był jej najlepiej wydany pieniądz.

magdap

konsultant i nie wie jak sie używa czyściki,albo kupił na alegro jakieś zleżałe a teraz narzeka kochany ja tez bym od ciebie nie kupiła bo ty nie szukasz klientów tylko frajerów

fides

Nie równaj telewizora i samochodu do tych szmat. Za 9200zł można kupić samochód w dobrym stanie używany i jeździć nim 5-6 lat

magdap

Moi klienci są bardzo zadowoleni i polecają mnie dalejj od kilku lat.

A WODY ILE ZUŻYWA SIĘ DO PRANIA I PŁUKANIA STARYCH SZMAT

D

Pranie starych szmat jest nieekonomiczne, czasochłonne, zużywa nadmiar chemii do prania. I GDZIE TU BEZ CHEMII !!!!!!!!!!!!!!!!!

Usunęliście mój wpis krytykujący RAYPATH

zadowolona użytkowniczka :-)

Sprzątam czyścikami firmy Raypath już 9 lat i jestem bardzo zadowolona. A najbardziej zużyte czyściki właśnie wymieniłam na nowe za połowę ceny. Poleciłam też znajomej i kupiła zestaw do mycia okien, ona również jest bardzo zadowolona. Jeśli ktoś nie używa to niech się nie wypowiada i jeszcze jedno nikt nikomu nie przystawia broni do głowy i nie zmusza nikogo do kupowanie bądź sprzedawania produktów tej firny.

zadowolona uzytkowniczka

Ja nie jestem pracownikiem tej firmy i nie sprzedaje jej produktów ja tylko używam ich produktów .

ECoBoss

Produkt jest w 100% sprawdzony, firma posiada 23letnich klientów korzystających z produktu. Jedyny produkt na rynku, który jest Zmiennikiem. Lista instytucji dostepna na stronie firmy. Marketing firmy jest wyzwaniem. Nie każdy potrafi się nauczyć i profesjonalnie poprowadzić prezentację. Każdy natomiast ma szansę się tu spróbować i prowadzić biznes.

@ECoBoss

Jaki sprawdzony????? Gdzie macie w ateście , że zawiera nanosrebro????? Po za tym inne czyściki myją tak samo, a kosztują 5 zł sztuka. Jest udowodnione, że nanosrebro głęboko przedostaje się w komórki skóry, co wcale nie jest wskazane.

@ECoBoss

Problemem nie jest nauczyć się i profesjonalnie poprowadzić prezentację. Problem to znaleźć naiwniaka , który wpuści do domu na spotkanie !!!!! Ludzie szmaty do sprzątania kupują sami i nie chcą tracić czasu i pieniędzy na te bzdury !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wytrwały.

Na pewno większość z was kieruje się anininowymi opiniami z internetu, a nie zastanowi się dlaczego takie opinie istnieją. Tak, to prawda każda firma w każej branży ma również negatywne opinie na swój temat. Spójrz tylko na opinie swojego ulubionego samochodu, twojego telefonu, laptopa czy telewizora. Ludzie bojkotują w internecie wiele prestiżowych marek weźmy za przykład Mercedes. W praktyce są do bardzo dobre, luksusowe samochody, a gdybyś miał się opierać na opiniach z internetu to nigdy w życiu byś go nie kupił. ​ Już CI wytłumaczę skąd biorą się takie opinie. Być może trafiłeś na stwierdzenie, że większość ludzi ponosi porażkę w naszej firmie czy w naszej branży. Chcę zacząć od tego kto wymyślił takie twierdzenie? To powinno CI pokazać, że to osoba udająca ofiarę. Ktoś po prostu próbuje uzasadnić dlaczego zrezygnował z naszej branży lub nigdy nie zaczął. Jeśli spojrzysz na statystyki ile osób zarabia duże pieniądze w naszej firmie i jak wiele osób nie zarabia w naszej firmie mógłbyś wyciągnąć wniosek, że to prawda. Że mniej jest osób, które zarabia bardzo duże pieniądze. Ale dlaczego ludzie tak mówią? Nic co znam nie wyjaśnia tego. Dlatego, że to samo można powiedzieć o wszystkim z czym ludzie mają kontakt. Fakty mówią, że większość ludzi, którzy zaczynają grać na giełdzie - ponoszą porażkę. Większość ludzi ponosi porażkę w handlu nieruchomościami. Większość ludzi, którzy śpiewają ponoszą porażkę. Większość ludzi, którzy chcą być profesjonalnymi sportowcami ponosi porażkę. Większość osób, które zakładają swoją działalność ponoszą porażkę. Większość ludzi, którzy chcą grać profesjonalnie na jakimś instrumencie ponosi porażkę. Większość ludzi, co chcą uzyskać figurę atlety ponosi porażkę. Tak samo jest prawdą, że wiele osób ponosi porażkę w naszej branży - tak jak wszędzie indziej. Nie patrzmy więc na statystyki porażek. Ale zobaczmy co oni zrobili, żeby odnieść porażkę w porównaniu do tego co zrobiły osoby, aby odnieść swoje sukcesy. Jeśli nigdy nie miałeś doczynienia z naszą branżą, pozwól że CI wytłumaczę skąd się wzięło to stwierdzenie, że większość osób ponosi porażkę i czym ona na prawdę jest. Aby dostać się do naszej firmy nie potrzeba dodatkowego kapitału na rozpoczęcie działalności, oraz przy bezpiecznym starcie nie ma możliwości stracenia. Wracając do tematu ponoszenia porażki, jeśli ta osoba która zainwestowała kapitał który w tym wypadku jest zamiennikiem kosztów przestanie wykonywać działania marketingowe poniosła porażkę. Tak właśnie jest naliczana statystyka. Zauważ, że tak jak wcześniej wspominałem jeśli ktoś zrezygnuje w jakimkolwiek czasie i odsprzeda zestawy magazynowe to tak na prawdę jest jeszcze do przodu bo dostała zestaw na start od firmy za darmo. Podam CI pewien przykład. Kilkanaście lat temu zobaczyłem w telewizji mecz piłki nożnej, na murawie był też Alessandro Del Piero, wykonywał bardzo swobodne ruchy i wyglądało to na bardzo proste, pomyślałem więc że chcę grać w piłkę. Pojechałem z mamą do sklepu, zakupiliśmy strój, buty oraz piłkę niezbędną do treningów i pojechaliśmy się zapisać do drużyny piłkarskiej. Szło mi okropnie, nie potrafiłem dobrze kopnąć piłki, nie było to nawet zabawne. Na bieżąco kupowana odzież, co pół roku nowe buty, dojazdy oraz składki na drużynę generowały rocznie kilka tysięcy z budżetu domowego moich rodziców. Trenując ciężko bez większych rezultatów, w wieku 16 lat postanowiłem wyprowadzić się 250km od domu i zapisać się do jednej z najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce. Koszty roczne wzrosły wielokrotnie. Niejednokrotnie graliśmy i trenowaliśmy w upałach powyżej 40stopni, a ja czułem się wtedy fatalnie. Po 4 latach ukończyłem edukacje w tej szkółce wydając przez ten okres 16,800zł za czesne + 4800zł za dojazdy doliczając inne koszta ulotniło się ok 25,000zł przez 4 lata. Po 12 latach gra straciła dla mnie sens i stwierdziłem, że nie jest to coś z czego mogę się na ten moment utrzymać. Przygoda z piłką przez ostatnie 4 lata kosztowała mnie 25,000zł + pierwsze 8 lat w gorszym klubie 10,000zł czyli razem 35,000zł z czego nie mogłem odzyskać żadnego zwrotu. Dlaczego nie wszedłem w internet i pisać opinie, że piłka nożna wkurza masę ludzi i jak się spojrzy w statystyki żeby grać tak jak Del Piero szansa wynosi 0,0001%. Dlaczego nie zacząłem oczerniać piłki nożnej na lewo i prawo ? W błoto poszła spora suma pieniędzy. Nie zacząłem pisać w internecie, ponieważ nie udaję ofiary losu. Wiem co się stało, nie poniosłem porażki, ja się poddałem. Pozwól, że nawiążę do doświadczeń z piłki nożnej i z tych z naszej firmy. Oglądanie Del Piero było fajne, tak jak obejrzeni

Cześć. Byłem na rozmowie w sprawie pracy w Poznaniu. Chciałbym znac opinie od byłych/obecnych konsultantów.

Obiektyw

Pracuje w Raypath od ponad roku , nikt nie zmusił mnie do leasingu samochodu , za to co miesiąc zarabiam ok 4000 , ludzie są mega zadowoleni z produktu i jeszcze nikt nigdy nie miał do mnie pretensji , kwestia chcenia i poznania produktu a wszyscy którzy się tu wypowiadają wolą pisać na forum bzdury zamiast wyjść i pokazać jak działa produkt

Love
@Obiektyw

Wiesz co... Obecnie pracuje w fajnej firmie zarabiam ponad 4tys i czuje sie zaje....biscie i nie musialam brac kredytu na 6kafli zeby dostac prace.. zarabiasz 4 a ile z tego przejezdzisz na spotkania i szkolenia? Najlepsza rzecz jaka uslyszalam w rayu to 'zmien auto bo to nie jest prestizowe i zal mi jak na Ciebie w nim patrze' a mi zal,was ze macie takie zryte glowy ;)

mareczekmen

Witam wszystkich odwiedzających tę stronę. Poprzez tę stronę pragnę nawiązać kontakt ze wszystkimi osobami które posiadają do sprzedania kompletne zestawy lub pozostałości po pracy w Raypath. Od razu dodam że nie jestem św. Mikołajem i nie kupuję po cenie katalogowej lub podobnej. Interesują mnie osoby które posiadają czyściki nowe nie używane i nie eksponowane(zabrudzone od palców,plam po kawie lub warstwy kurzu). Najchętniej odkupię zestawy od osób które uzmysłowiły już sobie że sprzedanie takiego zestawu nie jest takie proste jak sprzedaż byle grata na otomoto lub olx. Tak więc jeśli posiadasz taki zestaw który leży w szafie,na półce lub na strychu obok innych nie potrzebnych rzeczy które nagromadziły się przez lata. Wyciągnij go sprawdź datę produkcji,ilość czy są wszystkie lub ile jest czyścików i odezwij się do mnie. Sądzę że lepiej jest sprzedać coś taniej niż ma to leżeć kolejne lata i się kurzyć. Myślę że korzystniejsze jest sprzedanie i odzyskanie chociaż części tego co zapłaciliśmy niż patrzenie na to nie mając nic. Tak więc nie zwlekaj. Wyciągnij zestaw. Sprawdź to o czym pisałem i odezwij się do mnie. Cenę odkupu ustalam indywidualnie. W zależności od rocznika i stanu ilościowego. Mogę odkupić większe ilości zestawów. Chętnie też nawiąże znajomość z aktywnymi konsultantami lecz tylko na najwyższym progu rabatowym. Chodzi mi o nowe zestawy kupione w promocjach typu złotówkowe i inne . Ty zwiększysz sobie obrót i uzyskasz dodatkowe profity a ja kupię od Ciebie taniej zestawy. Szczegóły do omówienie telefonicznie. Proszę o kontakt tylko osoby zdecydowane. Bajko pisarzom i tym co niby dużo mogą a nie mogą nic załatwić z góry dziękuję. Szkoda mojego i Waszego czasu. Wiadomości z numerem telefonu proszę kierować na adres mareczekmen44@wp.pl

as83
@mareczekmen

Powiedzmy że mam taki zestaw, a po co Pan to odkupuje ?

Kobieta

Hej. Hejty typu ze raypath nie czyści to chyba jacyś durne faceci piszą, którzy nie sprzątają nigdy w domu. A których żonki kupiły, żeby sobie życie ułatwić a facet si (usunięte przez administratora) jak cenę zobaczył. No cóż jego ręce od chemii nie pękają. A niestety jakość i patent kosztują. A jak jest z ubraniami? Myślicie że koszt produkcji średniej klasy kurtki to 350 zł. ? Kurtka która w sklepie kosztuje 350 zł w rzeczywistości jest warta jakieś 30 zł. Reszta to marże , podatki itd.

D

Jestem osobą poszkodowaną przez Raypath. Proszę o kontakt, może jakoś się wesprzemy. Zamierzam wystąpić na drogę sądową. bmwbozena@poczta.fm

Basia
@D

Też się chętnie przyłącze

konsultant

oj fides fides z tej wódy to już ci chyba mózg wyżarło a z zawiści i zazdrości to zwieracze odbytu ci puszczają ......radzę założyć pampersy :) a pewnie byś chciał w takiej firmie pracować tylko że tam pewnie cie nie chcą :( Mam nadzieję że na stole wigilijnym to nie masz tylko ryby i flaszki ? eh robol z ciebie i wieśniak jak nic

fides

Naukowcy ostrzegają: nanosrebro może być szkodliwe. Według badań naukowych prowadzonych w Danii - nanosrebro, które można znaleźć w znacznej ilości kosmetyków i innych produktach, może penetrować skórę i powodować jej uszkodzenia. Srebro jest znane ze swoich antybakteryjnych właściwości, które wykorzystywane jest w wielu produktach – na przykład w kosmetykach, detergentach, sprayach, ubraniach i opakowaniach żywności. Pokrycie produktów nanosrebrem w znaczny sposób podnosi skuteczność produktu i podwyższa jego jakość. Zastosowanie nanosrebra to nie tylko produkcja pożywienia i kosmetyków, ale sięga dalej do innych dobrach konsumenckich, włączając plastry, szczoteczki do zębów i produkty tak różnorodne jak skarpetki do biegania czy lodówki. Samo srebro nie jest niebezpieczeństwem, ale nanosrebro może nim być. „Srebro jako metal nie stanowi żadnego niebezpieczeństwa, ale jeśli rozbije się je do nanocząsteczek, przybierają one rozmiar tak mały, że mogą przebić ścianę komórki. Jeśli nanosrebro przejdzie do komórek ludzkich może powodować w nich zmiany.” - wyjaśnia profesor nadzwyczajny Frank Kjedsen i doktor nauk przyrodniczych Thiago Verano-Braga z Wydziału Biochemii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Southern Denmark. Badanie, które zostało opublikowane w dzienniku ACS Nano, skupiło się na badaniu ludzkich komórek nerkowych i miało na celu odkrycie, jakiego efektu na organizmie ludzkim należy się spodziewać po spożyciu nanosrebra. „Możemy potwierdzić, że nanosrebro prowadzi do uformowania się szkodliwych wolnych rodników w komórkach. Oprócz tego można zauważyć, że pojawiają się zmiany w kształcie i ilości białek. To nas martwi.” - mówią Frank Kjedsen i Thiago Verano-Braga. Nanosrebro może prowadzić do formowania się niebezpiecznych wolnych rodników. Badacze podkreślają, że tworzenie się znaczącej ilości wolnych rodników w ciele jest połączone z poważnymi chorobami takimi jak choroba Alzheimera i choroba Parkinsona. Jednakże, badania są wciąż we wczesnej fazie i nie zostało wykazane, jak normalne zastosowanie na skórę nanosrebra może być przyjęte przez skórę właściwą. Ponadto badacze wskazują, że badania były przeprowadzane na komórkach człowieka w laboratorium i nie zostali wykorzystani podczas niego żywi ludzie, co znaczy, że nie jest do końca pewne, jak dana osoba może zareagować na różne poziomy ekspozycji na nanosrebro. W świetle tych badań, Danish Veterinary and Food Administration ostrzega, że suplementy zawierające nanosrebro, często wprowadzane na rynek dla ochrony przeciwbakteryjnej, przeciw grypie oraz dla walki z rakiem, nie powinny być używane. http://laboratoria.net/technologie/20863.html

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.