logo Raypath International Sp. z o.o.

Raypath International Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Raypath International Sp. z o.o.

Konsultant Kraków 2017-08-23 12:47
Pracuję jak każdy, nawet sobie etat zrobiłem ale pracuje sam dla siebie, bedę tutaj siedział póki nie zrozumiesz, że Twoje komentarze są zbędne i nie wnoszą nic do rozmowy.
Pisałaś, że 100 razy czytałaś to co napisałem ? to Ty nie śpisz ?:)
Zbędna rozmowa :) czas sprzedać parę szmat, które ludziom pomogą zaoszczędzić czas pieniądze i zdrowie, a Ty siedź dalej czytaj i myśl co napisać a ja znikam zarabiać :)
Stronę tą ustawiam sobie na startową, żeby móc CI odpisywać jak tylko pojawi się Twój jad na tej stronie :)
Pozdrowienia hehe
Renata 2017-08-28 08:48
Nie czytajcie tych bzdur jakie tu wypisują ci ludzie z firmy Raypath. Jest to zwykle naciąganie ludzi na kasę, kolejna piramida finansowa! Nie podpisujcie żadnych dokumentów które wam podsuwają pod nos! Pozew został już złożony przeciwko tej szafce, 12 osób poszkodowanych i z pewnością to jeszcze nie koniec.
:O :_ 2017-08-28 10:54
Piramida finansowa hahaha
No tak w tej firmie szef to Faraon a jego żona Kleopatra :D
12 osób poszkodowanych ? bo wzięło kredyt na szmaty i nie potrafi się sprężyć żeby je sprzedać i marudzą że się nie da hahahahha
Idź Renata pisz pozew o mózg :D może Ci przypiszą chociaż 1% :)
Wielmozny Pan 2017-08-30 18:57
Sprawdziłem. Po pokazie kupiłem w selgrosie mikrofibry plus to niby mydło szare. Takie samo jest w selgrosie. Chyba wydałem 23,90 i wyczyściło tak samo dobrze jak Pani na pokazie. Dodam, ze czyściłem to samo miejsce. A przy okazji. Chciałem nawet kupić od Pani. Ale jest tylko jedna droga zakupu- kredyt. Tak wiem 0%. Ale prowizja jest 1500 zł czyli taka jak za kredyt 35000 a tu to kwota 6000 :-) reasumując. Zaproponowano mi piramidę:-)
Kolejny faraon 2017-08-30 23:45
Co to jest piramida finansowa?

Zgodnie z opisem znajdującym się na Wikipedii jest to:

–struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze.

Podstawowe różnice między piramidą finansową a firmą opartą o system marketingu sieciowego.

W piramidzie finansowej. Chcąc zarabiać pieniądze jesteśmy zmuszeni do regularnego rekrutowania nowych uczestników. Bez takiego działania piramida upada.

W firmach marketingu sieciowym. Mamy kilka możliwości. Możemy kupować produkty dla siebie. Polecać je wśród członków naszej rodziny i znajomych (Zasada rekomendacji), dzięki której redukujemy własne wydatki za zakup produktów firmy. Możemy również stać się jej partnerem budując struktury. Nie piramidy a zespoły sprzedażowe oraz zespoły liderów. Można to porównać do pracy przedstawiciela handlowego, który nie tylko sprzedaje ale również werbuje kolejnych.

Więcej nie trzeba
Dobranoc
Margo 2017-08-31 07:55
Trzeba nie mieć sumienia i godności i być chamem. Naciskać znajomych i przyjaciół na kłopoty z ratami bez skrupułów tracić przyjaciół za cenę zestawów ludzie nie maja co do gara włożyć a czyściki na raty będą a później komo-ras do drzwi !!!
D 2017-09-01 08:18
Najbardziej okradani są konsultanci. Na wstępie kredyt 9000zł, żeby liderzy nad nim dostali kilka tysięcy złotych. Sprzedać nie ma gdzie i komu. Ludzie już nie dają się nabrać na spotkania w domu. Zwyczajnie nie chcą.
ula 2017-09-01 08:27
Helą Konsultant Kraków miałeś tu być dzień i noc. Już się za tobą stęskniłam i za twoimi bredniami o raypadzie i zwykłych szmatach podobno samomyjących ścierach brudnych niedopranych, bo chemii nie używacie . U ha, ha, .... u ha, ha........ Muszę to zamknąć bo zajadów ze śmiechu dostanę ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha.................................................................................... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
D1 2017-09-01 11:02
Otwierasz firmę:) przez dwa lata płacisz ZUS 500 zł niecałe, po 2 latach płacisz 1200 zł miesięcznie, czy zarobisz czy nie i tak musisz płacić :) To jest dopiero kradzież.
Z tego co wiem to każdy musi coś dać żeby coś dostać więc, inwestycja w postaci 150 zł miesięcznie nie jest jakimś naruszeniem budżetu a prowizje sa tak wysokie że wystarczy jedną sprzedaż w miesiącu dodatkowo mieć żeby być 900 zł na czysto :)
No powiem kradzież w biały dzień.
luna 2017-09-01 12:50
Wy jesteście wszyscy niepoważni. Zacznijmy od tego, że sprzedać te szmaty ze względu na cenę jest niesamowicie trudno. Żaden rozsądny człowiek nie kupi zestawu za 2 tysiące (gdzie taki sam można kupić na aliexpress za grosze).
Więc konsultanci zamiast sprzedawać wolą namawiać znajomych do "współpracy", która innymi słowy równa się dwukrotnej sprzedaży za którą ma pieniądze.
Znajomy nagle zaczął do mnie pisać mimo że nie mamy kontaktu x czasu. Siema, co tam, jak tam. Po miesiącu nagle wyjechał z propozycją pracy.
Byłam na spotkaniu. Jakieś niemożliwe pranie mózgu. Legendarny założyciel raypatha który rozdal milion złotych na jednym ze spotkań, wyśmiewanie się z ciężko pracujących ludzi, nazywanie ich etatowcami, obietnice wielkiej kasy, wycieczki, samochody.
Każdy zarabia na każdym.
Wchodząc w to oczywiście nie byłam informowana o tym, że mam na start do spłaty7 koła. Jedynie wspomnienie o "inwestycji" którą ponosi każdy zakładając swoją firmę. Nie poinformowano mnie również o tym, że mogę wejść do firmy nie mając żadnego wkładu - czyściki do prezentacji może mi udostępniać lider, pierwsze sprzedaże również on robi więc może udostępnić swoje czyściki. Wtedy kasa jest na czysto. Ale kto by o tym informował - przecież wtedy na nowych osobach nic nie zarobią. Kiedy chciałam się z tego wypisać nagle każdy kto wcześniej wchodził mi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i uwielbiał zaczął nagle olewać. Bogu dzięki za możliwość rezygnacji do 14 dni.
Gówno warta firma, zakłamani ludzie zapatrzeni tylko na własny stan konta i spłatę kredytu.
ula 2017-09-01 13:00
W 100% SIĘ Z PANIĄ ZGADZAM !!!!!!!
........ 2017-09-01 17:25
Co ma ZUS do bezwartościowcyh szmat???
D1 2017-09-02 10:49
ZUS to płatność za działalność, którą się prowadzi jak chcesz otworzyć biznes :)
5 lat prowadzisz sklep, po 5 latach plajtujesz bo nie zarabiasz, i ktoś odda Ci kasę zainwestowaną w tak zwane ZUS US itp ?
W tym przypadku sprzedajesz zestawy i jesteś na 0 i nie bujasz się z żadnym kredytem.
Inwestycja zawsze przynosi korzyści natomiast jeżeli ktoś inwestuje i myśli że samo się wszystko zrobi to krzyż na drogę.

Do Luna
Możliwości jest wiele szkoda że Cię tak potraktowali :) jest wiele sposobów aby pojawić się w firmie i zarabiać bardzo dobre pieniądze nie koniecznie tak jak napisałaś żeby spłacać 7 koła :)
Szkoda że nawet w tej firmie znajdują się żerujący na czyjejś naiwności.
My stawiamy na szczerość w mojej grupie, podstawę i jak ktoś chce spróbować nawet kredytu nie musi brać prosta sprawa :)
Jeździ z liderem i na jego zestawach odbywa się jego praca.
Szkoda że tumoki w tej firmie tak robią bo psują renomę.
Firma jest w porządku, produkt też, zarobki również, ale czasami CI liderzy wyżej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają.
Na szczęście moja grupa nie musi być tak niszczona żebym tylko ja zarobił.
Fajnie jest mieć ludzi którzy pracują i chcą a jak nie potrafią to się im pomaga i weryfikuje co dalej czy są na tak lub nie bez żadnych kredytów :)
Pozdro Effect !
Ewa 2017-09-03 15:23
Raypath to jedna banda oszustów i naciągaczy!! Z daleka od nich!!!
Olek 2017-09-03 17:50
Najlepiej nasrać (narobić) nie posprzątać i mówić że śmierdzi.
Brak czegokolwiek w tym komentarzu :)
Z d**y wyciągnięte wnioski zero poparcia.
Idź spać babo
Życzliwy 2017-09-03 19:08
Obiecał mi zlote góry ze sprzedaży szmatek wierzyłem mu bo to był mój najbliższy kuzyn zaciągnął mnie na 7000 tysięcy kredytu na spotkania był zemna bodaj 3 razy zgarnął kase za mnie i natym skonczyl ze mną.Najlepiej oszukać rodzine.
Życzliwy 2017-09-04 12:03
Niestety i tacy się zdarzają :)
Wystarczy podać imię i nazwisko dzwoniąc do firmy i zaraz temat sam się rozwiąże,
dostaniesz nowego normalnego opiekuna a firma sobie z Tym Twoim kuzynem poradzi :)
mimi001 2017-09-04 20:36
co to zabzudy ? oszczednosci zycia ?
dzieki tym szmatom z raypath mam ponad 2 tys oszczednosci bo miesiecznie na tą śmierdząca chemie wydawałam ponad 100 zł miesiecznie i tak miałam brudny okap, piekarnik i fugi za podłodze, na dodatek bieganie gdzie taniej, promocja i dzwiganie tych butelek do domu, jeszcze z daleka od dzieci bo szkodliwe,
ludzie ogarnijcie sie juz na Galileo mówili ze chemia zakleja powierzchnie
Kamil 2017-09-05 09:04
Witam,
odpowiadam na swój komentarz tak jak obiecałem po miesiącu czy dwóch mojej pracy.
Przyznam nie było lekko, wiadomo jak to początki pracy, okazało się że nie muszę chodzić po domach i namawiać ludzi do zakupu.
Oczywiście obecnie moim klientem jest tzw "ciocia zosia" jak i przedsiębiorstwa.
Na spotkania umawiam się telefonicznie, obecnie posiadam grupę ludzi, nie jest to jakiś ogrom bo około 10 osób pracujących i zaczynających tak jak ja.
Zarobki ? Godne, uzależnione od wyników, natomiast to jak w każdej pracy, jeżeli nie dasz z siebie 100% to nie zarobisz ale teraz pytanie jak dasz 150% to czy ktoś Cię za to wynagrodzi ?
Tutaj właśnie za to dostajemy wynagrodzenie.
Przez mniej więcej dwa miesiące podniosłem standard życia i nie że jestem bogaty i nie wiadomo kim to ja nie jestem, tylko fajnie jest odwiedzić kino 2 x w tygodniu, zabrać dziewczynę na wypad na weekend raz w miesiącu, nie martwić się o rachunki, płatności.

Praca jak każda inna, kwestia szkolenia, nauczenia się swoich zadań oraz sumienności ich wykonywania, a także systematyczności pracy. Wyniki przychodzą same i są zdumiewające.

Gorąco polecam, a tych skrzywdzonych, jeżeli faktycznie tak było to zapraszam do rozmowy, natomiast jeżeli ktoś pisze że jest na NIE a siedział i nic nie robił, niech sam sobie jest winien.
Za 2000 do 3000 można siedzieć na kasie, jeżeli to są ambicje ludzi proszę bardzo :)
Pozdrawiam ekipę.
K.
Roko 2017-09-05 11:31
Kamila co ty za bzdury wypisujesz!!miałem doczynienia z tą firmą i rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej- oszuści i naciągacze,z dala od tej piramidy finansowej!!
ula 2017-09-05 11:35
Żeby dobrze umyć tymi waszymi szmatami, też trzeba chemii!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kamil 2017-09-05 15:30
Gdzie Ty tutaj masz piramidę finansową ?
Człowieku poczytaj google wpisz sobie MLM a piramida finansowa i informacji na ten temat jest mnóstwo.
Nie siej zamętu.

Ula ?
Zwykłe, niezwykłe co to kogo interesuje, ważne że bez chemii i działają przez dłużej jak 15 lat :)
Która mikrofibra wytrzyma Ci tyle czasu ?
Mój lider jest w firmie tyle czasu, ponad 2,5 roku i nadal korzysta ze swojego zestawu i nadal działa ?
SZOK?
Miałem klientkę ostatnio co miała czyściki za 1997 roku i tak samo czyściły więc co za bzdury to wy tutaj wypisujecie i siejecie zamęt, nie chce się wam pracować to zdupcać na etat i robić swoje.
Czytam te wypociny i rzygam takimi ludźmi bez wartości co siedzą na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic nie robią a potrafią tylko pier**** w internecie.
JANUSZE BIZNESU :) A PRZEPRASZAM ULA TO TAKA GRAŻYNA BIZNESU :)
Jakiej chemii trzeba używać do czyściwa.
Odkąd podjąłem pracę w tej firmie, zajmuje się sprzedażą oraz budowaniem grupy a od dwóch prawie miesięcy nie byłem na dziale z chemią i fakt nie kupuje jej więc jednak jest jakaś oszczędność.
Ernest 2017-09-05 20:58
Kamil myślę że masz poważnie problemy psychiczne,jak większość ludzi w tej firmie,jesteś zwykłym nieudacznikiem życiowym który nie potrafi nic innego prócz akwizycji..chodzenie po domach i wciskanie ludziom tego szajsu.Ktoś w końcu powinien zrobić z wami porządek i zlikwidować tą szajse.
Kamil 2017-09-05 23:10
Ernest :D firma 24 lata na rynku ? porządek hehe ok :)
Ja wiem pracuje już tyko tu :)
Ernest ile zarabiasz ?3000 ? 4000?5000?
Rozumiem wszystko też się bałem kredyt inwestycja hehe ale to faktycznie działa.
Problemy psychiczne :D no mam :) kupiłem auto pierwszy raz z salonu i mam problem bo nie wiem czy do niego wsiadać czy niech w garażu stoi ponieważ ktoś może zarysować hehe
ale dziękuje że wspomniałeś o mnie :) i powodzenia wracaj do swojej pracy :D
jak już piszesz to nie szajse tylko szajkę ;) ale inteligencja wiadomo opada wraz z wiekiem :D
Konar płonie weź pigułę :) elo
Sylwek 2017-09-06 17:17
Jak przysyłaćie swoich ludzi na pokazy to wpierw ich wyszkolcie,ostatnio uczestniczyłem zupełnie przypadkiem w takim pokazie i powiem krótko-dramat!! Mota się synek,jąka,zacina,ręce mu się trzęsą,nie wiem..żenada poprostu,gostek był z Bielska jak się nie mylę,Tomek chyba czy Arek..jakoś tak,naprawdę gość nie ma pojęcia o sprzedaży bezpośredniej,troszkę znam się na tym bo przez 9lat pracowałem dla Raiinbow.
Bolek 2017-09-07 10:56
Ci sprzedawcy są śmieszni chcieli być biznesmenem a są bankrutami chcieli się dorobić kosztem innych a tu nadeszła tzw karma długi i depresja. Pozdrawiam wszystkich którzy mają swój rozum i nie dają sobą manipulować.
Bolek i Lolek :) 2017-09-14 00:42
Człowiek biznesu wypociny swe wylał na grono pracujących :)
Czytam to i zastanawiam się teraz czy przy każdych zakupach w lidlu, bierdonce, będę myślał, te kabanosy kosztują 8,99 zł to czy ich produkcja pewnie z 40 gr a to nie nie biorę, kurde oni zarabiają na mnie a ja naiwny kupuje :D
Manipulacja to TVN i TV :D.
Nigdy nie myślałem jaka jest różnica między kosztem produkcji a kosztem dla klienta, ale może zacznę?
Zacznę wyliczać ile kto na mnie zarabia i tak właśnie powstał SKNERUS.
Nie potrzebuję produktu, przedmiotu to go po prostu nie kupuje, a jeżeli coś muszę mieć, albo jest mi coś potrzebne, albo ktoś wytłumaczył mi dlaczego mi się to przyda bo byłem głupi i nie kumałem to po prostu to kupuje :)
IREK 2017-09-14 08:29
Porównanie kabanosów do szmat? Gratuluje inteligencji
Bolek i Lolek :) 2017-09-14 10:19
Porównanie produktu do produktu :)
Czytanie ze zrozumieniem.
Ale ok dla Ciebie Panie wszech inteligentny :D

Mikrofibra - koszt od 2 do 20 zł - koszt produkcji pewnie od 2gr do 2 zł :)
Ale okradają co ?
Jak by tak człowiek chciał kupować wszystko po cenach produkcji to gdzie by handel był :D popyt ? sprzedaż ?

Konsultant Kraków 2017-09-14 10:29
Ha wróciłem :D Gdzie ma Ula mój najlepszy motywator :D
Po szkoleniu bardziej zmotywowany niż byłem chociaż myślałem, że nie da się:)
Tak dobrze ten biznes się kręci :)
Przeanalizowałem sobie parę miesięcy moich spotkań:
Około 150 wykonanych aktywnych sprzedaży - ZADOWOLENIE ? 100%
Wszystko dzięki opcji serwis posprzedażowy.
Każdy klient ma do mnie numer i w razie pytań dzwoni i tak otrzymuje telefony pomimo iż każdy produkt opisany jest indywidualnie ale bezpłatnie jestem, w stanie podjechać i zrobić takie spotkanie raz jeszcze, żeby klient czerpał 100% z wartości produktu.
Elena 2017-09-14 11:55
Z daleka od Raypath,w 1998 w USA wycofano ten produkt ponieważ zawiera on szkodliwe metale ciężkie,teraz sprzedają ten syf w Pl. lecz pod inną nazwą,jeśli wam życie miłe nie dotykajcie tego syfu!!!
Elena 2017-09-14 12:57
Widać że jesteś bezrobotny skoro od razu odpisujesz na nagetywne komentarze,widać szef cie zatrudnił tylko do tego,nie potrafisz nic innego?
Plus i minus 2017-09-14 15:44
Zbieg okoliczności akurat wszedłem :)
Natomiast ciekawe czym Ty się zajmujesz jak odpisujesz zaraz po napisaniu wiadomości.
Nie potrafię, zrozumieć buractwa jakim Ty jesteś i się pojawiasz i opisujesz bzdury.
Człowiek Ci pocisnął nie masz co odpowiedzieć to szukasz bzdurnych argumentów bez poparcia.
Ale wyjaśniam.
Tak dzisiaj mam wolne, siedzę sobie odpoczywam i patrzę czy tylko nie napiszesz żeby zniszczyć Twoją bzdurną bezpodstawną opinię.
Akurat jestem kupcem produktu i jestem alergikiem więc interesowałem się składnikami :) i otrzymałem takie a nie inne informacje, natomiast nie rozumiem skąd tacy ludzie się biorą co tylko jadem plują :D a nie już wiem, zazdrość to jest ZAZDROŚĆ - OSTR . Pozdrawiam
Elena 2017-09-14 16:29
Ha,ha,ha zazdrość?? Taa jest czego zazdrościć,tych rat do spłaty??:)albo tego że jesteś akwizytorem??faktycznie..jesteście bandą oszustów i naciągaczy!!
Plus i minus 2017-09-14 16:38
Odpuszczam :)
Jesteś po prostu j****ta :) i niestety nie będę z Tobą rozmawiał.
Po pierwsze napisałem że sam sobie kupiłem zestaw więc skąd akwizycja haha :D
Znowu czytanie ze zrozumieniem.
Oszukali mnie ? Dałem się naciągnąć ?
Za to że kupiłem zestaw na 15 lat działania za 100 miesięcznie ? przez 48 miesięcy ?
Na chemię wydawałem ponad 500 stów więc uważam że jest to oszczędność ale co Ty możesz wiedzieć.
Czasami chciałbym mieć moc aktora z filmu Maska żeby takim ludziom jak Ty naciągnąć majtki na głowę :D
Już tu nie zaglądam jak takie pokemony tu przychodzą :) Pozdro
Piotr I Paweł ha ha 2017-09-14 18:17
Do plus I minus takich ludzi jak ty powinni ubezwłasnowalniać sądownie jeśli ktoś kupuje szmatki za 9tyś zł to jest coś nie tak pod czaszką i jeszcze wmawia innym ze są super.Szybkiego powrotu do zdrowia życze.
Plus i minus 2017-09-14 18:58
A jeszcze wpadłem na chwilę myślałem że jakaś riposta będzie :D

A jak kupie sobie TV za 50000 zł to też napiszesz że mam coś nie tak pod czaszką :D ?
Stać mnie to kupuje, natomiast nie w tym rzecz.

Jeżeli miesięcznie wydajesz od 100 do 500 zł na chemię na czyszczenie domu, mieszkania, siebie, pociech, zwierząt i samochodu to do kiedy to będziesz płacił ? Do końca życia :)
a tutaj wybrałem sobie na 48 miesięcy bo tak mi powiedziano że będzie lepiej :D
mam kasę ale mogę odsetek dołożyć bo i tak oszczędzam na tym dużo dużo więcej
ale co tam wiesz jak Ty kupujesz w biedronie i lidlu albo lepiej rodzice Ci płacą CZYLI TAKI zawód SYN pozdro ziomek idź pal więcej :D
Piotr I Paweł ha ha 2017-09-14 19:23
Kupuje w biedronce i lidlu bo stać mnie a ty pewnie dostajesz dary z koscioła I mopsu.
Piotr I Paweł ha ha 2017-09-14 20:22
Wejdz wkoncu na forum i napisz cos bo ludzie chcą sie pośmiać dobrze ze na świecie są tacy ludzie jak ty przynajmniej niektòrzy mogą niezle na tobie zarobić 9 tyś zł za szmatki a propo mam do sprzedania 8 koszul antyalergicznych koszt jednej to tylko 1100 zł bierzesz mega okazja chłopie
Hamer 2017-09-14 21:20
Ci z Raypath to są jednak niepełnosprytni..
........ 2017-09-14 23:14
Sanepid na pewno nie wydał zgody na te szmaty!!! Jestem pracownikiem Inspekcji Sanitarnej
Oh karol 2017-09-16 21:44
Witam,
nazywam się Karol, jestem Raypathowcem
Kocham ten sport
a tak poważnie twierdzę że ta praca jest fajna, na prawdę daje dużo korzyści i materialnych jak i społecznych, produkt jest rewelacyjny.
Pracowałem w firmie ponad 10 miesięcy i konto miałem "k***a" pełne :) tak mówili na szkoleniach.
Nie miałem pełnego konta ani cięższego ani mocniejszego :) dostałem ponad 3000 do najwięcej 11500 wypłaty za miesiąc pracy i super.
Tylko weźcie pod uwagę tych ludzi co pracują.
Chciałbym się rozwijać w tej firmie ale jak tylko patrze to jeden zadłużony przez drugiego.
Pieniądze są bardzo dobre nie ma co ukrywać, zarabiałem w miesiąc tyle co ludzie w rok i super.
Pracuje dalej ale sam.
Gardzę tymi liderami z tego chełma chłmnu czy jak to się k***a tam zwie, dramat po prostu.
Niszczą życie ludziom twierdząc jak to się nie witać patrząc ludziom w oczy jak to odbijać czy zbijać obiekcje.
Szkolenia są tak kur..... nudne i monotonne że brak słów. Laska w mercu wyrafinowana, gość co prowadzi szkolenia jakiś pewnie hanys co szczerbił zeby przed ludzmi , wiecznie mowa o tym jak to etatowcy sa slabi i nie radza sobie na grilu, a tu ch*j radza sobie czasami zycie za 2000 czy 3500 daje wiecej szczescia niz za 15000, jednak 15000 zarobione za bycie normalnym a 3500 za tyranie to fakt roznica.

Jako ja KRÓL Karol :)
Produkt polecam, firmę polecam, pracę poleca,. Chełmuńskiego ludu goń bo zniszczą Cie bo to oni niszczą ten rynek.
mila 2017-09-17 11:20
Wydawałeś na chemie 5 stów? To co ty w chlewie mieszkasz? Czy na jakiejś ogromnej hali? Ja na chemię wydaje max 10-20zł miesięcznie
fides 2017-09-17 15:53
JA TO SAMO !!i to łącznie z płynem do prania!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IREK 2017-09-19 11:29
Następny do psychiatry
IREK 2017-09-20 09:24
Nie 6 tys ale przynajmniej 60 tys tępa kobieto pewnie jesteś stara panna że taka durna
Jarek 2017-09-20 10:30
Do konsultantów Art.286"kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowych doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomacą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat " szykujcie się na pozwy zbiorowe raypath wam nie pomoże bo umowy były podpisywane z wami i waszymi firmami.
Jarek 2017-09-20 10:31
JAREK Z PISU 2017-09-20 13:07
hahahahahahahahahahhahahahahha

Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławić można nie tylko pojedynczą osobę fizyczną, ale także grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej.

Pozdro ziom :)
Urszula 2017-09-20 14:41
Osoby które założą pozew zbiorowy mogą złożyć się na najlepszych adwokatów a taki konsultant z długami za szmatki?
Zostaw swoją opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raypath International Sp. z o.o.