logo Raypath International Sp. z o.o.

Raypath International Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Raypath International Sp. z o.o.

klient 2017-05-15 09:33
W Nakle Śląskim to norma, że z ludzi się wyśmiewają: etatowi klapkowicze, bidy, jedzą żarcie z biedrony. Tylko szef po polsku nie umie mówić zajeżdza śląską gwarą, hamstwo, wstyd!!!!!!
Ja 2017-05-24 21:13
Dzisiaj byłam na rekrutacji w tej firmie. Jadąc nie wiedziałam nic o potencjalnym pracodawcy, ponieważ w ogłoszeniu ani w przesłanym smsie nie podano mi nazwy firmy, ani danych osoby, która umówiła się ze mną na spotkanie. Potem już było zabawnej, ciekawe doświadczenie. Na spotkaniu były dwie osoby, żadna nie posiadała wizytówki. Pani blondyna wyglądała, jakby miała za chwilę rzeczywiście wziąć się za porządki. Pan natomiast siedział rozwalony na krześle jak Pan i władca. Pani Blondi zaczęła prezentację owych super ściereczek, wymaziała szybę brudną już z drugiej strony kremem, szminką i pastą do butów, po czym to umyła jedną ze ściereczek. Czy było super czyste, nie wiem, bo jak wspominałam okno było brudne z drugiej strony. I na tym cały pokaz się zakończył. Do akcji wszedł Boski Żigolo prezentując ile to ja nie zarobie. Że dostanę jeden zestaw w prezencie od firmy plus dwa, za które przez dwa lata muszę im płacić 184 zł miesięcznie. Pytam więc, że żeby dla nich pracować muszę im płacić 184, Żigolo zrobił się czerwony. Więc mówię, że wezmę ten zestaw dla mnie w prezencie, a tych pozostałych nie chcę, prezentację u klientów będę robić na swoim. Żigolo się spienił. Potem okazało się, że jeździć muszę własnym transportem, dzwonić z własnego telefonu
Była. 2017-05-25 13:59
Ciekawe gdzie to się odbywało? Czyżby na Śląsku ? A może okolice Tychów ?
Izka 2017-05-26 20:41
Polecam produkt jest bardzo dobrej jakości , totalna bzdura że z mikrofibry jest to samo , odkurzecze tez sa za 500 i 5000 i kazdy uzywa co woli , zarobki tez sa bardzo dobre , na pewno wiaze sie to z tym ze produkt jest polski , polecam !!!
Artur 2017-05-27 00:34
Bardzo dobrze się sprzata tymi szmatkami moja zona kupila pare miesiecy temu i rzewczywiscie duzo lepiej niz chemia tyle moge sie wypowiedziec jezeli to komus pomoze Artur
Ten obcy 2017-05-27 11:50
Uważam że nie można budować swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu bo skoro sprzedajesz komuś zestaw za ok 3000 zł a ty jako konsultant masz zysku prawie 1000zl to zastanówmy się ile to jest naprawdę warte skoro reszta bandy z pozostałych 2000 też bierze prowizję. Szkoda mi tych ludzi którzy dają się na to nabrać szczerze wolę klepac dalej ta swoja "biedę" niż wciskać ludzi owe czysciki. Ps karma wraca
Ten obcy 2017-05-27 13:29
Aaa i zapomniałem dodać że jak już masz drugi stopień to zarabiasz nie 1000 a 1500 na zestawie twój portfel się wypełnia a sumienie skutecznie wycisza szkoda bo w końcu żyć wiecznie nie będziemy każdy ten biedny czy bogaty stanie przed Bogiem i co wtedy?
iva 2017-05-27 17:13
używając raypathowych szmat stosujesz więcej chemii żeby te szmaty prać!!!!!!!
betriginipe 2017-05-28 16:54
Praca w Raypath to normalne naciąganie ludzi i zwykła piramida. Nabijasz kasę szefowi sprzedając ściery nie warte 10 złotych. Przecież to nic innego jak Amvay , Rainbow, AMC , Zepter itd.
Ciemny 2017-05-30 11:26
Dobra rada dla nowych. Od jakiegoś czasu część kierownictwa firmy sprzedaje te zestawy na allegro za 1300 więc szanse na to że namówicie kogoś by to od Was kupił za 2000 jest znikoma, a jak sprzedacie taniej to nie zarobicie. To jest gra w którą nie da się wygrać. Kilka lat temu było prościej nie było tanich zestawów na allegro i dało się czasem coś sprzedać. za 2500 a nawet za 3000. Ale ten czas się skończył więc nie ma sensu w to dziś wchodzić aż do czasu gdy firma obniży ceny dla sprzedawców do 500zł za zestaw. Wtedy sprzedając to za 1000 znów będzie dało się zarobić.

Same ściereczki są ok. Jednak nie warto kupować całego zestawu (nawet za 1300) lepiej kupić tylko dwie rękawice i nakładki na mopa i tyle. Nakładki pasują też do innych o połowę tańszych mopów.
Mjdd 2017-05-31 00:42
Mam wiele pytań.
Napisz email na mjdd.kontakt@gmail.com

Pozdrawiam.
oszukani.raypath.silesia@onet.pl 2017-05-31 16:51
Jeśli czujesz się poszkodowany przez działania firmy Raypath z grupy z Imielina/projekt nanosilver dla koni- wyślij wiadomość i opisz swoją sytuację na: oszukani.raypath.silesia@onet.pl
Poszkodowanych jest więcej. Nie daj się zastraszać. Nie ważne czy jesteś kupującym czy może próbowałeś być konsultantem a teraz zostałeś na lodzie z kredytem do płacenia.
Jeśli masz mniej niż 25 lat i został udzielony Ci kredyt, którego nie jesteś w stanie spłacać- jest bardzo duża szansa na odzyskanie pieniędzy.
Sprawą zajmują się już odpowiednie organy. Dołącz się i zawalcz o swoje prawa!
Edi 2017-06-07 17:11
Ludzie nie dajcie się wciągnąć w to dziadostwo,to tylko i wyludzanie kasy od naiwnych ludzi!!
Olga 2017-06-14 12:11
Wezcie przestance gadac takie glupoty praca w raypath jest najlepsza praca jaka moglabym sobie wymarzyc. Spelniasz tam swoje marzenia, ale warunek jest jeden musisz pracowac systematycznie nikt nikogo na nic nie naciaga to co niektorzy tu pisza to jest wielka sciema wielka zazdrosc etatowcow ktorzy nic nie osiagneli Wy lepiej pracujcie bo wam na chleb kasy nie starczy do kolejnej wyplaty a nie pierdolicie glupoty tu na forum a moze zazdrosni jestescie ze ktos nabedzie sobie czysciki a wy nie bo was nie stac?
A tak wogole czusciki sa zajebiste posiadam od 5 lat. Pozdrawiam.
........ 2017-06-14 23:55
dlaczego administrator nie ocenzurował tych wulgaryzmów ????
krystyna 2017-06-15 13:40
Błagam wszystkich, zastanówcie się zanim dokonacie zakupu ścierek. Jest to bajer, który oferuje Wam szybsze sprzątanie bez chemii. Faktycznie wystarczy woda, ale czy szybciej wątpię, ale na pewno nie dokładniej. Okna które myłam 30 min "magicznymi" ścierkami myłam ponad 1h . Brak efektów i z drogiego gówna przerzuciłam się na chemię i tanie ściereczki. Nie dajcie się zwariować tak jak ja. Zaufałam koleżance. Uwierzyłam, że jest szczera i prawdomówna. Dzisiaj to mój wróg. Jestem zła na siebie, że tak dałam się oszukać, ale jest tak świetnie przygotowana, umie manipulować i jest tak bezwzględna, że szuka klientów wśród przyjaciół, znajomych a nawet rodziny, celem zarobku na kredyt, który musiała zaciągnąć aby móc sprzedawać te "wspaniałe" ścierki. Zastałam z kredytem, z którego nie mogę się wycofać. Ponadto nie do końca poinformowała mnie o wielkości kredytu. Oczywiście powiedziała ile ścierki kosztują, ale o naliczeniu przez bank kwoty prowizji już nie. Jedno przed czym udało mi się uchronić to to, że nie zgodziłam się na prace konsultantki bo wiem, że mój kredyt był by dużo większy. Jak ma ktoś za dużo pieniędzy to dajcie ją na fundacje a nie na jakieś badziewia. Tak jak juz dużo osób pisało jest to sprawa dla prokuratury.
Karol 2017-06-15 17:25
Tutaj wychodzi całe pranie mózgu. Ten tekst o "etatowcach", to główny atut guru od sprzedaży. Droga Olu Ja na etacie zarabiam tyle że Tobie nawet taka suma przez tą twoją małą zachwaszczoną główkę nie przejdzie. A kiedyś też dałem się skołować tym szamanom i wygadywałem te głupoty. Opamiętaj się bo teraz każdego człowieka spotkanego na drodze wyobrażasz sobie jako wroga który zazdrości ci wszystkiego, a każdą krytykę kwitujesz tym samym - ZAZDROŚCI NIERÓB JEDEN !!!
Edi 2017-06-16 09:40
W USA ten szajs już dawno został wycofany że sprzedaży,te "cudowne"ściereczki jak się okazało są bardzo szkodliwe dla zdrowia-rakotwórcze! Po dwóch latach ktoś mądry zmienił tylko nazwę i wprowadził to dziadostwo do Europy,nie dajcie się nabrać na ten produkt a tym bardziej jakikolwiek kredyt.
Marcin 2017-06-17 15:37
Używamy czyścików od 2 lat nie kupujemy juz zadnej chemi. Razem z żoną wachaliśmy sie nad wzzieciem czyscików ale co to jest te 85 zł miesiecznie. spłacamy sobie płatności i jesteśmy bardzo zadowoleni z produktu. Polecamy i pozdrawiamy. Marcin i Kasia.

Nie wiem dlaczego tyle negetawnych komentarzy :O
PRODUKT WARTY POLECENIA!
Anka 2017-06-17 19:18
hahahahhaha czyściki które posiadają tyle badań różne atesty i Ty mówisz że są szkodliwe rakotwórcze?
Mam w domu cały zestaw domowy i jestem zadowolona, rakotwórcza i szkodliwa to tylko może być chemia!
Używaj dalej szkoliwych srodków chemicznych to raka szybko bedziesz mieć :d hahahahahhahahahahah powodzenia!

........................... 2017-06-19 09:14
Raka to ty będziesz mieć od tych chemicznych raypathowych szmat. Co nie czytata . Nie przeczytała w ateście że te szmaty są chemiczne z aluminium które jest toksyczne. I co ty g.... piszesz że to bez chemii . Wy chyba jacyś niedorozwinięci jesteście !!!
........................... 2017-06-19 09:16
ADMINISTRATOR FORUJE raypathowców !!!!!!!!!!
........................... 2017-06-19 09:18
ADMINISTRATOR nie usuwa wulgaryzmów z prymitywnych wypowiedzi raypathowców !!!!
Oszustwo !!!!!!
a 2017-06-19 11:44
jedź i przejrzyj wszystkie atesty i papiery! moze znajdziesz tam ze to rakotwórcze. powodzenia hhhhahhh
........................... 2017-06-19 14:07
w ateście PZH jest wyraźnie napisane, że zawiera aluminium. sprawdź czym jest aluminium w karcie charakterystyki substancji chemicznej - substancja toksyczna. A gdzie te niby nanosrebro w tym ateście, którym się tak chwalicie . W ogóle nie wiecie co to jest nanosrebro ha, ha.

ZWYKŁE ŚCIERY ZA 5 zeta
........................... 2017-06-19 14:09
papiery raytathowe na lewo wyrobione !!!SZmaciana fikcja ha, ha
klient 2017-06-19 14:13
ściery raypathowe nie posiadają tyle atestów i badań . Posiadają tylko 1 atest PZH i wsio bezmózgowcu !! - atest wyraźnie stwierdza , żae posiada szkodliwe ALUMINIUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hahahahhaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a 2017-06-19 14:27
moze linka do atestów ci podesłać co? problem masz z serwowaniem po internecie?
nanosrebro w czyscikach jest od 2007r.
Marcin 2017-06-19 14:29
gdyby te ,, sciery'' byly na lewo wyrobione to firmy na rynku by juz dawno nie bylo!
a 2017-06-19 14:32
HAHAH. Dokładnie. a i na lewo to w internecie są sprzdawane te ,, szmaty'' a nie przez konsultantów.
klient 2017-06-20 08:02
Jakoś w ateście PZH o tym nie nadmieniono, że posiadają nanosrebro. . Atest PZH mam w domu. Oszustwo totalne !!!!
Ecobrooklyn 2017-06-22 22:01
Dziękujemy za zaufanie ???? Konsultanci
niedoszłyhandlowiec 2017-06-27 11:20
Miałam identyczna sytuacje, z tym, ze 'prezes' przyjechał do mnie do domu. I to czym, starym fordem. Z ogłoszenia tez nie wiedziałam co to za firma ale, że mam doswiadczenie w handlu skusiłam się. Ponadto obiecywali zarobki od 3500-4800/mies. (hahaha). Gościu ubrany w garnitur po dziadku, w zegarku z komunii i łańcuchu niczym z teledysków amerykańskich raperów na początku opowiedział smutnawą historyjke o tym jak w młodości było mu źle i jak musiał ciezko pracować. Dopiero praca w tej firmie przyniosła mu prawdziwe pieniądze.. Skończyło sie tym, że moj znajomy, ktory jest 20 lat w tej branży z czego 15 na stanowisku dyrektorski, który 'przypadkowo' do mnie zajrzał, zniszczył jest pewnośc siebie w 3 sek. W momencie kiedy sie przedstawił i powiedział czym sie zajmuje. Nigdy nie widziałam kogos tak przeraznego. Fakt, że mieliśmy straszny ubaw z goscia, który w garniturku lata ze szmatka po oknie . Koniec konców 'niestety' nasza współpraca się nie rozwinęła ale przynajmniej miałam czysciutki dom :) Nie dajcie się robić w konia!
KAMILA 2017-06-28 20:09
A wiec chce mi Pan powiedziec ze szminka, krem i co tam mi Pan konsultant kładł na okno to były jakieś podstawione, brud ktory sciagnal z okapu i bratnika to dzien wczesniej wkradł mi sie do domu i zrobil te plamy? No faktycznie manipulacja. Tylko widzi Pan faktycznie kupiłam te szmaty. Nie mam do tego Pana żalu że zarobił na mnie pieniadze wrecz ciesze sie, bo obie strony na tym zarobiły - JA TEŻ
Konsultant Kraków 2017-06-30 13:48
Każda praca, każda firma ma swoje plusy i minusy, ja podjąłem pracę w Raypath w Krakowie około 8 miesięcy temu i uważam, że praca jest na tyle lekka i przyjemna, że daje mi to poczucie wolności zawodowej.
Nie chodzę po domach nie pukam od drzwi do drzwi, działam na bazie poleceń, nikogo nie zmuszam, nie mówię nikomu bierz te szmaty za 3200 zł, tylko pokazuje możliwości jakie ma produkt i klient sam podejmuje decyzje. Czyściwa z nanosreberem są tak skonstruowane iż czyszczą wszystko tylko i wyłącznie przy użyciu wody, dlatego jak mamy możliwość usunięcia chemii gospodarczej z domu, to dlaczego nie?
Natomiast porównywanie czyściw do mikrofibry to tak jakby porównać nike do butów z targowiska, właściwości te same, wykonują te same czynności, natomiast sama żywotność jest całkiem inna. Nie zastanawiam się ile kosztuje produkcja czyściw, tak samo jak nie zastanawiam się ile kosztuje produkcja butów. Na każdym produkcie jest marża, natomiast mnie interesuje to iż jestem, w stanie więcej zarobić w miesiąc niż nieraz kiedy pracowałem na etacie czy nie etacie przez pół roku. Moja grupa w Krakowie ma się bardzo dobrze, nie mam żadnych zażaleń.

Natomiast tak jak napisałem każda firma ma swoje plusy i minusy:

Plusy to:
Bardzo wysokie wynagrodzenie, eliminowanie chemii gospodarczej co daje bardzo dużą oszczędność, czasu, zdrowia, pieniędzy. Spotkania, wyjazdy, systemy motywacyjne, które rozwijają mnie jako sprzedawcę, a człowieka jako spełniającego się, w życiu.

Minusy to:
Brak szefa nad sobą, do pracy musisz wstać wtedy kiedy chcesz, nikt za Ciebie nic nie zrobi, za siedzenie nie ma wynagrodzenia :D

Można negować każdą formę pracy, natomiast jeżeli wchodzisz do firmy po to żeby płacić to po co wchodzisz ? Jeżeli człowiek znajdzie sobie zawsze jakieś przeciw to zawsze je będzie znajdował, a tych co negują hmmmm no cóż :) niech negują, na szczęście gdyby nie wy nikt by o nas nie słyszał.
Mówicie mi domokrążca, sekciarz, czarodziej, mówcie piramida, wciskanie, nakłanianie.
Ja nadal zarabiam, a wy nadal mówicie :)
Kamil 2017-07-07 21:41
Poczytałem dużo komentarzy na internecie, zaciągnąłem opinii okazuje się, że znajomy pracuje w firmie Raypath, tak wypytałem co i jak, to powiedział że umówimy się na spotkanie. Wiadomo, że przed spotkaniem jak dzik w las wszedłem w internet wpisałem nazwę firmy i czytam:

Oszuści, kłamcy, naciągacze, że produkt nie działa, że produkt jest drogi, że można go zastąpić każdym innym, pomyślałem coś w tym jest jednak tyle złych wypowiedzi. Parę dni temu spotkałem się ze znajomym i podjęliśmy współpracę. Oczywiście zadałem mu pytanie do każdego słowa negatywnego które było wpisane na stronach internetowych. Rzeczowo wytłumaczył mi skąd są takie przypadki, że pracuje w firmie trzeci albo czwarty miesiąc, zaczął zarabiać bardzo dobre pieniądze, a jak zobaczyłem prowizję jaką można zarobić to za tyle czasu pracy żeby dostać takie pieniądze, nawet za granicą chyba mi tyle nie płacili.
Zobaczymy jak mi pójdzie ale podobał mi się jeden argument:
Z: Kamil czym jeździsz do pracy ?
Ja: Raz samochodem raz tramwajem, czasami autobusem
Z: Ile wydajesz na bilety i paliwo miesięcznie ?
Ja: Przeliczyłem sobie średnio na szybko i mówię 80 zł jak nic, a jak samym samochodem to trochę ponad 100
Z: A ile zarabiasz?
Ja: Powiedziałem, że no średnio ponad te 2000 wyciągnę miesięcznie.
Z: Czyli inwestujesz średnio od 80 do 100 zł po to żeby zarobić 2000 zł tak ?
Ja: No tak.
Z: We współpracy z nami inwestujesz x2 a zarabiasz x5 tylko musi Ci się chcieć.

Uświadomiłem sobie o co chodzi, faktycznie podjąłem decyzję.
Dam znać za miesiąc czy dwa jak mi idzie :)
Kris 2017-07-08 08:03
Moja żona rok temu zaczęła współpracę z raypath imielin. Była w to bardzo zaangażowana, umawialiśmy spotkania i jeździła na nie z liderami. I nikt tego nie chciał kupić. A z grupy która też razem z nią zaczynała, każdy zrezygnował bo też nic nie sprzedawał. Szkolenia są tragiczne głównie mówi się na nich o burdelach, seksie, i samochodach. Odradzam współpracę z tą firma
Prawdomówny 2017-07-09 14:52
Moi drodzy firma jak i produkt jest bardzo dobra cały zły wizerunek budują ludzie którzy nie rozumieją tego biznesu którzy sa nad wyraz zapatrzeni w siebie i ludzie którzy tak naprawdę nie maja nic a myślą ze dzięki chamskim zachowaniu zbudują imperium tak Tomasz o tobie tutaj jest !!
Jest naprawdę wielu świetnych sprzedawców liderów i ludzi w tej firmie ale sa tez zakały a w Chełmie jest ich coraz więcej i kładą biznes na łeb i szyje nie wystarczy zrobic zdjęcia i wrzucić na internet i pokazać jakim sie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] biznesmenem trzeb poprostu być nim !!!
Wracając do samego Raypatha firma tak jak napisałem jest Ok płace Ok natomiast ludzie tworzący w Chełmie ten biznes to frustraci kredytowi zadłużeni po uszy nie mający innych perspektyw na życie ubliżający innym po to by miec co do gara włożyć i z bieda opłacić telefon by pokazać jakim sie jest bogatym i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Także podsumowując Uwaga na pseudo bogatych i mądrych liderów !!!!!
........................... 2017-07-10 08:36
Świetny sprzedawca w Raypath to świetny oszust, wciskający kit. Najbardziej okradani na wstępie są konsultanci kredyt 9000
klient 2017-07-11 09:21
jak można ten pseudo "biznes " opierać na ryciu się ludziom do domów. Nikt nie chce żadnych prezentacji szmat we własnych mieszkaniach, domach. ja zgodziłam się tylko na ten teatr dlatego, ze cwaniara namawiała mnie bezczelnie nachalnie przez 3 tygodnie, tropiła inwigilowała. Dla świetego spokoju zgodziłam się żeby się odwaliła.
:) 2017-07-12 21:07
Kredyt na 9000 zł :), inwestycja, ludzie codziennie inwestują aby zarobić więcej, natomiast jak komuś się nie chce, lub widzi same czynności na NIE, gdzie ja znajdę klientów, co ja z tym zrobię, a co jak mi się nie uda? Klient jest wszędzie, co zrobisz ? sprzedasz, a co jak Ci się uda ?. Wiele mamy pytań ale tutaj chodzi o to że mi się chce pracować za takie pieniądze i zmęczył mnie etat za 3500 netto. Całe życie j***ć na to żeby szef miał dobrze, raz w roku jechać na "wakacje" nad bałtyk. Nie żyjemy po to żeby pracować tylko pracujemy po to żeby żyć. Ja nie jestem jakimś wybitnym naukowcem i nie pcham się na jakieś działy fizyki kwantowej, nie poszedłem na medycynę ponieważ się w tym nie widzę, u nas też nie każdy nadaje się do takiej pracy, ale najłatwiej krytykować, niż spróbować ruszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pokazać swojemu ja że się da :)
Nie nadajesz się? ok :) nie każdy potrafi tak pracować, wróć do swoich czynności ale nie miej żalu później do siebie że nie spróbowałeś, tylko wiedz że spróbowałeś ale nie dałeś rady, lepiej przyznać się do porażki niż do braku podjęcia decyzji.
Pozdrawiam konsultantów i moich zadowolonych klientów.
........................... 2017-07-14 07:58
Inwestycja tak, ale w wartościowe rzeczy.. Pracować to się wam nie chce. Bazować chcecie na kłamstwie i manipulacji. Takich jak wy to nikt do pracy nie przyjmie !!!! Ja mam prace w prestiżowej instytucji i dostanę porządną emeryturę. A wy na ryciu się ludziom do domów na pewno nie zarobicie. Najbardziej okradacie konsultanta na wstępie.

PONADTO ADMIN TU USUWA CZĘŚĆ krytycznych dla WAS WPISÓW
:) 2017-07-14 09:36
Bardzo dobrze :) pracuj sobie, nikt Ci nie ubliża to jest nasza praca i nasza firma i będziemy to promować, natomiast jak Ci się nie podoba to nara :) wolisz pracować u siebie to pracuj ale nikt nie komentuje Twojej "emerytury" ile chcesz tyle będziesz miał :). Możesz zarabiać więcej ode mnie od nas :) natomiast rób to co lubisz, ja lubię sprzedawać i nie manipuluje, pokazuje jakie są możliwość jak klient mówi NIE to po prostu wychodzę i idę dalej, nie spinam tyłka żeby komuś na siłę do domu wejść :)
Katarzyna 2017-07-23 09:11
Byla u mnie Pani z tymi czyscikami. Czysciki mi sie bardzo spodobaly az wzielam sie za czyszczenie razem z konsultanka jak zapytalam o cene i powiedziala mi ze czyscikikosztuja ponad 2 tysiace to ja bylam w takim szoku ze cena jest taka niska ponieważ taka robote jak one robia to powinny kosztować ponad 6 tysiecy! To jest zamiennik nir kupujesz juz chemi wiec to jest bardzo dobra rzecz. Oczywiscie wzielam na raty bo za gotówkę nie jestem w stanie zeby sobie pozeolic. Jeżeli ktos sie nie zobaczy u siebie w domu tego produktu to w to nie uwierzy!Polecam produkt i oczywiscie bede polecala Panstwa dalej. Pozdrawiam szczesliwa klientka????
mimi001 2017-07-24 15:32
na akie mopy pasuja te nakładki ? podac prosze nazew , dziekuje
Rozsądny przypadkiem 2017-07-26 01:40
@mimi001

Masz samochód :) padł akumulator :) jedziesz po nowy :) kupujesz w salonie czy w sklepie ? Serwis zdziera kase, sklep nie zawsze doradzi dobrze :). Pytasz innych. Kupisz akumulator pasujący do AUDI jak jeździsz BMW ? tylko po to by jeździło czy by zachowało swoją żywotność :)
Nawet nawet oryginalny mop ma swoją nakładkę...
Kupuj zamienniki zobaczymy jak na tym wyjdziesz :) nie zawsze gorzej ale czas pokażę :)
Rozsądny przypadkiem 2017-07-26 01:41
Nawet nawet oryginalny mop ma swoją nakładkę...
Ewa 2017-07-26 13:52
Ludzie nie dajcie się wciągnąć w to dziadostwo,to kolejna piramida finansowa,oszustwo!!Kosztem byle szmat zostaniecie bankrutami.
Elena 2017-07-26 13:56
Dokładnie pani Ewo,uważajcie na oszustke z Bielska,jeździ białym autem,nie podpisujcie żadnych dokumentów które wam podsuwa.
Konsultant Kraków 2017-07-26 16:25
Piramida finansowa to Amber Gold, ZUS itp :)
Marketing sieciowy to możliwość zarabiania poprzez zaproszenia do współpracy, natomiast firma zajmuje się sprzedażą produktów.
Jak do przedsiębiorstwa zatrudniają ludzi to też to jest piramida ?
Wkład własny, przy otworzeniu własnej działalności to trzeba zapłacić ZUS,US, opłacić pracowników, opłacić marketing, wszędzie ponosimy koszta i jest to inwestycja.
Oszuści ? Dlaczego ?
Proponujemy formę współpracy oraz zakupu, nikogo nie zmuszamy i nikt na siłę nie podpisuje dokumentów.
Czytam te komentarze, każdy by chciał nic nie robić a kokosy zbijać, żałosne.
Inwestujesz około 4700 teraz po to żeby zarobić 10.000 i więcej, ale nie namawiając ludzi tylko pokazując możliwości. Jak ktoś nie chce to nie :) nikogo nikt nie zmusza, natomiast jeżeli ktoś decyduje się na podjęcie współpracy a potem nic nie robi, nie jeździ na szkolenia, nie dzwoni, nie umawia spotkań, to skąd mają być te zarobki ? z siedzenia na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> W każdej pracy jak chcesz więcej zarobić to musisz więcej zrobić, a siedzenie na etacie za 1500 zł plus do tego zgarniać 3 x 500+ każdy może.
Nie pasuje taka praca to po prostu jej nie wykonuj i wracaj do swoich obowiązków.
A oczernianie z braku wiedzy oraz braku możliwości i umiejętności to raczej nie sposób na rozwiązanie :)
Zostaw swoją opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raypath International Sp. z o.o.