Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Dd

Pracuje od ok 7 lat firma spoko „ co zarobione to wypłacone „ dożo możliwości zarobienia dodatkowych bonusów (pieniądze, wycieczki , produkty ) polecam.

Obiektywny

Zachęcam każdego do współpracy z tą Firmą. Przekonajcie się sami, niewiele trzeba żeby nie martwić się o przyszłość. Ja działam i w końcu trafiłem do porządnej Firmy. Życzę powodzenia!!!

Konsultant

Na szkolenie do Poznania trzeba jechać obowiązkowo! Wspaniałe doświadczenie, każdy powinien je zaliczyć! Szczerze polecam!

Pracująca

Pracuję w firmie Raypath od kilku lat, jest to firma, która daje ogromne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Można dorabiać bądź traktować tą pracę jako jedyną. Wysokość zarobków zależy od nas, czas pracy również. Firma daje wszystkie narzędzia, które potrzebujemy by uczciwie zarabiać i cieszyć się życiem.

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Jamesa

Lepiej będzie abyście nie znali mojej opinii bo jest ona pochlebna

Mlena

Niestety mi sie nie powiodło w firmie jako pracownik dlatego tez mam do sprzedania dwa zestawy Raypath w dobrej cenie jeżeli ktos jest zainteresowany proszę o kontakt niuniaa556@wp.pl Ale co do komentarza to prawda praca nie dla każdego , sprawdzą sie tu osoby ktorę dążą do celu po trupach tracąc znajomych i zamykajac sie w społeczeństwie RAYPATH.

Pool
@Mlena

Jestem zainteresowany jednym zestawem

Ale

Pracę w raypath może podjąć każdy, doświadczenie nie jest wymagane. Ale to nie jest praca na etacie czy nawet umowie śmieciowej z pakietem medyczno - socjalnym!!! Warunkiem podpisania umowy konsultanta, która uprawnia do sprzedawania i zamawiania czyścików bezpośrednio z firmy (oczywiście bez marży) jest zakup zestawu startowego t.j. 3 kompletów czyścików, które po sprzedaży zostawia się u klientów. Prawie każdy, kto podejmuje taką pracę ma nóż na gardle (a dochody obiecujące), więc kupuje na raty - kwota dla niebagatelna. Jeśli dojdą jeszcze koszty prowadzenia działalności gospodarczej to rzeczywiście komornik albo tylkosię powiesić. Jeżeli jednak sprzedajesz, prowizja jest imponująca i to od każdej sztuki, nie tylko od zestawu.Zalety takiej pracy są ewidentne: sam decydujesz kiedy pracujesz, zarabiasz tyle ile sprzedasz a nie tyle ile zaproponuje ci szef, system nagradzania bardzo motywujący. Jeżeli ludzie cie polubią i wzbudzasz zaufanie - masz sukces w kieszeni. Ale nie każdy chce sprzedawać i nie każdy się do tego nadaje. Sprzedawałam lepiej niż moja liderka ale mimo satysfakcji finansowej tęskniłam za pracą w swoim zawodzie i na szczęście okazało się to zajęcie tymczasowe. Opinie negatywne wynikają z tego, że osoby którym nie idzie sprzedaż zostają z kredytem i zestawami, których nie można zwrócić do firmy, o frustracji i jeszcze większych problemach nie wspomnę. A czyściki są dobre, o czym świadczy fakt, że kiedy pożyczyłam koleżance swój do wyczyszczenia tapicerki, 5 innych, które usłyszały o skuteczności zamówiło od ręki dla siebie.

Pool

Ja już tu pisałam jaka była moja sytuacja z tą firmą a szczególnie z liderką Wykorzystała mnie moją ciężką sytuacją w domu Po 4 miesiącach idąc do banku dostałam w pysk umową podpisaną przez osobę 3 Sprawa na policji ciągnęła się półtorej roku Doszło do sprawy w sądzie i ją wygrałam ta osoba 3 którą oskarżyłam przyznała się do winy a teraz staram się o zadośćuczynienie i płazem jej to nie pójdzie Ostrzegam przed tą firmą nie dajcie się zmanipulować dużymi zarobkami bo siedząc w domu 8tys nie zarobicie Ja za wprowadzenia miałam dostać 3 tys a dostałam 500zl żałosne Przez moją niewiedzę i potrzebę zarobku dałam wciągnąć się w (usunięte przez administratora) z którego wychodzę już 3 lata komornicy i bank nachodzili mnie tel listami a nawet przyjeżdżali do domu Ale się nie poddałam i małymi krokami wygrywam (usunięte przez administratora) A co pisze np na papierku na szkoleniu zakaz umawiania spotkań z ludźmi co są w zawodzie policjanta straży miejskiej adwokat sędzia bo tacy na wstępie wyniuchają o co chodzi Życzę tylko powodzenia tym co mieli taką samą sytuację jak ja nie poddawajcie się tylko walczcie bo jest o co.

RayLegnica

2 lata temu dziewczyna namowila mnie na wspolprace z firma. Jezdzilam na szkolenia i w miedzy czasie z moja liderka jezdzilam na spotkania. NIC NIE SPRZEDALYSMY. Pozniej sama wepchnelam 1,5 zestawu w rodzinie, a z kolejnym 1,5 zostalam w domu. I tak splacilam kredyt i zostalam wyrolowana. Mojej (usunięte przez administratora)odstapilam mnostwo kontaktow, a ona do tej pory nie pomogla mi sprzedac szmat. Tak jak inni gadaja jak potluczeni, ze nie sprzedaja ci co nic nie robia to niech lepiej swoim (usunięte przez administratora) walna w mur, moze rozum im wroci. Jezdzilam jak (usunięte przez administratora) po ludziach i nikt tego nie chcial, a ja mowilam same fakty, nie umiem sciemniac i nastawiac sie tylko na FORSE jak to robia konsultanci. Na szkoleniu mowiono tylko o FORSIE to bylo najwazniejsze. Juz sam wstep jest (usunięte przez administratora). Wchodzisz do domu i musisz podniecic sie jakas rzecza u domownika i pochwalic go, ze cos ma super. To jest wstęp do umilenia atmosfery, przychylenia ku sobie klienta. Nie znosze takich manipulacji. Myslalam, ze skoro szmaty sa swietne i warte swej ceny to nie potrzeba robic klientowi wody z mozgu. Wlasnie na szkoleniu dowiedzialam sie jak zostalam zmanipulowana, ze te wszystkie ochy i achy to biznes, pieniadz. Nie umiem ludzi (usunięte przez administratora)i tyle. Do nowego roku czekam na (usunięte przez administratora) jesli nic nie zrobi rozglosnie sprawe z (usunięte przez administratora)Raypath. (usunięte przez administratora) Lubię atmosferę w Raypath International Sp. z o.o. za: Na plus jest to, ze na szkoleniach panuje dobra atmosfera, nikt nikogo nje szykanuje ani z nikogo sie nie smieje. Faktycznie, jest mowa o pomocy, ale ja o tą pomoc prosze sie rok czasu i jej nie otrzymalam... Caly czas sa obiecanki-cacanki.

@RayLegnica

Dziękuję, że zechciałaś dokładnie opisać Nam swoje doświadczenia, związane z firmą Raypath International. Twoja wypowiedź ma niewątpliwie charakter merytoryczny i dlatego z całą pewnością pomoże osobom, które zastanawiają się nad współpracą z nią. Dokładnie zobrazowałaś to, jak wygląda praca w tym przedsiębiorstwie, natomiast niemal całkowicie pominęłaś kwestię warunków zatrudnienia. Powiedz zatem - czy pracując tam miałaś dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Joanna

Znając życie to ta cała Kamila też zaproponowała ci współprace lecz tobie nie wyszło i teraz zalisz się na forum i pomawiasz ją bo zostałaś z długami a jeżeli interes by ci dobrze szedł to siedziałabyś cichutko i miałabyś gdzieś biednych ludzi.Większość tych dziewczyn która tu się wyżala właśnie są w takiej sytuacji hipokrytki w 100%.

@Joanna

Z całą pewnością nie zapoznawałaś się z regulaminem serwsiu GoWork, do którego Cię teraz odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Przeczytasz w nim między innymi o tym, że nie wolno na forum używać żadnych danych personalnych. Nie należy także pisać o nikim w tak nieprzychylny sposób, jak robisz to Ty. Skup się lepiej na scharakteryzowaniu firmy Raypath International jako pracodawcy. Czy dostajecie od niego jakieś benefity pozapłacowe?

Witam wszyskich którzy mają wątpliwości co do współpracy z tą firmą. Odradzam i jeszcze raz odradzam. Nie mam zamiaru rozpisywać sie i wdawać w dyskusje dlaczego. Osoby które tak bardzo chwalą się rezultatami w tej firmie zawsze znajdą jakieś teksty usłyszane na szkoleniach żeby zaprzeczyć moim zarzutom. Dlatego jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej co mnie spotkało podczas współpracy,bardzo chętnie odpowiem na pytania prywatnie. Pozdrawiam

@Ania

Na początku trzeba podziękować Ci za ten wpis. Jednak Twoje rozumowanie można uznać za błędne. Dużo osób nie ma bowiem czasu na długie, prywatne rozmowy i dlatego właśnie wchodzi na forum. Dlatego zachęcam Cię, żebyś skończyła myśl, którą zaczęłaś w poprzednim komentarzu. Długo współpracowałaś z firmą Raypath International?

@Ania

Wystarczająco długo zeby przekonać się że można dużo stracić. Jeśli są osoby które naprawdę chcą wiedzieć więcej mogę podać swoją pocztę. A dla osób które nie potrzebują większych szczegółów mogę opisać w kilku słowach. Produkty może i fajne ale nie warte ceny jaka jest podana przy sprzedaży. Po wielu spotkaniach na których chcieliśmy sprzedać produkt nikt nie chciał tego kupic w całym zestawie tylko na sztuki. A jak wiadomo że z takiej sprzedaży nie ma nic. Moze ktoś zarzucić że źle bylo przeprowadzone spotkanie. Ok. Ale osoba która podpisuję umowe i chcę działać a nigdy wczesniej nie sprzedawała bezpośrednio u klienta to jak ma to sprzedać? Żeby nauczyć się metod i przeprowadzenia takiego spotkania potrzeba naprawde dużo czasu. A co za tym idzie?Dużo straconych pieniędzy chociażby na paliwo. Dużo straconego czasu. A nerwów? I ciągła presja że musisz sprzedać żeby zarobić. Firma działa według MLM. Czyli im więcej osób wprowadzi się do, tak zwanej swojej grupy,tym więcej zarobi. Wszystko pięknie ładnie. Tylko każda wprowadzona osoba to kredyt na okolo 9.000zł. Za pierwsze trzy wprowadzone osoby nie dostajesz nic. Czyli standardowo te właśnie trzy osoby to jedyne które dały się namówić na współpracę. Dużo mogłabym pisać o tym temacie. Może tak..... Dużo straconych pieniędzy, czasu,nerów,znajomych.

@Ania

Dziękuję, że w szczegółach opisałaś nam sposób działania tego przedsiębiorstwa. Jasne jest to, iż praca w takiej branży nie będzie odpowiednia dla każdego, ale być może znajdzie się kilka osób, które chciałyby aplikować do Raypath International. Wiesz, czy przyjmują tam teraz nowych pracowników?

@Lidia

Bardzo ogólnie opisałam działalność tej firmy. Masz rację ze to zajęcie,NIE PRACA, nie jest dla każdego. Zawsze ktoś jest ciekawy. Tak od siebie mogę dać radę- nie podpisujcie żadnej umowy. Jest sposób dzięki któremu zobaczycie jak wygląda spotkanie,ile można faktycznie sprzedać,czy jest to zajęcie w którym się odnajdziecie. Na sam początek umówcie spotkania na których lider sprzeda z wami w całości te zestawy. Wy nic z tego nie zarobicie ale macie ten wkład własny. Przynajmniej po rezygnacji zostajecie bez kredytu. Oczywiście nikt nie chce się zgodzić na taki układ ale to właśnie wtedy powinna zaświecić się wam czerwona lapmka.

@Ania

Oczywiście - w tej kwestii nie będą z Tobą polemizować. Niektórym osobom z całą pewnością Twoje rady i wskazówki okażą się przydatne, natomiast innym - już niekoniecznie, ponieważ i tak bardzo by chcieli aplikować do Raypath International. Nie odpowiedziałaś na moje poprzednie pytanie: czy w tym momencie firma prowadzi rekrutację?

CIEKAWA

Mogę prosić kontakt do Ciebie

@CIEKAWA

Jeśli już prosisz o kontakt użytkownika @Ania, to musisz być bardzo zainteresowana firmą Raypath International. Czy Twoja ciekawość wynika z tego, że chciałabyś tam aplikować, czy może masz jakiś inny powód? Zachęcam Cię do ciągłego, aktywnego uczestnictwa w dyskusji o tym pracodawcy.

Baby

Marzy ci sie, współczuję ????

@Baby

@Baby Chyba sam przyznasz, że nie jest to odpowiedni wątek do prowadzenia dyskusji w takim właśnie charakterze. Wnioskuję, że znasz firmę Raypath International i wiesz, co się tam aktualnie dzieje. Wiesz może, czy firma jest skłonna do zatrudniania osób, które jeszcze nie posiadają dużego doświadczenia zawodowego?

Lidia

@Rock Motywacja Twojego komentarza pozostaje dla mnie zupełnie niezrozumiała. To nie jest miejsce na odpowiedzi i uwagi w takim charakterze. Jeśli pracujesz albo pracowałeś w Raypath International i chciałbyś podzielić się z nami swoją merytoryczną opinią o tym pracodawcy, to Cię do tego zachęcam. Twoim zdaniem warunki zatrudnienia są na chwilę obecną wystarczająco korzystne, żeby tam aplikować?

Lidia

@Kler Trudno jest zrozumieć motywację Twojego wpisu. Jeśli myślisz, że jestem pracownikiem Raypath International, to się mylisz. Pomagam jedynie osobom zainteresowanym tym pracodawcą w zebraniu rzetelnych informacji o nim. Może zatem chciałbyś, w sposób spokojny, dać nam pełną wypowiedź, dotyczącą warunków pracy w tym przedsiębiorstwie?

Rock
@Lidia

Czyżbyś równie dobrze ciągła??? Może daj jakieś namiary do siebie :-)

Lidia

@WIESIEK, Cieszymy się z Twoich fajnych wspomnień, ale tutaj nie powinieneś prowadzić takich dyskusji. Nie wolno też posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Skup swoją uwagę tylko na wyrażeniu opinii o Raypath International - możesz to zrobić? Na jakim stanowisku byłeś tam zatrudniony? @Szef, Ciebie również upominam - wypowiadaj się tylko w kontekście pracy w tej firmie. @Mlena, Twój wpis jest niewątpliwie merytoryczny i pomoże osobom, które chciałyby tam aplikować. Na podstawie jakiej formy umowy tam pracujecie?

Lidia

@Rozsądny Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii - o ile jest ona prawdziwa i zgodna z regulaminem serwisu. Chciałbyś opisać nam warunki pracy, jakie obowiązują w Raypath International? Przedstawiają się na tyle atrakcyjnie, iż warto spróbować tam swoich sił? @Mlena Przykro mi, że Ci nie wyszło. Jak długo udało Ci się tam popracować?

Mlena
@Lidia

Hmm warunki ciężko opisać bo chyba też w zależności od kogo masz nas sobą i kto Cię wciągnie do firmy, wtedy wszystko wygląda bardzo ładnie i zapowiada się obiecująco, potem jeżeli na pokazach jednym drugim nie uda Ci się sprzedać to oczywiście wina źle umówionego spotkania;) sam produkt moim zdaniem jest świetny używam od kilku lat czyscikow.

Fundacja

KONSUMENCIE - PAMIĘTAJ: - Możesz zrezygnować z umowy i NIE MUSISZ TŁUMACZYĆ SIĘ JAK I DLACZEGO - Masz na to czas, aż 14 dni - wystarczająco długo !!! - Wszelkie nieprawidłowości i oszustwa jakie stosuje firma (według Ciebie) warto zgłaszać do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej - Kompleksową pomoc (od wysłania druku odstąpienia aż do odbioru paczek i dostarczenia ich do sprzedawcy) oferuje FUNDACJA DAJE SIEBIE www.dajesiebie.com

Rozsądny

Nie piszcie bzdur o tej firmie bo im sprzedaż siada a raty leasingowe za auta trzeba płacić :)

Lidia

@Tomek Skoro postanowiłeś już wziąć aktywny udział w dyskusji, to pamiętaj o obowiązującej tu kulturze słowa. W jaki sposób zostałeś oszukany przez firmę Raypath International? Twój poprzedni post tego nie wyjaśnia, a zatem proszę, żebyś w następnym dokładnie nam to opisał.

Ludzie nie bądzcie naiwni, nie podpisujcie żadnych dokumentów od kogokolwiek z tej firmy, naciągacze i (usunięte przez administratora)

Lidia

@straniera... To dobrze, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji. Proponuję jednak, żebyś skupił się na głównym temacie tego wątku, a mianowicie na wyrażaniu opinii o Raypath International. Jeśli jesteś albo byłeś tam zatrudniony, to napisz, jak przedstawiała się kwestia atmosfera, zarobków, umowy, itp. w tej firmie. W taki sposób możesz realnie przyczynić się do pomocy osobom, które chcą tam aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.