Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

do roboty od tego jestescie ale juz !

tragizm

zatrudnij sie-pogadaj z chlopakami namagazynie-zwolnij sie a robic to nie bedzie komu niedugo

niezetelna i niepowazna to sie dopiero okaze jak sie tam zatrudnisz przygotuj sie na prace po 10 godzin codziennie 6dni pracy w tygodniu o sobocie i niedzieli wolnej zapomnij bo kiero lubio docenic grafikiem pracujacymi wekendami caly miesic oczywiscie o wozku zapomnij bo tylko [usunięte przez moderatora] kiera dostaja a ty paleciaczek i ciagniesz paletki dziesiec godzin ciekawe kiedy to wszystko szlak trafi jasny

Dla mnie te firma jawi się jako nierzetelna i niepoważna takie są moje odczucia po procesie rekrutacji !!!!!!!

logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

anonim - 2010-07-16 00:11:21 Moze jednak idzcie za moja rada - ja nie mysle ja robie, przeciez to tylko praca, po co sie tak w to wkrecacie ?? Dlaczego tak bardzo kierownictwo Wam przeszkadza ?? Dlaczego (usunięte przez administratora) w pracy stwarzacie te [usunięte przez moderatora] pozory a tu jezdzicie po sobie jak (usunięte przez administratora) po podlodze ?? Moze za duzo wymagacie ?? Moze nalezycie do tej grupy ludzi, ktorzy chcieliby lezec i pachniec w pracy ? A moze po prostu nie macie (usunięte przez administratora) wiekszych zmartwien poza uzalaniem sie nad swoim marnym losie w Tradisie ?? Olaboga!! jest to dla mnie cos nie do ogarniecia :/ Lepiej zrobic firmowa imprezke, niz tu jeczec :) Sa ciekawsze sposoby na spedzanie wolnego czasu :* pozdrawiam 'Lepiej jest nie odzywac sie wcale i wydac sie glupim, niz odezwac sie i rozwiac wszelkie watpliwosci.' Mark Twain

tragizmowiec

pil - 2010-07-17 00:39:09 macie pracowac a nie gadac od tego sa lepsi no to berz się gościu do roboty, bo z myśleniem to masz największe problemy

l

jasne

pil

macie pracowac a nie gadac od tego sa lepsi

>rezistance - 2010-07-11 10:47:56 No widzisz (usunięte przez moderatora)! Chcemy żebyś do nas wrócił!!! Niech to miejsce pracy znowu stanie sie normalnym! Dlaczego to my mamy stad odchodzić, skoro praca w tej firmie wcześniej dostarczala nam satysfakcji? Dlaczego nikt nas nie slucha? Dlaczego nikt nie reaguje? Tearz chcecie żeby wrócił, a wcześniej i na niego najeżdżaliście, że nic nie robi itd. Zastanówcie się nad sobą!!! Zasadź bryle na nos profesorku i czytaj ze zrozumieniem, to nie boli. Kto tu ocenia pracę (usunięte przez moderatora)? Nie o tym mowa. Mowa o ścisłej zalezności pomiedzy podejsciem do ludzi a efektywnoscią ich pracy i faktem, ze firma to nie tylko miejsce wytwarzania określonego dobra. Ktoś kiedyś powiedział, że do pracy przychodzi się dla firmy/marki, odchodzi z powodu atmosfery/braku współpracy z przełożonym. Dobra atmosfera w pracy pomaga budować zgrany zespół, wyzwala lojalność, zaangażowanie i kreatywność, a zla zepsuje nawet wizerunek firmy na rynku i doprowadzi, ze pies z kulawa noga sie nie zatrzyma. Jak jest teraz sami sobie odpowiedzcie. To ruszcie i (usunięte przez administratora) i zróbcie coś z tym zamiast najeżdżać na siebie wzajemnie klepiąc w klawiatury...

resistance

anonim - 2010-07-13 10:52:51 rezistance - 2010-07-11 10:47:56 No widzisz Jacek! Chcemy żebyś do nas wrócił!!! Niech to miejsce pracy znowu stanie sie normalnym! Dlaczego to my mamy stad odchodzić, skoro praca w tej firmie wcześniej dostarczala nam satysfakcji? Dlaczego nikt nas nie slucha? Dlaczego nikt nie reaguje? Tearz chcecie żeby wrócił, a wcześniej i na niego najeżdżaliście, że nic nie robi itd. Zastanówcie się nad sobą!!! Zasadź bryle na nos profesorku i czytaj ze zrozumieniem, to nie boli. Kto tu ocenia pracę Jacka? Nie o tym mowa. Mowa o ścisłej zalezności pomiedzy podejsciem do ludzi a efektywnoscią ich pracy i faktem, ze firma to nie tylko miejsce wytwarzania określonego dobra. Ktoś kiedyś powiedział, że do pracy przychodzi się dla firmy/marki, odchodzi z powodu atmosfery/braku współpracy z przełożonym. Dobra atmosfera w pracy pomaga budować zgrany zespół, wyzwala lojalność, zaangażowanie i kreatywność, a zla zepsuje nawet wizerunek firmy na rynku i doprowadzi, ze pies z kulawa noga sie nie zatrzyma. Jak jest teraz sami sobie odpowiedzcie.

anonim - 2010-07-10 16:01:16 anonim - 2010-07-10 10:43:38 eksmagazynier - 2010-07-09 23:50:56 gorszej(usunięte przez moderatora)niz tradis to w życiu niewidzialem!!!!!!! (usunięte przez moderatora)jakich malo jest na świecie!!! od dwuch miesiecy praca po 10 i 12 godzin codziennie a jak sie nie zgodzisz to wypowiedzenie od reki ci dają, na kasie oszukuja nigdy sie nie doliczysz a jak idziesz do kierownika sie klucic to ci powi ze tak ma byc a jak nie to sie zwolnij ludzie przychodza i po jednym dniu (usunięte przez moderatora) a pracuja tylko ci co kredyty maja ja miesac przetzymalem fizycznie i wyplate wziolem tysiac zlodziejstwo (usunięte przez moderatora)

rezistance - 2010-07-11 10:47:56 No widzisz(usunięte przez moderatora) Chcemy żebyś do nas wrócił!!! Niech to miejsce pracy znowu stanie sie normalnym! Dlaczego to my mamy stad odchodzić, skoro praca w tej firmie wcześniej dostarczala nam satysfakcji? Dlaczego nikt nas nie slucha? Dlaczego nikt nie reaguje? Tearz chcecie żeby wrócił, a wcześniej i na niego najeżdżaliście, że nic nie robi itd. Zastanówcie się nad sobą!!!

xxx

kierownice mocno trzymac ,paleciaka szybko ciagnac !Do roboty!

niestety maly zakompleksiony pan nie ma pojecia nt zarzadzania ludzmi zastraszanie zwolnieniem to nie rozwiazanie panie jojec no ale jak sie inaczej nie "umi" to trza sila ale to nie trzynasty wiek ciekawe jak dlugo to tak jeszcze pociagnie

rezistance

No widzis(usunięte przez moderatora)! Chcemy żebyś do nas wrócił!!! Niech to miejsce pracy znowu stanie sie normalnym! Dlaczego to my mamy stad odchodzić, skoro praca w tej firmie wcześniej dostarczala nam satysfakcji? Dlaczego nikt nas nie slucha? Dlaczego nikt nie reaguje?

olaboga

pracy w tym obozie pracy tradisie najgorszemu wrogowi nie zycze! tam trza inspekcje pracy wyslac to sie wezma za ten (usunięte przez administratora) kiedys to byl fajny zaklad pracy jak Pan [usunięte przez moderatora] tam zadzil obecny szef do pient mu nie dorasta co sie dzieje z Panem [usunięte przez moderatora] teraz? niech do nas wraca i utrze pryszczatego noska bo tak dalej nie moze byc

DART VADER - 2010-07-07 21:28:05Przede wszystkim, nie ma pracowników, ktorzy nie myślą...Niezaleznie od tego, czy chca czy nie...MYŚLĄ! Jezeli jest jakiś kierownik, który mysli, że jego ludzie nie mysla, to znaczy, że jest glupszy od tych pracowników. Nawet gośc, ktory pracuje na (usunięte przez administratora)t świadomy kim jest i co robi. I swojej wartosci w spoleczenstwie. Jezeli jest mozliwośc wydrapania dla moich ludzi pieniedzy - pisze to z pozycji kierownika - to musze to zrobic, to jest moj (usunięte przez moderatora) obowiązek, to jest wazniejsze niż wydrapac kase dla SIEBIE! Jak ludzie poczuja, ze zarabiają przy mnie pieniądze, to pójda za mna w ogien, ja nie mam problemow, żeby gosc pracowal dla mnie do 3 nad ranem. To pozwala, ze ludzie utozsamiają się zmoim zespołem. Oni wiedza, że moga liczyc na mnie, ja wiem , że moge liczyc na nich. Moi ludzie po operacji przyjda do pracy, zostana po godzinach pracowac. jestem skuteczniejszy niż te wasze tu wypociny i wasz amordyzm -(usunięte przez administratora). Tego się nie da nauczyc w szkole, na studiach i tego nie pisza w ksiażkach.... A tutaj to ja przedszkole widze....heheheh jakiś kierowniczek się odezwał, (usunięte przez administratora)

DART VADER

Przede wszystkim, nie ma pracowników, ktorzy nie myślą...Niezaleznie od tego, czy chca czy nie...MYŚLĄ! Jezeli jest jakiś kierownik, który mysli, że jego ludzie nie mysla, to znaczy, że jest glupszy od tych pracowników. Nawet gośc, ktory pracuje na śmieciarze jest świadomy kim jest i co robi. I swojej wartosci w spoleczenstwie. Jezeli jest mozliwośc wydrapania dla moich ludzi pieniedzy - pisze to z pozycji kierownika - to musze to zrobic, to jest moj zasrany obowiązek, to jest wazniejsze niż wydrapac kase dla SIEBIE! Jak ludzie poczuja, ze zarabiają przy mnie pieniądze, to pójda za mna w ogien, ja nie mam problemow, żeby gosc pracowal dla mnie do 3 nad ranem. To pozwala, ze ludzie utozsamiają się zmoim zespołem. Oni wiedza, że moga liczyc na mnie, ja wiem , że moge liczyc na nich. Moi ludzie po operacji przyjda do pracy, zostana po godzinach pracowac. jestem skuteczniejszy niż te wasze tu wypociny i wasz amordyzm - BO (usunięte przez administratora) DBAM O SWOICH LUDZI! (usunięte przez administratora) OBOWIĄZEK PRZELOZONEGO. Tego się nie da nauczyc w szkole, na studiach i tego nie pisza w ksiażkach.... A tutaj to ja przedszkole widze....

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.