brak logo

IMQ S.p.A. Przedstawicielstwo w Polsce

Warszawa

Opinie o IMQ S.p.A. Przedstawicielstwo w Polsce

Joanna 2015-05-24 22:25:44
UOKIK prowadzi przeciwko IMQ postępowanie antymonopolowe w sprawie naruszenia przepisów ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów a w szczególności jej art. 6. Prowadzenie postępowania oznacza, że UOKIK uznał, że IMQ jest winne niedozwolonych praktyk. Prawdopodobnie zagrożone sa wszystkie wydane przez IMQ akredytowane certyfikaty. Nie można wykluczyć, że IMQ straci akredytację, co oznacza zakaz wydawania akredytowanych certyfikatów oraz wycofania wszystkich akredytowanych certyfikatów. Może to najbardziej dotknąć Klientów IMQ, którzy muszą wykazać się akredytowanym certyfikatem- np. w branży medycznej, wszyscy którzy wykazują się certyfikatem w przetargach lub przed kontrahentami. Brak akredytacji to brak wiarygodności.
4
Radosław 2015-07-14 22:38:02
wydaja certyfikaty za kasę!!! to co zobaczyłem przeraża, czy to ktoś widział w tej firmie zanim zdecydował, że należy się im certyfikat??? Czy certyfikat ISO coś znaczy? Jak się na to patrzę to twirdzę że każdy może dostać certyfikat tylko yrzeba im zapłacić. Mało wiarygodna firma certyfikacyjna. (usunięte przez administratora)
klient 2015-07-19 13:14:46
jestem zniesmaczona współpracą. zazwyczaj nie piszę na forach. Jednak jak można tak traktować klienta. kontrola miała sie odbyć i nikt do mnie nie zdzwonił i nie poinformował o wizycie. minęły 4 miesiące o wymaganej wizyty audytora i nic. Niby nic, nie musiałam płacić ale problemy zaczęły się gdy prawdopodobny kontahent zaczął pytać o certyfikat. i zarzucił brak ważnego dokuementu! okazało się, że nie wykonana kontrola powoduje nieważność certyfikatu!!! Prawnik IMQ odpisała, że wszystko jest w porządku. Jak patrzę do regulaminu IMQ to się okazuje, że wcale nie jest w porządku. Teraz co? już tylko sąd. Nie polecam!!!!!!!
IMQ 2015-07-30 21:47:01
My wysłaliśmy na nich skargę do akredytatora. I poszło pismo do prawnika. Jak rozmawiałem z pracownikiem IMQ - Kamil Oleś, to zastanawiam się czy firma sama sobie robi krzywdę celowo czy z przypadku...Co to za standardy?......
do opinii IMQ 2015-09-19 09:54:57
do opinii IMQ z 30.07.2015_ również miałam do czynienia z p. Kamil Oleś. Nasza firma zrezygnowała ze współpracy z IMQ. Nie wydano nam certyfikatów na czas, musiano przeprowadzić dodatkowy audyt oraz przysłano do szpitala naukowca z prawa administracyjnego... Po zmianie jednostki certyfikującej Pan Kamil Oleś zażądał od nas referencji. Gdy odmówiłyśmy to zaczął starczyć konsekwencjami prawnymi. Pan jest nadpobudliwy, niemiły, nieprofesjonalny. Także podzielam opinię o pracownikach tej firmy. Pomyłka
firma w... 2015-10-01 22:43:31
16 września otrzymałem pismo z IMQ /CSQ że mam wyrazić zgodę na zmianę firmy certyfikującej. Firma zmienia właściciela, teraz mamy mieć certyfikaty wydawane przez inną jednostkę. Wszystko pięknie zabarwione. Pismo dałem prawnikowi i jego pierwsza opinia: to mi wygląda na ucieczkę od jakiejś odpowiedzialności. Czy ta firma ma jakieś problemy podatkowe, karne, z uprawnieniami? To teraz jak czytam to widzę więcej. Zadzwoniłem do przedstawicielstwa w Krakowie to Pancia w biurze jak mimoza, powiedziała, że nic mi nie powie więcej ponad to pismo i że nie muszę podpisywać zgody. Nadąsana. A na drugi dzień dzwoni jakis przedstawiciel i mówi, że jak nie podpisze umowy na przedłużenie certyfikatu to nie zrobią tego audytu i stracę certyfikat. A w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam ten wasz certyfikat. Co to wy jedyna firma na świecie?? Nie dość, że wywierają presję to jeszcze nadąsani i z kłopotami prawnymi.
jur 2015-10-08 20:39:25
ja też dostałem!!! a facet na dodatek mnie straszy, że jak nie przedłużę umowy to będzie kara. I powołuje się na regulamin, którego nigdy na oczy nie widziałem. Na szczescie okazało się,że nic mi nie mogą zrobić. wybraliśmy TUV i jesteśmy bardzo zadowoleni.Co prawda drożej ale nie są oszustami.
1
IMQ 2015-11-06 21:01:48
lapi, pracowałeś czy jeszcze pracujesz? O jakich metodach mówisz? Co konkretnie?
ulrich 2015-12-08 11:24:10
przecież tam są dwie osoby! o jakich działach ty piszesz???? byłem na prkatykach kilka lat temu. poza tym poczytaj sobie opinie o nich. jakaś blondyna kazała mi robić bazy danych. po co mi takie praktyki??? jeszcze miałem wydzwaniać do ludzi i pytać czy chcą iso. Bezczelność.
ulrich 2015-12-09 21:14:05
truskafka, a skąd Ty wiesz co było dawno temu a co jest teraz??? co to, pracownik imq pisze opinie o sobie?? to jeszcze lepiej świadczy o was.
upadek 2016-04-22 23:46:02
czy ktos może mi powiedzieć czy firma w ogóle istnieje? strona www nie istnieje. A znajmomy powiedział, żeby uważać bo mają sprawę w UOKIK i CBA.
Jarek 2016-05-28 23:14:58
Popatrz na ruchy firmy i wszystko zrozumiesz. Handlowiec mnie zastrasza, zmieniają regulamin, wzór umowy a potem wywalają ludzi . na koniec wysyłają pismo o zmianie spółki. Na deser słyszę z zaprzyjaźnionej firmy, że mają pozwy sądowe od klientów. A jak dzwonię i chce z dyrektorem to słyszę, że to Włoch. Jak chce odejść to mnie jakiś rudy handlowiec straszy i cwaniakuje .
Tomasz 2016-06-01 22:24:39
Oglądalem program w TVN uwaga o ZOL w Krakowie gdzie gnębią podopiecznych. I oni mają certyfikat tej firmy. Od kilku lat! Kpina. Ale najważniejsze, że faktury wystawiają.
1
arka 2016-06-19 09:41:03
Ale wiadomo czy ostatnio była szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie? W końcu takie oferty pracy u nich to rzadkość.
Zostaw swoją opinię o IMQ S.p.A. Przedstawicielstwo w Polsce - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMQ S.p.A. Przedstawicielstwo w Polsce