Opinie o Perfetti Van Melle Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Perfetti Van Melle Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Perfetti Van Melle Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfetti Van Melle Polska w Warszawa

Amir

Pracowałem tam 2 lata - w terenie. Generalnie praca jak praca. Wiadomo że jest ciśnienie na wyniki - zwłaszcza na koniec kwartału/roku, w końcu to firma tylko i wyłącznie sprzedażowa. Wynagrodzenie w porównaniu z tym co jest na rynku jest niezłe, samochody nowe- oczywiście z możliwością korzystania, medicover, rzeczy takie jak urlop - nigdy nie ma problemu. Duża swoboda - brak gps itp. Atmosfera - w centrali ponoć skisła ale w terenie tak się tego nie odczuwa na co dzień, oczywiście to zależy na jakiego kierownika trafisz. Ale ogólnie regionalni są ok. Wiadomo że jest ciśnienie na sprzedaż i akcje, towar pomimo znanej marki trzeba dopychać kolanem. Teren - zależy co robił poprzednik ale są to raczej duże ogarnięte sklepy - tradycja i nowoczesny. Trzeba się tylko dostosować do korporacyjnego trybu pracy - wpasować się w ich tabelki execelowe, propagande sukcesu inne takie korporacyjne bzdury. Ogólnie dobrze wspominam tam pracę chociaż czasami było ciężko. Większość ludzi których znam pracowało 1,5 - 2 lata po czym znalazło coś lepszego, ale w INNEJ BRANŻY. W spożywce ciężko znaleść coś lepszego, mentos jako praca, wynagrodzenie itp to już jest top10. Ludzie którzy siedzą i narzekają i tak nigdzie nie pójdą bo wiedzą że wszędzie tak samo jest albo gorzej. Robota nie jest prosta jak budowa cepa ale jak ktoś jest ogarnięty to spokojnie mogę polecić - 3-4 lata można się przebujać;)

Z daleka od pvm. To jedna wielka masakra. Do czasu kiedy nie wy... dyrektora handlowego, człowieka widmo prezesa i przydupasa WK tam nie ma co aplikować. Cele z kosmosu a nawet jak zrealizuje to premi nie zobaczysz. Co do WK to strach gadać totalne dno. Terrorysta. Na sam widok odechciewa się... Burak z herbem Legi na ramieniu w glanach i wieśniackiej koszulce pseudo adidas. Na dodatek strasznie śmierdzi potem. Wstyd, że takich menedżerów tam mają. Ten gość raczej luster w domu nie ma. Sam zbyt wiele też nie potrafi zterroryzował połowę firmy łącznie z dyrektorem. Nawet torbę z kompem mu noszą. Szukam roboty i mam nadzieję, że szybko uwolnię się od tej bandy lub zarząd wreszcie zauważy co tu jest grane. Na kontrolę przyjeżdżają do wyznaczonych sklepów i cieszą się sukcesami wymalowanych sklepów. To super firma ale bez tych baranów w glanach.

@Altair

Daj mi na prv swoj namiar to polece Cie do kilku firm...bo jak widac po tym co piszesz i jakosci tego co piszesz to osobiscie nie moge sie doczekac kiedy odejdziesz z tej firmy...wiec chetnie Ci pomoge. A sam jestes na tyle tchórzliwym gosciem ze sam tego nie potrafisz zrobic... szukasz, ale cieniasa nikt nie chce.. jak mi przykro.... a zastanawiales sie dlaczego Cie nie chca w innych firmach?.... bo nie znasz excela... angielskiego... duzo mówisz a malo robisz... ryczysz.. krzyczysz i g z tego .. wiec ch..ie zanim bedziesz sie wypowiadal jak kto pachnie to zastanow sie ile osob komentowalo juz jak ty pachniesz... bo tanie kosmetyki ktorych uzywasz nie zakryja twojego smrodu..

@@Altair

Piotrek nie denerwuj sie , hahaha

Pvmgrp
@@Altair

Adam. Nie Piotrek , a Wojtek. Je**ć Ległe.

Znajoma

Jesteś kobietą? Masz duże szanse. Od zawsze dyr północnej części Polski romansie z pracownikami. Te mają jak w raju. Targety same się robią. Podwyżki i nagrody co chwilę. Budżet na specjalne sprzedaże bez problemu. Musisz tylko oczy mocno zamknąć bo orgol straszny. Zarząd od dawna o tym wie zresztą wszyscy wiedzą i nikomu to nie przeszkadza.

Bll

Solidny pracodawca? Jakimi kryteriami kierują się przy przyznawaniu... To jeden wielki (usunięte przez administratora)

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Ona

Coś ciekawego ? Hmmm.... Jedynie zwolennik wyklętych jest dyrektorem północnej części Polski. Jest mega nie sympatyczny i najchętniej by ci spierniczyl humor... tyle w temacie...

ciekawy

Napiszecie jakieś świeże informacje o firmie Perfetti Van Melle Polska - Warszawa?

Iwona

@JJ skoro wszyscy mają to samo stanowisko to czemu są różnice w zarobkach? Czy jest to spowodowane tym, że każdy ma inne doświadczenie i kwalifikacje? Czy nowa osoba zatrudniona w firmie Perfetti Van Melle Polska też zostaje specjalistą?

PH

Cześć widziałem , że szukają trzech PH na łódzkie. Wie ktoś może jaką podstawę oferują netto? Na jednej stronie podane jest 2100 netto plus premia, a na innej 3000 zł netto plus premia?proszę o info Z góry dzięki

JJ
@PH

2100 jest dla byłych Ph od detalu natomiast natomiast byli Ph od sieci(kar) zarabiali około 3000 zł netto. Teraz nie ma już podziału wszyscy są specjalistami, natomiast pozostały różnice w zarobkach.

Iwona

Firma Perfetti Van Melle Polska po raz drugi zdobyła tytuł Solidnego Pracodawcy http://www.perfettivanmelle.pl/careers.html Oznacza to, że warunki pracy powinny być na najwyższym poziomie. Możecie powiedzieć jakie konkretnie są kryteria przyznania takiego tytułu?

Iwona

@Zło ale co się dzieje w firmie Perfetti Van Melle Polska? Możesz powiedzieć o jakiś konkretnych sytuacjach? Ważne, by na forum takie sprawy były wyjaśniane i uargumentowane.

Zło

W firmie dzieje się bardzo źle. Zobaczcie co piszą na gowork o PVMP w Tarczynie, to tak naprawdę jedno miejsce pracy. Szczerze niepolecam. Szkoda Waszego czasu i Waszych nerwów.

Iwona

@PH widzę, że nikt nie zdążył Ci niestety odpowiedzieć. Czy zdecydowałeś się na aplikację? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. Wiesz już z czego wynikały różnice, o których wspominałeś?

Iwona

@Igia jak obecnie wygląda praca firmie? Czy zmieniły się warunki na jakie mogą liczyć pracownicy firmy?

la

Hej, wiecie jakie zarobki są dla starszych przedstawicieli handlowych? Świetnie, że jest tutaj umowa o pracę i są jeszcze dodatkowo narzędzia pracy. Ciekawe tylko czy pojawiają się jakieś premie do podstawy zarobków.

Igi

Ja szczerze nie polecam tej firmy. O tej kompani to racja. Sami piszą dobre opinie bo nikt inny o nich nic dobrego nie napisze. Coraz więcej ludzi od nich odchodzi ciagle maja rekrutacje do biura do sprzedaży wiec fajnie to tam raczej nie jest

MAsakra

drodzy, ewentualni, przyszli pracownicy tej firmy ,których jest tu garstka informuję ,że po przejęciu tej firmy dwa lata temu przez Kompanie piwowarską wszystkie wpisy są tu zmanipulowane a niewygodne usuwane.Poczytajcie proszę jak o brzmi: " oferują służbowy samochód, telefon. Można liczyć na umowę o pracę, także oferta naprawdę godna polecenia " , "samochód słuzbowy to dają nówki sztuki nie jakieś starsze moedele, wiec bezpiecznie nimi jeździć " , "bo to co piszesz mi się podoba, szczególnie fakty samochodu służbowego " i można by jeszcze wklejać inne...siedzi Pani z Panem z Mentosa i piszą te bzdury po nocach...

johny

Praca w Pefetti to pomyłka , wiem bo pracowałem, na detalu 2100 netto oraz brak możliwości zrobienia planu, ogólnie nie polecam.

one

Raczej nie jego, może być "sponsorowany" "On jest skromny"

One

do Dubaju, fajnie, chyba w jedną stronę. U mnie ok!

PM
@One

PM wykonał kawał dobrej roboty....czy to jego wpis??

er2
@PM

Raczej ktoś sobie jaja robił.

Best Friend of Sugar

Przeciwnie. PM wykonał w 2014 kawał dobrej roboty. W kwietniu wysyłają go w nagrodę na tydzień do Dubaju. Więc idzie mu super. A co u Ciebie?

Zostaw merytoryczną opinię o Perfetti Van Melle Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfetti Van Melle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Perfetti Van Melle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfetti Van Melle Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfetti Van Melle Polska?

Kandydaci do pracy w Perfetti Van Melle Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfetti Van Melle Polska