Opinie o Perfetti Van Melle Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Perfetti Van Melle Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Perfetti Van Melle Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfetti Van Melle Polska w Warszawa

Szybkie podsumowanie

Odradzam prace.(polnoc) Firma jedzie juz na historii marki.. absolutnie nie czujesz ze pracujesz dla rzekomego lidera za ktorego firma sie ma. podstawa od 2700 do 3000(czyli przecietnie w regionie) plany niepoliczalne, zadaniowki banalne i malo platne. (wiec podstawa + jakies 300zl to wyplata.. co daje jedna z nizszych plac w regionie), w przeciagu 4 miesiecy rotacja w calym pvm to okolo 10 osob z roznych stanowisk. W zespole ph 5, czyli zespolu nie ma. Bardzo slaba merytoryka pseldokierowniczki, mala wiedza, brak pomyslu na zespol, brak entuzjazmu, brak wlasnego zdania, stylu i kompetencji twardych. Słaba atmosfera w calej firmie(zarzucic cos tak - przyznac sie do pomylki, przeprosic juz nie .. ODRADZAM i pozdrawiam.

Przeszłość

Również pozdrawiam ekipę z tamtych czasów. Takich dyrektorka Marek O. to już nie ma. Plany były robione na poziomie 110%, to i nagrody w postaci wycieczek były i gadżetów nie brakowało. Wszyscy grali do jednej bramki. Następcy nigdy tego nie zrobią, bo dbają tylko o własne tylko. Miło wspominam prwsze lata pracy w PVMP do czasu kiedy odszedł Dyr.Krzysztof Pozdrawiam ekipę

Szybkie podsumowanie

Hm
@Szybkie podsumowanie

3500 tyś wypłata? Dobrze zrozumiałem? Haha nawet 4 tys po takiej firmie się ciężko spodziewać . Myślałem że około 5 tys się kręci 10- co każdego miesiąca. Sprzedaje też ich produkty dlatego myślałem że wynagrodzenie hest sensowna. Ok nie składam papierów. Dzięki za info . Pozdro

Przeszłość
@Szybkie podsumowanie

Fajna firma to była ale parę lat temu.Prezesem był Krzysztof i wtedy miło się pracowało a jeszcze lepiej było z jego poprzednikiem. Miło wspominam czas. Dobrze się zarabiało a i zadbał o integrację. Pozdrawiam ekipę z tamtych czasów ????

Guziec....z Afryki :)
@Przeszłość

tak masz racje. piękny czas w PVMP. potem Fidel:)....itd.z uśmiechem na twarzy wracam do tamtych ludzi, atmosfery....dużo by tu pisać dobrego...nt tamtych czasów,ludzi. Na szczęści są telefony i można do siebie zadzwonić i porozmawiać o starych pistoletach;) może się kiedyś ta ekipa spotka ??

Przeszłość Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Perfetti Van Melle Polska?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Perfetti Van Melle Polska odbywa się również w języku angielskim?

Mentos Nowy wpis

Rozmowa jest prowadzona w dwóch językach jedno słowo po angielsku, kolejne po niemiecku i tak na zmianę. E-mail się pisze po hebrajsku.

O

Kiedyś to była praca mażeń. Super ludzie, atmosfera, klimat. Dziś to słabe zarobki, kompletnie z czapy plany i zadania. Brak kompetentnych menadżerów. Dziwne, bo wszyscy wspominają stare czasy ale nikt nic nie robi, żeby do nich wrócić. Nawet nie próbują. Ok sposób pracy ewoluował ale podstawy są te same. Gdzie relacje z klientem? Praca jakościowa ( tu 99% sukcesu to merchandising). Plany same się zrobią jak odbudujecie pozycję w sklepach. Pozycję która jeszcze Ok 10lat temu w wielu sklepach była megaa. Dziś PVM nie istnieje a ph kompletnie nie walczą, nie widać ich pracy u klienta. Wydaje się że jadą wypełnić ankietę i tyle. Kochał.. tą firmę i większość ludzi w niej pracujących. Dziś na szczęście już największych kret.... już tam nie ma ale niestety zdążyli zniszczyć bardzo dużo. Według mnie ta firma nie wróci już do poziomu sprzed lat. P.s. Śmieszą mnie zapytania: Czy plany są wykonalne? Pokaż swoje zaangażowanie a gwarantuję, że wykonasz plan bez problemu. Za moich czasów normą był target Ok 140000-180000/ph Dziś to ok 40000 z sieciami (gdzie już kompletnie ph nic nie robią). Pozdrawiam

Jarosław
@O

Masz sporą wiedzę. Nie proponowali Ci awansu? Orientujesz się może, ile zwykli teraz płacić? Konkretnie o stanowisko przedstawiciela mi chodzi

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Olga

Tak jak czytałam poprzednie opnie to pisali, że kiedyś lepiej się tu pracowało i przede wszystkim zarabiało. Czy do dziś faktycznie bywało z tym gorzej? napisze ktoś o obecnej sytuacji firmy i potencjalnych zarobkach?

Hmmm....

Po przeczytaniu opinii mam pytanie dotyczące pracy PH : jakie auta mają PH i czy jest możliwość korzystania prywatnie i czy plany są realne do zrealizowania ?

Łukasz
@Hmmm....

Bedziesz aplikował na to stanowisko? Jak też rozglądam się za taką pracą i chciałbym wiedzieć ile tu płacą. Jakbyś coś się dowiedział na temat targetów i czy są do zrobienie to napisz proszę.

Hmmm.....
@Łukasz

@Łukasz widziałem ogłoszenia na PH i zastanawiam się właśnie czy warto ... Napiszę jak ktoś mi też odpowie :) pozdrawiam

MAG

Skąd bierzecie patyczki plastikowe i papierowe?

Jak jest z pakietem medycznym w Perfetti Van Melle Polska? Można dołączyć rodzinę?

Można dołączyć rodzinę

psssst

Zwolnienia grupowe.....firma idzie na (usunięte przez administratora) był Mentos...teraz będą landrynki

Martyna

@gigi o to świetne wieści :) a po jakim mniej więcej czasie jest szansa na ewentualny awans?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Perfetti Van Melle Polska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

gigi

Tak, jak dobrze pracujesz i masz efekty to możesz awansować. Mocno promują własnych ludzi.

Olek

Firma jak najbardziej dobra dla pracowników ,ale niestety nie każdy potrafi się utrzymać bo firma wymaga dobrej pracy!

antyradio

Witam , bardzo proszę o informacje na temat pracy w owej firmie jako Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaż , ile sklepów do obsługi jakie sklepy, jakie warunki tzn podstawa plus zadania . Pilnie proszę o info od osoby która jest w temacie , z góry dziekuje….

Jolka
@antyradio

Podbijam temat. Ktoś cos?

Oo

????????????????????. Ten jeszcze został. Najważniejsze, że terrorystów się pozbywają. Słynny figo-fago Wojciech K, zdobywca serc podwładnych płci pięknej( O Ile tak je można nazwać) poległ. Świętowało 3/4 Polski. Przy nim wszystkie (usunięte przez administratora) również zachorowali się psychicznie po utracie swojego obrońcy ( no została jeszcze kochanka i dwóch żołnierzey). Ten trolek też z głowy bo mini awansował ( To decyzja na medal. Rozpi... teraz całą centralę)

pzzy

Czy to prawda ,ze wciąż jeździ się w tej firmy gruchotami i ze flota samochowa jest wciąż na bardzo słabym poziomie?

Oo
@pzzy

Zdecydowanie auta zawsze były ok. Nowe Partnery.

Level
@Oo

Partnery? Czyli jakie to auta, proszę o dokładniejsze zdecydowanie odpowiedź, z góry dziękuję....

Anabt
@Oo

Powielam zapytanie, to auta 2 osobowe z buda czy jak? Jaka jest możliwość korzystania prywatnie?

uczciwy

Witam serdecznie ,bardzo proszę o nformacje rzetelna na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy na teren zach.pomorski ,ile mniej więcej wizyt dziennie , czy są jakieś zadania meilowe po pracy-robienie tabelek itd. jaki samochód firma daje ,proszę o dokładana marke oraz informacje czy można korzystać bez problemu w weekendy. Ile można na reke na czysto mniej więcej zarobić z planem lub bez. Z góry dziekuje….

Ciekawy

Czy ktoś jest po rozmowie na Warszawę i dostał odpowiedź?

Magdalena
@Ciekawy

@Ciekawy Ile czasu czekasz już na wiadomość o wyniku rekrutacji? Na rozmowie kwalifikacyjnej, jaki termin oczekiwania podali?

Denid

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Trudno dostać pracę w firmie? Jakie maja wymagania od kandydata?

Kaśka

Cześć, słyszałam, że Perfetti poszukuje nowych PH. Dajcie jakieś konkretne info. Jaka podstawa dla nowych, ile ewentualnie można wypracować premii. Wiem, że auto typu VAN, są GPS?? Jak jest z rotacją pracowników? Ile wizyt dziennie, czy są trasówki czy trzeba szukać nowych klientów? Czy na stanowiskach PH są kobiety czy sami mężczyźni??? Jak ewentualnie wyglądają szanse na awans? Czy raczej tylko rekrutacje zewnętrzne czy dobrzy PH mają szansę iść wyżej czy jednak całe życie jako PH???

Amir
@Kaśka

Jeśli masz spore doświadczenie to bij się o 3netto. Premie to zalezy od regionu i czy firma szuka oszczednosci;) Samachody to nie VAN, bo to osobowki z siedzeniami z tylu- regulernie wymieniane na nowe, sa ok. Wizyty to zalezy bo jak masz duze hale to mzoe wyjsc ci nawet 4-5. Klientow nowych raczej nie, chyba ze cos duzego sie otworzy. Faceci baby sa jako PH roznie. Awans - slabo ale jesli nie pracowalas w takiej duzej firmie to duzo sie nauczysz jako PH

Zostaw merytoryczną opinię o Perfetti Van Melle Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfetti Van Melle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Perfetti Van Melle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfetti Van Melle Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfetti Van Melle Polska?

Kandydaci do pracy w Perfetti Van Melle Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfetti Van Melle Polska