Master Mot Grzegorz Master

Kraków

Opinie o Master Mot Grzegorz Master

Ola 2014-02-27 11:09
Byłam ze swoim autkiem, ogólnie jestem bardzo zadowolona, miła obsługa, wyjaśnili usterkę, pokazali części uszkodzone, i zapłaciłam nie dużo, a dodam, że byłam wcześniej w innym serwisie gdzie nie dość że sobie nie poradzili z usterką to jeszcze zdarli kasę. Dlatego polecam Master Mot
Barbara 2015-09-01 08:41
Podstawiłam auto rano po paru godzinach miałam telefon z informacją ile będzie kosztowała naprawa. Popołudniu miałam już auto do odbioru. Jak dla mnie wszystko okej. Polecam
grom 2016-05-20 21:10
na ich stronie może nie ma ofert, ale jest propozycja innej współpracy :) "Firma Master Mot poszukuje wyłącznych dystrybutorów regionalnych, podmioty zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą formularza lub telefonicznie 0 501 470 224", jeśli jesteś zainteresowany zulek
Stażystka 2017-01-19 13:28
Odbywałam 6 miesięczny staż w biurze z Urzędu Pracy, tematyka techniczna trochę ciężka dla osoby mało technicznej, ale po szkoleniach jakoś szło to ogarnąć :) Miła atmosfera, pomocni ludzie, fajne podejście opiekuna stażu.
Karolina 2017-08-09 08:58
@Stażystka a chciałabyś opisać szerzej temat stażu? Czym dokładnie się zajmowałaś? Na pewno zainteresuje tu osoby, które chciałyby skorzystać z takiej możliwości.
Zostaw swoją opinię o Master Mot Grzegorz Master - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master Mot Grzegorz Master