Master Mot Grzegorz Master

Kraków

Opinie o Master Mot Grzegorz Master

anonim 2011-08-17 16:27:32
jakby nie dwie bardzo mile osoby to atmosfera katastrofa, wyczuwa sie ja juz przy wejsciu (zwlaszcza od jednego PANA, ktory chyba robi laske tm pracujac i odzywajac sie do ludzi). krzycza na klienta, nie szanuja sie nawzajem, szef mily na poczatku a potem pokazuje pazurki, wyplata tez porazka, jak mozna tak[usunięte przez admina]ludzi!!!!!!!! proponuja AZ POL ETATU!!!! dzieki Bogu, ze tam nie pracuje. NIE POLECAM
Bartek 2013-05-10 11:59:01
Mastermot...pracowałem tam miesiąc i naprawde omijajcie to miejsce.
Pół etatu czyli 10 godzin dziennie,na tydzień wypłata pod stołem 300pln na dodatek na czarno bo na umowe jak to grzesiek mówi cytuje"szkoda papieru"
Firma dziad,prywaciarz który wykorzystuje obecną sytuacje na rynku pracy i wykorzystuje młodych ludzi oferując im złote góry.
Potwierdzam co kolega powiedział wyżej ten z brodą metal powinien iść na bębenkach pograć i nie robić takiej łaski do klienta a dla grzeska tzn. szefa jedyne wyjscie to stryczek.
Osoba która sie tam przyjmie niech uważa bo z samochodu lubią rzeczy wypadać a potem TY musisz za to zapłacić...
PORAŻKA
Ola 2014-02-27 11:09:05
Byłam ze swoim autkiem, ogólnie jestem bardzo zadowolona, miła obsługa, wyjaśnili usterkę, pokazali części uszkodzone, i zapłaciłam nie dużo, a dodam, że byłam wcześniej w innym serwisie gdzie nie dość że sobie nie poradzili z usterką to jeszcze zdarli kasę. Dlatego polecam Master Mot
MIRRO 2014-04-09 08:55:58
Ja mam odmienne odczucie. Byłem tam w ubiegłe wakacje z Audi A4. Nie dość, że mi nie założyli części za które policzyli to na dodatek następnego dnia klimatyzacja padła i trzeba było kupić całą nową pompę. Dla niedowiarków informuję, że byłem u rzeczoznawcy, który potwierdził moje wątpliwości i powiedział, że ta firma znana jest w środowisku RZECZOZNAWCÓW..:) Mało kto decyduje się na zgłoszenie tego do odpowiednich instytucji bo to skórka za wyprawkę. Wiem że mieli jakieś sprawy w sądach ale z firmami, którym robili samochody firmowe (mroźnie) i tam poszła gruba kasa...:( Właściciel tej firmy o tych procederach wie bo z nim rozmawiałem i ściemnia ile się da więc nie wróżę im długiej przyszłości w dobie internetu...!

REASUMUJĄC MIAŁA PANI DUŻO SZCZĘŚCIA.
John 2014-07-11 11:23:09
Też mam negatywną opinię sprzedają chińskie kompresory do klimatyzacji które sami sprowadzają polecają je jako niezawodne u mnie padł po 1 roku i 1 miesiącu kolega też założył ich kompresor w ciągu roku wymieniał 3 razy i właściciel stwierdził że jest to jednostkowy przypadek zdecydowanie nie polecam.
Barbara 2015-09-01 08:41:15
Podstawiłam auto rano po paru godzinach miałam telefon z informacją ile będzie kosztowała naprawa. Popołudniu miałam już auto do odbioru. Jak dla mnie wszystko okej. Polecam
grom 2016-05-20 21:10:42
na ich stronie może nie ma ofert, ale jest propozycja innej współpracy :) "Firma Master Mot poszukuje wyłącznych dystrybutorów regionalnych, podmioty zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą formularza lub telefonicznie 0 501 470 224", jeśli jesteś zainteresowany zulek
Zostaw swoją opinię o Master Mot Grzegorz Master - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master Mot Grzegorz Master