Opinie o USKI POLSKA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy USKI POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie USKI POLSKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o USKI POLSKA w Kraków

Maria.

Polecam pracodawcę! Zarobki, atmosfera, możliwości rozwoju.

Edyta
@Maria.

A jakie są możliwości rozwoju? Macie jakies szkolenia? :)

Maria
@Edyta

Tak, są szkolenia. Produktowe, sprzedażowe, kierunkowe, zależnie od potrzeb.

Paulina
@Maria

A jak są organizowane? Pracownicy grupowo zgłaszają swoje zainteresowanie daną dziedziną? Indywidualnych nie ma?

Maria.
@Paulina

Pracownicy zgłaszają swoje potrzeby. Jeśli temat dotyczy większej ilości osób, szkolenie jest w grupie. Jeśli temat i potrzeba są jednostkowe, realizacja też jest indywidualna.

Paulina
@Maria.

Rozumiem czyli elastycznie, to dobrze. Ciekawa jeszcze tylko jestem jakie tematy przeważnie są zgłaszane?

Maria
@Paulina

Tematyka produktowa, związana z oferowanymi programami edukacyjnymi, np. nowo wprowadzane kursy, nowe elementy w starszych rozwiązaniach lub sprzedażowa, prezentacja i dobór właściwych rozwiązań, kontakt z klientem, uczniem.

Sowa

Kapitalna forma kursu! Dzieciak pozyskał masę umiejętności edukacyjnych (m.in. super czytanie!), a odbyło się to bez zadęcia naukowego. POLECAM!!!

Łukasz.

Polecam USKI!

Mateusz.

Dobry pracodawca - polecam!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mama z Lubelskiego

Witam, zdecydowanie polecam kursy w szkole USKI - w szkołach publicznych każą dzieciom się uczyć, a nie mówią w jaki sposób mają to robić. USKI idzie z duchem czasów jakie się zmieniają.

Krzysiek.

Polecam tego pracodawcę! Rzetelna firma. Szkoli, uczy roboty i daje zarabiać pieniądze.

Mariusz.

Rzetelna firma, dobry pracodawca. Polecam!

Małgorzata
@Mariusz.

Możesz coś więcej napisać? Dużo jest pochwał, ale wszystkie bardzo ogólnikowe. A chciałabym wiedzieć jak z zarobkami, czy jest rozwinięty socjal?

opiw

Firma od wielu lat na rynku z renomą, najważniejszy aspekt sprzedaż produktów które DZIAŁAJĄ!!

Marta.

Bezpieczna firma na trudne czasy. Polecam!

Karolina.

Polecam USKi! Warto związać się na dłużej.

Dorota.

Firma, w której można się rozwinąć i spokojnie zaplanować swoją przyszłość. Polecam!

J.B

Merytoryczna wiedza, praca godna polecenia

Darek.

Polecam pracodawcę. Dobrze płaci i jest w porządku.

Henryk.

Jako stosunkowo młody stażem pracownik polecam ze względu na szkolenie, przygotowanie i wprowadzenie do pracy. Reszta "wyjdzie w praniu". Póki co, wszystko mi odpowiada!

@Henryk.

A jak długo trwa te wprowadzenie do pracy ;)?

Henryk
@Piotr

Przygotowanie, szkolenie i podstawowe wprowadzenie do pracy zajęło ok. miesiąc czasu. Później można rozpocząć samodzielne działania. Nadal polecam!

Kornelia.

Polecam ze względu na atmosferę. Przyjazne miejsce do pracy.

Beata.

Porządna firma. Polecam na dłużej.

Polecam USKI. Partnerskie relacje z przełożonymi, świadomość wspólnego celu i wspólne do tego celu dążenie. Dobra atmosfera i dobre pieniądze.

Magda.

Polecam tę firmę! Fajnie się pracuje i dobrze zarabia.

Karolina.

Oferta dla ambitnych, chcących pracować, rozwijać się i dobrze zarabiać. Polecam!

Edyta
@Karolina.

Opowiesz coś więcej do pracy tam? Skoro jest dla ambitnych, to jakie są obowiązki? A te dobre zarobki to ile mniej więcej?

Janek

Bardzo dobra firma. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o USKI POLSKA - Kraków

• Jak się pracuje w USKI POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy USKI POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w USKI POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 254 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy USKI POLSKA?

Kandydaci do pracy w USKI POLSKA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

USKI POLSKA