Opinie o USKI POLSKA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy USKI POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie USKI POLSKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o USKI POLSKA w Kraków

marko 10

Dużo piszecie że zarobki są wysokie a konkretnie jakie takie średnio ? jaka umowa w 1 miesiącu?

@Kaziek

Co rozumiesz poprzez dobrze pracujesz? Tam ile h dziennie, ile spotkań pozwala na takie zarobki?

Tadeusz Nowy wpis

Fajna praca,dobre pieniądze.

Łukasz ze Śląska Nowy wpis

Konkretne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne,bardzo na czasie-więc produkt z którym świetnie się pracuje.Wynagrodzenie jest bardzo ok.Są również premie dla najlepszych Konsultantów.

Pati Nowy wpis

Bardzo dobre warunki współpracy i co również istotne dobra atmosfera w firmie.

Wojtek- woj.opolskie Nowy wpis

Mega pozytywne zaskoczenie od pierwszych dni.Przełożeni na których zawsze można liczyć,bardzo szeroka oferta produktów i co chyba najważniejsze można zarobić naprawdę fajne pieniądze.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Nella

Jak widzę, zgadzam się z większością: kurs daje niesamowite umiejętności. Mam dwoje absolutnie różnych dzieci na kursach i każde z nich jest rzeczywiście prowadzone indywidualnie, bo u każdego chodzi o zupełnie inne problemy. Efekty są zdumiewające.

Jacek

Jak najbardziej polecam pracodawcę.Bardzo pomocni przełożeni i super atmosfera w firmie.

Seweryn.
@Jacek

Zgadzam się. Dobra atmosfera i ludzie, na których można liczyć. Polecam!

Marta.

Polecam USKI! Firma godna zaufania!

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie USKI POLSKA na Lektor języka angielskiego? 29 września ogłoszenie na Lento.pl.

Marek.

Polecam USKI! Z perspektywy dwóch lat mogę powiedzieć, że była to dobra decyzja. Gdybym miał podjąć ją raz jeszcze, zdecydowałbym tak samo ????

Natalia.

Polecam pracodawcę! Warto pracować z USKI!

ko Zbigniew
@marko 10

zarobki większa niż średnia krajowa wszystko zależy od tego co wybierasz jaką formę. Firma elastyczna jest jeśli chodzi o zatrudnienie czy UOP czy B2B. Najwiecej osób zatrudnionych to konsultant/przedstawiciel handlowy, wiadomo zarabiają Ci co sprzedają kursy. Prowizja niespotykana nigdzie indziej a przepracowałem w sprzedaży bezpośredniej ponad 10 lat. Obecnie jestem tutaj 2 rok i zarobki jak i ważniejsze pieniądze zawsze na czas. Wspomnę tylko o tym jak firma się rozwija wystarczy poczytać na necie, lub wejść na www czy inne media.

Kaziek
@marko 10

Ja pracuję prawie rok i jestem zadowolony z zarobków, bo dosłownie nie ma górnego limitu + nagrody. 10k netto na luzie jak dobrze pracujesz

dzięki

@Kaziek

Karina.

Polecam USKI! Firma, ludzie godni zaufania.

Popi

Dzień dobry, podoba mi się oferta firmy. Rozważam wysłanie cv i listu motywacyjnego. Mieszkam pod Warszawą i zastanawiam się czy prace dydaktyka moglabym wykonywać w pełni zdalnie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Marysia.

Świetne relacje zarówno na poziomie współpracowników / zespołu, jak również z przełożonymi. Atmosfera, która sprzyja pracy i zarobki, które motywują do wysiłku. Polecam!

Bardzo dobra współpraca,świetni ludzie pracujący w firmie.

Wojtek

Znakomita współpraca,świetni ludzie,godziwe pieniądze.

Czy w USKI POLSKA jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Agnieszka

Bardzo pozytywni ludzie i rewelacyjne kursy- mega przydatne jak na obecne czasy.Praca z możliwością rozwoju.

Tomek opolskie

Super kontakt z grupą i świetne wsparcie opiekuna regionu.Mozliwość rozwoju i dopasowania godzin pracy.

Darek

Możliwość współpracy z fajnymi ludźmi i zarabiania fajnych pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o USKI POLSKA - Kraków

• Jak się pracuje w USKI POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy USKI POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w USKI POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 254 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy USKI POLSKA?

Kandydaci do pracy w USKI POLSKA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

USKI POLSKA