PPG-Strzegom

Wrocław

Opinie o PPG-Strzegom

PIOTR 2014-02-15 23:09:17
PPG-Strzegom, to solidna firma. Oceniam ją pozytywnie.Poleciłbym w niej zatrudnieni.
Władek 2014-02-15 23:17:42
Miałem okazję pracować w firmie PPG-Strzegom.Oceniam ja pozytywnie. W pracy panowała dobra atmosfera. Szef potrafił wywiązywać się z obietnic danych pracownikowi.
kerkyra 2014-10-07 23:57:47
Polecam firmę PPG_Strzegom.
Jarek 2015-02-23 23:56:55
Kostka granitowa zakupiona przez nas w tej firmie jest dobrej jakości. Firma rzetelnie wywiązała się z dostawy materiału.
Marek 2016-03-18 22:49:41
PPG_Strzegom oceniam pozytywnie. Mają dobrej jakości materiały. Zrobiłem przedpłatę. Towar dojechał na moją budowę w umówionym terminie. Polecam zakup materiałów granitowych w tej firmie.
Krzysiek 2016-03-19 23:37:33
Również jestem zadowolony z zakupu kostki granitowej w przedsiębiorstwie PPG-Strzegom. Mają materiały dobrej jakości. Transport organizują w dobrej cenie.
iza 2016-04-24 11:35:06
witam, kilka razy korzystałam z wyrobów PPG-Strzegom. Co mogę zauważyć oprócz oczywiście wysokiej jakości materiału?? Świetna, profesjonalna obsługa. Szybko wyznaczony termin dostawy, a sama dostawa na czas.
Jarosław 2016-11-26 23:11:53
W PPG_Strzegom zakupiliśmy dobrej jakości kostkę granitową i płyty. Materiały spełniły nasze oczekiwania. Transport zorganizowany przez firmę był w bardzo przystępnej cenie. Doradztwo kompetentne. Z pełną odpowiedzialnością polecamy zakup materiałów granitowych w Przedsiębiorstwie Przerobu Granitu-Strzegom.
Zostaw swoją opinię o PPG-Strzegom - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPG-Strzegom