Opinie o FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD odbywa się w siedzibie firmy?

Pracownik Nowy wpis

Polecam pracę. Wszytko na czas. Bez lewizny.

Beata

no to teraz jestem ciekawa czy po roku od takiej skargi na forum odnośnie braku jakichkolwiek benefitów, firma coś ludziom dorzuciła? doradca na jakie warunki aktualnie się tu pisze? widziałam kiedyś, że podobno przysługuje tu jakiś system szkoleń zapewniający rozwój... omówi ktoś ten dzisiejszy?

Pracownik Nowy wpis
@Beata

Tak. Są kart multisport... ubezpieczenia gruowe. I można też ubezpieczenie zdrowotne. Ogólnie polecam

Grzegorz

Widać że ostatni rok wpłynął na duży plus tej firmy. Dużym plusem okazały się zmiany kadrowe. BRAWO

Mirosław Nowy wpis
@Grzegorz

Jakie zmiany kadrowe masz na myśli? Wymienili kogoś na kierowniczym stanowisku bo zwykle to ma wpływ na prace. Przyjęli więcej nowych osób?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD? Można dołączyć rodzinę?

Szczery

Brak jakichkolwiek benefitów... Firma ma kilkanaście lat, a właściciele nie inwestują ani w obiekt, ani w pracowników.

Tomi2107

Stanowczo nie polecam . Obsługa samochodów powypadkowych straszna , pan który mnie obsługiwał był obrażony że przyjechałem . Zdenerwowałem się okropnie na to co wygadywał, okazało się że to pan zrezygnował z wykonania usługi naprawy. Straszna obsługa !!!!

Mateusz

Ciężko jest na obsłudze klienta ?

Mirek

Obsługa wydaje się miłą ale z profesjonalizmem ma mało wspólnego. Aby tylko wyciągnąć kasę od klienta. Trzeba pilnować i zadać jawności obliczeń kosztów napraw.Potrafia wpisać nawet chodzenie wkoło do rachunku. NIE POLECAM!

Radek

Dobra firma i pracodawca ale jednocześnie wymagająca i to pewnie jest powód do narzekania.

Nie polecam tej firmy ... Szukanie byle jakis wymówek zeby zwolnic pracownika badz odebrac mu premie za byle co .. brak szacunku do pracownika , napieta atmosfera i brak zyczliwosci .. odradzam ta firme jesli chcecie oszczedzic sobie nerwow , do tego problemy alkoholowe niektorych pracownikow tzw. wyzszej posady nie pomagaja w relacji i dobrej wspołpracy w firmie.

Zna ich

Właściciel firmy nie ma szacunku dla ludzi, którzy tam pracują. Najważniejszy jest zysk. Jeśli ktoś generuje duży zysk jest ok. Jak nie to się go pozbywa. Bez żadnych skrupułów. Napięcie, stres, nerwy. Duże wymagania ale brak inwestycji w pracowników by mogli sprawnie, szybko i wydajne pracować. Problemy muszą rozwiązywać sami. Nie polecam.

Od ostatniej opinii związanej z FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Zna ich

Czy w obrębie jednego działu w FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Zna ich

Ha ha, tak, tam jest jeden lider KASA! Musisz pracować więcej niż to możliwe. Może wtedy będziesz na chwilę FAJNY...

Fordziarz..

Już nigdy tam mój FORD nie przekroczy wjazdu do serwisu.Wszelkie podziękowania za opinię negatywną kieruję do pseudo Dyrektora J.G

Antek

Czy firma organizuje szkolenia dla pracowników ?

Ttt333

Cieszę się że już tam Nie Pracuje. Jeden z kierowników Nie ma pojęcia o naprawie samochodów, wie tylko to Co czyta na onecie czy Interi. Patrzą tylko swojego interesu dlatego współczuję właścicielowi że im ufa. Proponuję przyjżeć się im działania dokładniej.

Jerzy

Malkontent zawsze znajdzie powód do narzekania!! Jest spoko firma dla chcących pracować.

Wikar Podhale nie polecam. Bardzo mało płacą, przestarzały sprzęt na serwisie, stare komputery, brak szkoleń i wielu niezbędnych rzeczy do pracy.

Myślę że potencjalni i byli pracownicy nie zawracają sobie głowy tym miejscem, teraz większość wpisów to kryptoreklama usług firmy a nie nie treść związana z przeznaczeniem tej strony. To jest miejsce na rzetelne informacje o pracodawcy i opinie pracowników, a tu mamy wpisy jak bardzo klient jest zadowolony z usługi. Dziwi mnie to że nikt tego nie moderuje, takie wpisy są niezgodne z regulaminem.

Stella

Czy dobra praca w firmie jest powodem tej ciszy na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD - Kraków

• Jak się pracuje w FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD?

Zobacz opinie na temat firmy FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD?

FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD