Opinie o Automeritum s.c. S.Wojdak-Chałupczak, C.Chałupczak w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Automeritum s.c. S.Wojdak-Chałupczak, C.Chałupczak, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Automeritum s.c. S.Wojdak-Chałupczak, C.Chałupczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automeritum s.c. S.Wojdak-Chałupczak, C.Chałupczak w Kraków

Marek Nowy wpis

Czy w firmie zauważalna jest duża rotacja ?

GrubyKot Nowy wpis

Genialna atmosfera pracy w krakowskim biurze! Z realizacją planów sprzedażowych nie ma dużych problemów, bo firma dba o jakość sprowadzanych aut i nie ma się naprawdę do czego w tej kwestii przyczepić. Ekipa w biurze pomocna, wprowadzają w pracę i wyjaśniają wątpliwości. Prowizje ok. Polecam wszystkim, którzy wiedzą co nieco o motoryzacji i chcą się w temacie sprawdzić sprzedażowo. Lubię atmosferę w Automeritum s.c. S.Wojdak-Chałupczak, C.Chałupczak za: Zgrany zespół sprzedażowy.

Łukasz Nowy wpis
@GrubyKot

Prowizje są procentowe od ilości sprzedanych aut, czy od wartości samochodu? Napisz, czy prócz tego pracodawca obejmuje pracowników pakietem socjalnym lub szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje zawodowe? Można się starać o awans lub podwyżkę? Pracując na swoim stanowisku, musisz mieć wykształcenie techniczne i dobrą znajomość branży motoryzacyjnej? Jak to wygląda w praktyce?

Mark Nowy wpis
@Łukasz

przyjmują teraz do pracy? napisz o tym

Helena

@Olaf, piszesz o wysokich wymaganiach sprzedażowych. Firma zajmuje się sprzedażą używanych samochodów, więc premia zależała od Twoich wyników. Piszesz, że inne sprawy dotyczące zatrudnienia były w porządku. Czy mogłeś liczyć na szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe? Poleciłbyś tę firmę innym użytkownikom forum, którzy poszukują pracy?

Helena

@LucekKRK, mógłbyś napisać jakich kwalifikacji wymagał od Ciebie pracodawca na stanowisku, na którym pracowałeś i jaki miałeś zakres obowiązków? Czy atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami Ci odpowiadały? Przyjazne otoczenie w firmie często jest elementem motywującym do pracy. Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Olaf
@Helena

Pracowałem kilka miesięcy i było ok tylko ciężko wyrobić sprzedaż żeby zarobić na premie. Trochę wyśrubowane wymagania, ale inne sprawy ok.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Automeritum s.c. S.Wojdak-Chałupczak, C.Chałupczak? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

LucekKRK

Firma dramat, pracowałem tam przez chwilę ale szybko zrezygnowałem, oczywiście chcą żeby zakładac swoja działalność i tracić preferencyjny ZUS, podstawa marna a plany sprzedażowe wzięte z palca, do tego dyrektor handlowy to jakiś kosmita . Firma nie rozwojowa NIE POLECAM !

Jasiek

Czy jest jakiś powód, że taka cisza jest na forum?

Helena

Czy ktoś mógłby napisać jaka atmosfera panuje w firmie Automeritum? Zachęcam do wyrażenia opinii na temat pracy w tym miejscu.

Anakonda
@Helena

Dramat ....

Jeżeli pracowałeś w firmie Automeritum S.C. Piotr Sikorski Cyprian Chałupczak to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Automeritum s.c. S.Wojdak-Chałupczak, C.Chałupczak - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Automeritum s.c. S.Wojdak-Chałupczak, C.Chałupczak
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
Automeritum s.c. S.Wojdak-Chałupczak, C.Chałupczak