Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

złotówa

ITD dzisiaj trzepało taksówki w 4 miejscach równocześnie a za tych buraków z EKO to się nie biorą,wy tu pierdołami się zajmujecie zamiast działać. Obgadywać wam łatwo bo jesteście anonimowi ale powalczyć na mieście z nieuczciwym przewozem to nie ma komu.Jaja to wy chyba macie ale same wydmuszki albo zbuki. Brać się do roboty i wsiadać po dwie osoby do eko, przejechać kilometr i przed zakończeniem kursu dzwonić po drogówkę albo ITD.Dają im takie kary ,że w końcu im się odechce jazdy tylko się musimy za to zabrać. A przez takie cio...ty,które tu piszą to rynek taxi skończy marnie. Betony niby tu się wypowiadają, chyba betonowanie to im się marzy i nie mają pojęcia jak to naprawdę wygląda.Brać się do roboty!!! sami możemy wykończyć eko oszustów i skończcie się przechwalać i ględzić bo w Krakowie jest najgorsza atmosfera w tej branży. W innych miastach sobie poradzili ,a tutaj wszyscy płaczą i się wyzywają a tylko kilku coś robi.

@złotówa

Czemu tak walczysz z przewozami skoro oni wożą takiego klienta, którego ty nie chcesz. Powinno ci to być na rękę...

yahoo
@Klient tanich sieci

wiesz dlaczego walcze z tanimi przewozami ??? juz ci odpowiem bo jestem uczciwym czlowiekiem i uwazam ze kazdy kto korzysta z nielegalnego przewozu osob jest takim samym oszustem jak oni ja nie walcze z mega ani z icarem kierowcy icara i megi maja licenje taxi placa prowadza dzialalnosc maja kasy taksometry sa uczciwa konkurencja nie mam do nich nic a za ile chlopaki jezdza to ich prywatna sprawa jesli jest ktos legalnym taksowkarzem moze jezdzic nawet po 1 zl za km jego sprawa masz racje ja nie chce takiego klienta tak jak klient ma prawo wyboru najtanszej opcji ja nie mam nic do tego klient decyduje czy chce jechac za 1.8 zl czy za 2.8 zl a jesli chodzi o nielegalny przewoz bede z nim zawsze walczyl bo nie trawie oszustow i cwaniaczkow i szanowny kliencie tanich sieci jesli korzystasz z ich uslug jestes taki sam jak on niech kierowcy z przewozow zrobia licencje niech zaloza koguty wtedy drogi kliencie zrozumiem twoja decyzje ze chcesz korzystac z najtanszych przewozow ale legalnych drogi kliencie ale legalnych rozumiesz??? bo majac wiedze ze kierowcy sa nielagalni sam jestes oszustem wspierasz oszustow pamietaj o tym

Pinio

ta Alfa jeszcze nie wystartowała a już się skompromitowała gdzie te tłumy taxiarzy chcących tam Jezdzic podobno to miała być alternatywa ?

jajcar

Nowy cennik Alfa: 1,70/2,50/3,50/4,50 Która to już wersja? Piąta? Żałosne...

@jajcar

Zdecydowanie za drogo nie będę jeździł z nimi...

franek

Brak zdjęcia ~Stefek o swojej partii PO : Niesiołowski o Platformie w "Gazecie Wyborczej: nr 168, 20 lipca 2001: " PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm. Liberałowie udowodnili, że nie mają żadnych, najmniejszych kwalifikacji ekonomicznych, i nigdy w żadnej koalicji; gdyby do takiej kiedykolwiek doszło; nie mogą obejmować resortów ekonomicznych, bo zrujnują kraj. Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO. Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie."

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2,80/4,20

Panowie z normalnymi stawkami może oklejmy się hasłem TAKSÓWKI DLA BOGATYCH !!!!!!!! Ci co z nami jeżdżą jeździć będą dalej a męczybiedoki przestaną zadawać głupie pytania ... a za 20 zł na Plac Centralny to dojedziemy ... zawieszenie głosu bo to pytanie retoryczne delikwenta ??

baloo

Przy dobrych wiatrach ekostrefy zaczną obowiązywać za 12mnc.

Jasio
@baloo

i niby kto miałby to sprawdzać? może straż miejska ? tak samo jak sprawdzają strefę B? hehe, mogą skoczyć i obtoczyć z tą ekostrefą, wszyscy będą jeździć tak jak teraz

www

Ta ekostrefa to nic pewnego, ale jestem za. Ubyłoby trochę brzydko pachnącej konkurencji w wieku emerytalnym.

Betonik

Rewelacja z tą ekostrefą :) Ja mam auto z 2009 roku wiec spoko mniej dziadków w polonezach wiecej kasy dla mnie :)

@Betonik

Musiałbym rozumu nie mieć żeby z betonem do domu wracać. Cena x3 tyle co w koniczynkach...

Betonik
@Klient tanich sieci

Tak wiem jesteś z tych co stoi z dziewczyną w ulewnym deszczu ona moknie , leje sie po niej , tapeta spływa a Ty stoisz jak ta ..... i dzwonisz usilnie na ICARA , po 20 minutach prób wsiadasz do Betona jedziesz 3 km i nagle sie okazuje że zapłaciłeś 5 zł więcej ! Dostajesz ataku padaczki bo nie możesz przeżyć że wczesniej w knajpie wydałeś 200 zł a teraz jeszcze 5ke w plecy . Dramat......

@Klient tanich sieci

na litość boska ... jakie ma znaczenie z kim Ty chcesz jeździć ?? przecież te twoje bidne grosiki, za które chcesz wrócić do domu po piwie w taniej knajpie nie maja znaczenia w mieście turystycznym. Nikt przy zdrowych zmysłach na Ciebie nie czeka. Po co mam Ciebie wozić za jakieś absurdalne stawki jak w tym samym czasie na mieście nie brakuje turystów płacących kilka razy więcej. Czemu Ty myślisz, ze nam na Tobie zależy ?? czemu chcesz nas szantażować swoim bidnym portfelem?? Przyłazi taki do auta pyta o cenę za kurs ... oczy wybałusza... dziwi się ... próbuje negocjować .... żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo wsiadasz i jedziesz a taksometr powie ile to kosztowało albo się upewniasz o wycenę kursu i wsiadasz lub dziękujesz i rezygnujesz bo nie stać cię. Cała reszta tego teatru to jakiś obciach ... nie wstyd wam ?? Chcecie mieszkać w Krakowie, bawić się na mieście a zachowujecie się jak najgorsze biedoki.

Złotówa!

Wszyscy sie tu kłóca...A Uber sie rozkręca w najlepsze...ehh boje sie najgorszego :/

x

weź spie.... trolu. Do dzieła, no już !

Alterego

Panowie po co się kłócić , przecież wiadomo ze kto nie wygra będzie miał głęboko w dupie wszystkich

Badania

Z wszelkich badań wynika, że na PO i komor głosują głównie ludzie dobrze wykształceni i otwarci na świat a na pis i dudka ludzie o małym zasobie wiedzy i głównie z prowincji. Więc nie pisz głupot bo wyprany mózg to masz ty przez maciorka i prezesika 150cm w kapeluszu.

cogito
@Badania

hahahahahahahahahahaha ! O głupoto ! Parsknąłem w ekran gdy to przeczytałem ! :) Boże co za imbecyle tutaj się produkują ! :-)))))))))) Jak widać nie ma się co dziwić że toto wylewa swoje żale przez pięć lat na forum najtańszej, najgorszej sieci taksówkowej i jeszcze będzie wmawiać innym że toto jest dobrze wykształcone i otwarte na świat hahahahahahah ! :-)))))) Nic tylko wziąć bata i zagonić bezmózgowie do czworaków z których wyszło ! :-)))

sraczka ci sie uda

No i mamy klasycznego pisiora hehe. Wyrzygać się, zbluzgać wszystkich dookoła, wysrać jadem. Takie to właśnie towarzystwo wykształcone pcha się do koryta. Hihi a tak się składa że mnie na taryfce jest dobrze i skowyt na forum to słychać od ciebie frustracie. Życie ci się nie udało, wszystko jest zle i to wina wszystkich dookoła(największa Bronka oczywiście) tylko nie twoja. Napisałbym że jest mi przykro, czy żal mi ciebie albo coś takiego, ale tak nie jest. Po prostu olewam cie prostacki frustracie i tyle

To się uda

Mnie i większości polskiego społeczeństwa koło tyłka akurat robi Komorowski i jego partia, a nie Gowin. Gowin to nic nieznaczący pionek i śmiech na sali. Wchodząc na to forum zapomniałem jednak, że bryluje tutaj samo pustogłowie, którego horyzonty myślowe kończą się na taksówce i dla którego za trudne jest do zrozumienia, że to czy będą mieli co do gara włożyć zależy tylko od tego w jakiej sytuacji gospodarczej jest ich kraj i na ile jest zadłużony / rozkradziony i jaka hołota nim rządzi. Rzeczywiście dla was pewne rzeczy są nie do ogarnięcia, skoro aż takie trudności sprawiało wam nauczenie się obsługi telefonu dotykowego. Adios.

Jacek

To forum chyba jednak nie ma zbyt dużej oglądalności....... Te komentarze gdy się je poczyta to raczej przepychanki dwóch bieda-taksiarzy z właścicielem bieda-firmy który zbił na niej majątek kosztem tych bieda-wyrobników. Zaglądają tu jacyś inni wyrobnicy z bieda-firmy ?

icar

upadłeś chyba na głowę.U nas od tygodnia lecą komunikaty, że ten kto zagłosuje na Bronka nie płaci abonamentu.Z tego co wiem to nawet najwięksi przeciwnicy sprzedadzą swój głos za 500 zł. Ty se głosuj na dudę to będziesz latał z karabinem na ruskie czołgi za Smoleńsk!! Poza tym jaki wpływ na taksówki w kraju ma prezydent ptasi móżdżku?!?!?!?

donkomorro

Jeśli się już wypowiadasz, to miej pojęcie o czym/kim piszesz, bo nie ma żadnego "Maciarewicza"

Jendrek

Gosciu, na glowe upadles???, mam glosowac na Kaczora i Macierewicza? No wiec z dwojga zlego to niech bedzie Bronek, czyli mniejsze zlo.

klient

Gizmo ja mam partnera to gumek nie potrzebujemy

złotówa

Nie dość,że jeżdżą na nielegalu to są totalnymi bezmózgowcami, bo jak można nazwać kolesi,którzy płacą 220-260zł abonamentu tygodniowo!!! Taniej wychodzi zrobić licencję za sto parę złotych i jeździć na legalu w sieciach gdzie dają firmowe auta. Ale na bezmózgowie widać nie ma lekarstwa. Ale może duże kary od ITD i Skarbówki ich z czasem nauczą rozumu.

złotówa

Darować koniczynkom??? Ty zas..rańcu, popierasz nielegalny przewóz?! Tfu szkoda nawet śliny na takiego fra....jera!!!

klient icara

A ja jestem bardzo cięty na taksiarzy.I dlatego założyłem sobie kamerkę i już przez tydzień raptem ok.10 nagrań z zajechaniem/wymuszeniem pierwszeństwa,jazdy na wprost z pasa do jazdy w lewo, zmiany pasa bez kierunkowskazu. Jednego Icara też nagrałem, ale jemu daruję bo w końcu mnie wozi taniej. A Wy czekajcie sobie na mandacik, skrzynka komendy, gdzie można przesyłać nagrania jest pojemna. I w taki sposób krakowanie będą wspierać ich ulubionego i głównego przewoźnika, czy to się komuś podoba czy nie;)

dr Wiktor Wektor
@klient icara

jakie ty musisz mieć mało ciekawe i nudne życie.. żal mi ciebie, biedny kmiocie

@klient icara

Popieram trzeba walczyć z pazernymi złotówami. Można jeszcze darować koniczynkom bo też jeżdżą tanio. Ale jak zobaczysz betona to wysyłaj bez zastanowienia i od razu to samo 919, wawel itp

@Klient tanich sieci

co jak co ale nikt tak nie łamie przepisów jak koniczyny na rejestracjach z końca świata... przyjedzie taki do Krakowa pracować na pseudo taksówce i pierwszy raz widzi rondo albo jedzie na Kazimierzu pod prąd !!! nagminne sytuacje ... najlepsi są na rejestracjach z Podkarpacia. Łyse opony, wyjący tłumik, rdza na nadkolach, brak progów, auto ugnojone do granic możliwości ... kierowca z podkrążonymi oczami ... dwudziesta godzina bez snu .... piaty dzień z rzędu ..... 400 h w miesiącu ...... przyniósł do domu 2 tys ... było dobrze bo nie miał większego przestoju inaczej musiałby pożyczyć .... Człowiek człowiekowi zgotował ten los .... jeździjcie dalej tanimi liniami i poklepujcie kierowców po ramieniu jacy to sa pracowici i im się chce !!!

klient
@2,80/4,20

Nie no pewnie, od teraz bede dzwonil i pytal po ile kurs i jesli bedzie za tanio powiem...NIE, ja chce drozej.Prosze Was nie badzcie zalosni. Sami kombinujecie, szukacie promocji, kupujecie rzeczy dumpingowane, a macie czelnosc innym wywody prawic-

@klient

najlepiej jakbyś nie dzwonił wo-gule...

Gizmo
@klient

Stara ci też robi ręką bo jest taniej ponieważ gumek nie trzeba kupowac?

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR