Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

koledzy o wchodzi nowa ustawa do centrum miasta Krakowa będą wjeżdżać tylko samochody spłęniające najostrzejsze normy, tj samochody poniżej 5 lat. Tak wiec za niedługo taksówek ubędzie HURRRAAA

@:)

jak się pospieszysz i będziesz miał lawe z dupy to 24h!!

baloo
@:)

Nie strasz,nie Strasz bo się zesrasz zakaz wjazdu dla aut poniżej normy euro4 najprawdopodobniej,ale tego jeszcze nie wiadomo ,euro 4 było od 2005 co nie zmienia faktu ze trochę złomu z taxi zniknie

kk
@:)

Pachnie mi tu sławciem i darkiem.Celowo sieją zamęt, żeby jeszcze bardziej brać kierowców icara za pysk. Biedni kierowcy icara i tak mają już dość tego syfu. Ci z najdłuższym stażem już odeszli. Zostali młodzi stażem a ich łatwiej można gnębić. Jednym słowem straszny SYF w icarze.

mi
@:)

Bucu nie wyłączaj nie ma zawiasu jak ci kuta............. nie stoji to leć na skarg do mamusi

i

W icarze nowy komunikat na terminalu WYŁĄCZENIE LOKALIZACJI - ZAWIESZENIE AUTA NA 24 GODZ. Już niedługo będzie wyjście do kibla w czasie pracy zawieszenie na 48godz.

i

300 za 10godzin to chyba w weekendową noc a nie w tygodniu.Nie te czasy.

ajo
@i

Zgadzam się kolego, lipa jest w icarze.

Tak strasznie nalatujecie na Icara, Megę, Barbakan, Eco, to w takim razie która sieć jest dobra. Odnoszę wrażenie, że Wy potraficie tylko zwalać winę za wasze niepowodzenia na prezesów poszczególnych korporacji. Jak jesteście tacy mądrzy to dlaczego Wy nie jesteście prezesami. Krytykować każdy potrafi. A ja chciałbym się tylko dowiedzieć w której sieci warto jeździć. Odpowie ktoś poważnie, czy znowu temat się rozmyje ?

ankieter

W icarze zarobisz 300zł za 10 godz. W Mega taxi 250 , Barbakan 200 , eko - 200 tylko uwaga na ITD reszta radio taxi ok. 150 na betonie 135 ale nie płacisz abonamentu a ciągnąc faję pod Coco 500 na godzinę .

ajo

Najmniej źle jest w icarze, ale że trzeba zainwestować w kasę fiskalną i taksometr więc szkoda sobie głowę zawracać, no chyba, że masz preferencyjny zus przez 2 lata.

@ajo

Niestety jestem na pełnym ZUSie, ale coś trzeba robić, a z tego co widzę nie jest dobrze na taksówce, ale żyć się da.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
???

Nie za bardzo kumam waszej solidarności z danymi korporacjami . Przecież każdy chce zarabiać skoro dana korporacja nie daje kierowcy zleceń to olać ja. Prezesi was olewają maja was w dupie wykorzystują a wy cały czas zwalacie wine na taksiarzy ze poszli co icara

ex

Taaaak... Jeszcze 5 lat temu wszyscy taksówkarze żyli z taryfy w miarę godnie.Zarabiali oni, zarabiali i prezesi.Dzisiaj zarabiają tylko prezesi. To co zrobiło tych dwóch gości zakładając icara to majstersztyk! Obiecali kokosy setkom przygłu... i ... dotrzymywali słowa (przynajmniej przez jakiś czas).Co prawda kierowcy tyrali po naście godzin dziennie, a raczej nocnie i wozili największy chłam, ale jeździli choć przy okazji zarzynali autka, bo stawka gowniana była.Pozostali prezesi zacisnęli więc pasa (swoim kierowcom) i też obniżyli stawki.Oczywiście kiedy można było unicestwić szmatowozy, bo nie każdy przygł... zdawał egzamin, to topniejące szeregi zasiliły sprzedajne dziwki. Po paru latach rynek ustabilizował się na tyle, że zarabiają tylko prezesi przyjmując coraz to nowych frajerów, a bezmózgie stada kierowców noszą im coraz to wyższe abonamenty. Nie ma co skamleć icaruski, bo to dzięki wam jest jak jest, więc morda w kubeł i lizać buciki preziów.Ja już to olałem.tylko 1900 na rękę i pełne ubezpieczenie, to nie kokosy,ale i urlopik i socjal i premia i wolne soboty,niedziele.Doceniam to teraz.A jak będę bardzo nawalony, to zamówię szambowóz i może się tam....

taxi to kupa
@ex

Sprzedajne dziwki powiadasz hmm. A co mieli robić taksiarze jak nie przechodzić do icara. Prezesi której korporacji robili cokolwiek żeby było więcej zleceń? Która siec dala reklamę do radia załatwiła jakaś firmę ? hotel. Zleceń było coraz mniej i mniej i mniej , prezesi ki dalej siedzieli w swoich biurach i debatowali i co wymyślili? gówno wymyślili.

be
@taxi to kupa

Nie powiesz chyba, że icaritas daje reklamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ex
@taxi to kupa

Weszła ustawa? Weszła.Musiały szmatki zdać egzaminy? Musiały.Już wtedy większość z nich miała zarżnięte auta, nie potrafiła zdać egzaminu albo nie dostałaby licencji, bo byli karani.Zostało ich na tyle mało, że nie mogli obsłużyć klientów i ci mieli już dość czekania godzinami na szmatowóz.Umarliby śmiercią naturalną. Ale nie.Nie pozwoliły na to sprzedawczyki z barbulandi, których blisko setka od kopa poszła na Przewóz.Dzięki nim icarek nie stracił klientów i rozwinął podcięte przez ustawę skrzydełka.Wcześniej wysyłali icarusków na miny, a potem zostali ich kolegami, dobre nie :) A hotele,firmy itp. są do teraz obsługiwane głównie nie przez icara. Nie zwalaj wszystkiego na prezesów, choć nie s bez winy, ale to taxiarze nawet zdejmowali koguty, żeby jeździć w szmatach.Konfidenci piep.....

taxi to kupa
@be

Anty radio wiem marne to pocieszenie

każdy chce być prezesem.ZAPRASZAM DO ICARA JAK BEDZIEMY JEDYNI NA RYNKU TO CENY NIE ZEJDA JUZ NA DÓŁ

tylko w icarze sa stabilne ceny i abonament w pozostałych korporacjach cały czas prześcigają sie z jak najniższymi stawkami a w icarze od poczatku założenia te same stawki i abonament w barbakanie podniesli abonament taksówkarzy juz tylko 400 a teraz jak zaczną przezbrajać taksometry to może zostanie 50 w dwójkach jest to samo wawel jest zamkniety reszta sie nie liczy Zapraszam DO ICARA to gwarancja STAŁOŚCI CEN ABONAMENTU u nas sie jeżdzi i to nie tylko w KRakowie zajrzyjcie na strone internetową gdzie jeżdizmy ZAPRASZAM I POZDRAWIAM

icar ostatni miesiąc
@:)

tak jeździ się zwłaszcza w dzień i za darmo bez czasówki, idiota. Icar pada i każdy to widzi, tylko jeszcze nieświadomi do was idą, cała reszta ma was w 4 literach. Teraz jest idealny moment na powstanie nowej sieci z abonamentem 250-300zł.

były icar
@:)

Brednie. Jeździłem w "i" od początku. I trochę za długo. Chamstwo i arogancja!! Kierowca - to 500zł i więcej nie ma nic do gadania. Ciągłe karanie, punkty karne, kary finansowe i brak zleceń. Zalogowanych kierowców ponad 200 i ciągłe stanie godzinami. Kursy np. z dolotem po kilka kilometrów - kurs za 9zł i klient czeka na resztę a po drodze jedzie jeszcze po flaszkę lub do Mc Donalda. Tak wygląda "i...." . Kierowcy nowi jeszcze się pchają ale długo nie wytrzymują. Taka jest prawda o icarze. Może ktoś zrobi sondaż wśród kierowców - ilu jest takich co jeżdżą od początku??? Na 100% twierdzę, że niewielu!!! A to świadczy o poziomie firmy. Gdyby była dobra firma to nikt by z niej nie odchodził!!! KU PRZESTRODZE NAIWNYM!!!!!!

kier
@:)

Stron internetowych można zrobić pełno ale to nie świadczy o tym, że się jeździ i że kierowcy zarabiają. Zarabiają tylko krwiopijcy bez skrupułów wyzyskujący kierowców. Biorą z góry abonament 500zł na miesiąc a później za byle co zawieszają nawet na tydzień. A zawiesić można za wszystko zgubisz naklejkę albo ktoś ci zdejmie i już kara !!!!

@były icar

jeden abonament 6 lasek w Tajlandi!!!

Alterego

Omijaj geriavit szerokim łukiem bo nie zarobisz nawet na paliwo

Pikador

Panowie pytanie mam do Was. Właśnie odchodzę z icaritasa. Czy polecicie mi Barbakan czy Dwójki? nie chcę juz jezdzic dla żadnej taniej linii. Wiem ze w barbakanie jest wiecej zlecen niz w dwójkach ale te rabaty. natomiast jak jest w tych dwójkach? słyszałem okreśclenie że to geriavit siec?

Zapraszamy do icara wszystkich kierowców barbakanu i dwójek gdyz i tak pomimo zaniżenia cen nie będziecie tam jezdzic a abonament należy płacić ten sam. Stwórzmy razem jedna duża siec w krakowie a reszta firm taxi niech upadnie, wiecie przecież ze zaniżanie cen i tak nie spowoduje że klijenci zaczna z wami jezdzic a z icarem jeżdża i beda jeżdzić, odejdzice od waszych dotychczasowych prezesów bo to dzieki nim icar dzisiaj jeżdzi a wy płacicie tylko abonament. ZAPRASZAM KOLEGÓW DO ICARA

tubiś

no to klops. dwójki przezbrajaja taksometry na 1,79 dzień 1,99 noc czasówka 20 zł. TO koniec taxi w krk

J-23

Oczywiście że wypytują gdzie kurs bo wybrańcy czekają na skwarki!!!A dla reszty pomyje!

bucuwa

Szkoda, że nie mogę podzielić Waszego entuzjazmu.. :( 4 razy próbowałam się przekonać i .. zostałam przy okazyjnych taksówkach: Za 1 i 2 razem cena była taka sama jaką zwykle płacę w korporacyjnej taksówce (stawki mają w dzień 2,30/km). Tym sposobem okazuje się, że stawka kilometrowa iCar jest dużo wyższa, bo tu nie ma opłaty początkowej (taxi narzuca 7 zł).Skusiłam się na iCar po przeczytaniu informacji na stronie internetowej, że przykładowa trasa: Wola Duchacka- Plac Centralny to tylko 29 zł i jakież było moje zdziwienie, gdy musiałam zapłacić 37 zł jadąc tylko 2 km dalej.. (za ten sam przejazd taksówką płacę 38-39 zł). Poza tym panowie trzymają się ściśle GPS-u i niestety nie zawsze wybierają najszybszą drogę do celu. A jeśli Waszego bloku czy ulicy nie ma na mapie..? To już w ogóle nie trafiają.. Za kolejnym razem pani na centrali zajęło mnóstwo czasu wypytanie mnie gdzie, skąd, dokąd jadę, po czym po dłuższej chwili milczenia orzekła, że i tak nie ma dla mnie samochodu.. :( W tym czasie mogłam już spokojnie siedzieć w taksówce i jechać do pracy.. 6.10.2009, 18:08 Ignoruj | Nadużycie | Link | Cytuj Wartościowa |

fe

Jaki masz staż w icar i co wiesz więcej o pracy w icar???

i c

Nie martw się. 1 lub 2 marca Tylko 500zł dla Rasia i Czerwca a późnij masz wolne.

forever icar:)

panwie o czym wy mowicie wk caly czas na 2 strony i nie ma kto roboty robic jestem od 6 do teraz 12 godzin mam 420 zl i 200 km codziennie robie takie dniowki i sie nie wysilam nie rozumiem was icar jest the best !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iiiiiiii
@forever icar:)

I pewnie nazywasz się Raś lub Czerwiec. Ile ci płacą na lewo za takie wpisy???

raci
@forever icar:)

Gość z Babińskiego pisze....ale, że dali mu laptopa !?

nerwus
@iiiiiiii

Rasiu sie bawi z Tajkami już tydzień i wraca do ciężkiej pracy /zbierać abonament/ od 2go marca. Darek jest w biurze sam to macie okazje go odwiedzić.

k
@nerwus

Dzisiaj był komunikat, że biuro " i car itasu " nieczynne. daruś pozazdrościł tajek sławciowi i sam skoczył na lewiznę. Ale 2 i 3 marca zgodnie będą zbierać datki od kierowców po 500zł. a jak będzie mało to we wtorki komisja i po 1000zł a co nie można lecieć na tajki? Można! Tylko żeby czegoś nie przywlekli.

xxx

gdzie zapraszasz podaj jakieś namiary na siebie i może troszkę więcej informacji

kierowca

Wszyscy wzajemnie się okładają. !!!!!! Czyli w i caritasie jest wszystko OK ? Kary finansowe po 1000zł , ciągłe zawieszanie kierowców bo jest ich za dużo a zleceń brak .... to już przeszłość ???? Myślę, że nie w tym kierunku zużywacie swoją energię!! Trzeba chyba się zastanowić jak walczyć z dyktaturą i reżimem w icarze. Tak przecież nie można funkcjonować. Gdyby tak kierowcy powiedzieli DOŚĆ. Nie płacimy najwyższego abonamentu !!! Nie jeździmy dla DYKTATORÓW pod nazwą sławek i darek kierowcy z barbakanu czas na was.!!!!

@kierowca

Masz rację!!!

dr Wiktor wektor

i jak tam? moje buraczki cukrowe? ;)

marek
@dr Wiktor wektor

Wrócił nasz przygłupas forumowy:) jak tam znajomość przepisów taxi? Dr witek wiesiek?

dr Wiktor wektor
@marek

witam cie mój ty owsikowy osobisty przychlaście :) mój ty buraczku cukrowy z rejestracją KRA :)

tax
@marek

Niewiarygodne :) Raz w życiu miałeś rację i euforia cię gościu nie opuszcza. Musisz mieć straszną samoocenę skoro się tak napawasz tym triumfem wiedzy. Powinieneś zrobić sobie zrzut ekranowy tego epokowego wydarzenia, albo iść z tym do dziennikarzy.Zrób sobie plakietkę "wiedziałem lepiej niż dr Wiktor wektor" i noś ją na swoim dresie.Co za żenujący koleś...

barbul

Z kad ta informacja ze schodzimy z cen??? Ktoś puszcza plotki.

staś
@barbul

Rozglądnij się wokół jakie są realia rynku TAXI w Krakowie , razem musimy przetrwać te trudne chwile obniżając taryfę na 1.69 zł/km .

barbul
@staś

To było dobre....hahaha. Razem musimy przetrwać te trudne chwile powiedział Staś wsiadając do swojego porsche.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR