Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

zzz

Jak tak czytam te wasze wypociny to się zastanawiam skąd u was tyle kompleksów. W dzieciństwie was ktoś skrzywdził czy po prostu jesteście lekko przytrzymani umysłowo. Od kilkunastu stron ani jednej sensownej wypowiedzi tylko kompletny bełkot i narzekanie. Nie nadajecie się do takiej pracy to wypad na budowę, tylko nie wiem czy tam sobie poradzicie bo trzeba czasami trochę pomyśleć i umieć się łopatą posługiwać, a to chyba przekracza wasze możliwości.

tax
@zzz

Twoich możliwości buraku to zapewne nie przekracza.Siedzisz na tym forum, bo pewnie trafiłeś tutaj przypadkiem.Id (usunięte przez administratora) wycisnąć sobie parę pryszczy przed lustrem i pomyśl przy tym dobrze, żebyś sobie resztek mózgu nie wycisnął.I nie każdego tak jak ciebie ktoś musiał krzywdzić w dzieciństwie.O swojej traumie opowiadaj gdzie indziej.

zzz
@tax

Przeczytaj sobie to co napisałeś kilka razy ze zrozumieniem to zobaczysz że miałem rację. To kompletny bełkot nic nie wnoszący do dyskusji. A co do traumy to chyba nie znasz znaczenia tego słowa, no ale czego można spodziewać się po osobniku, który zamiast argumentów używa wyzwisk. Moja rada - nie rób sobie więcej wstydu przed innymi użytkownikami tego forum. No ale to tylko moja sugestia a zrobisz co zechcesz, czyli pewnie znowu mnie zwyzywasz bo tylko to potrafisz.

Alterego

A ja wczoraj podjechałem po klienta na Szczepana o godz 4:30 rano i na postoju stała sobie koniczynka z kogucikiem na dachu a taksiarze nic

koniszko
@Alterego

bo taksiarze to są stare (usunięte przez administratora) boją się głośniej pierdnąc na postoju. tylko w gebie mocni. trzeba było wyjść z auta i albo gościa strzelić w miche albo zablokować i dzwonić po policje i straz miejska albo chociaż spuścic mu powietrze ze wszystkich kół

Hugo

To nie pierwszy raz taka akcja

pożyjemy, zobaczymy. wczoraj widziałem spoko akcję. dwóch betonów zgnoiło koniczynke z kogutem na dachu. chłopina pozbył sie kogucika, wszystkich naklejek i jeszcze zaliczył strzała w miche :) widok piekny i to wcale niedaleko od centrum miasta.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Rada betonów

Główna Rada Betonów instytucja coś w rodzaju zarządu postanowiła jednogłośnie że betony też schodzą z cen. Od kwietnia na kursy powyżej 100 km dajemy promocję w nocy z 4,20 i 8,40 poza miastem dajemy 20 % rabatu. Trzeba walczyć o klienta!!!!!!!!!

rolex

Haha, co za bzdury, jedynymi co schodzą z ceny to barbakAn.

xxx

odrazu zmniejszmy ceny na złotówkę po co co chwile przestawiać zegary ale pierdo.......licie głupoty

Gonzo

no dobra a co w takim razie z ta megą gdy zejdą z cenami na 1,69 i 1,8 w nocy? jak dlugo mozna sie dać gnoić?

Mega
@Gonzo

Co Ty pieprzysz? A ja slyszalem, ze mega zostaje na 1.80/2zl tylko barbakan schodzi na 1.69/1.80.. nie ma to jak pierd ulić glupoty

kandyb
@Mega

potwierdzam wiadomość kolegi Gonzo, mega od kwietnia jedzie z cenami w dół żeby konkurować z Uberem i koniczynkami. Niestety skończyło się taxi w Krakowie :(

arek

No to niestety barbakany musicie przyjąć to na klatę, naklejki juz przygotowanie,do końca marca macie czas na przestawienie zegara.

X

Nigdy nie widziałem tyle kuwet na postojach :) A podobno icar zawsze śmiga i nie musi stać na nich. Żenada.

bolo
@X

a jak fajnie sie minuje te pizdeczki co staja na postojach :) miodzio

icar

Ferie przyszly korkow brak,tylko g z tego jak po 100 aut o godzinie 17.... Wszystko w pizdu sie wali.

aicarek jajcarek

aicarek schodzi na 1,55 hit cenowy tylko w Krakowie

i caritas
@aicarek jajcarek

Zjeżdżamy z ceną w dół bo icar jest najlepszą i najtańszą siecią dla klientów a dla równowagi podnosimy abonament o 100zł bo kierowcy icaritas to najlepsze dojne krowy dla -- kierowców barbakanu sławcia i darcia.

Daruś

ale mega przecież od 1 marca zmniejsza stawki na 1,69 w dzień i 1,80 w nocy. To już sam nie wiem czy nie lepiej po prostu zostac betonem bo nawet na suchy chleb się nie zarobi...

barbakan przezbraja liczniki na nizsze ceny juz nie będzie rabatów ma jeżdzić jak mega wiec chyba njlepiej przejść do megi przynajmniej nie ma bezgotówek i abonament niższy

barb
@:)

Jeżdżę w barbulandii od kilku lat i podobnie jak wielu których znam głównie z powodu możliwości jazdy ze słupa po 2.30/3.50.To jakieś kilkadziesiąt kursów miesięcznie i zdecydowana większość klientów nie narzeka na cenę kursu. Gdyby kubeł i koniorz kazali zmienić stawki na te sztywne śmieciowe, to w barbakanie już nie będzie miał kto płacić abonamentu.Nie dlatego, że gdzie indziej jest lepiej, tylko dlatego, że każde upodlenie ma swoje granice. Ja i przynajmniej kilkudziesięciu których znam zwijamy manele. Ostatni gasi światło. I nie zasilimy szeregów szmat.Wszystkie sprzedajne dziwki już tam są :)

barbul
@barb

Ale Pier...lisz ,i gdzie pójdziesz do dwójek? Razem z ta setka kierowców?Rozumiem cię ze się wkur..isz, mi tez to nie pasuje ale każdy sobie policzy czy lepiej jeździć czy stać. Ja wole jeździć. Uwazam ze cennik megi to przesada ale jakby zostawili na stale takie ceny jak po rabatach 20 i 30 i 6 zł na wejście to jest do przeżycia.........trudno takie wymogi rynku (kapitalizm i ciągła walka o klienta) .barb. Widzę ze nie widzisz co się dzieje a ty żyjesz tym co było 10 lat temu.......a wogole to skąd ta informacja ze schodzimy z cen?????

i gra gitara
@barb

Każde upodlenie ma swoje granice?, e tam nie znasz się;). Wystarczającym upodleniem jest to że teraz nasze nienażarte prezesiki oprócz abonamentu 520zł pobierają jeszcze prowizje od każdego zlecenia bezgotówkowego!!. Taka to im bieda w oczy zagląda bidulkom. Jeśli uwierzyłeś w tłumaczenia Stasia że ten nowy system rozliczania bezgotówek to w celu większej przejrzystości dla firm to jesteś frajerem (bez obrazy). Widziałem aneks do umowy(kumpel rozlicza w swojej firmie bezg. z barbakanu), który rozesłali do firm a z którego to wynika że od stycznia od cen z pełnego zegara firmom odlicza się UWAGA 12% rabatu na wszystkich taryfach!. Fajnie? a Ty zapinaj rabaty po staremu. To jest dopiero kasiora dodatkowa Majstersztyk posunięcie bo nawet jak ileś tam firm porezygnuje, ba nawet jakby ich miało zostać 10 to stracą na tym tylko kierowcy bo oni i tak od każdego zlecenia prowizje mają. Ha tak sie robi prawdziwą kasiore. Czyli jeśli panowie ikarowcy narzekacie na swoich prezesów to wiedzcie że ich inwencja w dojeniu kierowców jest nieograniczona( to w końcu uczniowie kubła i koniorza). Możecie bracia rumuni przekazywać tą wesołą nowinę na postojach (nie plotka bo sprawdzona naocznie!!) bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku to dobrze choć wiedzieć co to za wózek

barbul
@i gra gitara

Zgadzam się z tobą w przypadku bezgotowek ostatnio wiozłem klientke i powiedziała mi ze w jej przypadku dają jej 10 procent rabatu, i ze wysokość rabatu jest ustalana indywidualnie.niestety jak twierdziła to był ostatni jej kurs z barbakanem.

i gra gitara
@barb

Aha i jeśli jeszcze rozważać upodlenie poprzez schodzenie z cen do poziomu z przed 10 czy 12 lat, to ja też myślałem że są granice jak odchodziłem z megi po ogłoszeniu super obniżek i co??? Fiku miku i mamy mege jako drugą co do wielkości firme w krakowie z wesołym edziem i piotrusiem którzy myślą(i mają racje!) że na upodleniu zwykłych szaraków można grubo zarobić.Obok mamy ikara z kosmicznym brakiem czasówki i uratowanym przez samych taksówkarzy hehe i już masz obraz środowiska taksówkarskiego. Porzuć kolego czym predzej myślenie o jakichś zasadach czy innych dyrdymałach i tak jak barbul raduj się jak będzie więcej jazdy nie ważne po ile. No miłej nocy!

ted
@barb

Barb jeżeli jeździsz w barbakanie jak piszesz głownie ze względu możliwości jazdy ze słupa po 3,5 to po co tu jeździsz? Jepiej odrazu jezdzij z betona,zaoszczedzisz 500.ale ty nie odejdziesz bo pasuje ci udawać tanie linę a jeździć po cenach betonowych.kazdy z nas chciałby jeździć normalnie po stawkach bez rabatu ale nie w tym mieście gdzie mamy taka konkurencje a jeszcze do tego uber wchodzi niebawem.

barb
@ted

2,30/3,50 (dzień/noc)to ceny betonowe!? Większiść moich klientów kiedy jedzie np. na lotnisko i bierze fakturę, to od razu mówi żebym nie wbijał rabatu.Max z UM to lekka przesada i pewnie firmy by tego nie przełknęły, a ceny po rabatach .... sami pytają jak mi się to opłaca. Jednak 2/3 kursów to kursy z radia i tego nie przeskoczę :) Rzadko kiedy zdarza się, żeby klient wsiadając na postoju czy z łapki kręcił nosem na cenę mimo iż jedzie bez rabatu.Częściej zdziwieni są że tak tanio ci co rabat dostają.To dziwne uczucie kiedy dostajesz napiwek z litości...

spejson z woli

zaklada sie nowa korporacja w krakowie abonament 0 zl aplikacja 0 zl naklejki 0 zl wszystko 0 zl cennik 2 zl za km lamanie 6 zl 25 zl czasowka jedna taryfa w dzien i w nocy oraz za strefa 4 zl zapraszam i polecam

były icar

To prawda. Nie ma co marzyć o pracy w "i caritasie" . Kierowców traktuje się jak śmieci. Klient może wszystko paw w aucie, spóźniać się bez ograniczeń, a ty masz być grzeczny bo jak klient się poskarży w icarze a często to robią nawet dzwonią przy kierowcy i bezczelnie kłamią to ty musisz jechać na komisję i się tłumaczyć i kary 1000zł, zawieszenie nawet na tydzień chociaż zapłaciłeś abonament.A zarobki??? Masakra !!!! NAJWYŻSZY ABONAMENT 500zł a taryfy najniższe bez czasówki. O D R A D Z A M WSZYSTKIM myślącym o icarze. Beznadziejna firma , atmosfera F A T A L N A . Porozmawiajcie z kierowcami icara to wam powiedzą co myślą o firmie założonej przez kierowców barbakanu sławka i darka.

kierowca
@były icar

Widzę, że wreszcie ktoś zaczyna pisać o icarze a nie obrzucać się wzajemnie błotem.Mogę tylko napisać że te ostatnie wpisy mówią prawdą o icarze. Dodam jeszcze, że kierowca w icarze nigdy nie ma racji. Dlatego kierowcy już wiedzą, że tam nie ma z kim rozmawiać i nic nie jesteś w stanie wyjaśnić. Masz przynieść w zębach 500zł i się wynosić!!! A to, że radio a teraz aplikacja często się zawiesza to ich nie obchodzi. Zapłaciłeś abonament za cały miesiąc z góry i nie musisz wcale jeździć. Pieniędzy za przestoje z ich winy nikt ci nie zwróci. A bezczelnie powiedzą, że to nie ich wina ale koszty abonamentu i utracona możliwość zarobku są po twojej stronie. A teraz masowo przyjmują kierowców chociaż inni nie mają jazdy i stoją godzinami czekając na zlecenie. Dla nich każdy kierowca to 500zł. i tylko to się liczy. A jeżeli pomnożymy przez ilość kierowców około 1000 to jest kasa co miesiąc.

YAMAMOTO
@kierowca

PANOWIE W ICARZE JEST SÓPER !!!!!!!!!!!!!!

i caritas
@YAMAMOTO

Owszem jest super dla byłych kierowców barbakanu - dla RASIA I CZERWCA. Trzepią kasę na "robolach" po 500zł miesięcznie.Ci, którzy na nich robią klepią bidę.

koniszko

i jak tam ? słyszałem że barbakan czyli żółwiki barbulki schodzą z cenami na ceny megi?? hehehe, tam jeszcze ktoś zostanie? chyba tylko jakiś półmózg ;)

Uszaty

Ja pierd.. idz do US tam sie wszystkiego dowiesz, chyba ze sie wstydzisz.

Wojtek
@Uszaty

W sumie masz rację.Lepiej pójść samemu niż liczyć na pomoc "kolegów". To dlatego jest jak jest, że jeden drugiemu wilkiem. Prawie same cwaniaki i buraki jak ty Uszaty.I dzięki za poradę.Chyba jednak zadzwonię, bo iść się wstydzę. Ps.Dzięki Janek

Wojtek

Dzięki Uszaty. Prosiłbym Cię tylko, żebyś zanim kogoś zaczniesz oceniać, to najpierw zorientował się w temacie.Pisząc na tym forum chciałem się tylko upewnić czy zrobiłem sobie dobre wyliczenia.Temat drążyłem tylko dlatego, ze ktoś podał tutaj inną kwotę (Olaboga - 2015-02-13 17:05:16 ) Moje wyliczenia były takie jak Twoje (wojtek - 2015-02-13 18:36:50) Chciałem się tylko upewnić,ale łaska i kpina z jaką można się spotkać od takich jak ty cwaniaków uświadomiła mi tylko, że to był błąd. Mimo to dzięki.

Uszaty
@Wojtek

Jedyne, pewne źródło informacji jest w US.

na 100

12.40 ? chyba jednak 12.00 bo zawsze trzeba zaokrąglić do pełnej kwoty

prawnik

jeżeli prowadzisz działalność ponad 2 miesiące to płacisz dokładnie 12,40 jeżeli rozpoczynasz działalność to w pierwszym miesiącu 253 zł a w następnych po 12.40.

Janek

12 zł za miesiąc masz, tak powiedziała mi w US

wojtek
@Janek

Dzięki - mi też tak wyszło tylko jakoś pewności brak było bo jakiś kolega ponad 20 złotych wyliczył.Wolę jednak że to 12 :)

Alterego

Gość z Warszawy kupuje za 150 zł

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR