Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

greg

Uber i tak się w Krakowie rozwinie, daje mu pól roku, zabierze połowę zleceń icarowi i medze, a wy się obudzicie z ręką w nocniku !

@greg

tylko że uber jest od nas dużo droższy, klient nie zna ceny przed kursem, nie wjedzie do centrum, a wcześniej musi podać nr karty kredytowej. Nasz klient upomina się o każdą złotówkę i chce znać cenę z góry. Przyszły klient ubera to na pewno nie klient którego wożę na co dzień.

Krak007
@icar

A właśnie mam takie pytanie do szanownych forumowiczów jak to jest z tym czy kierowca z Icara lub Megii może sobie swobodnie korzystać z ogólnodostępnych postojów TAXI w naszym pięknym Krakowie ? czy też nie może ...albo się boi :) Bo idąc rano do pracy widzę tylko postoje okupowane przez inne sieci a kierowców ICAR oraz Mega nie uświadczysz na takim postoju :( ...może po prostu Panowie z tych dwóch sieci są w godz. porannych tak bardzo zajęci że nie mają potrzeby stać na postoju... tylko czasem właśnie widze tych Panów stojacych w innych czasem dziwnych miejscach Np na mym osiedlu koło śmietnika... ale do takiego nie podchodzę bo Bóg jedyny wie co i na kogo On tam czeka :) WIĘC zadaje to pytanie jak to z tym jest ???? Pozdrawiam wszystkich taksówkarzy dobrze i solidnie wykonujących tą usługę :) Alina

On
@Krak007

Idealnie pasujesz do marketingu. Zatrudnij się w tej nowej sieci, to bedą ci za takie prowokacyjne i głupie wypowiedzi jeszcze płacić.

icar

wolę jeździć w icarze niż być na łasce barmana czy recepcjonisty. Dziś zadzwoni do was i podnieceni ruchem jedziecie z domu do hotelu potem z balic do centrum i w sumie 50 km zrobione.20 zł szefowi i zostaje 80 zł za 50 km.Jak bawiłem się w takie rzeczy to ty jeszcze nie do końca wiedziałeś co to taxi. A ty niedowartościowany dzieciaku (bo inaczej nie można nazwać gościa który sam się nazywa dr )jeszcze nawet nie marzyłeś o tym że kiedyś sobie kupisz bordowego okulara. Zapomniałeś gnido gdzie na niego zarobiłeś a potem wielki pan w okularze z 96 r stwierdził że nie będzie jeździł w sieci i pójdzie na ekskluzywnego kierowcę -betona. Jak patrzę na was i wasze poczucie że jesteście kimś lepszym to zbiera mnie na śmiech. Jesteście jak przekupki na placu, nic sobą nie prezentujecie a tylko robicie masę hałasu. Kogo normalnego obchodzi co robi i z czego żyje inny człowiek.Czy ktoś na wysokim stanowisku wsiada wam do auta i wami gardzi.NIE!!!!Ale nie dlatego że jesteście tacy wspaniali tylko dlatego że większość ludzi ma do drugiego szacunek a takie kur wy jak wy tego nie ogarniają. Co do waszej wiedzy na temat icara to jest prawie zerowa. Plotki przekazywane z ust do ust przez takich cwaniaczków stojących godzinami na postojach mają tylko was dowartościować i utwierdzać w przekonaniu że jesteście "elitą" i wielkimi biznesmenami.hahaha

@icar

Widze ze cwany szambowozie jestes tylko w gebie oczywiscie ze cie pasthchu nie ogarniam na smiech to mnie zbiera jak widze pastuchow takich jak ty z wyrazem tepego wiejskiego ryja w pognitych wozach asenizacyjnych to tez jest plotka ??? Zobacz jakie wynalazki jezdza w twoim kolchozie piszez ze ja jestem frajerem frajer to ty i reszta bosonogich murzynow ktorzy dymaja za cene biletow mpk i wracaja na pustaka do centrum i wychldzi 1.3 za km albo jezdzicie tepe pastuchy w dzien bez czasowki stojac za darmo w korku tylko taki prosty cep jak ty to ogarnia bo ja nie acha jesli piszesz ze jestem kur wa to podaj swoj nr boczny cwaniaczku to ci pokarze jak wyglada ku rwa jeszcze raz napisze jestescie zwyklymi pastuchami totalnym syfem ktorego nikt nie szanuje bo jak mozna darmoche szanowac nawetwasi szefowie traktuja was jak bydlo karajac za byle co i wcale im sie nie dziwie piszesz tepaku ze jak ty bawiles sie w taksowke to ja nawet nie wiedzialem co taxi takie bajki pastuchu mozesz opowiadac swoim kierowca zicaritasa nie mi a co do auta to jezdze w 211 z ostatniich lat po lifcie i za autko dalem 60000 tys bo jezdze nim 3 lata wiec najpierw idioto sie zapytaj a potem pisz ze jezdze okularem z 1996 roku dla mnie ty i reszta pacholkow jestescie zerami leje na was cieplym moczem zebraki bez czasowki bez chonoru bez niczego tfu...... smierdziele

Dedal
@rododendron

Dałeś tyle pieniędzy* za auto, a na słownik już nie wystarczyło? *- z tekstu wynika, że 60 milionów, ale pewnie tego nie zrozumiesz.

origami
@Dedal

kolezanki z icara nie obrazajcie sie nie mialem zamiaru was obrazic nie rozmawiajmy o moich zonach tylko o waszych mezach tak jak powiedzialem w icaritasie jezdzi ponad 600 dziewczyn czy ladne czy nie to nie wnikam wiec kolezanki do pracy i pracujemy pracujemy za 2 zl w nocy bez strefy i 0 czasowki wiecie ze za takie stawki to tylko wy mozecie pracowac drogie kolezanki zaden facet z jajami by nie poszedl do tego chorego tworu a co do mojej zony pozwol kolezanko ze zachowam to dla siebie jak wyglada i nie interesuje mnie jak wyglada twoj maz zdrowie wasze drogie panie

lolo
@origami

koleżanki z icara .....zostańcie..... z kibicami ... fajnie robicie fajki .. i to w cenie kursu

@origami

masz kompleks maluśkiego penisa. Musisz się dowartościowywać biedaku w żałosny sposób. Zawód taksówkarza to faktycznie wymagający i trudny zawód któremu podołają tylko prawdziwi twardziele ( tacy jak ty)

wicek

Jeżdziłem 4 miesiące na taxi konczę z tym znalazłem normalną robotę . nabawiłem się chemorojdówm żegnam was mać brać.

J-23
@wicek

po paru miesiącach dorobiłeś się hemoroidów?Ktoś ostro posuwał!!!Wazeliny nie miałeś?

nie icar.u nich same kokosy

Mój miesiąc to + - 300 kursów w 240-270 godzin i obrót między 5 a 6 tys. O kosztach nie będę się rozpisywał, bo każdy ma inne. Ktoś uważa, że ściemniam ? czy macie podobnie?

icar-usek
@nie icar.u nich same kokosy

Tak jak piszesz to było prawie 2 lata temu albo 300 aut temu. Trochę koloryzujesz ,albo podałeś przykład bo ci cholernie dobrze się złożyło. Jeżdżę od początku i od roku nie miałem takiego obrotu siedząc w aucie po 10- 12 godzin. Zachęcaj takim pisaniem ,to za dwa miesiące ci obrót spadnie do 3 tyś, za 30 dni pracy po 10-12h bo zachęcasz następnych. Albo du..reń albo naganiacz zatrudniający wyrobników.

@nie icar.u nich same kokosy

Naród wspaniały, tylko ludzie ku.wy....

@icar

Mowiles o sobie i o 600 icaritasow takich jak ty wczoraj wracam do domu po nocy i co widze jak icarus spi w samochodzie na ruczaju czekajac na lotnisko za 40 zl brawo typowy milioner z icaritasa dramat

@rododendron

jeśli jest ci dziwny widok śpiącego taksówkarza to raczej nim nie jesteś. Rozumie natomiast, że jesteś w szoku, widząc śpiącego a nie jeżdżącego icara.

@icar

widzisz bardzo mnie to dziwi ja pracuje w nocy i jeszcze nigdy nie spalem w taksowce jak mi sie chce spac to zjezdzam do domu nie spie jak bezdomny w starym smierdzacym zlomie tym sie roznie od was szambowozy u mnie z ruczaju na lotnisko wychodzi ponad 100 zl u ciebie 40 zebraku a co do tego czy jestem w szoku raczej patrze na kolesia z politowaniem ze placi 500 zl za spanie w swoim wozie asenizacyjnym za chwile po co jechac do domu (jesli jakikolwiek icaritas bedzie mial jeszcze dom)jak mozna zamieszkac w szambowozie i walic zleconka 24 h zygac mi sie chce jak patrze na was ekonomiczni geniusze macie juz kuwety na dachu to teraz obowiazkowym wyposarzeniem powinien byc cewnik by kjierowca bombowca juz wcale nie wysiadal tylko zapierniczal na pelny zegar tyle w tym temacie pozdrow zebraka ktory spi na ruczaju za 40 zl prawdziwi biznesmeni dramat

@rododendron

na balice za 100 zł to jedziesz jak twój szef (recepcjonista z hotelu) zadzwoni po ciebie i każe zawieść angoli którzy całe noce pili a teraz śpią w twoim luksusowym samochodzie a ty im zrobisz wycieczkę po mieście. Nie wspomnę o tym że szefowi musisz oddać 20 zł z takiego kursu ba jak nie to zadzwoni po innego wielkiego biznesmena.

wujek
@icar

To i tak 2x więcej, niż Tobie wyjdzie.

@icar

jasne lepiej wiesc bydlo za 20 zl z centrum do huty z kebabami i piwami jak nie raz widze jakie zwloki sie pakuja do przewozu swin to mnie przeraza odpowiedz mi wielki biznesmenie z przewozu swin jaki masz interes jechac z centrum na ruczaj na europejskie za 20 zl i wracac do centrum na pustaka razem wykonasz 15 km za 20 zl i jeszcze geniuszu placisz za to 500 zl wytlumacz mi oplacalnosc stania w korku za darmoszke??? jestescie zwyklymi idiotami niewolnikami na ktorych garbie 2 cwaniakow robi kase poprostu dramat i tyle

dr Wiktor Wektor
@icar

widzisz frajerze.. różnica jest taka że na lotnisko wsiadają bardzo często ze słupa.. a ty nawet kmiocie nie wiesz że normalny kurs na lotnisko to 100... kur.. gdzie wy matoły robieni byliście?? jezdzijcie za darmo najlepiej

origami
@dr Wiktor Wektor

W icaritasie i bangladeszu nowa promocja z centrum na lotnisko w nocy 25 zl i pala gratis zrobiona po kursie wg zyczenia bisnesmena ktory jedzie ta ekskluzywna taryfa

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
icar

W tygodniu koło 5-6 za 11-12zł w niedziele jak sie złoży to dobijesz do 8-9 , jak pociagniesz do 15 godzin to na lajcie dobijesz do dziesięciu kursów

mikolajek

Panowie prosze powiedzcie mi ile kursów robicie za 12 godzin pracy w tygodniu a ile w niedziele.Jestem swierzakiem dopiero co po zdaniu egzaminu.

dr Wiktor Wektor

widziałem dziś w nocy kierowcę tego EM taxi, chyba nawet sam prezes ;) w swoim volvo popiernicza szukajac klientów :) najlepszy okazał się być cennik na szybie.. wypociny wybazgrane flamastrem w taki sposób że tego nie idzie odczytać z odległości 2 metrów.... no cóż za pełen PROFESJONALIZM.. pełną gebą...szok :)

marlon
@dr Wiktor Wektor

Wiektor jesteś dziś bo jak tak :-)

maiki

A uber sobie jezdzi w najlepsze dziś kolega sie chwalił ze se dorobił 200pln na czysto za 8 g od 15 do 22

do maiki
@maiki

Niech się kolega najpierw nauczy liczyć do ośmiu...

y

Zrobic uberowi moglby polski sąd jak zrobil w Hiszpani i Niemczech. Tam panstwo dba o uczciwych tutaj maja cie w (usunięte przez administratora)

x

I tyle w kwestii Ubera. Wystarczy, żeby starczyło chęci kontrolerom, a ustawa jasno określa... Uberowi nic nie zrobią, ale biedni naiwni,nieświadomi kierowcy.

żałosne

4 przewozy kontrolowane na miesiąc. Można być dumnym ze skali akcji!

ze strony ITD

30.03.2015 Dalsze intensywne działania przeciw „szarej strefie” w Krakowie. W nocy z 27/28 marca 2015 roku na terenie miasta Krakowa po raz kolejny zostały przeprowadzone działania kontrolne skierowane na zwalczanie nieuczciwej konkurencji i „szarej strefy” w przewozach okazjonalnych osób. W akcji brali udział inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie wraz z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz pracownikami Urzędu Miasta Krakowa. W ramach powyższych działań ujawniono: 4 x wykonywanie transportu drogowego bez wymaganej licencji – 4 x 8000 zł kary; 3 x wykonywanie przewozów okazjonalnych w krajowym transporcie drogowym pojazdem przeznaczonym konstrukcyjnie do przewozu nie więcej niż 9 osób łącznie z kierowcą z naruszeniem zakazu, o którym mowa w art. 18 ust. 5 ustawy o transporcie drogowym – 3 x 8000 zł kary; 2 x wykonywanie przewozu okazjonalnego samochodem niespełniającym kryterium konstrukcyjnego określonego w art. 18 ust. 4a ustawy o transporcie drogowym – 2 x 8000 zł kary. W wyniku w/w akcji inspektorzy stwierdzili naruszenia na łączną sumę 72 000 zł, nałożono 1 mandat karny na kierowcę oraz skierowano 1 wniosek do Sądu o ukaranie za odmowę przyjęcia mandatu. Zatrzymano 2 dowody rejestracyjne pojazdów. Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Krakowie informuje, że w dalszym ciągu będzie regularnie prowadził czynności inspekcyjne wraz z innymi służbami kontrolnymi, w celu zwalczania nieuczciwej konkurencji w przewozach osób na terenie miasta Krakowa.

manolo

Wyceny ubera sa podobne jak ceny w medze i icar, bo poprostu taniej sie nie da, uber ma czasowke zależną od czasu jazdy i to jest fajne no i nie muszą zusu płacić co jest jeszcze lepsze.

ZUS
@manolo

to że nie płacą to nie znaczy że nie muszą!Muszą jak każdy który wykonuje pracę bez umowy o pracę czy zlecenie.Pracują dla ubera i tyle.Wykonują działalność przewozową pomijam że bez wymaganej licencji.Odsyłam do ustawy o transporcie drogowym art.18.

aicarek

byly icarita's jak firma takie ogłoszenia i reklama tyle w temacie

aicarek

buhaha Alfa sie otwiera od miesiąca i otworzyć się nie może he he z tego nic nie będzie z takimi stawkami i abonamentem kto wie o Alfie ? ten co czyta to forum

byly icarita's
@aicarek

Akurat się mylisz,bo widziałem ogłoszenia o naborze kierowców na gumtree,OLX, w dzisiejszym metro i głosie krakowskim. To znaczy ,że nie tylko na tym forum. Ale ogłasza się jeszcze jakiś Ai-car i z trochę bardziej normalnym cennikiem.

Tak ciśniecie na iCara i Mega a tu otwiera swoją działalność nowa sieć Alfa Taxi

Ai-car.

Piszecie ,że w UBER trasa Bież-PKS 28-34ZŁ A w icar 26zł mega ok26-30zł w Ai-car 26-30zł a noc i św-30-32zł więc żadna konkurencja i nie wszędzie wjadą. Galla-PKS piszecie 14-18zł w icar14zł,mega ok15zł Ai-car ok-15zł. Wychodzi na to ,że UBER jest cienki i nam nie grozi. Poza tym jak ktoś zrobi jednego rucha na 3-4 godziny za 15-25zł to mu się odechce koczowania w aucie. Na postoju TAXI nie stanie ,a miejsca parkingowe wszędzie w centrum płatne,dodatkowo nie wjadą w strefę i są narażeni na wysokie kary tak jak EKO. Wszystko w temacie. Nie mamy się czego obawiać.

barbie

Hehe, rewelacja ten Uber. Z Galla na Bosacką wylicza 14-18 zł, a w Barbakanie taka trasa Z POSTOJU i W NIEDZIELĘ wychodzi 19 zł. U nas to nie przejdzie.

gizmo

Cena w uberze z bieżanowa na pks 28-34 zł(taka cena wyliczona z ich strony) z megą jeżdżę za 26 zł Żadna rewelacja. Nie widzę ich w Krakowie

Jendrek

A to czytacie??? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR