Opinie o Advanced Field Solutions w Wrocław

Irlandzka firma programistyczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Advanced Field Solutions w Wrocław

Anonim Nowy wpis

Po zaaplikowaniu na stanowisko juniorskie dostaje się mailem zadanie do rozwiązania i w czasie max 2h oczekują przesłania rozwiazania. W skrócie i ogólnie o zadaniu: prawdziwe zapytanie klienta na kilka stron, które wymaga bardzo szerokiej analizy. Po pierwsze zadanie na pewno nie jest na poziomie JUNIOR. Po drugie zadanie jest czasochłonne (minimum 2h). Po trzecie taka rekrutacja to sposób, żeby kandydaci za darmo podsuwali im pomysły. Mało profesjonalne i nieuczciwe podejście już na samym początku skutecznie zniechęciło mnie do udziału w dalszej rekrutacji. Poziom desperacji w poszukiwaniu pracy jeszcze nie ten. W innych firmach proces rekrutacji przebiega w zdecydowanie bardziej przyjazny sposób.

gal Nowy wpis

Jak to teraz wygląda, praca w tej firmie?

zk Nowy wpis

Ogólna ocena firmy jest zdecydowanie zaniżona - firma wspiera rozwój pracownika, atmosfera jest bardzo fajna i robi się tam ciekawe rzeczy

Joanna Nowy wpis

@dersuo czy udało Ci się dostać do pracy w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Advanced Field Solutions. @Anonimwspominał o dużych możliwościach rozwoju. Jakie możliwości firma oferuje obecnie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Advanced Field Solutions odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
gfhn

no to super @kastor - w takim razie i ja zaaplikuje

dersuo

Są jakies teraz premie, bo ja chce osobiście zanieść swoje cv i musze przygotowac sie na ewentualna rozmowe, więc napiszcie pod jakim względem oceniają pracownika czy posiadaja pakiet socjalny dla pracowników i moze w koncu mozna zdbyc doswiadczenie zawodowe bardzo wazne teraz na rynku pracy dziekuje za odpoiwedzi..

Nie mogę się zgodzić z przedmówcami negatywnie oceniającymi AFS. Pracowałem tam przez ostatni rok i muszę przyznać, że firma jest na prawdę świetna. Daje dużo możliwości i pozwala rozwijać skrzydła osobom kreatywnym. Zadania sformułowane są często dość ogólnie, a od programisty zależy implementacja oraz w dużej mierze wygląd stworzonej aplikacji/modułu/strony. Polecam dla ludzi kreatywnych, którzy lubią się bawić w .NET, JavaScript (jQuery), SQL Server, IIS etc. Są też aplikacje na WinMo i Androida jak ktoś lubi :) Ludzie którzy pracują we Wrocławiu są rewelacyjni, a opinie negatywne wyssane z palca przez ludzi, którym pewnie na rozmowie nie poszło i widzą problem w firmie a nie w sobie. To, że firma nie ma dobrej strony to żaden argument. Po prostu pracy jest tak dużo, że nikt nie ma na to czasu, a klienci którymi zajmuje się firma raczej oglądają produkty, niż stronę z której przeważnie nic nie wynika. Pozdrawiam. PS. siedziba jest w okolicach Rynku

Usmialem sie po pachy czytajac nawiedzonych pracownikow. Koles pisze w czym to nie programuje i jaki jest the best a strony nie potrafi zrobic. Przeciez to wyglada jakby robily ja dzieci z przedszkola a nie profesjonalisci. Poogladajcie sobie troche na necie jak dzieci z podstawowki tworza grafike, moze cos sie od nich nauczycie. Zaczerpnijcie wiedzy chyba dostep do sieci macie. I jeszcze ta laska. Kobieto co Ty robisz o 2 w nocy na necie. Napijasz piwo ze smiechu czy stres cie zjada, ze spac nie mozesz?? Po pierwsze jak pijesz to uwazaj zeby polowy nie wylac a po drugie chyba nie chodzisz do pracy pijana. Inaczej smiem twierdzic ze w tej firmie "pracuja" sami alkoholicy. ;-) Pozdrawiam trzezwo myslacych

Zniesmaczony

Dosyć niezbyt profesjonalne podejście, to niezbyt uczciwa firma bo zmieniając nazwę firmy w poszukiwaniu pracownika nie można wierzyć że dają dobre warunki dla pracownika [usunięte przez admina]

Pracuje w tej firmie od ponad roku i jak czytam powyższe wypowiedzi z kosmosu pochodzące od "byłych pracowników" to mi przykro. Wygląda na to, że ktoś kto chciał się dostać do firmy, lub został z niej zwolniony, ma teraz osobistą pretensję i wziął za punkt honoru(?) robić firmie bardzo złą i nieprawdziwą opinię.. Atmosfera jest spoko, zespół jest zgrany, projekty czasem są ciekawe, czasem nie (jak to w pracy bywa). Programuje głównie w .Net 3.5, czasem w klasycznym ASP. Jak się chce, to można i na iPhone'a/Androida/WinMo programować. Poza tym z tego co wiem to firma nie plajtuje, tylko się rozwija.

do anonim nie trac swojego mlodego zycia na prace tam rozejrzyj sie za czyms ciekawszym ;-)

Jest ktos kto moze realnie opisac co sie dzieje w tej firmie?? Chcialem tam zlozyc CV tyle ze to co tu czytam nie napawa mnie optymizmem. Tez poszukalem info na na necie. Wyskakuja stronki gdzie ta firma ma cztery oddzialy a na ich stronie sa tylko trzy. Czy to oznacza ze plajtuja?? Czy to jest zwiazane z obecnym tam w Irlandii kryzysem. Pytam bo nie chce tracic mojego mlodego zycia na prace w none name company. Pozdrawiam

rat

syszalem bardzo zle opinie o tej firmie, ciezko sie tam pracuje, ogolnie fatalna atmosfera wywolana przez irlandzykow, szef ma wymagania z kosmosu i traktuje pracownikow przedmiotowo, zeby tam dlugo pracowac trzeba miec [treść usunięta przez moderatora] albo nienadawac sie do innej firmy bo niestety do renomowanych wymagane sa odpowiednie kwalifikacje, najlepsi programisci juz dawno sie stamtad zawineli i pozostala jedynie garstka [treść usunięta przez moderatora]

cadilac

juz mialem tam skladac papiery a tu ta stronka, dobrze czasem przetrzepac neta, dzieki za opinie ziomale

sopel

Szukałem info o tej firmie zanim miałem zamiar złożyć CV. Nie sugerowałem się opiniami na gowork bo czasem ludzie rozczarowani negatywnie przedstawiają firmę. Znalazłem w internecie dwie osoby co pracowały tam trzy miesiące inne rok może dwa. Chyba coś z tą firmą nie tak jeżeli ludzie albo odchodzą albo są (tak myśle) zwalniani.Firma dobrze prosperująca daje pracownikom takie warunki, żeby zatrzymać ich przy sobie. Wiadomo, że rotacja jest zawsze w firmie bez perspektyw, nastawionej na zyski a nie na ludzi tworzących ten sukces. Jesli jest to kolejny [treść usunięta przez moderatora] nie życzę tej firmie dobrze.

huba buba

Jak to kolega wczesniej wpomnial manufaktura, stare technologie. Dla programisty to cofniecie w rozwoju. Dostalem lepsza prace w innej firmie z bogatym pakietem swiadczen w tym prywatna opieka medyczna.

majk

zadna rewelacja nie polecam

dreamer

Ciagle szukaja bo nikt tam z doswiadczeniem nie pojdzie pracowac, dobre na poczatek jak [treść usunięta przez moderatora].

wrona

no właśnie, o co chodzi z tym szkoleniem w dublinie??

Firma nie organizuje szkolen. Szkolenia we wlasnym zakresie i nikt w pracownikow nie inwestuje. Rodzaj zatrudnienia umowa-zlecenie. Place marne

Zostaw merytoryczną opinię o Advanced Field Solutions - Wrocław

• Jak się pracuje w Advanced Field Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Advanced Field Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Advanced Field Solutions