Lukas Bank S.A.

Wrocław

Opinie o Lukas Bank S.A.

num

maciej, standardowo można sobie ustalać grafik, ale tak szczerze to praca jest męcząca i z tego co pamiętam zmiany 10-12 godzinne

claudiusz

swieta prawda- popieram to.

Słowa kojarzące się z Lukas Bank S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... niemożliwy Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... [usunięte przez admina] Od jakiej stawki można negocjować pensję? hehe Najbardziej podobało mi się w Lukas Bank S.A.:współpracownicy Najbardziej nie podobało mi się w Lukas Bank S.A.:zarząd

KINIACZEK

Słowa kojarzące się z Lukas Bank S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Lukas Bank S.A.: Najbardziej nie podobało mi się w Lukas Bank S.A.:

Wiola

Lukas Bank S.A. solidna firma Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni Najbardziej podobało mi się w Lukas Bank S.A.: ludzie z którymi pracowałam

Zostaw opinię o Lukas Bank S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lukas Bank S.A.