Lukas Bank S.A.

Opole

Lukas Bank S.A.

Opinie o Lukas Bank S.A.

Jestem klientem Lukas Banku od ponad 4 lat [wczesniej PKO BP - bank fatalny, godziny oczekiwania na obsluge w okienku, tragedia]. Jestem bardzo zadowolony. (usunięte przez moderatora) Oczywiscie, jesli ktos ma wiecej kasy na oszczedzanie, to bardziej oplac amu sie inny bank, ale podejrzewam ze z Lukasem mozna negocjowac warunki przy odpowiednich wplywach.

Zostaw opinię o Lukas Bank S.A. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lukas Bank S.A.