Opinie o Motrex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Motrex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Motrex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motrex Sp. z o.o. w Warszawa

Sebastian

Same napastliwe komentarze od klientów, a gdzie wpisy od pracowników? Żadnego! Na forum dot. pracy. To jest jakaś granda! Szukam info, jak tu płacą, jaką umowę dają i jakie obowiązki wyznaczają handlowcowi i co? Jedno co wiem, że jak kiedyś szukali specjalistę ds. sprzedaży to chcieli doświadczonego fachowca i oferowali tel i laptop. Ale to było 5 lat temu. Jak jest więc obecnie, czy zapewniają auto i jakie prowizje oraz podstawa?

Były Klient

Dużo rozumiem i do tej pory wybaczałem , ale żeby Forse z Westy Ukraińskiej zastępować akumulatorami z Korea, to już nie do mnie z takim przebierańcem .

Dominika

Specjalista ds sprzedaży- wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i zaangażowania (cytuję ogloszenie). Ktoś z Was rozjaśni, ile to może być na starcie?

UWAGA!! UWAGA!!! KLIENCI

UWAGA! UWAGA! NA MOTREX / SPECPAT, , zachęcam wszystkich którzy robią w tej firmie zakupy by zaprzestali współpracy z MOTREX / SPECPART , firma ta nie dba o swoich klientów sprzedaje im towar i jednocześnie otwiera w ich okolicy sklepy pod nazwą SPECPART gdzie ten sam towar jest tańszy , zachęcam wszystkich klientów do zaopatrywania się w innych hurtowniach bo polityka MOTREX / SPECPART polega na wyniszczeniu konkurencji i nie ważne czy brałeś u nich rok czy 10 lat , UWAGA ODRADZAM !!!

Lidia
@UWAGA!! UWAGA!!! KLIENCI

W jaki sposób to jest niedbanie o klientów? I masz jakieś dowody, że te firmy mają tego samego właściciela?

KLIENT BYŁY
@Lidia

Droga Lidio, wystarczy spojrzeć sobie w dane obu firm , jeśli ty nie widzisz, to zdradzę ci tajemnicę ,to samo nazwisko !!!! , wyobraź sobie że to nie przypadek, to jest małżeństwo , a dokładnie Pan mąż prowadzi hurtownie a Pani żona sklepy , ale to tajemnica więc ciszszszsza .

@KLIENT BYŁY

Ale co klienta tak właściwie interesuje jakie praktyki między sobą stosuje konkurencja? Chyba najważniejsze jest, żeby dostać produkt tanio i dobrze?

Hurt
@Beata

Panowie pozwólcie że wyjaśnię pani bo chyba troszkę nieświadoma , dla zwykłego klienta z ulicy to tak , nie jest mu potrzebna taka wiedza , ale my prowadzimy sklepy i pewnie jeszcze są osoby które biorą z tej firmy , droga pani Beato proszę mi powiedzieć jak mam zarobić kupując z motrex akumulatory, kiedy firma specpart otworzyła się w mojej okolicy i sprzedaje te same akumulatory po mojej cenie zakupu ?, nie wiem kto wpadł na tak wspaniały plan w motrex , ale to raczej poprowadzi ich do upadku .

@Hurt

No właśnie czyli dostać tanio i dobrze. Czyli firma Panu to utrudnia z uwagi na ceny. No to w końcu też będą musieli coś poobniżać przecież, bo inaczej to rynek ich zje

klient
@Beata

Nie da się tanio i dobrze, u nich jest tanio, ale tylko pozornie, bo kupujesz "tanią" 225Ah, którą producent sprzedał jako 180-190Ah.

@klient

Ok, czyli wobec tego faktycznie każdy powinien ruszyć za sugestią, żeby zaprzestać kupowania u nich i wtedy zmienią swoją politykę?

Hurt
@Beata

Taka firma powinna zniknąć z rynku , to jest zwyczajne (usunięte przez administratora) , czy pani lubi być oszukiwana czy wróci pani do sklepu gdzie panią oszukano czy oszustwem zdobędzie pani zaufanie ?.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Motrex Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Akumulatory sprz

Prowadzę sklep i mam troszkę akumulatorów w ofercie , kiedyś współpracowałem z MOTREX / SPECPART ( to to samo),kupowałem u nich akumulatory z odroczeniem płatności 30 dni nie wiem kto tam wystawia dokumenty ale raczej nie ma o tym pojęcia , płatność 30 dni a ja od momentu zamówienia dostawałem akumulatory po 10 a czasem dłuższym czasie oczekiwania , czyli jak dostałem towar to zostało do płatności 20 dni lub mniej , ta pseudo hurtownia nawet nie raczy powiadomić kiedy dostawa. Teraz współpracuję z normalna firmą i dostawa trwa 2-3 dni. Odnośnie Specpart tak jak pisałem to to samo co Motrex myślą że ludzie są (usunięte przez administratora) , otworzyli sklep w bliskiej okolicy i próbują podbierać klientów . NIE KUPUJCIE U NICH BO I WAM SPRÓBUJĄ PODEBRAĆ KLIENTÓW !!.

klient

Ta firma raczej złote czasy ma już dawno za sobą , obecnie raczej zbliża się do dna , NIE POLECAM .

Dominika
@klient

W jakim sensie? Fakt że od dawna nie widać żeby szukali sprzedawców, ale to nie znaczy że upadają, czy coś...

Sprzedawca

Mi sprzedali FORSE EFB , to dopiero ściema , akumulator EFB nie trzyma parametrów a jego wag niższa o jakieś 1,5kg od zwykłego akumulatora , tragedia odradzam .

admin

Uważacie, że firma Motrex Sp. z o.o. dobrze prosperuje? Podzielcie się z nami swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Motrex Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Motrex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Motrex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Motrex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Motrex Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Włodarzewska 69A
    02-384 Warszawa