Opinie o Motrex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Motrex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Motrex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motrex Sp. z o.o. w Warszawa

Gdybym chciał starać się o posadę specjalisty ds. sprzedaży to mam szansę na zatrudnienie, mimo że nie ma ogłoszeń o pracę? Bo ja znalazłem akurat jakieś stare ogłoszenie dla tego stanowiska. Odniosę się do tej starej oferty, teraz też jest to praca pon-pt? Jeśli tak to proszę podajcie godziny. No i odnośnie tej umowy, którą podawali to na jaki czas można podpisać ją na samym początku?

Pan Kris Nowy wpis

Witam wszystkich Chętnych do pracy w Motrexie na Janówku ogólnie praca nie jest pewna dziś pracujesz jutro nie . Praca ciężka kompletowanie akumulatorów na palecie przewalanie dzienne po paręnaście ton. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej brak tej informacji ile ton się przekłada . (usunięte przez administratora). Ogólnie ciężka praca nie polecam … K

Marco Nowy wpis

Akumulator po 8 miesiącach padł i koniec. Reklamacje nie uznano powód zle użytkowniie. Nierozumiem tego tak szeroko i nie do udowodnienia powodu. NIEPOLECAM

Natknąłem się w wątku na temat, że kasa w firmie jest całkiem dobra. Jako sprzedawca realnie ile bym w takim razie zarobił? A nawet specjalista ds sprzedaży bo znalazłem stara ofertę? Wynagrodzenia dla pracownik zawsze wypłacane są w terminie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Motrex Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
adam

kupiłem akumulator TAB szajs totalny padł przed upływem terminu gwarancji w serwisie napisali że nastąpił opad masy czynnej akumulatora a co mnie to obchodzi padł to się należy wymiana jak dla mnie to z tą firmą nie chce mieć nic wspólnego (usunięte przez administratora)i naciągacze wole w innej firmie dać 100 więcej byle nie u nich pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)

Wademar

Co wy ludzie wypisujecie :) ?, to jest praca przejściowa i nie pewna, nie polecam czy to pracy w biurze czy na magazynie po prostu nie warto , towar w tej hurtowni jest mierny, tylko ładna skrzyneczka i kolorowa naklejka, o reklamacjach już nie będę się rozpisywał tyle tego jest .

Paboolo
@Wademar

To prawda towar mierny , kiedyś z nimi handlowałem , obecnie to co mają to żadne premium zwykły standard za wysoką cenne, obecnie na rynku ich oferta to żadna oferta.

@Wademar

Skoro piszesz, że jest to praca przejściowa i niepewna, to nie ma szans na umowę o pracę na czas nieokreślony? Jaką formę zatrudnienia tutaj oferują? Może wspomnisz jeszcze coś o zarobkach osób pracujących w biurze? Podasz widełki? Bo właśnie poszukuję pracy biurowej:)

Corolla

Witam, chcę podziękować za pomoc przy zakupie akumulatora. Spotkałam się z miłą i kompetentną obsługą Pana w Płocku , ulica Chopina 1. Na pewno będę polecała ten sklep innym użytkownikom samochodów. Barbara

Trafiłem na archiwalne ogłoszenie specjalisty ds. sprzedaży, czy firma obecnie poszukuje kandydatów na to stanowisko? Na ich stronie nie ma takiej zakładki, ale jest napisane, że zapraszają do współpracy. Chętnie dowiem się też jak wygląda wynagrodzenie na tym stanowisku?

Czy w firmie nie ma problemu z wzięciem urlopu latem ? zastanawiam się nad podjęciem pracy ale mam już zaplanowany urlop

Justyna
@Kandydat

tak, można - sezon letni jest sezonem urlopowym

xxx
@Justyna

To wtedy mniej pracy macie czy tak po prostu jest ustalone, że w lato ludziom urlopów więcej dają? A wczasy pod grusza jakieś tu są do uzyskania czy nie ma takich benefitów?

Arkadiusz

przyjemna atmosfera, fajna praca, nie jest ciężko, dobre pieniądze :)

Marian

fajna firma, dobrze mi się tu pracowało, pieniądze zawsze na czas, fajna atmosfera

firma ma potencjał, zapewnia możliwość rozwoju, płaci na czas, jest okej :)

Mia
@Marta

Napiszecie może, o jakie opcje rozwoju chodzi? Daje te możliwości, czyli że co, kursy i szkolenia, czy jeszcze jakieś? Jak tu można się rozwijać??

Maciej
@Mia

kursy szkolenia, rozwój zawodowy, wyższe stanowiska

Tadeusz

Współpracuję z firmą Motrex już od kilku lat. Współpraca układa się bardzo dobrze. Dobry towar, reklamacje rozpatrywane profesjonalnie.

Kamil

Praca na magazynie nie jest wymagająca. Nie jest tak ciężko jak mogłoby się wydawać. ogólnie jest okej :)

klient

firma sprzedaje porządne akumulatory, jestem ich klientem od lat

Nikodem

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Proponują bardzo klarowny zakres obowiązków i niezłe wynagrodzenie. Chętnie zacznę tam pracę :)

Darek

Pracuje od dłuższego czasu jako kierowca. Rano wyjazd popołudniu powrót. Finansowo bardzo okej :)

Klaudia

Praca w biurze jest bardzo przyjemna, bardzo fajna atmosfera, fajni przełożeni. Bardzo dobre wynagrodzenie. jest okej :)

Praca na magazynie nie należy do lekkich ale wcale nie jest cięższa niż na innych magazynach. Atmosfera bardzo fajna, codzienne obiadki, możliwość rozwoju :)

Motrex

Ściągać (usunięte przez administratora) i opowiadać ze to produkt "premium"... Jak kupią to ok, jak nie to inny (usunięte przez administratora) weźmie. Praca polega na sprzedaży produktu leżącego obok akumulatora "premium"

Gabriela
@Motrex

Czyli uważasz, że produkt nie jest dobrej klasy? Skąd pewność? A tak z ciekawości to pracownik chociaż jakąś porządną podstawę za to opowiadanie i sprzedaż dostaje? Poza podstawą coś jeszcze np premia od obrotu? Ktoś się orientuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Motrex Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Motrex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Motrex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Motrex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Motrex Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Włodarzewska 69A
    02-384 Warszawa