Opinie o Avista media w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Avista media. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Avista media na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avista media w Wrocław

modelka Nowy wpis

a możecie napisać o co chodzi z tym modelem BPO u nich?

petro Nowy wpis

Super, to coś dla mnie, bo z tego co wiem to w call center można mieć dopasowany grafik do innych zajęć i odpowiadałoby mi to, bo na codzień studiuje. Gdzie jest siedziba avista media we Wrocławiu żebym mógl zanieść Cv czy po prostu popytać jak wygląda u nich praca. Mam nadzieje że elastczny grafik na call center to norma

jugi Nowy wpis

Avista Media świadczy rzeczywiście usługi oparte o zintegrowane systemy komunikacji, wykorzystujące nowoczesne narzędzia call/contact center. Rozwiązania te pozwalają na poprawę efektywności oraz usprawnienie działań pozyskania, utrzymania i kompleksowej obsługi klientów. I to właśnie różni ich od konkurencji

Alleno Nowy wpis

Jeżeli chodzi o avista media to jest to ogólnopolski dostawca usług call center/contact center posługujący się modelem business proces outsourcing. Co prawda wiele jest tego typu miejsc pracy gdzie głównie pracują osoby młode, w trakcie studiów, ale mam nadzieję, że jest możliwość rozwoju zawodowego w konkretnym kierunku. Umożliwiają to?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Avista media? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
ratek

minęło trochę czasu od ostatniej wypowiedzi więc podbijam pytania o obecne stawki i ogólne warunki pracy. Widzę że niektóre sprawy idą w dobrą stronę z tego co piszecie ale jakaś aktualna opinia bardzo by mnie interesowała. Zastanawiam się nad pracą w tej firmie jednak ostatnio mam złe doświadczenia więc mocno sugeruje się opiniami

filipinka

W Aviście pracowałam 2 lata temu (telecentrum Ślęza)rozmowę kwalifikacyjną przeszłam,potem szkolenie,dostałam na początek umowę zlecenie na 3 miesiące.Po tym czasie myślałam że dostanę umowę o pracę ale nic z tego kolejne zlecenie,potem następne a kiedy na początku października koleżanka przekazała do kadr moje zwolnienie ponieważ w tym czasie byłam w ciąży dostałam telefon żebym przyjechała i zwolniła się a następnie zarejestrowała w PUP żeby mieć ubezpieczenie. Byłam na rozmowie u kierownika i najlepszy był tekst:\"gdybyś dostała umowę o pracę to ZUS by się wkurzył\",co ma ZUS wspólnego z tym że dostaję umowę o pracę?nie chciałam się z nimi kłócić ani podawać ich do sądu,bo pewnie bym nie wygrała a jeśli chodzi o wypłaty to owszem były na czas.

konsultant

Nie wiem co ci tak zdenerwowało- ja tez pracuje w tej firmie już dwa lata i ogólnie aktualne zmiany idą w bardzo dobrą stronę. Grupe Dialog przejęła Netia i aktualnie okazało się chyba że mamy lepszą Infolinie ponieważ Avista nie tylko ocalała ale bardzo silnie się rozbudowuje, przejmujemy Infolinie Netii-. Są nowe rekrutacje- jest okazja dostac sie do pracy w firmie ze stabilną pozycją i renomą. Z mojej strony atmosfera jest świetna- warunki bardzo dobre- pensje wypłacane zawsze na czas- jesli ktoś naprawdę chce popracować, czegoś sie nauczyć to moge tylko polecić:)))

juzek

Ja koc (usunięte przez administratora) aviste, to super mega fajna firma i mnie lubi i jest fajna i miła.

Optymistka

przestrzegam wszystkich, którzy zamierzają podpisać umowę o pracę z Avista media Ślęza, zastanówcie się zanim to zrobicie dokładnie przeczytajcie umowę. Ja bezmyślnie podpisałam z nimi umowę bez dokładnego czytania i teraz jestem uwiązana na 3 m-ce ponieważ w przypadku zerwania umowy ta fantastyczna firma żąda zwrotu pieniędzy za pseudo szkolenie. Kara to 2000 zł za 4 tygodniowe szkolenie (rzeczywiście trwało 4 dni). Ogólnie w firmie panuje jeden wielki bałagan, każdy mówi co innego najlepsi pracownicy to tacy którzy nic nie chcą i posłusznie cały czas odbierają połączenia.

nowy

8 zeta za godzine + premia, ale placą za cały czas pracy, czyli 8 godzin a nie jak w niektórych cc - gdzie chodziłem na rozmowy rekrutacyjne, gdzie kasa jest tylko za rzeczywisty czas rozmowy z klientami-czyli jestes 8 h w robocie a dostajesz za 4 bo tyle trwaly rozmopwy z klientem podczas dnia warunki podane od razu, bez ściemniania ogólnie ok

mimi

WITAM PROSZĘ PILNIE O INFORMACJĘ ILE MOZNA WYCIĄGNĄĆ NA CALL CENTER- JAKA JEST PODSTAWA? Z GÓRY DZIĘKUJĘ!

ta praca - to powiem krótko zwięźle i na temat - powolne umieranie. Więc zastanówcie się 5 razy zanim złożycie aplikacje i to nie żart...

kotek

Pracuję w Aviście dwa lata. Praca dobra, firma dosyć konkretna. Wypłata i prowizja na czas.Ludzie są super!!! Nie wiem dlaczego tak oczerniacie!!! W każdej firmie trzeba pracować, czasmi są dni lepsze czasami gorsze jak wszędzie. Wydaje mi się, że większość tych negatywnych komentarzy napisała banda nierobów!!! Czy wy chcecie dostawać pieniądze za darmo, za to, że tylko jesteście a w zamian nic od siebie nie dawać???

anonim - 2011-02-11 19:35:13 nie dość, że Dialog nie zerwał umowy z Avistą, to firma podpisuje umowy z innymi spółkami na obsługę telefoniczną, widać rozwój firmy, aż miło :) Dialogu juz avista nie sprzedaje bo Dialog oddał sprzedaż Cotel'owi z wrocławia. Avista podpisała umowe z PLAY ale zwalnia wszystkich którzy maja umowe o prace bo nie chce miec garba, zatrudnia tylko na umowe zlecenie... zwalniaja z powodu nieefektywności ... rozwija sie aż miło ha ha ha ha ha

Zespół Rekrutacji i Szkoleń Avista Media

Osoby zainteresowane naszymi nowymi ofertami pracy zachęcamy do aplikowania, lub skontaktowania się z nami bezpośrednio samemu. Najlepiej wszystkie pogłoski sprawdzać osobiście. W związku z rozwojem dwóch nowych projektów sprzedażowo-obsługowych, do naszego oddziału w Legnicy poszukujemy: KONSULTANT INFOLINII DS. SPRZEDAŻY nr ref. CC/LEG/INS/02-2011/GW Podstawowe zadania: •udzielanie informacji na temat usług i oferty firmy •umawianie spotkań handlowych •telefoniczna sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych •telefoniczna sprzedaż usług mobilnego Internetu •realizacja kampanii marketingowych i promocyjnych Wymagania: •wykształcenie min. średnie •dobra dykcja, poprawne posługiwanie się językiem ojczystym •doświadczenie w kontaktach z klientem / sprzedaży •mile widziane doświadczenie w pracy telefonicznej •entuzjazm i łatwości w nawiązywaniu kontaktów •chęć do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności •umiejętność obsługi komputera •otwartość na nowe doświadczenia i poczucie humoru Oferujemy: •pracę zmianową na cały etat (10:00 -18:00; 12:00 -20:00) lub 3/4 etatu (9:00 -15:00) •pracę od poniedziałku do piątku •stałe wynagrodzenie godzinowe •prowizję powiązaną z osiąganymi wynikami •wewnętrzne konkursy z nagrodami •szkolenia pozwalające podnieść kwalifikacje •przyjazną i otwartą atmosferę pracy Miejsce pracy: Legnica, ul. Złotoryjska 178-184 (wieżowiec koło huty) Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@avistamedia.pl W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji Avista Media, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883." www.avistamedia.pl

marcin

dajcie sobie spokoj z praca tam ... pracownik nie ma własnego słowa, nie masz zadnych praw, jesli pracujesz na umowe zlecenie to godziny opuszczone musisz odpracowac .... oszukują, bedziesz miał premie... a jak premii nie dostaniesz to ci powiedzą ze premie dostales z wypłata. Avista zmusiła do odejscia z pracy najlepszych sprzedawców ... bo chcieli dostac rozliczenie zawartych umów... dzieki bogu Dialog zerwał umowe z Avista...

mr nodbody

Witam, proszę mi napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w avista media w miejscowosci Ślęza? W czwartek wybieram się na spotkanie i chciałabym wiedzieć czego mam się spodziewać.

wkurzony

twinkie - 2010-11-02 01:28:01 Nie tak sobie wyobrazałam dzialanosc zwiazku, na który co miesiac bule abonament. Ciagle przepychanki i walka o wplywy - to jest wasz prawdziwy cel a nie prawa i dobro pracownikow! Klóccie sie dalej beze mnie - wysiadam. Dla mnie i ludzi z ktorymi co dzien rozmawiam nic sie nie zmienilo, a nawet pogorszylo. Z szummnych deklaracji i zapewnien zostala podgrzana atmosfera i mijanie sie bez patrzeniaw oczy. Masz rację twinkie - nic tylko sobie spotkania zarządu związku urządzają... A nam konsultantom mówią że nie mają czasu bo tyle obowiązków, zleceń itd - jedna wielka ściema.(usunięte przez moderatora)

twinkie

Zostaw merytoryczną opinię o Avista media - Wrocław

Avista media