Urząd Miejski Wrocławia

Wrocław

Opinie o Urząd Miejski Wrocławia

Seba

Czy ktoś z Was odwiedzających o ile tu jest :) może mi powiedzieć co ile tak mniej więcej Urząd wrzuca jakieś oferty pracy czy to tylko praca dla wtajemniczonych

ciekawy

A co to za dyrektor w informatyce w tym urzędzie? Widziałem ogłoszenie na ich stronie, że szukają 2 informatyków do tego wydziału.

dj

Kadra dyrektorska to schronienie dla miernot. Szczególnie wydziały takie, jak: informatyki, organizacyjno prawny czy kadr.

Zostaw opinię o Urząd Miejski Wrocławia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miejski Wrocławia