Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

szczepan

najlepiej porabiac ich jak oni ludzi nabrac firm nic nie robic dojda do tego po 3 miesiacach

AaA

Porażka, akcje nigdy nie sa gotowe ja jako hostessa otrzymywałam marne informacje na temat jakich kolwiek akcji, a teraz jeszcze do tego wszystkiego brak kasy! Pieniądze powinny być przelane do 15 dnia kazdego miesiaca a jest już 27 więc co to ma być?! Jedni wyplate dostali inni nie. Żal za (usunięte przez administratora) sciska na myśl o ludziach którzy tam pracują i myśla że moga wszystko. A do tego nikogo nie ma w biurze żeby odebrać ten telefon!!

ON22

Najgorsza agencja pracy z jaką się s potkałem. Gdy rozmawiasz z nimi o pracy i warunkach to wszystko jest ok. Ale tylko teoretycznie ! W praktyce wygląda to tak, że musisz się ich prosić o przelanie pieniędzy.Miałem dostać pieniadze przed Świętami, moi znajomi ktorzy dla nich pracuja rowniez i oczywiscie ich nie dostalem. !Ludzie pracujący w tej agencji-przestawiciele są meeega fałszywi. NIE POLECAM NIKOMU tych pośredników

Kaja

Agencja jest wporządku koordynator świetny jak najbardziej polecam. To co pisałam wcześniej pisałam jak najbardziej odwołuje głupie nieporozumienie :)

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kaja

Dziewczyny musimy działać !!! Ja zgłoszę to do inspekcji pracy ale potrzeba nas troszke wiecej...(usunięte przez administratora)

praownik

NAJGORSZA AGENCJA NA JAKA MOZNA TRAFIC WSZYSTKO LADNIE NA POCZATKU KIEDY CHODZI JUZ O WYPLATE PIENIEDZY TRZEBA SIE PROSIC I WCAIZ SLYSZY SIE TO SAMO NIKOMU NIE POLECAM NIKOMU NA PRZESTRZENI WIELU LAT NIC SIE NIE ZMIENILO

Vectra
@praownik

Witam, uprzejmie proszę o podanie danych w celu możliwości skontaktowania się i odpowiedzi na pytania, bądź też o kontakt pod numerem telefonu (usunięte przez administratora) Dziękuję

była lokalna

ja też pracowałam jako koordynatorka od hostess tzw lokalna. musiałam za wszystkich świecić oczami bo ta firma jest po prostu niesłowna i już nie wspomnę ,raz się wkurzyłam i zadzwoniłam do (usunięte przez administratora) z tekstem że nie obstawie im promocji(a to był grzudzień przed świetami) bo nie mam kasy na benzyne a zalegają mi z wypłatą pieniadze dziwnym trafem 1 dzięn po moim telefonie sięw przelały. ogolnie nie polecam!

BYŁY

AGENCJA NIE RZETELNA WIELKIE PROBLEMY Z WYNAGRODZENIEM I KONTAKTEM.

?
@BYŁY

Kontakt z centralą Naszej Firmy jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 16:30 pod numerem telefonu 61 835 33 93 Można też napisać maila na adres sekretariat@agencjavectra.pl Tutaj otrzymacie wszystkie odpowiedzi Wasze pytania

hostessa b-b

zdecydowanie odradzam o pieniądze trzeba się kilkanascie razy prosic na przelomie kilku miesiecy bo ciagle zbywaja czlowieka. Obiecuja premie ale mozna je dostac tylko po odbytym bezplatnym szkoleniu na ktorym schodzi prawie caly dzien nawet jak kontrola wyjdzie pozytywnie to i tak sie kasy nie dostanie iwecej a niby duzo obiecane. Cała ta agencja to wielka porazka omijac ja szerokim lukiem

cyź

Odradzam! [usunięte przez moderatora] Pieniędzy za marzec wciąż nie dostałam, a mamy już prawie lipiec!! kasę za luty przysłali z łaski, ale też po kilku telefonach z ostrzeżeniem przed Inspekcją Pracy. [usunięte przez moderatora]

koordynator

Pracowałem w firmie jako koordynator, mam nieco inne spojrzenie na prace hostess. Te które rzeczywiście się przykładały i pracowały normalnie, czyli były uśmiechnięte i pozytywnie nastawione podczas kontroli miały dodatkową kasę. Kontroli jednak nie przeprowadza Vectra i nie oni decydują kto dostanie kasę. Kontrolerzy są z firmy zlecającej promocję i nie wiadomo kiedy i do kogo przyjdą. Uwierzcie mi że koordynatorzy po złej kontroli też potem maja problemy. Nie polecam pracy koordynatora [usunięte przez moderatora]. Na początek trzeba mieć działalność, bo jest umowa agencyjna, a to oznacza że prawo pracy nie obowiązuje. Po miesiącu pracy, prawie dwukrotnie zwiększyli mi teren działania. Potem zaczęli obcinać pieniądze dla merchy i nie było kogo znaleźć na ich stanowisko a jak nie było to samemu trzeba było zapiepr**ć bo nikt nie chciał robić za marne kilka złotych. i tak po niedługim czasie dzień pracy zaczął trwać 14-16 godzin, 7 dni w tygodniu. Ciągłe telefony i problemy. Ciągły stres i wieczny brak pieniędzy na czas. Do tego jeszcze jakies mierzenie półek po kilka razy w tych samych sklepach za co nikt nie płacił. A ZUS i US maja stałe terminy wpłat pieniędzy. GENERALNIE STANOWCZO ODRADZAM!!! !! !!

asia

Nie polecam nikomu tej firmy! Na pieniądze czeka się miesiącami, za każdym razem trzeba się o nie prosić wydzwaniać i dochodzić. Z czasem przestają już odpisywać na maile i odbierać telefony.. Najgorsza firma w jakiej pracowałam ( a było już ich trochę..)

XXX
@asia

Pracowalem kilka lat jako merch. agencja zenada, o wszystko trzeba sie prosic, premi nigdy nie ma, zawsze cos znajda zeby obciac z pensji. Szef firmy [usunięte przez moderatora] jakich malo. omijac szerokim lukiem

Vectra Agencja Promocyjno-Reklamowa

Dzień dobry, uprzejmie proszę o wysłanie mail'i z zapytaniami dotyczącymi Państwa zapytań na mój adres mail'owy: agnieszka.skorupska@agencjavectra.pl Dziękuję Agnieszka Skorupska

kafka

żenada!!! Piszę maile do koordynatora, do sekretariatu i nic... od upływu tych magicznych i kosmicznych 45 dni minęło już 1,5 miesiąca, pieniędzy dalej nie ma.

Goska

Zaczęłam współpracę z firmą w grudniu, po jednej akcji z nimi nie mam juz zamiaru dalej współpracować. Wypłata spóźniona oczywiście dalej nie na koncie. Nie polecam tej firmy. Do biura da się w ogóle dodzwonić??

jen

Nie polecam nikomu, nierzetelna firma, niewypłacalna, nawet telefonów nie odbierają. Reasumując moją współpracę z nimi, która zaczęła się w listopadzie 2012 (wypłata dalej nie wpłynęła mi na konto), a skończyła w styczniu 2013 jako absolutna strata czasu.i niepotrzebne nerwy. Pozdrawiam i jeszcze raz nie polecam.

hostessa;/

marzanna - 2013-01-29 17:36:27 Minęło ponad 45 dni i pieniędzy ani widu, ani słychu. Jeżeli nie będzie odzewu ze strony tej pożal się "agencji", idę do Państwowej Inspekcji Pracy.Dzwoń do skutku. Też już miałam iść do inspekcji, ale jak na razie po miesiącu upominania się wypłacają na raty, więc cierpliwie już czekam na resztę kasy... ale można złożyć naruszenie rzetelności tej firmy, nad czym się zastanawiam. Na stronie Vectry jest logo 'rzetelna firma', czyli tak jakby logo zaufania, że firmie tej warto zaufać (haha...) ze wzgledu na sprawdzenie jej. Można jednak zgłaszać tam różne rzeczy, jednak oczywiście nie anonimowo. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć, to dajcie znać. 'W kupie' raźniej ! ;)

marzanna

hostessa;/

Poza tym - w umowie napisane jest 45 dni od daty ostatniej akcji, nie ma nic o konsekwencjach nie doterzymani tego warunku. Jest natomiast dosyć obficie o tym co sie dzieje kiedy hostessa nie spełnia warunków - śmieszne... I jak tu zostać w tej Polsce, kiedy wszystko jest w takim stanie, szkoda gadac... To nie oczywiście jedyna rzecz ma którą można narzekac w naszym kochanym kraju, ale moja rada - przynajmniej tej jednej unikajcie drogie hostessy/promotorzy: VECTRY !!!!!!

hostessa;/

Pracowałam w tej firmie jak na te warunki zdecydowanie ZA DŁUGO. Czas wypłaty to max 45 dni, po czym czeka się dwa razy dłużej ! Nie polecam , stanowczo. Reguły powinny być narzucane nie tylko an pracownika, ale też pracodawcę - określone jest, ze nie dostanie się całej kasy za spóźnienie na halę (wiadomo przecież, że do pracy nie spóźniasz się 1,5 miesiąca !!!!!!!, tylko ewentualnie chwilę, w wyjątkowych sytuacjach :) ), a oni jakie konsekswencje ponoszą za nie terminowe wypłaty ?! Żadne ! Co im zrobi jedna hostessa... Mimo miłej atmosfery pracy - tu nie mogę zaprzeczać, brak szacunku dla pracownika, pod wzgledem należnego i zasłużonego wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”?

Kandydaci do pracy w Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”