Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

wk

chyba Pan nie rozumie że wypłaty za listopad powinny być na kontach do 15 stycznia anie wysyłane 15 lub później umiecie tylko kłamać i mydlić wszystkim oczy że przelew już wyszedł a tak naprawdę nigdy go nie ma wymyślacie tysiąc powodów żeby przeciągnąć przelew cała wasza firma(usunięte przez administratora)nigdy więcej nic wspólnego z tą firmą

BartoszPośpiech

(usunięte przez administratora) Przelewy nie zostały wysłane tylko do osób które miały nie kompletne umowy, bądź nie został dosłany grafik, skan legitymacji czy numer konta. Hostessy które posiadają komplet dokumentów dostały, bądź dostaną swoją należność, gdyż przelewy za listopad wysyłane są do dzisiaj. Rzeczą naturalną jest to, że w momencie kiedy wynagrodzenie nie pojawia się na koncie powinniśmy skontaktować się z Agencją i ustalić z jakiego powodu nie dotarło wynagrodzenia. Poprzez kontakt z Biurem można ustalić oraz dosłać drogą e-mail braki dokumentów, które blokują wysłanie do nas przelewu. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora) Agencja Promocyjno - Reklamowa "Vectra"

Agnieszka

Panie Bartoszu! Dlaczego my- hostessy mamy upominać się o własne pieniądze? Dostaliście harmonogramy, wysyłałam nawet do Was listem poleconym. Więc wiecie która dziewczyna kiedy i gdzie pracowała. Więc czemu mamy każda po kolei dodzwaniać się do biura i "przypominać" o wypłacie? termin za listopad już minął. Nawet nie dostaliśmy informacji o żadnym opóźnieniu. i Wy traktujecie nas poważnie? zacznijcie dotrzymywac warunki umowy, a tak to będziecie mieli negatywną opinie. naprawdę, ja również pracowałam w wielu agencjach i nigdy nie miałam żadnego problemu. A tutaj nie dość, że wykonujemy swoją prace to jeszcze nie dostajemy wynagrodzenia. niektóre dziewczyny cały miesiąc pracują, tylko się z tego utrzymują i jeszcze nie dostają kasy. niestety za coś trzeba opłacić mieszkanie itd. Mam nadzieję, że dostanę wypłate i to była moja ostatnia wspołpraca. Pozdrawiam, Agnieszka

Paulina

(usunięte przez administratora)Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów. pracowałam w różnych agencjach, pierwszy raz się z takim "cztymś" spotykam. Wypłata miała być 45 dni licząc od ostatniego miesiąca. termin mija a wypłaty nadal nie ma. Nie mówiąc już o tym, że w innych agencjach wypłata jest po ok 30 dniach. (usunięte przez administratora)! Nie polecam, nie pracujcie dla tej agencji!

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
zawiedziona

Co z tego ze numer centralny jest podany skoro nic przez niego nie da sie zalatwic, dobrze oddzwonimy'' i to by bylo na tyle. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Na pieniadze czeka sie miesiacami tak samo jak i na umowe. Porazka totalna, nigdy wiecej tam nie bede pracowala i wszystkim dla oszczedzenia nerwow takze nie polecam.

aga

WLAŚNIE! JEST JUZ 17 LISTOPADA, MIAŁAM NIBY DOSTAĆ PIENIĄDZE JESZCZE Z KOŃCEM GRUDNIA I ANI GROSZA NIE MAM NA KONCIE!! DZWONIŁAM DZIS Z 15 RAZY I SIE NIE DODZWONIŁAM W OGÓLE! PROSZĘ TEŻ WSZYSTKIE TE OSOBY KTÓRE NADAL NIE DOSTAŁY WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ ABYŚMY SIĘ ZEBRALI I COŚ Z TYM ZROBILI BO TAK NIE MOŻE BYĆ! NIKT ZA DARMO NIE BĘDZIE PRACOWAĆ!

BartoszPośpiech

Formularz kontaktowy znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce "kontakt".

BartoszPośpiech

Szanowni Państwo, w sprawach rozliczeniowych proszę się kontakt w godzinach 8:30-16:30 na numer centralny (usunięte przez administratora) W sytuacji kiedy linia telefoniczna była by zajęta należy wypełnić formularz kontaktowy,(usunięte przez administratora)w którym proszę o zawarcie swoich danych osobowych oraz numeru kontaktowego, który ułatwi nam skontaktowanie się z Państwem. Dotyczy to osób, które nie otrzymały wynagrodzenia za listopad. W sytuacji kiedy wypłata należności była ustalona na wcześniejszy termin niż jest to uwzględnione w umowie proszę o kontakt bezpośrednio na mój numer telefonu(usunięte przez administratora) Pozdrawiam, (usunięte przez administratora) Agencja Promocyjno - Reklamowa "Vectra"

niezadowolona

Widze, że tutaj koordynatorzy łaskawie odpowiadają (chociaż coś), a telefonu nikt nie raczy odebrać o odpisywaniu na maile już nawet nie wspomnę. Kiedy otrzymam pieniądze, które miałam otrzymać przed świętami? Proszę o informację.

xx

Jedna wielka porażka... już 16 a kasy za listopad nie ma nadal nikt z sekretariatu nie odbiera. Pieniadze za grudniowe akcje mialy byc wczesniej wyplacane a tu (usunięte przez administratora) nic i to nie tylk u mnie ale kazdego co pytam nawet lokalna nie ma. porażka !!!!!!!!!!

aga
@xx

DOKLŁADNIE! Tez byłam na akcji przed świętami, niby miałam kase dostać do dwóch tygodniu ze stawką 11 zł/godz i do tej pory ani grosza nie dostałam. Z jakiego miasta jesteś?

miss

Nigdy ale to przenigdy nie podejmujcie z nikim pracy, dopóki nie podpiszecie umowy. Bo mozecie skończyć bez pieniędzy.

SzczepanRymarek

Na naszej stronie internetowej (usunięte przez administratora)zamieszczony jest formularz kontaktowy w którym może Pani napisać której akcji dotyczy rozliczenie. Zostanie to sprawdzone i otrzyma Pani wiadomość zwrotną (proszę o pozostawienie danych kontaktowych). Dodatkowo wszystkie informacje można uzyskać kontaktując się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30 pod numerem telefonu (usunięte przez administratora)

xxx

Witam, odradzam pracy jako hostessa w tej firmie, firma wogóle nie jest rzetelna, (usunięte przez administratora), trzeba domagać się o swoje wynagrodzenie, wykonywać telefony setki razy dziennie. Była to moja ostatnia współpraca z tą firmą, bo nie warto, teraz tylko muszę domagać się mojego wynagrodzenia

XXX

"Proszę o kontakt"... Jakoś dzwoniłam i lepiej powiedzieć, że nie ma osoby odpowiedzialnej za pracę hostess i proszę zadzwonić później. Najgorsza agencja jaka może być!!! Pracowałam w październiku i dalej nie otrzymałam wynagrodzenia za pracę, na pewno im tego nie odpuszczę, bo nie będę pracować charytatywnie!!!! Uważajcie i nie zgadzajcie się na to co mówią.. umowy od nich są wręcz chore!!!!

@XXX

Pani Marto, proszę o numer telefonu. Chciałbym się skontaktować jednak nie zostawiła Pani numeru gdy została Pani o to poproszona. Dziękuję

xxxxxsxxx

Szkoda, że nawet telefonów nie odbierzecie.

@xxxxxsxxx

Szanowni Państwo, w celu wyjaśnienia wszelkich niejasności proszę o bezpośredni kontakt z biurem pod numerem telefonu (usunięte przez administratora)

gg

Cos ciężko wam wychodzi odbieranie tych telefonów...

SzczepanRymarek

Informuję, że Nasze biuro będzie otwarte w dniu jutrzejszym (07.01.2014) w godzinach 08:30-16:30. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 61 835 33 93 w celu wyjaśnienia. Kontakt telefoniczny z Centralą jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30-16:30. Dziękuję

podkarpacie

Panie Szczepanie sprawa wygląda tak iż ludzie nie dostają pieniędzy pieniędzy za październik nie dostałam chociaż cały miesiąc stałam na akcji promocyjnej na ff. Z tego co wiem nawet koordynatorka nie ma pieniędzy ani umowy na nowy rok co za tym idzie nie wie nic nawet czy pracuje czy są akcje. Tak samo obiecywaliście że za grudzień będzie wszystko wypłacane szybciej dziwne bo nikt nic nie ma żadnego wynagrodzenia. Ale to wszystko do czasu bo piszemy wspólny pozew do inspekcji pracy a jak trzeba pójdziemy do sądu.

JAqualin

"IStnieje mozliwość kontaktu mailowego" hahaha tak , ale tylko w jedną stronę... Możesz do nich pisać, a oni i tak nie odpiszą. To jest po prostu nieprawdopodobne żeby się prosić o własne pieniądze. Może by tak Inspekcja Pracy zajęła się tą agencją ?

RymarekSzczepan

Szanowni Państwo, w przypadku jakichkolwiek pytań istnieje również możliwość kontaktu mailowego pod adresami (usunięte przez administratora) Proszę o informacje czego dotyczy ewentualny problem.

GwiazdkaXxX
@RymarekSzczepan

Co za obłuda...

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”?

Kandydaci do pracy w Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”