Opinie o Sack Invent Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sack Invent Trading Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sack Invent Trading Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sack Invent Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Jadźka Nowy wpis

Do dziś te zapewnienia o wyjazdach bez obaw są aktualne? sprawdzam po prostu bo zastanowiło mnie to milczenie od miesięcy, ciekawi mnie renoma firmy, ponieważ poszukują asystenta do siebie i może udam się na rozmowę. czy od strony biura można polecić zatrudnienie?

Gliwiczanka Nowy wpis

Możecie bez obaw wyjeżdżać do pracy z tą firmą. Wszystko legalnie i tak jak opisane na stronie. Dojazd zapewniony, warunki mieszkaniowe w porządku, pieniądze zgodnie z umową i na czas. Przełożeni... jak wszędzie różni, ale z wszystkimi da się pracować. Piszę jako były pracownik, bo pracowałam dorywczo. Nie uciekłam od tej pracy, po prostu z założenia była "na chwilę"

Nat Nowy wpis

Polecam pracę w tej firmie. Bardzo dobre warunki zamieszkania oraz wynagrodzenie na czas. Praca lekka, atmosfera w porządku i koordynatorzy wyrozumiali i pomocni.

Kuba Nowy wpis
@Nat

Pracujesz przy inwentaryzacji za granicą? To w ile osób mieszkasz i jaki to standard lokalu, no i jakie jego koszty? Także bym był wdzięczny za info, na jak długo zawierane są umowy i ile tam pieniędzy można zarobić?

Amelia

Są tu nadgodziny jakieś? Oferuja prace w godzinach 9-17 ale czy zdarza się, że trzeba zostać dłużej? I wtedy płaca czy trzeba odebrać je innego dnia? Chodzi o aktualną rekrutację na posadę Asystenta ds. realizacji projektów zagranicznych.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sack Invent Trading Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy konsultant ds. rekrutacji
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Fabian

Gorąco polecam ! Praca nie jest skomplikowana, warunki mieszkalne są na wysokim poziomie, bardzo wyrozumiali koordynatorzy podczas uczenia się skanowania na samym poczatku pracy. Dojazdy do pracy bez problemowe.

Daniel

Z Inventem wybrałem się do pracy w Listopadzie 2022 roku. Co mogę powiedzieć? Firma Invent zapewnia transport za granicę z dużego miasta w obie strony(dojazd i zjazd), w moim przypadku Flixbusem. Zakwaterowanie na poziomie, hostele/agroturystyki ze wspólną kuchnią, a trafiło mi się nawet że hostel w którym byłem miał śniadania w cenie. Dojazd do pracy różnie od 5 minut do nawet i godziny w jedną stronę w moim wypadku. No i praca która jest ogólnie lekka, monotonna i raczej przyjemna jak się lubi pracować. Co prawda nie byłem typowo na inwentaryzacji tylko na projekcie dotyczącym towarowania sklepów, czyli rozkładania towarów. Nie otrzymałem jednak o tym informacji przed wyjazdem co było trochę słabe, mimo iż to może nie duża różnica ale jednak. Ogólnie polecam, sam mam zamiar jeszcze skorzystać z pracy którą oferują gdyż warunki praca i oferowana stawka jest jak najbardziej ok.

Natala

Polecam firmę Invent, praca w zgranym zespole, łatwa obsługa skanera plus szkolenie w pierwszym dniu pracy, godziwe wynagrodzenie.

Jerzy
@Natala

A jak w tej firmie wygląda rekrutacja? Pytam, bo dali ogłoszenie z pracą dla inwentaryzatora za granicą za 8000 / 12000 zł na miesiąc. Zastanawiam się też, czy to kwota netto, czy brutto?

Praca nie jest bardzo wymagająca, zgrany zespół, dobre warunki mieszkalne, gwarantowany dojazd do pracy.

Dzień dobry wszystkim. Szukam nowej robótki, wobec tego weryfikuję komentarze. Wydaje mi się, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Sack Invent Trading Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Michał

Paulina
@Michał

Dzień dobry Michale. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to polecam firmę Havi Logistics z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od siostry, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Wybieraj pracodawcę mądrze. Paulina.

Robert
@Paulina

Witam Pani Paulino. Szukając informacji o firmach znalazłem powyższy wątek i pomyślałem, że dodam kilka konkretnych informacji. Firma Havi Logistics, którą Pani przytacza korzysta z platformy SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Natalia

Polecam firmę invent. Łatwa praca, zgrany team, prosta obsługa skanera, szkolenie w pierwsze dni pracy. Łatwa praca z dobre pieniądze

krystyna

Praca nie jest wyczerpująca i skomplikowana. Dobra atmosfera i zarobki zadowalające. Od 2 lat jestem pracownikiem i nie mam zamiaru nic zmieniac. Pozdrawiam

Przemoo

Polecam firmę Invent, zgrany zespół fajna atmosfera , łatwa obsługa skanera, uczciwe wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Sack Invent Trading Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sack Invent Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sack Invent Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sack Invent Trading Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sack Invent Trading Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Dembego 5 lok. 4
    02-796 Warszawa

Sack Invent Trading Sp. z o.o.